Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Amide, не повертайся!!!

Amide,  не повертайся!!!

Amide, Amidчику, не повертайся!!!  Ти протягом півтора року робив банне пекло на форумі. Ти навіть не знаєш, як тепер на форумі без тебе добре!
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134212.msg27330893#msg27330893

Надіюсь, за таку мерзость новий модератор буде банити на 999.
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134212.msg27330893#msg27330893

Надіюсь, за таку мерзость новий модератор буде банити на 999.

На жаль, в мене нема такого оптимізму, як у вас.

путлєр хоче затягнути війну на роки, коли вже Заходу надоїсть підтримувати Україну. Це така стратегія путлєра затягнути війну на багато років, щоб Заходу надоїло підтримувати Україну.

А без підтримки Заходу .......

Останнє редагування: 3 вересня 2023 20:08:44 від Slawv
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Amide, Amidчику, не повертайся!!!  Ти протягом півтора року робив банне пекло на форумі. Ти навіть не знаєш, як тепер на форумі без тебе добре!

 (tu)
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Я раніше думав, що цю вакханалію банного пекла робила якась група модераторів, а не один Amid.

Я би багато речей взагалі би не писав, якби знав, що за них мене можуть забанити. Один раз мене забанили на три місяці з хамським формуванням "клінічний зрадойоб", хоча в правилах близько нема порушення з таким формуванням чи якимось подібним формуванням. Звідки я міг знати, що мене так можуть забанити? Останнім часом через ці безглузді бани в мене відпала охота про будь-що писати на форумі.

Останнє редагування: 7 вересня 2023 17:51:40 від Slawv
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Amida напевно запросили на роботу на москальські ресурси.  Кацапи не могли не помітити такого банного спеціаліста, який тут влаштував справжній банний терор. Тепер за будь-яку думку, яка ставить під сумнів політику банди путлєра, на моцкальських ресурсах відразу банять. Тому їм потрібні такі банні спеціалісти як Amid, які вміють влаштовувати банний терор.

Останнє редагування: 13 вересня 2023 18:00:23 від Slawv
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Amida напевно запросили на роботу на москальські ресурси.  Кацапи не могли не помітити такого банного спеціаліста, який тут влаштував справжній банний терор. Тепер за будь-яку думку, яка ставить під сумнів політику банди путлєра, на моцкальських ресурсах відразу банять. Тому їм потрібні такі банні спеціалісти як Amid, які вміють влаштовувати банний терор.
якби був террор, ти був би забанений на 999.
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

якби був террор, ти був би забанений на 999.

Ну що я таке роблю,  щоб мене так жорстоко банили?
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Ну що я таке роблю,  щоб мене так жорстоко банили?
Терор якраз предполагає, що нічого не треба робити, достатньо для терору саме існування особи для терору.
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Amida напевно запросили на роботу на москальські ресурси.  Кацапи не могли не помітити такого банного спеціаліста, який тут влаштував справжній банний терор. Тепер за будь-яку думку, яка ставить під сумнів політику банди путлєра, на моцкальських ресурсах відразу банять. Тому їм потрібні такі банні спеціалісти як Amid, які вміють влаштовувати банний терор.
Амід штатний працівник УП, який там і лишається працювати, включно з відрядженнями на фронт.
Це ви занадто багато часу проводите на цьому форумі і він вам здається центром Всесвіту, а він навіть на УП зовсім інший орган.
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Отак ще один фотограф не самореалізувався :(
   
Re: Amide,  не повертайся!!!

Амід штатний працівник УП, який там і лишається працювати, включно з відрядженнями на фронт.
Це ви занадто багато часу проводите на цьому форумі і він вам здається центром Всесвіту, а він навіть на УП зовсім інший орган.

Може вже тепер він і не є штатним працівником УП, бо його запросили на моцкальські ресурси і він туда до них пішов. Такий цінний спеціаліст з банного пекла якраз їм потрібний.
   
Re: Amide,  не повертайся!!!


Я так просив Amidчика , щоб він не повертався. А він повернувся і ще став значно гіршим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія