Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жириновский в Крыму: "Мы ждем 31 марта, войска готовы - дойдем до Львова"

Политик пояснил, что Крым не должен быть заблокирован и скоро появится возможность спокойно ехать от Львова до Симферополя.
https://www.dialog.ua/ukraine/173930_1552658964/amp?utm_campaign=Диалог.UA&utm_medium=twitter&utm_source=socialnetwork&__twitter_impressio n=true

В то время петух- Пушилин говорит, что в Украине скоро начнётся замес, и им надо успеть выйти на границы области. А Белый вождь анонсирует кач на субботу.
   
Пушилин говорит, что в Украине скоро начнётся замес

Да, замесят обдроченцев так, что главное успеть добежать до границ ростовской области.
   
Да, замесят обдроченцев так, что главное успеть добежать до границ ростовской области.

Да какие обдрлченцы? Два дня безвластия, и встречаем зелёных человечков. Наличие шевронов зависит от глубины занепокоєності

Останнє редагування: 15 березня 2019 19:58:19 від Полярная лисичка
   
Ну Жириновський, як завжди, як сказав так і сталось,
30 років в політиці неймовірна стабільність у прогнозах і обіцянках.
   
Да какие обдрлченцы? Два дня безвластия, и встречаем зелёных человечков. Наличие шевронов зависит от глубины занепокоєності

Зараз вже не 14 рік і багато хто зелених чоловічків з російським триколором просто превентивно пристрелить, щоб врятувати себе та свою родину від руського світу. Маски зірвані і чим толерантність до них закінчується вже відомо.
   
Да какие обдрлченцы? Два дня безвластия, и встречаем зелёных человечков. Наличие шевронов зависит от глубины занепокоєності

ну ш о ви несете?
влада неперервна завжди

у 2014 вона підвисла тому що овоч утік

зараз такого не буде
хто б не переміг діюячий президент буде ще 2 місяці фактичним (реальним) президентом у разі чогось серйозного

а ви проджоважуйте мріяти як кацуапи сюди завтра прийдуть. Кацапи вдало вам це у голову вбивають

Останнє редагування: 15 березня 2019 20:04:59 від Ukraine
   
Жирік ніби політик, а не розуміє різницю між політикою та адміністрацією.
Політична напруга зовсім не означає адміністративну кризу у країні. І тим більше не означає, що армія діяти не буде.
   
брехня. ничего похожего он не говорил.
   
Жирік ніби політик, а не розуміє різницю між політикою та адміністрацією.
Політична напруга зовсім не означає адміністративну кризу у країні. І тим більше не означає, що армія діяти не буде.

То есть ты думаешь, что все попытки дестабилизации будут бесполезны?
   
брехня. ничего похожего он не говорил.

   
То есть ты думаешь, что все попытки дестабилизации будут бесполезны?

дестабілізацію чого саме?
Адміністративного апарату? Ну, може якщо скупив, як у Криму, адміністрацію та воєнне командування на напрямках, на яких можливий гіпотетичний наступ.
   
https://twitter.com/view/status/1106566803071873024
я просто поражен твоей наглостью. или глупостью. ты сам слышал что жирик говорил? где там дойдем до львова? брехуны.
   
я просто поражен твоей наглостью. или глупостью. ты сам слышал что жирик говорил? где там дойдем до львова? брехуны.

Да, там видео есть

   
я просто поражен твоей наглостью. или глупостью. ты сам слышал что жирик говорил? где там дойдем до львова? брехуны.

А словами Жиріка, його зухвалістю та дурнуватістю, значить, Ви не "паражєни", так?
   
брехня. ничего похожего он не говорил.
Может быть не простейший, но простенький.
   
https://twitter.com/view/status/1106566803071873024

ти кримський дегенерат який запустив фактичний фейк

він не каже що 31 піде на Львів..Він сказав що колись відновляться поїздки між Львовом і кримом. Він це вже 5 років п***а
   
Да, там видео есть

ти справді настільки туп?
у відео нічог онема про те шо 31 підуть до львова
   
ти справді настільки туп?
у відео нічог онема про те шо 31 підуть до львова

иди на хер
   
ти кримський дегенерат який запустив фактичний фейк

він не каже що 31 піде на Львів..Він сказав що колись відновляться поїздки між Львовом і кримом. Він це вже 5 років п***а

А крім того що ще він сказав?
   
иди на хер

ти шматок фейкового лайна

послухай сіоєю  хворою головою - він нічог о не каже шо на Львів 31 підуть

і зміни назву гілки,дятел
   
ти справді настільки туп?
у відео нічог онема про те шо 31 підуть до львова
Отброс. Твій справжній нік "ПаРасіян"
   
А словами Жиріка, його зухвалістю та дурнуватістю, значить, Ви не "паражєни", так?
я поражен вашими фейками. на кого они рассчитаны?
   
А крім того що ще він сказав?
Перед походом на Львов нужно помыть сапоги в индийском океане
   
а действительно, профилактик, зачем ты брешеш? это болезнь или образ мыслей? или ты жути нагнетаешь? и главное - сам ездишь в крым, видишь что тут на самом деле, и все равно врешь.
   
Мало людей на митинге
   
А крім того що ще він сказав?

ти дійсно хочеш шоб я тобі почав постити як тот дегенрат обіцяв захопити цілий світ?
   
Сам прийде чи з "мальчиками"?







Останнє редагування: 15 березня 2019 21:07:56 від Гервасій
   
Ну чего слушать идиота? Они тут и сдохнут. Но,коли шо, и с нашей стороні будет жертв дофига.
   
я поражен вашими фейками. на кого они рассчитаны?


Тобто "сєводня ужє нє палучатся вєжлівиє чєлавєчкі, сєводня ужє будєт па-другому, паетаму всє гатови, нужєн толька пріказ Вєрховнава Главнакамандующєва. Вот пасмотрім, что у ніх будєт 31 марта ..... і чтоб можна била єздіть свабодна із Сімфєропаля да Льовова. Етат час прійдьот. У нас будєт єдінає прастранства і єдіниє вааружьонниє сіли" - Вас ніяк не "паразіла", так?
   
Да какие обдрлченцы? Два дня безвластия, и встречаем зелёных человечков. Наличие шевронов зависит от глубины занепокоєності
Петро, що б не розкачувати ситуацію, має добровільно скласти повноваження на користь тимчасового органу управління до виборів.
   
Нє трогайтє пєтю ато хуйло нападьот!
   
Если не выберете Порошенко,дойдем до Львова!  :facepalm1:
   
Лисичка, тебе пропаганда окончательно мозг выела?
Не все кто тут сидит есть народ.
Xyйлу хочется получить Днепр? Могилу тут они получат - гарантированую.
А подпездыши следом пойдут.
   
Тобто "сєводня ужє нє палучатся вєжлівиє чєлавєчкі, сєводня ужє будєт па-другому, паетаму всє гатови, нужєн толька пріказ Вєрховнава Главнакамандующєва. Вот пасмотрім, что у ніх будєт 31 марта ..... і чтоб можна била єздіть свабодна із Сімфєропаля да Льовова. Етат час прійдьот. У нас будєт єдінає прастранства і єдіниє вааружьонниє сіли" - Вас ніяк не "паразіла", так?
перестань коверкать великий и могучий - пиши на мове, я понимаю.
теперь по сути. там действительно все готовы. и приказ он может отдать. это - правда. только зачем? вы и сами все сделаете. своими руками. судя по вашим выборам. готовы уже глотки грызть друг другу.
и еще раз для тупых - 31 марта пойдем на львов - ничего похожего жирик не говорил. у страха глаза велики. памперс поменял, не?
   
Жирік ніби політик, а не розуміє різницю між політикою та адміністрацією.
Політична напруга зовсім не означає адміністративну кризу у країні. І тим більше не означає, що армія діяти не буде.
це ти не розумівєш роль жиріка на арені хуйлівських пропагандонів.Син юриста прекрасно грає свою роль нагнітача пристрастей.Твоя реація власне і показує,що він роботу робить ВІДМІННО.
   
перестань коверкать великий и могучий - пиши на мове, я понимаю.
теперь по сути. там действительно все готовы. и приказ он может отдать. это - правда. только зачем? вы и сами все сделаете. своими руками. судя по вашим выборам. готовы уже глотки грызть друг другу.
и еще раз для тупых - 31 марта пойдем на львов - ничего похожего жирик не говорил. у страха глаза велики. памперс поменял, не?

Не заговорюйте мені зуби, намагаючись не відповісти на питання.
Вас вразили, чи ні слова Жиріка? Так/ні?
   
це ти не розумівєш роль жиріка на арені хуйлівських пропагандонів.Син юриста прекрасно грає свою роль нагнітача пристрастей.Твоя реація власне і показує,що він роботу робить ВІДМІННО.

Так? А яка-така у мене "реакція"?
Поясніться, будь-ласка.
   
Не заговорюйте мені зуби, намагаючись не відповісти на питання.
Вас вразили, чи ні слова Жиріка? Так/ні?
нет. мне все равно. я его не слушаю. в отличие от тебя. на этом митинге не было тех людей, к словам которых стоит прислушиваться.
   
то Жириновский внутренний тим-билдинг проводит для рядового кацапа в стиле "мы тигры, тигры, рррр"....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія