Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще один рейтинг. Зеленський – 21,3%, Порошенка – 15,1%, Юлія Тимошенко 11,4%

Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Ось вам і "рейтинги" в яких  українофоб-сцикло на першому місці  (td) 
   
Re: Порох Президент  :D

тому жовчний i буркотливий)

А ти кінчений мишебрат. Це в рази гірше...
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

КМІС
Розумкова

на все інше звертати увагу не варто
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Ось вам і "рейтинги" в яких  українофоб-сцикло на першому місці  (td) 

а є сумніви що він на першому місці?
   
Re: Порох Президент  :D

А ти кінчений мишебрат. Це в рази гірше...

не видумуй фiгнi
то в тебе маразм старечий)
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Питання. Мабуть риторичне.
Чому ЗМІ публікують фейкові рейтинги СОЦИСа?
Фактично, ЗМІ допомогають фальсифікувати вибори. У кращому випадку, це просто дезінформує людй. У гіршому, під ці фейкові цифри, будуть штучно підтягувати результати виборів.
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

а є сумніви що він на першому місці?


Звісно є. А с чого він буде на тому першому місці? От з яких таких міркувань? Я в житті його прихильників не бачив в очі.
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Питання. Мабуть риторичне.
Чому ЗМІ публікують фейкові рейтинги СОЦИСа?
Фактично, ЗМІ допомогають фальсифікувати вибори. У кращому випадку, це просто дезінформує людй. У гіршому, під ці фейкові цифри, будуть штучно підтягувати результати виборів.

а чому тільки СОЦИС?

це єдина контора яка видає фальшиві рейтинги?
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

КМІС
Розумкова

на все інше звертати увагу не варто

КМІС - майже 60% українців - манкурти.

Пропонуєте в це вірити?
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Звісно є. А с чого він буде на тому першому місці? От з яких таких міркувань? Я в житті його прихильників не бачив в очі.

це типова помилка сприйняття
не бачив прихильників значить їх немає

насправді питання в колі спілкування


ці рейтингі якщо і фальсифікуються то +-2-3 % не більше
   
Re: Порох Президент  :D

У пидра большенства в 1м туре не будит. Учитывая последние расклады и массовые ежедневные зашквары.

Не перекручуй, не масові щоденні зашквари, а вереск про масові щоденні зашквари.
Між цим є дуже велика різниця.
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

КМІС - майже 60% українців - манкурти.

Пропонуєте в це вірити?

до чого тут віра

є факти
   
Re: Порох Президент  :D
van

Пете даже фальсификации не помогут а если и придет   как после таких скандалов он будет руководить страной  с таким клеймом .Кто будет терпеть  его  клан Сопрано  народ снова поднимется.
   
Re: Порох Президент  :D
tyv

Пете даже фальсификации не помогут а если и придет   как после таких скандалов он будет руководить страной  с таким клеймом .Кто будет терпеть  его  клан Сопрано  народ снова поднимется.
якщо ще й фальсифікувати, то Порох взагалі переможе в першому турі
   
Re: Порох Президент  :D

Миклован, навіщо ти сюди брудну рашистську пропаганду тягнеш?
Ти ще про громадянську війну в Україні розкажи чи про те, що то Порошенко війну розв'язав.
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

це типова помилка сприйняття
не бачив прихильників значить їх немає

насправді питання в колі спілкування


ці рейтингі якщо і фальсифікуються то +-2-3 % не більше

Ви пропонуєте вірити в те, що аудіторія 95 кваква проголосує за любимого Арлекина? С ким він ще спілкується? Яка його аудіторія?
   
Re: Порох Президент  :D

На всяк випадок, якщо хтось не знає - Гладковський не балатується на посаду Президента України
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Звісно є. А с чого він буде на тому першому місці? От з яких таких міркувань? Я в житті його прихильників не бачив в очі.

Спробуй голову з Петрової сраки витягти, може побачиш
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

до чого тут віра

є факти

Факти, набрані на компьютері?  :D  Ні, вибачте, я ДУЖЕ багато спілкуюсь з різними регіонами України, в мене інша соціологія.
   
Re: Порох Президент  :D

Миклован, навіщо ти сюди брудну рашистську пропаганду тягнеш?
Ти ще про громадянську війну в Україні розкажи чи про те, що то Порошенко війну розв'язав.

питання риторичне
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Спробуй голову з Петрової сраки витягти, може побачиш


Ти шо кацап, шо  з сраки починаєш діалог? 

Апелю цьому  А с чого він буде на тому першому місці? От з яких таких міркувань? Я в житті його прихильників не бачив в очі.

Або йди в ігнор.
   
Re: Порох Президент  :D

По-ходу Порох бегает от Дружин только в фанатазиях Дружин и на кропнутых фотках
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Ти шо кацап, шо  з сраки починаєш діалог? 

Апелю цьому  А с чого він буде на тому першому місці? От з яких таких міркувань? Я в житті його прихильників не бачив в очі.
Або йди в ігнор.

шмарклі прибери, особь
   
Re: Порох Президент  :D

Взагалі це треба бути зовсім відмороженим покидьком, щоб маніпулювати такими речами. Поставити поряд світлини могил наших бійців, палац побудований сином чиновника, що підозрюється в корупції та намагатися це прив'язати до виборів Президента. Дуже "сильний хід", як для кінченого лайна, бо хто ж тут не буде сумувати за нашими бійцями, хто ж не буде палати гнівом від розкошів дітей зухвалих корупціонерів, а висновок - то все Порошенко особисто все зробив виникне якось сам собою. Браво, вітаю. Гебельс просто від заздрощів помер би він таких "хитрих маневрів".
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

шмарклі прибери, особь

Щасти тобі в ігнорі
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

а є сумніви що він на першому місці?
от в мене чесно є. Ну не видно чверті виборців за зеленського,  хоч ти здохни. За Юлю видно,  за пороха видно,  за зелю - одиниці
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Я представляю скільки би було прихильники певної політсили вою, якби голова предвиборчого штабу Тимокаки чи Гриценко також очолював подібну "соціологічну компанію" B-)
   
Re: Порох Президент  :D

По-ходу Порох бегает от Дружин только в фанатазиях Дружин и на кропнутых фотках
https://www.facebook.com/100011738488444/videos/739520763115866/
Порошенко зробив те, на що неспроможні інші політики - замість того, щоб сісти в авто, він пішов прямо до мітингуючих з Нацкорпусу.
Так і має робити Президент України.
Бо держава в нас єдина. І ми не повинні свартись між собою нарадість ворогам.

"За словами нашого співрозмовника, незважаючи на поради охорони дістатися до місця призначення на автомобілі, Порошенко вирішив піти пішки. "Так буде швидше," — аргументував він своє рішення, після чого спокійно пройшов повз здивованих хлопців з Нацкорпусу". :gigi:  (tu)
   
Re: Порох Президент  :D

наполягаю на такому результаті:
1.Порох
2.Юля
3. Артикль
 (артикль до 31-го здується, у нього зараз максимум; частина його прихильників не прийде на вибори)
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

от в мене чесно є. Ну не видно чверті виборців за зеленського,  хоч ти здохни. За Юлю видно,  за пороха видно,  за зелю - одиниці


це каже про те що ти знаходишся в іншій віковій соціальній і територіальній  групі
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Порошенко? Я в житті його прихильників не бачив в очі.

Ну не видно стільки виборців за Порошенко,  хоч ти здохни. За Зеленського видно,  за Гриценко видно,  за Порошенко - одиниці
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Порошенко? Я в житті його прихильників не бачив в очі.

Ну не видно стільки виборців за Порошенко,  хоч ти здохни. За Зеленського видно,  за Гриценко видно,  за Порошенко - одиниці

а я знаю і дружину спитав

багато за порошенко

десь 4 за зеленського

3 за гриценко

2 за тимошенко
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Соціс проводить дослідження. На відміну від багатьох псевдосоціологів.
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Ось вам і "рейтинги" в яких  українофоб-сцикло на першому місці  (td) 

а барига-мародер  взагалі на 4  :weep:
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Соціс проводить дослідження. На відміну від багатьох псевдосоціологів.
Будь-яке "агентство" яке має похибку більше ніж 1-1.5% працює "на замовлення".
Тобто вони не вміють збирати та обробляти отриману інформацію.
Он у США exit-polls дають десь саме таку похибку.
   
Re: Порох Президент  :D

Корбана чуть не посадали, а інших лідерів не було

та где-то правда.
если учесть, что партия - это в первую очередь районные и областные, говоря украинским языком "осередки", которые состоят из местных феодалов, то в Укропе после того, как по Корбану с Игорем Валерьевичем пришли к джентельменскому соглашению о том, что "Моисей Давидович не дает деньги в долг, а банк не торгует семечками", построить крепкий фундамент из региональных "элит" уже не было возможности.
Ксати, с большой долей вероятности можно утверждать, что зная менталитет "регионлаьных элит", "партия Зеленского" будет набираться после того, как слуга Зе подтвердит серьезность прохода своей партии в Раду, иначе его будет ждать судьба Укропа, который осталься более-менее действенным только в Сичеславской области, собственно в той области, где позиции Игоря Валерьевича традиционно наиболее крепкие.
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

Думаєте Гринів вже перебіжав до Зе?

До речі, хто пам'ятає які рейтинги на фупі мав Ющенко у 2010?
   
Re: Порох Президент  :D

пэдроонанизм не хобби, а болезнь
   
Re: Про СОЦИС  з Вікіпедії

з таких соціологів треба живцем шкуру здирати

Ти що сьогодні гівна перенюхав у німецькому клозеті, який прибираєш? Чого такий навіжений? Звідки такі садистські нахили, ''шкіру живцем здирати''?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія