Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератори ФУПу -- це Боги

Модератори ФУПу -- це Боги

Модератори ФУПу -- це Боги і вони набагато краще знають, що правильно і що є неправильно, і що справедливо і що несправедливо. І тому не нам грішним фупчикам можна судити про вчинки Богів. Тим більше, ніхто не має права кпити з Богів і їх тут ображати. Богів тільки можна просити, їм дякувати і їх славити.

Рішення Бога, яке комусь з фупчиків може здатися неправильним і несправедливим, є тайною, зрозумілою тільки Богам.

Подивіться фільм "Синьйор Робінзон" , і ви побачите, що ставалось з героєм цього фільму, коли він вирішив кепкувати з Бога.

Тут на форумі пустих базарів та бакланств не буває.

Ось що сталось з Робінзоном, коли він вирішив ображати та насміхатися з великого Бога Магду:
https://www.youtube.com/watch?v=wfOojw-wj1c

Я боюся, що можу розгнівати Богів цією темою.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

в спорті є правило - суддя завжди правий. Інакше жодне змагання не було б доведене до кінця.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

в спорті є правило - суддя завжди правий. Інакше жодне змагання не було б доведене до кінця.

Нормальна аналогія.

Уявляю, як приїздять до нас на Олімпійський спортсмени з Європи, а ми їм суддів виставляємо з технічного персоналу стадіону. І ще даємо цим суддям трошки грати за нашу команду.

І говоримо: "Якщо щось не подобається, то вас тут ніхто не тримає".
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

в спорті є правило - суддя завжди правий. Інакше жодне змагання не було б доведене до кінця.
----
І в армії є правило... :shuffle:
І що????
Ми про форум взагалі-то .
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

в спорті є правило - суддя завжди правий. Інакше жодне змагання не було б доведене до кінця.
А неадекватних несправедливих суддів там
дискваліфікують чи пожиттєво терплять і вважають богами довічно?
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

А неадекватних несправедливих суддів там
дискваліфікують чи пожиттєво терплять і вважають богами довічно?
якщо спортсмен вдарив суддю його дискваліфікують довічно. Якщо спортсмен скаже судді, що він неадекватний, буде видалений до кінця матча. Суддів теж карають, але роблять це не спортсмени.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

----
І в армії є правило... :shuffle:
І що????
Ми про форум взагалі-то .
Нічо. На більшості форумів жорсткіші правила.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Нічо. На більшості форумів жорсткіші правила.
Приблизно однакові правила скрізь,
але все залежить від модерації - чи вона справедлива.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Суддів теж карають, але роблять це не спортсмени.
Та однозначно що хтось інший 8-)
І ясно що той хтось повинен мати совість
і загострене почуття справедливості,
інакше мерзота буде судити а чесний суддя піде в опалу.
Так скрізь у житті, в усіх сферах без виключення -
головне Мораль, від її наявності у правителя чи посадовця
напряму залежить якість життя спільноти.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Нічо. На більшості форумів жорсткіші правила.

Ви можете назвати такі форуми, на яких є жорсткіші правила?
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Я вже не пишу на цьому форумі дописів, які я пишу на інших ресурсах, бо не маю бажання черговий раз нариватися на бан.

Я не знаю, де ще є такі форуми з такими жорстокими правилами як на цьому форумі.

Останнє редагування: 5 червня 2023 20:14:45 від Slawv
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Я вже не пишу на цьому форумі дописів, які я пишу на інших ресурсах, бо не маю бажання черговий раз нариватися на бан.

Я не знаю, де ще є такі форуми з такими жорстокими правилами як на цьому форумі.
якби тут були жорсткі правила тебе б забанили на місяць, що ти тільки сьогодні 150 раз написав жуля дуля мошенко.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

якби тут були жорсткі правила тебе б забанили на місяць, що ти тільки сьогодні 150 раз написав жуля дуля мошенко.

Це вже дійсно хвороба, усім уже пох на Тимошенко, крім деяких особливо обдарованих
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Це вже дійсно хвороба, усім уже пох на Тимошенко, крім деяких особливо обдарованих
та тут навіть не Тимошенко, то єблівушка, то срасєюшка, то кучма_чума, вважає себе дотепним.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

якби тут були жорсткі правила тебе б забанили на місяць, що ти тільки сьогодні 150 раз написав жуля дуля мошенко.

Поясніть, чому не можна так називати ? Яке правило ФУПу в даному випадку я порушив?
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Поясніть, чому не можна так називати ? Яке правило ФУПу в даному випадку я порушив?
Правило 4.9. В жодних правилах неможливо передбачити всі прояви дебілізма.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Правило 4.9. В жодних правилах неможливо передбачити всі прояви дебілізма.

Так можна любого фупчика за будь-що забанити і вигадати любу причину для бану.

Я такого не бачив на інших форумах.

Я вважаю, що це неправильно і ненормально. Треба йти шляхом введення нових правил форуму, а не банити за неіснуючі правила.

Останнє редагування: 5 червня 2023 22:50:32 від Slawv
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Так можна любого фупчика за будь-що забанити і вигадати любу причину для бану.

Я такого не бачив на інших форумах.

Я вважаю, що це неправильно і ненормально. Треба йти шляхом введення нових правил форуму, а не банити за неіснуючі правила.
Правила можуть бути будь-які,
головне це Справедлива модерація,
а це можливо лише за наявності Совісті у модерів.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Зараз мене вчергове забанять за те що згадую Справедливість,
чомусь тутешні модери бісяться від цього слова і негайно банять автора.
Але можуть не побачити мій допис бо десь зникла шуша
яка завжди стукає їм на мої пости про Справедливість.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Правила можуть бути будь-які,
головне це Справедлива модерація,
а це можливо лише за наявності Совісті у модерів.

В них таке саме розуміння справедливості як і у вашої жулі-дулі мошенко.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

В них таке саме розуміння справедливості як і у вашої жулі-дулі мошенко.
діаметрально протилежне,
тому мене, юльчиху, вони і банять тут
без жодних порушень з мого боку.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Я створив тему про геморої

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133801.0

, а мене за цю тему забанили на два тижні з формулюванням "злісний флуд". Ну чи правильний і справедливий такий бан?  Я навіть не думав, що за цю дуже потрібну тему мене забанять аж на два тижні. Серед 35 фупчиків, які прийняли участь в голосуванні 25 фупчиків мучать геморої. Я хотів людям щиро допомогти. Якщо ця тема така вульгарна та образлива для всіх, то тоді треба заборонити діяльність лікаря-проктолога, бо він саме цим займається.

Останнє редагування: 25 червня 2023 22:55:41 від Slawv
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Я вже не пишу на цьому форумі дописів, які я пишу на інших ресурсах, бо не маю бажання черговий раз нариватися на бан.

Я не знаю, де ще є такі форуми з такими жорстокими правилами як на цьому форумі.
  безвідносно іншого ти не знав що це ПРИВАТНИЙ ресурс і власник несе відповідальність виключно перд своєю кишенею? Навіть не перед акціонерами а перед собою. А ти маєш ШИРОКЕ право траснути дверима і забратися з цього ресурсу,благо пишеш що хочеш на інших. що тобі мішає траснути? Чи ти "психїічний" і всі повинні поважатии твою вразливу натуру? ну реально-вихід вільний ,штрафу за це нема і ніхто паяльником не проводить виховну роботу по примусу тебе тут сидіти.А якщо ти набереш 99% своїх "протестувальників" з 100% учасників то навіть тоді той залишений процент для власника на рівні сьогоднгішніх умовно ста. Бо форум ПРИДАТОК а не база УП і її функції,що власне (можлитво,не знаю) приносить якийсь прибуток.
 реально дивує  таке дивне,якщо не гірше таке "рвання рубахи" коли ніхто не дбає ні за рвача ні за "рубаху".
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

До речі, як юзер, який не має права створювати нові теми, чи можу в цій темі задати питання модераторам?
Чи можна мені, як юзеру критикувати Кличка в темі про Кличка?
Якщо можна, то скільки разів?
Чи критикувати Кличка на ФУП не можна?
Офтоп закінчив. З надією чекаю на відповідь.
Прінтскрін, про всяк випадок, зробив.
Дякую за розуміння.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

До речі, як юзер, який не має права створювати нові теми, чи можу в цій темі задати питання модераторам?
Чи можна мені, як юзеру критикувати Кличка в темі про Кличка?
ні, не можна. Бо в тебе розумових здібностей недостатньо для критики будь-кого, сам зізнався.

   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

ні, не можна. Бо в тебе розумових здібностей недостатньо для критики будь-кого, сам зізнався.

Показати зображення...
Так в мене і стачати на фупчів здібностей немє.
Пріенскрин сробив, про всяк випадок.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги


Модератори ФУПу -- це Боги

В пеклі немає ніяких богів,там зовсім інші персонажі правлять бал. :acute:
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Якщо одні фупчики відверто заявляють, що вони йдуть з форуму,  то більшість фупчиків це робить тихо без будь-яких заяв. І все криється в теперішній модерації форуму.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Як я зрозумів,  автора  alexUP  теми забанили саме за цю тему:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134229.0

"alexUP   срач, штабна робота   04.07.2023   14.07.2023 14:52"


Який срач, якщо автор написав в цій темі тільки один перший пост?
До якого штабу належить автор цієї теми?

Кожен раз, коли відкриваєш якусь тему, є ризик, що тебе за цю тему забанять. Тому не треба дивуватися, що фупчики тихо йдуть з форуму і активність на форумі зменшується.

Останнє редагування: 5 липня 2023 01:54:09 від Slawv
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Як я зрозумів,  автора  alexUP  теми забанили саме за цю тему:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1134229.0

"alexUP   срач, штабна робота   04.07.2023   14.07.2023 14:52"


Який срач,
якщо автор написав в цій темі тільки один перший пост?
До якого штабу належить автор цієї теми?

Кожен раз, коли відкриваєш якусь тему, є ризик, що тебе за цю тему забанять. Тому не треба дивуватися, що фупчики тихо йдуть з форуму і активність на форумі зменшується.

 :lol:

   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

:lol:

Показати зображення...

Він мав на увазі,  що інші фупчики будуть робити срач. Сам він тим одним постом не міг зробити срач. Але там далі в цій темі був такий самий срач, тобто нормальне обговорення,  як і в інших темах. З таким самим успіхом можна будь-кого забанити, звинувативши у срачі,  хто відкриває якісь теми.

Останнє редагування: 5 липня 2023 21:36:59 від Slawv
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Він мав на увазі,  що інші фупчики будуть робити срач. Сам він тим одним постом не міг зробити срач. Але там далі в цій темі був такий самий срач, тобто нормальне обговорення,  як і в інших темах. З таким самим успіхом можна будь-кого забанити, звинувативши у срачі,  хто відкриває якісь теми.
На ФУПі купа ватних ніків, які не забанені, просто після 24.02.22 не виходять в ефір. Якщо тобі досі не зрозуміло за що можуть забанити, то тут вже не допоможеш.

давайте будемо з кожного факту погіршення рівня життя під час війни влаштовувати штабний шабаш.

Останнє редагування: 6 липня 2023 06:54:55 від Вело
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

На ФУПі купа ватних ніків, які не забанені, просто після 24.02.22 не виходять в ефір. Якщо тобі досі не зрозуміло за що можуть забанити, то тут вже не допоможеш.

давайте будемо з кожного факту погіршення рівня життя під час війни влаштовувати штабний шабаш.

Добре! Уявімо собі, що в Україні не було і не має війни. То чи не є очевидним цей факт, що зарплата вчителів в розмірі 4000 доларів в найближчі роки -- це є чистий популізм? Не треба бути економістом, щоб зрозуміти, що при найкращих сценаріях росту економіки, навіть через десять років Україна не зможе платити вчителям таку зарплату.
Саме це мав на увазі автор цієї теми, якого за це забанили. Якщо його можна звинувачувати у якісь штабній роботі, то тоді треба сказати, що він працює у штабах всіх партій, які критикують президента Зеленського та партію "Слуга народу".
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Добре! Уявімо собі, що в Україні не було і не має війни. То чи не є очевидним цей факт, що зарплата вчителів в розмірі 4000 доларів в найближчі роки -- це є чистий популізм? Не треба бути економістом, щоб зрозуміти, що при найкращих сценаріях росту економіки, навіть через десять років Україна не зможе платити вчителям таку зарплату.
Саме це мав на увазі автор цієї теми, якого за це забанили. Якщо його можна звинувачувати у якісь штабній роботі, то тоді треба сказати, що він працює у штабах всіх партій, які критикують президента Зеленського та партію "Слуга народу".
Автор теми мав на увазі що тепер на зарплати вчителів виділяють менше грошей ніж до війни. Щоб це пащекування підсилити, він звернувся до давнього мему про 4000 долларів. Ти що реально думаєш, що команда Зеленського обіцяла таку зарплату?
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Автор теми мав на увазі що тепер на зарплати вчителів виділяють менше грошей ніж до війни. Щоб це пащекування підсилити, він звернувся до давнього мему про 4000 долларів. Ти що реально думаєш, що команда Зеленського обіцяла таку зарплату?

А хто обіцяв зарплату вчителям 4000 доларів? Звідки взявся лозунг, що вчителі будуть отримувати таку зарплату в 4000 доларів?

Ось вам результати пошуку:

зарплата вчителям 4000 доларів

Я вважаю, що в будь-якому випадку держава повинна платити вчителям гідну зарплату, враховуючи, якою є важкою та невдячною робота вчителя.







Останнє редагування: 6 липня 2023 21:16:57 від Slawv
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

А хто обіцяв зарплату вчителям 4000 доларів? Звідки взявся лозунг, що вчителі будуть отримувати таку зарплату в 4000 доларів?

Ось вам результати пошуку:

зарплата вчителям 4000 доларів
Я вважаю, що в будь-якому випадку держава повинна платити вчителям гідну зарплату, враховуючи, якою є важкою та невдячною робота вчителя.
Українські педагоги третій рік без особливої надії очікують зарплат у 4 тисячі доларів,

Це з твого посилання. Я б таким педагогам і сотню доларів не платив. Є ж відео, якийсь фрік на зустрічі з Зеленським бовкнув, і такі як ти з тупості, а штабні прихильники певної політсили бо розумні, розносите це.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Українські педагоги третій рік без особливої надії очікують зарплат у 4 тисячі доларів,
Це з твого посилання. Я б таким педагогам і сотню доларів не платив. Є ж відео, якийсь фрік на зустрічі з Зеленським бовкнув, і такі як ти з тупості, а штабні порохоботи бо розумні, розносите це.
О  і ви доросли що Гетьменцев ФРІК)))
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

О  і ви доросли що Гетьменцев ФРІК)))
не второпаю чи ти тупий чи штабний.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

не второпаю чи ти тупий чи штабний.
Наче на відео він казав про 4 000 долярів, ще підчас компанії виборчої. :=V

Сам ти штабний.
   
Re: Модератори ФУПу -- це Боги

Українські педагоги третій рік без особливої надії очікують зарплат у 4 тисячі доларів,
Це з твого посилання. Я б таким педагогам і сотню доларів не платив. Є ж відео, якийсь фрік на зустрічі з Зеленським бовкнув, і такі як ти з тупості, а штабні порохоботи бо розумні, розносите це.

Ви не змогли використати вже готові результати пошуку Гугла, тому краще подумайте про те, як не показувати свою тупість...

Мені вам тут викласти сайти, в яких йдеться про цю обіцянку Зеленського щодо 4000 доларів зарплат для вчителів?

Останнє редагування: 10 липня 2023 00:50:19 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія