Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

На ваш похорон копійкі не дам, і це не фінансові відносини, но людські. Буду проходити повз вашу могілу- плюну.
   
Re: Горький лук RIP  :(

rip
   
Re: Горький лук RIP  :(

сумно  :(
   
Re: Горький лук RIP  :(

В вас вмерла собачка? Вам співчували всі тут. А зараз бажають смерті вам та вашоі родині. Вам цього хотілося? Отримали.
   
Re: Горький лук RIP  :(

На ваш похорон копійкі не дам, і це не фінансові відносини, но людські. Буду проходити повз вашу могілу- плюну.

-куме, коли я вмру, ти мені вінка купиш?
 - а звичайно куплю куме. що за питання.
а за скільки?
- куме - ти ж знає як я теб еповажаю - та мені й 2000 гривен буде не шкода на вінок
- куме , то . я обійдусь і без вінка- давай краще ці 2000 гривен проп.єм
   
Re: Горький лук RIP  :(

В вас вмерла собачка? Вам співчували всі тут. А зараз бажають смерті вам та вашоі родині. Вам цьго хотілося? Отримали.

 :)
   
Re: Горький лук RIP  :(

стоп! а раптом це як з бабченко - а вранці хопа - і живий .
   
Re: Горький лук RIP  :(

В вас два сина, здаеться, Вікторе, ви, піздюк, не добре на них накликали.
   
Re: Горький лук RIP  :(

В вас два сина, здаеться, Вікторе, ви, піздюк, не добре на них накликали.

   
Re: Горький лук RIP  :(


beggy нафига ві тратите время на идиота?
   
Re: Горький лук RIP  :(


beggy нафига ві тратите время на идиота?
бо сам ідіот. Які можуть бути ще прічини?.
   
Re: Горький лук RIP  :(

В вас два сина, здаеться, Вікторе, ви, піздюк, не добре на них накликали.

не цитируй его, просто игнорируй. он же глубоко болен и кайфует, когда на него реагируют.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Показати зображення...
так. Собачкою ви вже не відмажетеся.
   
Re: Горький лук RIP  :(

бо сам ідіот. Які можуть бути ще прічини?.
Не верю...
   
Re: Горький лук RIP  :(

так. ви відхихились від колективного демонстративного сумування :)  на 5хвилинку ненависті - які так любив пропагувати герой цієї гілки
   
Re: Горький лук RIP  :(

не цитируй его, просто игнорируй. он же глубоко болен и кайфует, когда на него реагируют.
ну, може йому то треба. Ну неможна же людину без терапіі. Я в пастци.
   
Re: Горький лук RIP  :(

главная антиукраинская мразь ФУП не подвела. кланяйся.
таку скотину таки не жаль і прокляти.Зовсім падло береги втратив.Мразота.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Не верю...

как вариант - бегги и аэлит - два персонажа одного троля)
 авдруг
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аеліте. Зрозумійте, що ви мудак та педераст. Ви перетворіли гілку пам'яті в херзнащо. Хочете посратися - в іньшоі гілке. Тут люди сумують за Людиною
   
Re: Горький лук RIP  :(

таку скотину таки не жаль і прокляти.Зовсім падло береги втратив.Мразота.

так вы циник или моралист?
ааа. украинский циник. тогда все понятно)) имитация циника )
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він воював, щоб ви знали, і кажуть дуже не погано. Бризгі, як в колі сослуживців взвести муху, то буває. Не псує памьять світлу.

Він тіпа волонтьорив. Ну, як Мочанов.


Не хотіла писати, але для рибок гупій, які тут розмазують соплі по екрану, даю зсилку на давню гілку зі скрінами і посиланням на його дописи під ніком Stop на кацапських форумах.
Там є і про голодомор і селян, які самі в ньому самі винні, про майдаунів, про "дикарей с Карпат".
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898778.msg17590366#msg17590366
Може троха декого протверезить.
   
Re: Горький лук RIP  :(

R.I.P. (((
Дуже, дуже шкода.
Пам'ятаю в найгірші часи знайшов його, читав і настрій змінювався.
Як же жаль, чому мразота всяка живе, а такі люди так рано йдуть.  :(
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він тіпа волонтьорив. Ну, як Мочанов.


Не хотіла писати, але для рибок гупій, які тут розмазують соплі по екрану, даю зсилку на давню гілку зі скрінами і посиланням на його дописи під ніком Stop на кацапських форумах.
Там є і про голодомор і селян, які самі в ньому самі винні, про майдаунів, про "дикарей с Карпат".
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898778.msg17590366#msg17590366
Може троха декого протверезить.

да мы все это знаем, как и то, что ты ватная мразь. съебись нахер отсюда.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Аеліте. Зрозумійте, що ви мудак та педераст. Ви перетворіли гілку пам'яті в херзнащо. Хочете посратися - в іньшоі гілке. Тут люди сумують за Людиною

так чергова ж фупівська ж ікона порохоботів - Слав тернопільський - казав що фуп це срач.
горький лук сам признавався що його місія - генерувати регулярні 5хвилинки ненависті.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Осьо його епічна гілка на кацапському форумі якраз в момент Майдану. Він писав під ніком Stop.

http://www.musicforums.ru/kurilka/1390329910.html
   
Re: Горький лук RIP  :(

Він тіпа волонтьорив. Ну, як Мочанов.


Не хотіла писати, але для рибок гупій, які тут розмазують соплі по екрану, даю зсилку на давню гілку зі скрінами і посиланням на його дописи під ніком Stop на кацапських форумах.
Там є і про голодомор і селян, які самі в ньому самі винні, про майдаунів, про "дикарей с Карпат".
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898778.msg17590366#msg17590366
Може троха декого протверезить.
фігасе просто волонтерів. Тягав кого треба куда треба. А такох стреляв, як треба. Той ще волонтер. Про муху може і легенда, та від двох людей чув. Взвів в пріміщенні.
   
Re: Горький лук RIP  :(

"Потом этих дураков разыгрывают в майданный покер, обещая "все и сразу"."

про майданівців [ua]

наш человєк . теж аелітствував?? але потім пішов працювати ломом до головного технолога майданів - петра олексійовича порошенк а- і у рибок гупій - він став святий
 (tu)

респект горькому луку  (tu)  (tu)  (tu)
мегатроль
   
Re: Горький лук RIP  :(

>В Крыму сторонники интеграции с Россией организуют антимайданы. Ситуацию в Крыму под контроль может взять Черноморский флот заявляют военные. Что то жареным запахло.


а горький лук им в ответ))


Уже в Киеве организуют, в Мариинском парке.

Бабуины чо-то решили, что только они могут взять в руки палки. Остальным это недоступно.

А потом они будут выть про эскалацию конфликта, спалив пару автобусов и разгромив центр собственной столицы.


мегатроль (tu)  респектую горькому луку  (tu)
   
Re: Горький лук RIP  :(

як шкода що такий ультратонкий та розумний троляка так рано пішов життя. побратиме беггі - ти ж знав його - ти кажеш - в реалі - сумую разом з тобою за втратою
   
Re: Горький лук RIP  :(

Вухі знатние мав. Мав би я такі вухі, може бі і не одружився(с) не проста людина, на мій погляд, а бачів я його хвилин з 7. Та украінец однозначно.злий, правільний
   
Re: Горький лук RIP  :(

да мы все это знаем, как и то, что ты ватная мразь. съебись нахер отсюда.

Тобто? Цибуля, який писав, що українці самі собі організували голодомор від жадібності - то ок? Називав нас фашистами - то ок? Але я по Вашому "ватная мразь"?

Цитувати
Показания очевидцев нужны, хотя бы для того, чтобы понять дух эпохи и мысли людей. Если бы Вассерман понимал тонкую натуру украинского сельского жлоба (да еще в разрезе 20-30-х), он бы ничего не доказывал, а только тяжело вздохнул бы и покачал головой.

В полной красоте этот образ на фоне эпохи выписан, например, у Макаренко в "Педагогической поэме", все эти луки грыгоровичи и мусии карповичи доколхозного образца.

Вот вам свидетельства очевидцев: у родни моего шурина в селе после голода в Украине осталось девять провалившихся могил в огороде. Это правда, и это показания очевидца.

Но есть и другие показания тех же очевидцев: до голода у них была корова, вол и даже лошадь для выезда и молотилки. Земля была, зерно было. Куда девалось? А просто скотину сожрали, чтобы не отдавать в колхоз (даже лошадь, плакали но ели), курей порезали, зерно перегнали на самогон. Жили как в последний год перед концом света.

Потом приехал злой налоговик и забрал посевную долю в заранее определенный продналог. Все, приехали, финита ля комедия. Пахать не на чем, сеять нечего. Виноват, ясное дело, Сталин, что дети помирали с голодухи среди бутылей элитного самогона "урожая прошлого года".
Когда кто-то из земляков-украинцев говорит мне про голодомор, мне охота уибать его чем-то тяжелым. Я понимаю - пытаются насрать в мозги доверчивым москалям, породить в них чувство вины... но себе-то, себе зачем брехать? Вы же знаете - кто вы такие, и откуда родом, и как все это было. Четверть Украины стояла непаханной, потому что тягло все сожрали, абы только в колхоз не отдавать, и сколько несеянной - это тоже большевики виноваты? Или погода подвела?
Вассерман - ученый городской еврей. Он, как интеллектуал, пытается найти рациональное объяснение массовому психозу, порожденного тупой жлобской массой сильских "хазяив" и проявившееся в разрушении собственного хозяйства, шобы никому не досталось. Нет там никакого рацио.

Ну а потом, как предупреждали Старки, "пришла зима"... Больше всего, конечно, детей жалко - они-то не виноваты были, что у них родители ибанутые.

Так что показания очевидцев очень даже стоит принимать в расчет - для понимания самих очевидцев.
Цитувати
Причем это та самая суть, которую не только ни одна власть не захочет признать, рассказывая о "голодоморе", но и сами граждане будут невнятно блеять, пересказывая "очевидцев". Ибо признать своих предков не только жертвами, но и изрядными жлобами и долбоебами - это подвиг, который не всем под силу.

Бабушку жалко, бабушка голодала - чисто по-человечески понятно, но надо же и правду признавать.

Размер продналога был известен заранее, он не превышал предыдущий (наоборот, снижался) - откуда такой сюрприз? Что это за голод такой дивный, когда впервые в истории от голода бегут в города, а не наоборот?
Понятно, что жадными дураками селян сделала тяжелая жизнь, когда голодали год из трех, тотальное недоверие к любой власти. Понятно, что власть недоработала, не разъяснив на местах суть коллективизации, что большинство информаторов были в стиле шолоховского Нагульнова... Но хорош уже все на большевиков валить. Быдло от жадности резать большевики не заставляли.


Або ось це, про усунення "легітимного".

   
Re: Горький лук RIP  :(

Вухі знатние мав. Мав би я такі вухі, може бі і не одружився(с) не проста людина, на мій погляд, а бачів я його хвилин з 7. Та украінец однозначно.злий, правільний

беггі -т так от з якими надтонкими проросійськими антимайданівськими троляками ти знайомтсва водив. ти виріс в моїх очах (tu)  може ти теж тут лиш граєш упоротого поцрєота-дебіла щоб дискредитувати український патріотизм на фупі - а насправді така ж надтонка троляка як і цей горький лук - що в 2014 прославляв антимайдан і кляв майдан і висміював недолугих укрів - а потім бац - і увійшов в пул оплачуваних петром укр ура поцрєотичних ломів - водну лом-бригаду з арєстовичам)))

беггі - мо й ти один з тієї порохоботської лом бот бригади що  йгорький лук і арестович?))) алешко))) так сказать - кураторствуєш над фупом)))
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тобто? Цибуля, який писав, що українці самі собі організували голодомор від жадібності - то ок? Називав нас фашистами - то ок? Але я по Вашому "ватная мразь"?


ты только что точь в точь повторила пост консервы с 12 постами
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898778.msg20701640#msg20701640

и да, он украинец, а ты ватная мразь. селяви.
   
Re: Горький лук RIP  :(

як шкода що такий ультратонкий та розумний троляка так рано пішов життя. побратиме беггі - ти ж знав його - ти кажеш - в реалі - сумую разом з тобою за втратою
за людиною посумуйте, Аеліте. В нього донька, він спілкувався з дітками, що не чують. Він гуляв з ними. Хто теперь то зробить? Ви? Я? Казав, що вчіть якесь дівчатко ножіка кідати. Не знаю подробиц.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Осьо його епічна гілка на кацапському форумі якраз в момент Майдану. Він писав під ніком Stop.

http://www.musicforums.ru/kurilka/1390329910.html

Та заспокойтесь вже ! Всі знають про те, що він там був модератором і що писав.
Важливіше - що він написав потім. Люди змінюються, уявляєте собі ?
   
Re: Горький лук RIP  :(

ты только что точь в точь повторила пост консервы с 12 постами
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898778.msg20701640#msg20701640

и да, он украинец, а ты ватная мразь. селяви.

Нє.... Я своїми словами писала. І мені лінки скрінити. Взяла цитати з тої теми. Я вже про Цибулю раніше тут писала і не в одній темі.

До речі, він вроді з Буряковим дружбу водив. Певно і волотерив так само, як Буряков.

А якщо в цілому - талановитий пристосуванець. Коли зрозумів, що хряк програв і не повернеться - швидко перевзувся і почав писати талановиті патріотичні тексти.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Та заспокойтесь вже ! Всі знають про те, що він там був модератором і що писав.
Важливіше - що він написав потім. Люди змінюються, уявляєте собі ?

Дорослі - ні. Але дехто вміє дуже добре пристосовуватися.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Нє.... Я своїми словами писала. І мені лінки скрінити. Взяла цитати з тої теми. Я вже про Цибулю раніше тут писала і не в одній темі.

До речі, він вроді з Буряковим дружбу водив. Певно і волотерив так само, як Буряков.

А якщо в цілому - талановитий пристосуванець. Коли зрозумів, що хряк програв і не повернеться - швидко перевзувся і почав писати талановиті патріотичні тексти.

А чого ж він не посунув на Схід за хряком ?
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дорослі - ні. Але дехто вміє дуже добре пристосовуватися.

Змінюються. І дорослі - також.
   
Re: Горький лук RIP  :(

за людиною посумуйте, Аеліте. В нього донька, він спілкувався з дітками, що не чують. Він гуляв з ними. Хто теперь то зробить? Ви? Я? Казав, що вчіть якесь дівчатко ножіка кідати. Не знаю подробиц.

хм. льюис  керол теж дуже любив гратись з маленькими дівчатками і фотографувати їх. а потім виявилось що він був тим що зараз зветься педофіл)))

беггі. ви або надтонкий троль що грає упоротого поцрепото дебіла щоб дискредитувати на фупі український патріотизм - або - що майлоймовірно - дебіл - бо таким бути в реалі - анріл.
іноді краще жувати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія