Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Полярная лисичка просить розбанити. Бан помилковий, це не другий нік.

Шановні модератори, випустіть людину. 
Людина реальна, має аккаунт на ФБ, другого ніку на ФУПі не має.
Прошу розбанити.
   
Ось ця людина.  https://www.facebook.com/komuniar.oleh 

Розбаньте будь-ласка.
   
Забанений помилково, прошу розбанити "Полярная лисичка".
   
Ось ця людина. 
Розбаньте будь-ласка.
Навіщо ти його розвіртуалізувала?  ;o  Такі речі треба робити в лічьку.
   
Навіщо ти його розвіртуалізувала?  ;o  Такі речі треба робити в лічьку.

Тому що людина дала на це згоду.
   
Тому що людина дала на це згоду.
ЯК це допоможе у розбануванні? Хтось його із юзерів упізнає? Чи як?

Не має значення, давала людина згоду, чи не давала, а у тебе своя голова на плечах повинна бути,а не лише для того, щоб в неї їсти.
   
ЯК це допоможе у розбануванні? Хтось його із юзерів упізнає? Чи як?

Не має значення, давала людина згоду, чи не давала, а у тебе своя голова на плечах повинна бути,а не лише для того, щоб в неї їсти.

 :facepalm1: 
Відчепись.
   
Навіщо ти його розвіртуалізувала?

... і себе  :gigi:
   
... і себе  :gigi:

ті хто там давно вже розвіртуалізовані. Ще коли створювалася група. Доброго ранку.
   
Навіщо ти його розвіртуалізувала?  ;o  Такі речі треба робити в лічьку.
Він дозволив це зробити, пітврджую. У закритій групі.


Я думаю що Адмін потім це прибере.
   
Нік vertex також забанений помилково і просить розбану.
   
Вони обидва порошки? Адже за Зельків ти б свою Же не рвала б так на німецький хрест.


То нехай сидять. В Банлистку багато ніколів - в очєрєдь!
   
 Полярная лисичка просить розбанити. Бан помилковий, це не другий нік.


Шановні модератори, випустіть людину.
Людина реальна, має аккаунт на ФБ, другого ніку на ФУПі не має.
Прошу розбанити.
   
Karoffka пишет:

Вони обидва порошки? Адже за Зельків ти б свою Же не рвала б так на німецький хрест.

То нехай сидять. В Банлистку багато ніколів - в очєрєдь!


                                               Рагулиха.(Эхидно хихикаю)
   
Karoffka пишет:

Вони обидва порошки? Адже за Зельків ти б свою Же не рвала б так на німецький хрест.

То нехай сидять. В Банлистку багато ніколів - в очєрєдь!


                                               Рагулиха.(Эхидно хихикаю)
Та пофіг, єхидна хіхікала кацапська.
   
підтримую прохання розбанити нік полярная лисичка
   
на тій сторінці у фБ і Зелений крокодил відписався)
   
Вони обидва порошки? Адже за Зельків ти б свою Же не рвала б так на німецький хрест.


То нехай сидять. В Банлистку багато ніколів - в очєрєдь!
мда, тут с психикой еще хуже чем я думала  :facepalm1:
   
мда, тут с психикой еще хуже чем я думала  :facepalm1:

Біда.
   
Якщо забанено як другий нік, а насправді це НЕ другий нік, то справа честі адмінів - терміново виправити помилку.
   
Е нє, так діло не піде.
Свинобаза "Пєтькіно" своїх ботів намагається розбанити в той час як VVV_VVV, DRIM, Ruza сидять у "ніколи"?
   
Свободу проукраїнським юзерам VVV_VVV, DRIM, Ruza !  [ua]
   
А загалом не дуже зрозуміла...
Пролистнула трохи сторінку на ФБ за наданим лінком..
Наче серйозний, навіть солідний чоловік, україномовний, очолював Кримський футбол і все таке інше...
І що, обрав собі форумний нік російською! "полярная лисичка" ?  ;o
   
А загалом не дуже зрозуміла...
Пролистнула трохи сторінку на ФБ за наданим лінком..
Наче серйозний, навіть солідний чоловік, україномовний, очолював Кримський футбол і все таке інше...
І що, обрав собі форумний нік російською! "полярная лисичка" ?  ;o

Це реальний чоловік, я з ним працював 2 роки у сусідніх опенрумах (в одній компанії працювали, але різні департаменти), та частіше перетиналися в 19:10 у офісній розвозці. Працював він фахівцем з тестування ПО, якщо не помиляюсь.
   
А загалом не дуже зрозуміла...
Пролистнула трохи сторінку на ФБ за наданим лінком..
Наче серйозний, навіть солідний чоловік, україномовний, очолював Кримський футбол і все таке інше...
І що, обрав собі форумний нік російською! "полярная лисичка" ?  ;o
на  фупі -  порошок,  а  на  ФБ   точно антипорошок.
 ???
   
Це реальний чоловік, я з ним працював 2 роки у сусідніх опенрумах (в одній компанії працювали, але різні департаменти), та частіше перетиналися в 19:10 у офісній розвозці. Працював він фахівцем з тестування ПО, якщо не помиляюсь.
та я не маю сумніву у його реальності
тим більш у такому - як на мене несуттєвому питанні - подвійний це нік чи перший
каже людина, що перший - значить перший і є
мала на увазі лише дещо незвичний як для чоловіка нік - полярная лисичка
   
та я не маю сумніву у його реальності
тим більш у такому - як на мене несуттєвому питанні - подвійний це нік чи перший
каже людина, що перший - значить перший і є
мала на увазі лише дещо незвичний як для чоловіка нік - полярная лисичка

Ну це - "песець", але іншими словами...
   
Ну це - "песець", але іншими словами...
А українською мовою у нього мізків не вистачило його найменувати? Адже на час його реєстрації вже Росія на Україну напала.
   
А українською мовою у нього мізків не вистачило його найменувати? Адже на час його реєстрації вже Росія на Україну напала.

А ти якою мовою себе найменувала?
   
А ти якою мовою себе найменувала?
у мене суржек із усього - і латинкові букви, і кацапський покруч - принаймні, чисто російським нік не можна вважати, навідміну від повного пісєца.
   
у мене суржек із усього - і латинкові букви, і кацапський покруч - принаймні, чисто російським нік не можна вважати, навідміну від повного пісєца.

це не "суржек", це тупа олбанська, вигадана кацапськими шовинистами з російського сайту удафф.ком 

І те, що воно написано "латинковими" буквами аж ніяк не робить цей нік не  російським. Так що краще не прикопуйся до чужих ніків. Тим більше на адмінфорумі. Тему я не для того відкрила.
   
це не "суржек", це тупа олбанська, вигадана кацапськими шовинистами з російського сайту удафф.ком 

І те, що воно написано "латинковими" буквами аж ніяк не робить цей нік не  російським. Так що краще не прикопуйся до чужих ніків. Тим більше на адмінфорумі. Тему я не для того відкрила.
Давай ти не будеш мені розказувати що мені робити, щоб я тобі не вказувала, на якицй бальшой і толстий тобі йти. Ок? Я тебе почула, особа із мєст нє столь атдальонних. І да, сама ти тупа олбанська зі своїми зеківськими замашками.

А тепер послухай сюди: Мутить ПОВНІСТЮ КАЦАПСЬКИЙ НІК під час війни, і при цьому кічицця по фебздуках уніформою одностроєм - це вже ПОВНИЙ кретинізм, особливо на фоні війни України з росією. Принаймні я заводила свій нік ще в 2010 році, і міняти його на догоду усіляким особам з мєст нє столь атдальонних його не збираюся. Тим більше, що він не є кацапським, бо є такі тм. як Немірофф - це теж по-твоєму була кацапська торгова марка? Ну чому ти таке тупе? Я вас правильно зрозуміла, поросята, що ви приватизували собі війну і героїзм в ній? Я не знаю ту особу і знати не хочу. Проголосую за його розбан тільки у разі, якщо він зараз пообіцяє після розбану одразу ж знекацапити свій нік. Там всього лише треба одну букву "я" прибрати і все. Ото нехай пообіцяє, що змінить свій нік - перегляну своє ставлення до нього, бо наразі у мене складається враження, що він переодягнений казачок. А своїм знекацаплення ніка - нехай доведе, що це не так.
   
Давай ти не будеш мені розказувати що мені робити, щоб я тобі не вказувала, на якицй бальшой і толстий тобі йти. Ок? Я тебе почула, особа із мєст нє столь атдальонних. І да, сама ти тупа олбанська зі своїми зеківськими замашками.

А тепер послухай сюди: Мутить ПОВНІСТЮ КАЦАПСЬКИЙ НІК під час війни, і при цьому кічицця по фебздуках уніформою одностроєм - це вже ПОВНИЙ кретинізм, особливо на фоні війни України з росією. Принаймні я заводила свій нік ще в 2010 році, і міняти його на догоду усіляким особам з мєст нє столь атдальонних його не збираюся. Тим більше, що він не є кацапським, бо є такі тм. як Немірофф - це теж по-твоєму була кацапська торгова марка? Ну чому ти таке тупе? Я вас правильно зрозуміла, поросята, що ви приватизували собі війну і героїзм в ній? Я не знаю ту особу і знати не хочу. Проголосую за його розбан тільки у разі, якщо він зараз пообіцяє після розбану одразу ж знекацапити свій нік. Там всього лише треба одну букву "я" прибрати і все. Ото нехай пообіцяє, що змінить свій нік - перегляну своє ставлення до нього, бо наразі у мене складається враження, що він переодягнений казачок. А своїм знекацаплення ніка - нехай доведе, що це не так.

та кому ти потрібна зі своми умовами і зі своїм голосом?

От же ж...

Це ж треба - припертися в гілку за розбан, відкласти тут звичну купу і поставити всім умови.

Може, ти сама себе тут  адміном назначила?

То йди проспись і біжи вибрикуй далі за розбан інших, милих твоєму серцю,  ніків.

 Нема чого тобі тут робити  зі своїм звичним "А баба Яга проти!"

   
Підтримую розбан Полярної личички, бо це не другий нік!
   
Підтримую розбан Полярної личички, бо це не другий нік!
+1
   
Давай ти не будеш мені розказувати що мені робити, щоб я тобі не вказувала, на якицй бальшой і толстий тобі йти. Ок? Я тебе почула, особа із мєст нє столь атдальонних. І да, сама ти тупа олбанська зі своїми зеківськими замашками.

А тепер послухай сюди: Мутить ПОВНІСТЮ КАЦАПСЬКИЙ НІК під час війни, і при цьому кічицця по фебздуках уніформою одностроєм - це вже ПОВНИЙ кретинізм, особливо на фоні війни України з росією. Принаймні я заводила свій нік ще в 2010 році, і міняти його на догоду усіляким особам з мєст нє столь атдальонних його не збираюся. Тим більше, що він не є кацапським, бо є такі тм. як Немірофф - це теж по-твоєму була кацапська торгова марка? Ну чому ти таке тупе? Я вас правильно зрозуміла, поросята, що ви приватизували собі війну і героїзм в ній? Я не знаю ту особу і знати не хочу. Проголосую за його розбан тільки у разі, якщо він зараз пообіцяє після розбану одразу ж знекацапити свій нік. Там всього лише треба одну букву "я" прибрати і все. Ото нехай пообіцяє, що змінить свій нік - перегляну своє ставлення до нього, бо наразі у мене складається враження, що він переодягнений казачок. А своїм знекацаплення ніка - нехай доведе, що це не так.

аааааа ппц  :facepalm1:   
як же все погано  :(
Я трохи вище помилилась. Біда - не те слово.

Все, я не коментую, не коментую. Я взагалі більше не коментую цю дописувачку. Це до спеціалістів.

   
Шановні модератори, випустіть людину. 
Людина реальна, має аккаунт на ФБ, другого ніку на ФУПі не має.
Прошу розбанити.
приєднуюся навіть не знаючи політпристрастя.Бо активність помірна і не помічена у злослівстві.
   
Свободу проукраїнським юзерам VVV_VVV, DRIM, Ruza !  [ua]
от настирне своїх вигороджувати а чужих топити.не вийде.
   
от настирне своїх вигороджувати а чужих топити.не вийде.
не перекладай зі своєї голови на здорову
   
не перекладай зі своєї голови на здорову
в жабенят голови не здорові!  :punish:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія