Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу в трускавець

Re: Хочу в трускавець

Якщо порівняти Буковель&Трускавець-то Буковель набагато цікавіший і сучасніший.
   
Re: Хочу в трускавець

не тільки

http://mirotel.ua/ua/room-miracle/

/Был. так себе...СПА-Отлично. Обследование отлично. Проживание....карто нные стены. Хавка-однообразие.На выходные-ылита киевская заезжает. Можно в лифте цикавих встретить...
   
Re: Хочу в трускавець

/Был. так себе...СПА-Отлично. Обследование отлично. Проживание....карто нные стены. Хавка-однообразие.На выходные-ылита киевская заезжает. Можно в лифте цикавих встретить...

Хвалили,хочу поехать. НО ЦЕНЫ!!!!! Они с ума сошли,даже в низкий сезон цена не балуйся.
   А что еще есть в Трускавце такого уровня??
   
Re: Хочу в трускавець

Авторинок по суботах.
 :-)o
общага швейного пту
   
Re: Хочу в трускавець

Альтернатива Трускавцю по водичці-Східниця...по повному релаксу альтернативи немає..шайба наше всьо
шайба :facepalm:
коли був повний напряг з порєвом то їхалось в шайбу
   
Re: Хочу в трускавець

шайба :facepalm:
коли був повний напряг з порєвом то їхалось в шайбу
Как раз напротив Миротеля! :)
   
Re: Хочу в трускавець

Моршин, звичайно, село в порівнянні з Трускавцем, але водичка там для ЖКТ найкраща.
Раніше їздила в "Пролісок", декілька років тому його рейдернули, стоїть закритий. Шкода :(
Потім їздила в Мармуровий палац, совок совком, хоч і вважається найкращим в Моршині.
В минулому році поїхала в готель "Богдан". Сподобалось, є своя лікувальна база, харчування - шведський стіл. На сьогодні, на мою думку, найкраще місце в Моршині.
Якщо є проблеми з ЖКТ рекомендую в Моршині санаторій "Моршинський". Там є лікарі високої кваліфікації.
   
Re: Хочу в трускавець

Якщо є проблеми з ЖКТ рекомендую в Моршині санаторій "Моршинський". Там є лікарі високої кваліфікації.
Я в Моршин їздила 20 років майже кожен рік, в Проліску теж були хороші лікарі, Моршинський на той час був капець: розвалений санаторій з найгіршим харчуванням. Зараз там зробили ремонт, кажуть, що непогано. Мабуть, лікарі з Проліску також туди перейшли.
Але процедури скрізь стандартні, головне - водичка. В Проліску, Мармуровому палаці та Богдані водичка на місці, Решта ходить до бювету пити.
   
Re: Хочу в трускавець

На выходные-ылита киевская заезжает. Можно в лифте цикавих встретить...

Ну его нафиг, Аваков, говорят, и пулеметы раздавал. Поедешь печень лечить - приедешь с простреленной ногой.
   
Re: Хочу в трускавець

Парк в Трускавці тільки в нормальний стан привести потрібно. Сотні ж мільйонів залишають відпочивальників щорічно, а парк-ганьбище!
   
Re: Хочу в трускавець

А чо ніхто не пише , що водичка в бюветі розбавлена.
А нерозбавлена є у вільному доступі з джерела при в'їзді їз сторони Трускавця в Борислав .
   
Re: Хочу в трускавець

А чо ніхто не пише , що водичка в бюветі розбавлена.
А нерозбавлена є у вільному доступі з джерела при в'їзді їз сторони Трускавця в Борислав .

а від нерозбавленої в тебе зуби через тиждень вилетять :)
   
Re: Хочу в трускавець

Я в Моршин їздила 20 років майже кожен рік, в Проліску теж були хороші лікарі, Моршинський на той час був капець: розвалений санаторій з найгіршим харчуванням. Зараз там зробили ремонт, кажуть, що непогано. Мабуть, лікарі з Проліску також туди перейшли.
Але процедури скрізь стандартні, головне - водичка. В Проліску, Мармуровому палаці та Богдані водичка на місці, Решта ходить до бювету пити.
Раджу до головного лікаря. До неї на лікування спеціально приїжджають.
   
Re: Хочу в трускавець

а від нерозбавленої в тебе зуби через тиждень вилетять :)
Усьо на мєстє.
Та й чого би я цю воду тиждень пив.
   
Re: Хочу в трускавець

Раджу до головного лікаря. До неї на лікування спеціально приїжджають.

А як звати її?
   
Re: Хочу в трускавець
Svitlana Bykova

Re: Хочу в трускавець

Ось
Масаж водичка
басейн вечером тайський масаж

шо мєшаєт ?
   
Re: Хочу в трускавець

Чтобы Трускавец мог претендовать на звание украинского Баден-Бадена, его сначала нужно переименовать в Трускавец-Трускавец.
   
Re: Хочу в трускавець

хочу холодильник  :X  :shout:
оцей http://www.samsung.com/lt/consumer/home-appliances/refrigerators/bottom-mount-freezer/RB41J7810SR/EF

 :shout:  :X
холодильник як холодильник. В мене приблизно такий.
Важливо, що там лежить.  ;)
   
Re: Хочу в трускавець
Svitlana Bykova

холодильник як холодильник. В мене приблизно такий.
Важливо, що там лежить.  ;)
він сука майже штуку баксів коштує :X
   
Re: Хочу в трускавець

він сука майже штуку баксів коштує :X
да? не бери.
краще в Трускавець-там шайба, норкові шуби, вода, Риксос-миротел-Шале Грааль.
Заробиш ще на холодильник.  ;)
   
Re: Хочу в трускавець

Чтобы Трускавец мог претендовать на звание украинского Баден-Бадена, его сначала нужно переименовать в Трускавец-Трускавец.

Моршин-Моршин
більш схоже

А Трускавець нехай вже Віші з ринку тіснить
   
Re: Хочу в трускавець

Хоча я і в Поляну-Сваляву заїзджав, теж не зрозумів приколу.
Чесно шукав альтернативу Трускавцю.

У вас нема проблем здоров'я

Трускавець, Поляна, Моршин - то різні води для різних хвороб

А ті хто реально хворіє, добре знають яка вода потрібна і їдуть не на тиждень, а на курс лікування, а то не менше двох тижнів, нормально - 21-24  дня

Я не розумію, навіщо їхати їхати на курорти з лікувальними водами здоровим людям, або тим, хто має хвороби, але не по профілю санаторіїв

Була цього літа в Сваляві. Народ п1є, жере перепалене жирне м'ясо, воду набирає літрами і хлище, бо ж шара. Особливо дивують люди, що навіть не знають, що "Поляна квасова", то лужна вода і протипоказана тим, у кого понижена кислотність, вони ж через тиждень пиття тієї води по 3 літри на день,  просратись не можуть, ходять з пузами як баняки і стогнуть.  Так можна приїхати здоровим, а повернутись хворим!

   
Re: Хочу в трускавець

У вас нема проблем здоров'я

Трускавець, Поляна, Моршин - то різні води для різних хвороб

А ті хто реально хворіє, добре знають яка вода потрібна і їдуть не на тиждень, а на курс лікування, а то не менше двох тижнів, нормально - 21-24  дня

Я не розумію, навіщо їхати їхати на курорти з лікувальними водами здоровим людям, або тим, хто має хвороби, але не по профілю санаторіїв

Була цього літа в Сваляві. Народ п1є, жере перепалене жирне м'ясо, воду набирає літрами і хлище, бо ж шара. Особливо дивують люди, що навіть не знають, що "Поляна квасова", то лужна вода і протипоказана тим, у кого понижена кислотність, вони ж через тиждень пиття тієї води по 3 літри на день,  просратись не можуть, ходять з пузами як баняки і стогнуть.  Так можна приїхати здоровим, а повернутись хворим!
Згоден. Я би краще поїхав в якесь Міжгіря чи Кваси з чудовими краєвидами. Але там нема чого робити більше 2х днів.
   
Re: Хочу в трускавець

да? не бери.
краще в Трускавець-там шайба, норкові шуби, вода, Риксос-миротел-Шале Грааль.
Заробиш ще на холодильник.  ;)
мій корєш там завжди вишивав,йобар-санітар рипав завжди якихось кацапок з нєчєрнозємья :laugh:
а потім нам читав пісьма
юзік,ти міня заряділ на целий ґод как акумуляторную батарєю :lol:
   
Re: Хочу в трускавець

мій корєш там завжди вишивав,йобар-санітар рипав завжди якихось кацапок з нєчєрнозємья :laugh:
а потім нам читав пісьма
юзік,ти міня заряділ на целий ґод как акумуляторную батарєю :lol:
Сподіваємось заряджав
вжопубєзвазєліна ? (с) крокодил
   
Re: Хочу в трускавець

Згоден. Я би краще поїхав в якесь Міжгіря чи Кваси з чудовими краєвидами. Але там нема чого робити більше 2х днів.

А що треба РОБИТИ на відпочінку в гарному місці, в горах, біля річки чи озера? Та й на морях-океанах теж ЩО РОБИТИ?

Там не робити, а розслаблятись треба - спати, прогулюватись, можна потренуватись, побігати, робити походи в гори, збирати гриби та ягоди,  трахатись, врешті решт,  коли і як захочеш бо ж ніщо не заважає, часу вільного море.  Можна читати, в'язати, малювати. І все це на чистому повітрі, без побутових турбот. А якщо ще й пролікувати хронічну болячку, то і зовсім кайф.

Відпочинок то і можливість розслабитись, нікуди не бігти. 
Наш народ не вміє розслаблятись. Весь час їм треба кудись бігти
 Оббіг те містечко за день, як скажений пес, по магазинам пробіг і все - нема що робити.  8-:

Останнє редагування: 5 січня 2017 22:41:01 від komarik2008
   
Re: Хочу в трускавець

мій корєш там завжди вишивав,йобар-санітар рипав завжди якихось кацапок з нєчєрнозємья :laugh:
а потім нам читав пісьма
юзік,ти міня заряділ на целий ґод как акумуляторную батарєю :lol:
нема там ніяких кацапок вже 3 роки. Бігають тільки азербайджанці чоловіки, рипають українських шльондр.
   
Re: Хочу в трускавець

А що треба РОБИТИ на відпочінку в гарному місці, в горах, біля річки чи озера? Та й на морях-океанах теж ЩО РОБИТИ?

Там не робити, а розслаблятись треба - спати, прогулюватись, можна потренуватись, побігати, робити походи в гори, збирати гриби та ягоди,  трахатись, врешті решт,  коли і як захочеш бо ж ніщо не заважає, часу вільного море.  Можна читати, в'язати, малювати. І все це на чистому повітрі, без побутових турбот. А якщо ще й пролікувати хронічну болячку, то і зовсім кайф.
ну РОБИТИ-це не те слово я використав. Відпочивати ))
   
Re: Хочу в трускавець

А як звати її?
Зараз скину в приват.
   
Re: Хочу в трускавець

нема там ніяких кацапок вже 3 роки. Бігають тільки азербайджанці чоловіки, рипають українських шльондр.
то було в 90х
я в молодостіт там рисачив
   
Re: Хочу в трускавець

трускавець прекрасен в любое время года. самій лучший из санаториев по цена-качество "шахтер". проверено. 7 лет тока туда.
   
Re: Хочу в трускавець

В Трускавці переважно жостка нехватка йобарів.
   
Re: Хочу в трускавець

Парк в Трускавці тільки в нормальний стан привести потрібно. Сотні ж мільйонів залишають відпочивальників щорічно, а парк-ганьбище!

А дороги поробили? Я був дуже давно, ще до євро. Там був лютий пістуц,  у Львові теж на той момент була срака з дорогами, але Трускавець тоді переплюнув на порядки.
Ну от, гримаю я по тим ямам і заізжаю в дєвствєнно рівний Ріксос і, о цуко! - на парковці стоіть Мазератті Квартопорте!  Бля, як він туди заіхав - я хз, для мене досі це загадка.

Останнє редагування: 6 січня 2017 01:23:22 від PRom
   
Re: Хочу в трускавець

А дороги поробили? Я був дуже давно, ще до євро. Там був лютий пістуц,  у Львові теж на той момент була срака з дорогами, але Трускавець тоді переплюнув на порядки.
Ну от, гримаю я по тим ямам і заізжаю в дєвствєнно рівний Ріксос і, о цуко! - на парковці стоіть Мазератті Квартопорте!  Бля, як він туди заіхав - я хз, для мене досі це загадка.

 На трейлере привезли! А хули?
   
Re: Хочу в трускавець

На трейлере привезли! А хули?

Хіба що. Але нею лише по територіі можна було іздити, я би не ризикнув за браму Ріксоса пхатись.
   
Re: Хочу в трускавець

відпишете згодом про кількість свинособак?
Три раза за прошедшие дни видел машины на московских номерах. Закарпатье.
В т.ч. с обгонами через сплошную в населенных. Сука, не дай бог ДТП - линчуют же.. а похуй. Территорию метят подсознательно.
   
Re: Хочу в трускавець

Нє, ліпше Малайзiя, потім Балі.
і дешево і тепо.
море, сонце, масаж, цікава їда...

Україна, чи Польща зарaз це..бррррр.....дуба р і колотун
ну нє!

Останнє редагування: 6 січня 2017 05:35:54 від newyo
   
Re: Хочу в трускавець

А дороги поробили? Я був дуже давно, ще до євро. Там був лютий пістуц,  у Львові теж на той момент була срака з дорогами, але Трускавець тоді переплюнув на порядки.
Ну от, гримаю я по тим ямам і заізжаю в дєвствєнно рівний Ріксос і, о цуко! - на парковці стоіть Мазератті Квартопорте!  Бля, як він туди заіхав - я хз, для мене досі це загадка.
Зроблені дороги і в Трускавці і до нього.
   
Re: Хочу в трускавець

Нє, ліпше Малайзiя, потім Балі.
і дешево і тепо.
море, сонце, масаж, цікава їда...

Україна, чи Польща зарaз це..бррррр.....дуба р і колотун
ну нє!
А також змії, комахи, цікаві хвороби...
Та й коштувати буде добряче. За ціну квитка в Трускавці можна тиждень сім'єю відпочивати, мабуть. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія