Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бімба блін червячки принеси мені сьогодні акт про перевірку :facepalm1:

правильно, закінчився термін "мораторію".
Зараз вже нишпорять, голодні.
Всі хочуть як Насіров, собі на фешенебельну квартиру у Лондонах "заробити" :K

відносно мене не було мараторію
ми велика фірма по їх показниках
   
=) який оборот фірми, схоже що віджимати будуть , бо дофіга трохи)

З таким тре адвокатську фірму) Бо скоріш за все, вже десь скоро будуть маски-шоу по місцю роботи і проживання)

Якщо є банки з капустою , то краще вже зараз переховати , але не своїми руками)  Бо повертати дуже довго, і ще якщо адекватно вдасться пояснити звідки вони взялися)

У Львові всередньому треба витримати 2 тижні маскі шоу , а далі вже буде паперова робота адвокатів в судах.
   
відносно мене не було мараторію
ми велика фірма по їх показниках

1. велика по людях? или по оборотам?
2. проверка плановая?
   
Не злорадствую , но как ты топил за порошка ...
   
1. велика по людях? или по оборотам?
2. проверка плановая?

так і так по першому
і так по другому
   
ну твоя позиция известна, и в целом вызывает уважение, но
шо занадто, то не здраво все таки. это по первому вопросу.
а по второму учтем.
   
там не не включення,
там не реєстрація ПН
санкція в розмірі 50% пдв по незареєстрованих накладних, здається
  Це в Слава банально безграмотні бухгалтера. Всі мої знайомі реєстрували податкові на неплатників. В бухалтерії всі операції замкнені, як що продав з ПДВ, то ти отримав ПДВ і зрозуміло, що залишати собі ті гроши не можна, вони віддаються або покупцю платнику ПДВ, або списуються при реєстрації податкової на неплатника. Завжди були інструкції про реєстрацію на неплатника, це розповідалось не семінарах, про це завжди відповідала гаряча лінія податкової.
   Не знати, та не спитати- це треба примудритися.
   
Казав же я тобі що "дорога" ще довго гикатися буде. Терпи. Іпатимуть методично і з натхненням
   
Казав же я тобі що "дорога" ще довго гикатися буде. Терпи. Іпатимуть методично і з натхненням

не нуди ти нічого незнаєш
   
  Це в Слава банально безграмотні бухгалтера. Всі мої знайомі реєстрували податкові на неплатників. В бухалтерії всі операції замкнені, як що продав з ПДВ, то ти отримав ПДВ і зрозуміло, що залишати собі ті гроши не можна, вони віддаються або покупцю платнику ПДВ, або списуються при реєстрації податкової на неплатника. Завжди були інструкції про реєстрацію на неплатника, це розповідалось не семінарах, про це завжди відповідала гаряча лінія податкової.
   Не знати, та не спитати- це треба примудритися.

ти не правий
і це точно

але чому не тут описувати
   
ти не правий
і це точно

але чому не тут описувати
Слав у тебя всегда так , я знаю но скажу потом возможно потом , а может вообще никогда , а вообще я все знаю но ты ни прав но я знаю что ты ни прав , но скажу потом , ну ты понял ...
   
Слав у тебя всегда так , я знаю но скажу потом возможно потом , а может вообще никогда , а вообще я все знаю но ты ни прав но я знаю что ты ни прав , но скажу потом , ну ты понял ...

ну тут ж комерційна інфа


а по фупу я все видаю
   
ти не правий
і це точно

але чому не тут описувати
  Та все зрозуміло- це було бажання показати незгоду з податківцями. Будете доводити у судах свою трактовку не дуже вдалого формулювання в Законі. Але є ще бухгалтерська логіка і нікому з хоч трохи грамотних бухгалтерів не приходило у голову, що можна не реєструвати.

Останнє редагування: 17 травня 2018 00:18:55 від Igor_Kharkov
   
ну тут ж комерційна інфа


а по фупу я все видаю
Слав ни чё не изменилось , так что отобьешьшя , я тебе желаю с наименьшими потерями , ты производить, а значит полезен Украине
   
7,3

штрафних санкцій

 :weep:


потрібні мега адвокати

А що за курс такий у них?  Чому вони бакс по 24,3  рахують?
   
ну три роки не дьоргали тепер ось

Пора в депутати,класика бізнес моделі по українськи.


   
Пора в депутати,класика бізнес моделі по українськи.
И патриот и на благо страны и рабочие места )))
   
незарегістрвагі податкві накладні на кінцевого споживача
своїми діями бухгалтер підриває основи політики держави в обліку ПДВ, а саме завищення ліміту, на який дозволено реєструвати податкові накладні, навіть якщо податки були сплачені вчасно.
В податковому кодексі ситуації прописані чітко.
Але!!! Можна влетіти ще на більше, якщо не виконати вимоги по реєстрації податкових накладних.
Це по закону...
   
Я так розумію що для того щоб зареєструвати податкову на спецрахунку фірми в держказначействі має бути якась сума.
Якщо цієї суми там нема реєстрація неможлива.
Тому податкові на неплатників і не реєструвалися.

Мій інспектор казав про казус, коли фірма має на спецрахунку сотні тисяч, а зареєструвати податкову не може.
   
занеси у штаб одної партії трошки,скажи шо на вибори
і всьо буде ок
   
занеси у штаб одної партії трошки,скажи шо на вибори
і всьо буде ок

))) хехе, робочий варіант)  Але якщо ЦУ з Києва - то не поможе.

В загальному,  тре не тянути -  і оскаржувати ППР  на місцевому рівні, і за той час або вийдуть на контакт, або адвокати зроблять аналітику на майбутнє.
Тут поки треба податкового адвоката, щоб глянув чи були допущені порушення при складені/проведені і обгрунтованість вимоги.  І наша практика показує , що при дуже великих штрафах , без маскі-шоу майже не обходиться, тому тре мати про запас телефон ще кримінального адвоката.
При маскі-шоу, без адвоката, можуть багато на фантазувати, залякувати ...

Якщо перші суди , (місцеві) будуть без результатні - то далі суди апеляції у Львові по податкам.
 
   
))) хехе, робочий варіант)  Але якщо ЦУ з Києва - то не поможе.

В загальному,  тре не тянути -  і оскаржувати ППР  на місцевому рівні, і за той час або вийдуть на контакт, або адвокати зроблять аналітику на майбутнє.
Тут поки треба податкового адвоката, щоб глянув чи були допущені порушення при складені/проведені і обгрунтованість вимоги.  І наша практика показує , що при дуже великих штрафах , без маскі-шоу майже не обходиться, тому тре мати про запас телефон ще кримінального адвоката.
При маскі-шоу, без адвоката, можуть багато на фантазувати, залякувати ...

Якщо перші суди , (місцеві) будуть без результатні - то далі суди апеляції у Львові по податкам.

Це санкція тут нема криміналу чи збитків державі
   
ну три роки не дьоргали тепер ось
Розслабуха чи "схеми"?
   
не платникам пдв можна було не регіструвати до січня 2017
потім доповнення  неоднозначне

ну і податкова листом неоднозначність трактує на свою користь
А має, на користь платника.
   
Йобнута система, податки сплачені але все одно можуть наказати... :(
   
всі знають що я не заношу хабарі
(tu) Потрібно витримати, маючи такий бізнес. Звичайно, зробити висновки стосовно своєї служби.
   
7,3

штрафних санкцій

 :weep:


потрібні мега адвокати

Могу порешать все твои проблемы, за бабло понятно
   
Могу порешать все твои проблемы, за бабло понятно
:D
   
:D

Ахули йопт...
   
  Це в Слава банально безграмотні бухгалтера. Всі мої знайомі реєстрували податкові на неплатників. В бухалтерії всі операції замкнені, як що продав з ПДВ, то ти отримав ПДВ і зрозуміло, що залишати собі ті гроши не можна, вони віддаються або покупцю платнику ПДВ, або списуються при реєстрації податкової на неплатника. Завжди були інструкції про реєстрацію на неплатника, це розповідалось не семінарах, про це завжди відповідала гаряча лінія податкової.
   Не знати, та не спитати- це треба примудритися.
(tu)
   
  Та все зрозуміло- це було бажання показати незгоду з податківцями. Будете доводити у судах свою трактовку не дуже вдалого формулювання в Законі. Але є ще бухгалтерська логіка і нікому з хоч трохи грамотних бухгалтерів не приходило у голову, що можна не реєструвати.
Сьогодні чомусь про це забувають і шукають тільки адвокатів.
   
не платникам пдв можна було не регіструвати до січня 2017
потім доповнення  неоднозначне

ну і податкова листом неоднозначність трактує на свою користь

в мене купа неплатників
всім реєструю
шо, в булгахтєрьші руки відваляться?
важко в мєдку було пару раз по клавішам поклацать?

писи: от я цього не розумію - багато людей до бухгалтєрії ставляться як до чогось нудного, непотрібного та нецікавого.
при тому пофігізм зашкалює так, шо в мене волоси дибки стають.
напрклад пару місяців тому я взяв до себе бухгалтершу, яка пішла з контори, а внеї залишилися всі ключі до клієнт-банку
і нова бухгалтерша в тій конторі регулярно звонить моїй "допоможи те, допоможи се, ...." в тому числі і перерахуй гроші.
і гроші зовсім не дріб'язкові - на рахунку постійно 5-7 лямів, останнього разу перераховувала півтора лями на митницю.

і я от думаю - а що в макитрах у хазяїв тієї контори?
вона ж може пульнути ці мільйони на якогось фопа, попередньо зареєструвавши якогось бомжа.
і ніхто нічого й не розбере, бо срач там повний та безнадійний.
   
в мене купа неплатників
всім реєструю
шо, в булгахтєрьші руки відваляться?
важко в мєдку було пару раз по клавішам поклацать?

писи: от я цього не розумію - багато людей до бухгалтєрії ставляться як до чогось нудного, непотрібного та нецікавого.
при тому пофігізм зашкалює так, шо в мене волоси дибки стають.
напрклад пару місяців тому я взяв до себе бухгалтершу, яка пішла з контори, а внеї залишилися всі ключі до клієнт-банку
і нова бухгалтерша в тій конторі регулярно звонить моїй "допоможи те, допоможи се, ...." в тому числі і перерахуй гроші.
і гроші зовсім не дріб'язкові - на рахунку постійно 5-7 лямів, останнього разу перераховувала півтора лями на митницю.

і я от думаю - а що в макитрах у хазяїв тієї контори?
вона ж може пульнути ці мільйони на якогось фопа, попередньо зареєструвавши якогось бомжа.
і ніхто нічого й не розбере, бо срач там повний та безнадійний.
(tu)
   
Могу порешать все твои проблемы, за бабло понятно

За бабло я міг сам порішати
   
За бабло я міг сам порішати

законний і офіційний захист в судах також буде коштувати, і немало. Адвокати, а ще мега-круті, дуже дорогі. І не факт, що відіб'ються.
   
своїми діями бухгалтер підриває основи політики держави в обліку ПДВ, а саме завищення ліміту, на який дозволено реєструвати податкові накладні, навіть якщо податки були сплачені вчасно.
В податковому кодексі ситуації прописані чітко.
Але!!! Можна влетіти ще на більше, якщо не виконати вимоги по реєстрації податкових накладних.
Це по закону...

- ніякого завищеного ліміту не може бути в цьому випадку (і не було з самого початку)  - кожного місяця , після подання декларації  з ліміту реєстрації блокується сума незареєстрованих ПН включених в зобов'язання... в новій декларації ПДВ (з червня 2018) ці незареєстровані податкові будуть виведені в окремий розділ додатку 5

тобто ні змісту, ні вигоди не реєструвати ПН на кінцевих споживачі нема ... одні збитки через штрафи і санкції

стаття від 15.06.2015р

https://www.buh24.com.ua/reyestratsiyniy-limit-dlya-podatkovih-nakladnih-pravila-obchislennya/?cn-reloaded=1

Цитата: Коли з’ясується, що сума податкових зобов’язань нарахованих за постачаннями, проведеними після 01.02.15 р., виявиться більшою за ту, що фігурує в ПН, зареєстрованих у ЄРПН, то на різницю ∑Перевищ після проведення цих декларацій буде зменшено реєстраційний ліміт. Така ситуація мож­лива, якщо постачальник не зареєструє в ЄРПН якихось ПН за проведеними постачаннями, на­приклад, ПН, оформлених на неплатника ПДВ. А от якщо ця різниця виявиться що рядок 9.1 більший за ∑НаклВид, то РЛ Вам ніхто не збільшить.


Останнє редагування: 17 травня 2018 11:30:58 від carina
   
Щось не зрозуміло.
Сам платник ПДВ, продавав неплатникам. Так?
То він має цей ПДВ віддати державі. Однозначно.
Якщо не віддав, значить присвоїв.
   
2-3 ляма это стоит
Юристы сразу не озвучат
Поэтапно будут выбирать, при этом, рисуя безвыходную сутуацию.
В судах решалово, в налоговой, готовся.
Такие суммы так просто не предьявляют
   
2-3 ляма это стоит
Юристы сразу не озвучат
Поэтапно будут выбирать, при этом, рисуя безвыходную сутуацию.
В судах решалово, в налоговой, готовся.
Такие суммы так просто не предьявляют

тобто половина від вкраденого
   
Ахули йопт...
За бабло он и сам на месте "порешать" может. На кой ты ему такой красивый нужен? ;)
Я так понял, у Слава позиция в этом плане принципиальная. Не могу сказать, что в его случае действовал бы так же (50/50), но - преклоняюсь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія