Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Друзі помогли промоніторити ціни в Польщі на м’ясо-молочні продукти

Це акційні товари, можна порівняти "повні" ціни

наші ціни "виграють" майже у всіх галузях і формах торгівлі(((

сьогодні шукала крем (ціни і там і там не акційні)

541 грн в українському інтернет-магазині: https://makeup.com.ua/product/24991/

7,92 євро у французькому : https://www.cocooncenter.com/uriage-bariesun-creme-minerale-spf-50-100-ml/11675.html

вчора купувала чемодан

2495 грн в нас по акції (4990 грн повна ціна) https://www.wittchen.ua/product/24469/chemodan-na-kolesikah-20-039-039-wittchen-56-3s-471-35-bordovyy.html

159 злотих (1210грн) в польському магазині (було 389 злотих (2956 грн) ,
фотодоказ 
   
Ну можно ещё цены на аренду 2-комнатной квартиры в Варшаве и Киеве сравнить: Варшава 2500 злотых (19 000 гривен), Киев 10 000 гривен


в реалі такі ціни на мясо, фасоване в упаковки по 400-500 грам
   
в нас невеличких фермерських курей (1-1.200)кг курка і до 1.5кг когут) продають по 55-65гр/шт. годують видно натуралкою, бо смак, як в домашньої, жовтий бульон, і тверді невідділяючіся хрящі і кістки.

соромно жити в Україні та не знати що є кури супові, а є бройлерні
   
Дурня це все,  якраз недавно розмовляв зі знайомою,  котра зараз в Кракові,  то ціни на жрачку вищі,  ніж у нас.  Ну і якість гірша,  звісно.

Я хз,  чого ця тема мусолиться вже кілька років. Це тупо не відповідає дійсності.

Так, дурня. Ціни на їдло в реалі вищі. Але якість ну не то що краща, вона як би це підібрати слово - безпечніша.

Масло 250 грам - 2 євро, але то масло. В Україні масла немає.
Ну і так далі, по всіх позиціях.
   
Кочегары польского паровоза в унынии .
 Вы б бедолаги посмотрели какими телегами в лавине ашане люди гребут еду то наверное б взвыли от факта что вы и дома гавно в одёже и у пшыков обслуга  радующаяся элементарщине которую тут  все имеют не напрягаясь.

й-й пистець, розкажи де в жашкові чи  жмеринці ашан :facepalm1:
там люди один раз в місяць на базар їздять. Коли пенсію отримують
   
вкотре вже тема з порівнянням цін.
Давайте вже тему з порівнянням якості та інгредієнтів
   
В польше все немного дороже. Но гораздо лучшего качества
   
В польше все немного дороже. Но гораздо лучшего качества

Ни хера оно не лучшего качества.
Это такой же миф, как типа Косюк в ЕС поставляет качественную курятину, а в Украине продает херовую
   
Ни хера оно не лучшего качества.
Это такой же миф, как типа Косюк в ЕС поставляет качественную курятину, а в Украине продает херовую
Хехе там даже в макдональдсе жрачка вкуснее на порядок
   
Я хз,  треба самому поїхати,  але всі знайомі обсирали і польську жрачку,  і обслуговування.
   
Я хз,  треба самому поїхати,  але всі знайомі обсирали і польську жрачку,  і обслуговування.
пОляки дуже помични люди, украйонцям до них як до космоса раком
   
ешьте у пшыков с ладошки пока пшыки у немцев с ладошки харчюються.
 А неакм дома хорошо и сытно.
   
Та не постіть проспєкти з обох сторін, там акційні ціни, вони до повсякенного реалу не мають жодного стосунку
   
Кстати, вы не знаете, почему поляки так и не явились на войну с россией в Донецкие степи Украины?
 Поляки ждут пока Украину выснажат и потом эта мразь покажет своё нутро как бывало не раз.
 Пшык это коцап но чуть хитрее.
 Нет что б помочь выкуярить россиян с Донбаса и Крыма, эти крысы ссыкливые только вонять могут.
Не сійте злобу. Вона ще нікого не довела до добра. Тим більше, що ніхто не відгукнувся на Вашу пропозицію познущатися з поляків. Маю там друзів і скажу, що ви 100% неправі. Може Вам таке завдання поставили?
   
Та не постіть проспєкти з обох сторін, там акційні ціни, вони до повсякенного реалу не мають жодного стосунку

ти б поїхав та сам глянув.... даю 100 відсотків будеш дуже здивований і цінами і якістю, особливо молочки та мясних виробів
   
Польща в Європі по цінам на харч №1.
Вибір чудовий, торгових мереж вдосталь, як дешевих так і подорожче.
Та ж Чехія відчутно поступається. При цьому колись дехто їздив в Чехію скупитися, то зараз знайомий з Вайдена розказував , на парковці валом чехів
   
ти б поїхав та сам глянув.... даю 100 відсотків будеш дуже здивований і цінами і якістю, особливо молочки та мясних виробів

Блт чучєло подивись на мій ір  нахєра мені кудись їздити
Ось тобі "доxyя масла" по ціні 50 та 55 корун, відповідно 60 та 66 гривень



Останнє редагування: 28 серпня 2018 18:19:55 від medved
   
Блт чучєло подивись на мій ір  нахєра мені кудись їздити

тим більше дивно ...

ну або ти давно не їв українських продуктів і не купував їх
   
Але такої Тірольські зупки не їв ніхто.
Це супер
3,60 євро

   
Але такої Тірольські зупки не їв ніхто.
Це супер
3,60 євро

Показати зображення...

не думаю що тойво зупка то є смачніше за бограч    :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія