Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВІДКРІПІТЬ тему "Крим" в клубі! Будь ласка, дякуємо

внизу під сторінкою є такий напис болдом "Відкріпити тему" (там же "Прикріпити тему") - на плашці серед купи інших кнопок
не під постами, а внизу сторінки теми, будь-якої, під її останнім постом

Фуп буде заздалегідь вдячний. "Крим" це жива тема, вона має плавати в клубі. А зверху вона просто помре. Туди прибивають теми, щоб не загубились, і куди іноді варто заглядати
   
Я ніколи не була модератором (с)

Але деталі, як виглядає інтерфейс модератора, знає...
   
Я ніколи не була модератором (с)

Але деталі, як виглядає інтерфейс модератора, знає...
Вона такого не писала.

Вона каже про певний останній період... Неперетворюйтесь в людей що перекручуть слова інших.

Більшість форумів мають схожий функціонал.
   
по-1, так, бо до 18 я була адміном, а не модератором
по-2, я таке могла написати виключно до 18 року. Ппць, люди шо з вами? Аж так смакує жування древнього лайна?
по-3, усі, кого досі тєрзают хворі марення щодо мене - пройдіть до славіка, бо він найбільше страждає від фантомного болю, вже три гілки засрав. Дякую

   
по-1, так, бо до 18 я була адміном, а не модератором
по-2, я таке могла написати виключно до 18 року. Ппць, люди шо з вами? Аж так смакує жування древнього лайна?
по-3, усі, кого досі тєрзают хворі марення щодо мене - пройдіть до славіка, бо він найбільше страждає від фантомного болю, вже три гілки засрав. Дякую

Показати зображення...

Ок, не знав, що ці ролі розділялися
   
по-1, так, бо до 18 я була адміном, а не модератором
по-2, я таке могла написати виключно до 18 року. Ппць, люди шо з вами? Аж так смакує жування древнього лайна?
по-3, усі, кого досі тєрзают хворі марення щодо мене - пройдіть до славіка, бо він найбільше страждає від фантомного болю, вже три гілки засрав. Дякую

Показати зображення...
слав всіх простив.
   
слав всіх простив.
а мені для чого ця інформація? :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія