Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в казусі стерненка ви на боці

Re: в казусі стерненка ви на боці

Так він наздоганяв того пораненого, який напав на нього ,а наздогнавши вбив? Хто знає з матеріалів слідства?.Бо якщо так,то не самозахист.
===================================
Поранений тітушка справді сочатку намагався втекти,а потім впав та здох... Шоковий стан. Стерненко його не добивав.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Кому какое дело, кому лично ты веришь, а кому не веришь?  Ты шо знаком с материалами дела?  Нападавших двое, это группа...все, можно баранить.точка.

очевидне перевищення  самооборони як мінімум . якби все було так просто як ти кажеш -не було б такого небажання слідства і суду.
 
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

15 суд засджує стернена за ненавмисне вбивство


Вбивство з не обережності у стані афекту

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Так він наздоганяв того пораненого, який напав на нього ,а наздогнавши вбив? Хто знає з матеріалів слідства?.Бо якщо так,то не самозахист.

малоймовірно. Удар в живіт був. Тобто не наздоганяв. Якщо жертва помітила ніж, то лякається, тікає або пятиться, нахиливши вперед корпус, прикриваючись від ножа руками. Був би удар по руках або верхній частині тіла.

Удар в живіт - то неочікуваний удар.

Хоча ні. Є така категорія людей що завмирають наглухо від переляку. Такого можна пиранути і в живіт. Але це точно не тікання.

Останнє редагування: 6 травня 2020 00:16:15 від etochtod
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Вбивство з не обережності у стані афекту

можна і так .
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Поранений тітушка справді сочатку намагався втекти,а потім впав та здох... Шоковий стан. Стерненко його не добивав.
Бугога!
І так всі п'ять ударів тітушка падав на ножа й ранився))))

Якшо б це був не Стерненко, а якийсь лошара  неврівноважений "Петренко", шо зарізав на п'яну голову чувака у вуличній  сутичці, то фуй би хто переймався питанням  - садити чи не садити "бідолагу".
Сидів би давно, й ніхто б не займався мобілізацією ультрасів й кіпішем у фейсбуці.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

очевидне перевищення  самооборони як мінімум . якби все було так просто як ти кажеш -не було б такого небажання слідства і суду.
-------------------------------------
Нема там перевищення. Стерненко не наздоганяв тітушку. То зі слів одного з нападників. Який,власне втік.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

То зі слів одного з нападників. Який,власне втік.
Інший нападник  також потрапив до лікарні з ножовим пораненням від Стерненка.

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

-------------------------------------
Нема там перевищення. Стерненко не наздоганяв тітушку. То зі слів одного з нападників. Який,власне втік.

- ні волька. є відео де стерненко в запалі сутички сам то всьо розказує . в трансляції.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

очевидне перевищення  самооборони як мінімум . якби все було так просто як ти кажеш -не було б такого небажання слідства і суду.
В штатах стреляют в спины убегающих преступников, миллион видео на эту тему. Мы конечно не штаты, у нас законы дебильнее. Но когда на тебя совершают третье покушение, и ты живешь все время в страхе за себя и близких, то забаранить нападавшего, даже если он тикает сам Бог велел. Вы галимые чистоплюи уже остопиздили, если честно...вы ни разу в жизни не встречались со смертью, вы ни разу в жизни не совершали ни каких сертезных поступков связанных с риском для жизни ради какой то идеи или ради спасения кого то или чего то...идите накуй ничтожества.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

цей шум тому що
1. стерненко сексот сбу як і не хочуть здавати своїх
2. шарії хайпують і мобілізують свій ватний лохторат
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

- ні волька. є відео де стерненко в запалі сутички сам то всьо розказує . в трансляції.
===============================
Я бачив колись. Нема там того-"наздогнав та убив падлюку."  Якщо я щось пропустив-то дай посилання. Але я таких слів не пом'ятаю. Ножа в спину стромив? Ні? Тоді які питання?
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

В штатах стреляют в спины убегающих преступников, миллион видео на эту тему. Мы конечно не штаты, у нас законы дебильнее. Но когда на тебя совершают третье покушение, и ты живешь все время в страхе за себя и близких, то забаранить нападавшего, даже если он тикает сам Бог велел. Вы галимые чистоплюи уже остопиздили, если честно...вы ни разу в жизни не встречались со смертью, вы ни разу в жизни не совершали ни каких сертезных поступков связанных с риском для жизни ради какой то идеи или ради спасения кого то или чего то...идите накуй ничтожества.

ша. от тільки не треба про ідейність . єдина ідейність всіх "активістів" - КОРИТО
чим більше шарії хайпуватимуть на стерненку - тим більше вони отримають голосів на виборах

і активісти-шарії мають таку ж ідейність - КОРИТО

яка ще може бути ідейність в корупціоенрії

ми або держав аз вреховенством права - або бантустан
що ми є - очевидно

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

то забаранить нападавшего, даже если он тикает сам Бог велел.
Закон є закон.
Якби не стали розводити усю цю тягомотіну й замутили суд раніше, то скоріше усього  шо "бог" - Петро допоміг, й Стерненко вже давно б вийшов по амністії або за гарну поведінку.
Але шось твій всратий бог не допоміг навіть чувакам, які трохи "прищучили" на свій лад  сєпарів в Лугандонії - сидять й сидять  вже пару років.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

та стерненко при петру навіть би не сів - через день би отримав помилування і всі б уже забули
так можна зробити  і зараз



і забрати у шаріїв цю хайпову тем яка мобілізує їх лохторат -
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

В штатах стреляют в спины убегающих преступников, миллион видео на эту тему. Мы конечно не штаты, у нас законы дебильнее. Но когда на тебя совершают третье покушение, и ты живешь все время в страхе за себя и близких, то забаранить нападавшего, даже если он тикает сам Бог велел.
Я вже 2 роки кажу всім, хто хоче по закону, що справа в уйопіщних законах! Йшов з дівчиною і груповий напад, яке в сраку може бути перевищення самооборони в принципі???
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Одного из двух титух, напавших на него
  А чому в підозрі нема нічого про напад на Стерненка? Чому прокурори пишуть що він першим напав без причини? Що там взагалі було?
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

В штатах стреляют в спины убегающих преступников, миллион видео на эту тему. Мы конечно не штаты, у нас законы дебильнее. Но когда на тебя совершают третье покушение, и ты живешь все время в страхе за себя и близких, то забаранить нападавшего, даже если он тикает сам Бог велел. Вы галимые чистоплюи уже остопиздили, если честно...вы ни разу в жизни не встречались со смертью, вы ни разу в жизни не совершали ни каких сертезных поступков связанных с риском для жизни ради какой то идеи или ради спасения кого то или чего то...идите накуй ничтожества.

Орбит. Иногда лучше жевать, чем говорить.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

===============================
Я бачив колись. Нема там того-"наздогнав та убив падлюку."  Якщо я щось пропустив-то дай посилання. Але я таких слів не пом'ятаю. Ножа в спину стромив? Ні? Тоді які питання?
посилання не зберігаю такі.  там було що сам стерненко каже що він наздоганяв . якби все було відповідно до чинного законодавства - не було б такого протистояння - стернено не прагнув би уникнти слідства і суд - а шарії не прагунли б так слідства і суду.
тре пошвидше помилувати стерненка і перестати давати привід шаріям хайпувать
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Скоріш за все, були впевнені в перевазі. Спортсмени. Один схопив, не очікуючи серйозного спротиву. Отримав сюрприз в живіт. Другий вже встиг зреагувати. Отримав легке поранення, але встиг драпанути.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Я вже 2 роки кажу всім, хто хоче по закону, що справа в уйопіщних законах! Йшов з дівчиною і груповий напад, яке в сраку може бути перевищення самооборони в принципі???

український народ джерело влади. таких обрав депутатів які проголосували такі закони . для мене теж стерненко вчинив адекватно ситуації  . але закон є закон .  і зараз це використовують для мобілізація ватного лохторату 
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

стерненка особисто
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Скоріш за все, були впевнені в перевазі. Спортсмени. Один схопив, не очікуючи серйозного спротиву. Отримав сюрприз в живіт. Другий вже встиг зреагувати. Отримав легке поранення, але встиг драпанути.
Не "скоріше за все", а в підозрі викладено, хто,як після чого й куди драпанув.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

взагалі давно потрібно урегулювати  право на самозахист . а то коли до тебе в оселю вдеруться грабіжники і ти їх не те що вб.єш  а пораниш - посадять не їх а тебе

   
Re: в казусі стерненка ви на боці

український народ джерело влади.
:laugh:
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

стерненко діяв адекватно ситуації - але всупереч закону . і на це наклались політичні непримерені пристрасті - і вуаля - маємо що маємо
 
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

:laugh:
https://twitter.com/view/status/1131148056441835520

мусара теж українці . представники української держави

 [ua]

ну не має у мене для вас інших українців
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Не "скоріше за все", а в підозрі викладено, хто,як після чого й куди драпанув.

підозра ще відсутня. А доводи вати не стикуються зі здоровим глуздом. На що я і вказав.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

стерненко діяв адекватно ситуації - але всупереч закону . і на це наклались політичні непримерені пристрасті - і вуаля - маємо що маємо
Я вже  таки повторююсь, але якби тоді йому одразу  дали підозру, суд би з врахуванням поточної політичної ситуації, виніс м'який вирок, вже б й питання було закрите.
А сцикунець, сподіваючись шо "криша" все порішає й без суду, сам догрався й дотягнув, до моменту, що політична ситуація вже не на його боці.

підозра ще відсутня. А доводи вати не стикуються зі здоровим глуздом.
Тим не менш у підозрі все логічно й стикується з тим шо спочатку казали сам Стерненко та його дівчина.
А якшо в підозрі повний треш з пальця висмоктаний, то нормальний адвокат в суді вже б давно розніс ту підозру нафуй.
Але ж Стерненко не хоче, щоб до суду дійшло.

Останнє редагування: 6 травня 2020 00:39:22 від птах Сорока
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Я вже  таки повторююсь, але якби тоді йому одразу  дали підозру, суд би з врахуванням поточної політичної ситуації, виніс м'який вирок, вже б й питання було закрите.
А сцикунець, сподіваючись шо "криша" все порішає й без суду, сам догрався й дотягнув, до моменту, що політична ситуація вже не на його боці.

справа вже не в стерненку - справа в тому що це перероста в суспільний конфлікт і мобілізацію ватного електорату
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

справа в тому що це перероста в суспільний конфлікт і мобілізацію ватного електорату
Не буде вже конфлікту.
Я розумію, шо ти  сподіваєшся на кіпіш, й  як можеш, накручуєш, але то  до сраки )))
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

  А чому в підозрі нема нічого про напад на Стерненка? Чому прокурори пишуть що він першим напав без причини? Що там взагалі було?
Вы никогда не слышали про сфабрикованные дела? Вы в какой стране живете? :lol:
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Не буде вже конфлікту.
Я розумію, шо ти  сподіваєшся на кіпіш, й  як можеш, накручуєш, але то  до сраки )))

телепню. я не накручую. я констатю очевидне. і я в масштабі фупу непомітний - як і сам фуп не помітний в інфопросторі україни . що тут можн анакручувать - пікейні жилети на лавці під гуртожитком забитого смт  :gigi:
чи ти думаєш що ми комусь цікаві і на щось впливаєм :facepalm1:
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Вы никогда не слышали про сфабрикованные дела?
Ми не можемо впевнено казати шо справа  сфабрикована, тому що навіть першого судового засідання не було )))
Якшо Стерненко наніс чуваку 5 ударів, то слідчий ніяк не може закрити справу, не довевши її до суду, хоч ти всрися.

я констатю очевидне.
Очевидне зараз по Стерненку - це лише трохи бухтіння в інтернеті )))
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

шарій вже по рейтингах обігнав славіка і порошенка . ось результат всього цього стерненко-кіпіша .
і ось хто його бенефіціар
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Ми не можемо впевнено казати шо справа  сфабрикована, тому що навіть першого судового засідання не було )))
Якшо Стерненко наніс чуваку 5 ударів, то слідчий ніяк не може закрити справу, не довевши її до суду, хоч ти всрися.

треба ініціювати модернізацію законодавства в праві громадянина на самооборону . по факту стерненко прав - по закону ні
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Я вже  таки повторююсь, але якби тоді йому одразу  дали підозру, суд би з врахуванням поточної політичної ситуації, виніс м'який вирок, вже б й питання було закрите.
А сцикунець, сподіваючись шо "криша" все порішає й без суду, сам догрався й дотягнув, до моменту, що політична ситуація вже не на його боці.

Тим не менш у підозрі все логічно й стикується з тим шо спочатку казали сам Стерненко та його дівчина.
А якшо в підозрі повний треш з пальця висмоктаний, то нормальний адвокат в суді вже б давно розніс ту підозру нафуй.
Але ж Стерненко не хоче, щоб до суду дійшло.

ситуація трохи інша. Постраждали шістки ментів, а жертва не постраждала. Треба відновити реноме.

Правда у тому, що у Стерненка були всі підстави вважати, що його життю загрожує небезпека. Більш ніж вагомі. І діяв він відповідно.

Ось ситуація близнюк

двоє нападають на хлопця з дівчиною. Хлопець вбиває.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

І діяв він відповідно.
Тим не менш  діяв поза межами закону, коли наздоганяв й фуярив.
Заслуговує на швидку амністію. B-)
Але спочатку нехай хоча б на суді розкаже як було насправді, а не викручується.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

Тим не менш  діяв поза межами закону, коли наздоганяв й фуярив.
Заслуговує на швидку амністію.

такого не було. Це ватні фантазії.
   
Re: в казусі стерненка ви на боці

такого не було. Це ватні фантазії.
Є перші свідчення Стерненка.
Ондо ТС каже, шо навіть на відео є коли той стрімив, й  відповідний текст підозри.
По підозрі чітко розписано, тому скоріше за все була експертиза  отримання поранень.
Звісно, шо експертизу також можна підробити, але якби аж так задрочувались, то вже б давно посадили.

Нема сенсу фабрикувати справу й одночасно не давати їй ходу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія