Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Amid e, повернись.

Re: Amid e, повернись.

Ось саме тому я і писала, що модер повинен бути "над схваткой" і мати в себе сили однаково відноситися до всіх ніків, навіть до тих, хто йому не подобається, як у випадку з Мирославою та Кароффкою.

Але, на жаль, власні емоції та антипатії у модерів такі спрацьовували.

Тому, як на мене, рецепт тут один - модери не повинні дописувати на форумі, тому що тоді дуже сильно спрацьовує спокуса забанити свого опонента з найменшого приводу, що і спостерігалося іноді.

Бо той перфоманс, коли людина спочатку дописує на форумі, як звичайний фупчек, і завзято чубиться з опонентами, а потім, роздраконений власними емоціями, починає виконувати обов'язки модера, як бачимо, виявився поганим.
Не буває над схваткою, людина або обєктивна і не подобається всім, або подобається всім, або людина необєктивна і вона подобається одній групі.
   
Re: Amid e, повернись.

Шуш дивись, тут пишуть про довгі бани Аміда, і вони явно були упереджені за політичною ознакою, бани ці були рідко, отже він не читав протягом довго часу ФУП потім заходив і банив опонентів слова яких йому не подобались, ну він тут не сидів і не дописував. Якщо судити по банах. І вирити Йожі.

Короткі бани були постійно, і в них менше прослідковувалось упередженості, але людина мусіла читати постійно ФУП і бути упередженої до тої чи іншої думки.
   
Re: Amid e, повернись.

Сталин, где ты, когда ты так нужен всех расстрелять?
   
Re: Amid e, повернись.

Разом із Oleg Sm мочимо совкову стукацьку сволоту [ua]

Вот мне интересно, вы когда клеветать научились, еще в совке, когда доносы писали (а я уверен однозначно, что писали), или тут, на ФУПе только начали?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія