Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
24 травня 2024 19:45:39
Що опять? А Умерова куда?
Там розберуться, наша справа виконувати всі розпорядження влади під час воєнного стану і не задавати лишніх питань
А як зрозуміти які питання зайві?
А всі, окрім цілковитої підтримки   :D
2
24 травня 2024 19:43:43
Що опять? А Умерова куда?
Там розберуться, наша справа виконувати всі розпорядження влади під час воєнного стану і не задавати лишніх питань
3
24 травня 2024 19:42:24
Дурепа - не дурепа, а представниця влади, яку ми обрали й повинні їй підкорятися!
5
24 травня 2024 04:39:40
У Львові відбувся «Форум російської опозиції»

Сьогодні у Львові відбувся «Форум російської опозиції», в роботі якого взяли участь представники політичної та озброєної опозиції до хуйло режиму, зокрема і делегати від добровольчих підрозділів, які воюють у складі Сил Оборони України.

Начальник ГУР МОУ Кирило Буданов підтримав проведення подібного заходу як одного з проявів боротьби проти кремлівської диктатури, що також сприяє перемозі України над державою-агресором.

Подібні події наближають кінець режиму хуйло та сприяють консолідації усіх сил, метою яких є повалення диктатури в рф та поразка кремля у війні проти України.

ГУР МОУ

https://t.me/operativnoZSU/
6
24 травня 2024 01:20:13
Народна депутатка Мар’яна Безугла заявила, що, буцімто, генерал Руслан Хомчак хоче стати наступним міністром оборони і провела незвичне голосування.

Відповідний допис вона розмістила на своїй сторінці у Facebook.

“Отже, Руслан Хомчак за підтримки головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського рветься в міністри оборони. Пітримуєте повернення? Свою думку напишу пізніше”, — зазначила Безугла.

Нардепка проводить голосування: вона запитала, чи хочуть українці бачити Хомчака на посаді міністра оборони. Наразі 91% опитаних відзначають, що вони проти того, аби Хомчак очолив Міністерство оборони. В коментарях вони пишуть, що нібито саме Руслан Хомчак несе цілковиту відповідальність за “Іловайський котел” та загибель українських військових.

https://www.google.com/amp/s/тсн/amp/ukrayina/bezugla-shokuvala-zayavoyu-pro-te-hto-rvetsya-v-ministri-oboroni-i-provela-nezvichne-golosuvannya-2585157.html
7
22 травня 2024 22:14:17
Зібрав всіх ухилянтів в шолом.Потім було як в Простоквашино.
" Тепер полдня будеш бегать, шоб фотограіію отдать!"

За півчаса знайшов, де мати готова прийняти ухилянтів.
Кудактала там.
Я підкрався, поставив каску з ухилянтами, й вона увела їх в підюбочне пространство.

Один не зміг вибратись з каски, й  вмер від виснаження.
Життя ухмлянта таке  минливе..
Які гарні! Як це вона їх зуміла висидіти, ніщо не злякало квочку?
8
22 травня 2024 07:50:43


Ось підпис Єрмака, він "сагласєн"
9
21 травня 2024 21:14:05
https://www.eurointegration.com.ua/articles/2020/03/14/7107510/index.amp

Єрмак вже визнав легітимність самопроголошених представників "Л/ДНР".

Його підпис з приміткою "Згоден" стоїть під документом, у якому такі собі Дейнего та Ніканорова названі "повноважними представниками окремих районів Луганської та Донецької областей".

Ще ніколи після початку агресії Україна не погоджувалася на таке формулювання. Чи то через брак знань, чи то свідомо, але Андрій Єрмак став першим, хто зробив таке визнання (Київ мав би якнайшвидше повідомити ОБСЄ, що він таких повноважень не мав, але чомусь є підозра, що ніхто цього робити не планує).

Це не всі проблеми, які є у документі. Та перш ніж перейти до інших, варто представити позицію глави ОПУ.

Що пояснив Єрмак

Рішення, схвалене ТКГ, намагалися зберегти у секреті.  Україна спершу взагалі не повідомляла про зустріч, що пройшла за участі керівника ОПУ. Лише за кілька годин після того, як ресурси сепаратистів повідомили про "прямі переговори з Києвом", на Банковій визнали, що Андрій Єрмак взагалі був у Мінську.

А текст узгодженого ним проєкту рішення Банкова так і не публікувала, доки його не знайшли журналісти.

Такої стратегії не зрозуміли навіть однопартійці Володимира Зеленського. Понад 50 депутатів фракції "Слуга народу" серед яких кілька голів комітетів, підписали відкрите звернення про недопустимість прямих переговорів, зміни статусу РФ тощо. І хоча лист написаний у вельми обережних виразах, Андрія Єрмака він збісив, розповідають джерела ЄП.

Глава ОПУ провів зустріч з частиною підписантів, спробувавши переконати їх, що звинувачення на його адресу не мають підстав. Ближче до ночі в ефірі ТРК "Україна", він публічно повторив основні тези з цієї зустрічі.

Головні аргументи, що прозвучали у п’ятницю від Єрмака, є такими:

Бойовики і раніше були у ТКГ, а отже нічого не змінилося.
Склад ТКГ лишається без змін, а отже здачі інтересів немає.
З 10 членів консультативної групи "від ОРДЛО" лише 5 призначатимуть Донецьк та Луганськ, решту сформують переселенці; за рахунок цього Україна матиме більшість.
Офіційне визнання "Л/ДНР"- це юридичний процес, якого не відбулося; отже тривога хибна.
Діалогу з бойовиками та погодження з ними законів про вибори вимагає Захід, а ОПУ просто виконує цю вимогу.
Однак всі 5 цих пояснень є штучними, і ми готові це довести.

Далі там все написано
10
1 травня 2024 13:45:16
Так, якийсь він їбонат, прости господи. Мабуть, треба звідси йти самому, періодично перевірятиму, чи не перебісилися, але нах такий форум зараз?
11
1 травня 2024 02:12:12
Оце так накинула  :facepalm1: Виходить ми наївні віримо в справжність терору в Бучі, як і в святість нашого Пороха  :facepalm1:
Ні, категорично не так.
набагато простіше - заперечувати, не визнавати очевидне.
Для тебе неможливо визнати відповідність твого ідіола перерахованим пунктам, бо це зруйнує твій світогляд, твої внутрішні налаштування і установки, навіть твою психіку.
Тому ти ніколи не визнаєш очевидне.
Очевидне що? Звільнені міста при По і втрачені при Зе? Інші показники їхньої діяльності мене вже майже не цікавлять.
Так, Маріуполь тоді звільнили, а зараз він, як відомо...
12
1 травня 2024 02:11:13
Але потім наші вирішили його практично впроваджувати, тобто пєрєстать стрєлять і заглянуть в глаза хуйлу.
Вирішили "пєрєстать стрєлять"? Нагадати про численні перемир"я Петро? Скільки міст було відвойовано після Мінська-2, якщо - стріляли? Стріляли, але не наші. Бо щодня були загиблі ..
Ну а щодо заглядань Хуйлові в очі, то Петро тільки цим і займався протягом своєї каденції. Сьогодні - 9-ті роковини одного з таких зазирань у хуйлові очі.
Всього було 6 зустрічей у нормандському форматі, тобто групою перших осіб, остання у 2016 р. Наступна зустріч була вже 2019 за зачиненими дверима, і що вони там обговорювали, не знає ніхто, навіть наш Найвеличніший у інтерв'ю сказав, що не може всього пригадати. Але потім почались розведення, розмінування тощо.
13
30 квітня 2024 21:16:35
Декларація президентів РФ, України, Франції та канцлера Німеччини на підтримку Комплексу заходів з виконання Мінських угод
Президент РФ Володимир хуйло, президент України Петро Порошенко, президент Французької республіки Франсуа Олланд і канцлер ФРН Ангела Меркель підтверджують повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України. Вони твердо переконані у безальтернативності виключно мирного врегулювання. Вони цілком готові зробити будь-які можливі заходи, як окремо, так і спільно задля цього.

У цьому контексті лідери схвалюють "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод", прийнятий і підписаний в Мінську 12 лютого 2015 року всіма, хто підписав Мінський протокол від 5 вересня 2014 року і Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року. Лідери будуть робити вклад в цей процес і використовувати свій вплив на відповідні сторони, щоб сприяти виконанню цього Комплексу заходів.

Німеччина і Франція нададуть технічну підтримку для відновлення сегменту банківської системи в порушених конфліктом районах, можливо, шляхом створення міжнародного механізму для сприяння здійсненню соціальних виплат.

Лідери поділяють переконання в тому, що зміцнення співробітництва між Європейським Союзом, Україною і Росією буде сприяти врегулюванню даної кризи. Для цього вони підтримують продовження тристоронніх переговорів між Європейським Союзом, Україною і Росією з питань енергетики з тим, щоб здійснити кроки у розвиток "зимового газового пакету".

Вони також підтримують тристоронні переговори між Європейським Союзом, Україною і Росією з метою вироблення практичного вирішення питань, що викликають стурбованість Росії, у зв'язку з виконанням Угоди про глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Лідери як і раніше прихильні до ідеї створення спільного гуманітарного та економічного простору від Атлантики до Тихого океану на основі повної поваги міжнародного права і принципів ОБСЄ. Лідери будуть й надалі прихильні виконанню Мінських угод. З цією метою вони домовилися про створення контрольного механізму в "нормандському форматі", який буде проводити зустрічі з регулярною періодичністю, як правило, на рівні старших посадових осіб, що представляють міністерства закордонних справ.

Політичні заяви - це одне, а підпис - зовсім інше
ну то він же підписав цю декларацію.

А оце що таке, знаєте:?

Показати зображення...
"Лідери будуть й надалі прихильні виконанню Мінських угод. З цією метою вони домовилися про створення контрольного механізму в "нормандському форматі", який буде проводити зустрічі з регулярною періодичністю, як правило, на рівні старших посадових осіб, що представляють міністерства закордонних справ."

Оцей механізм означав "зібрались міністри і поговорили". Але потім наші вирішили його практично впроваджувати, тобто пєрєстать стрєлять і заглянуть в глаза хуйлу. І потім навіть почалось розведення військ, розмінування акваторії Азовського моря тощо.
14
30 квітня 2024 18:56:48
Що б там хто не говорив, але під Мінськими угодами з боку держави Україна стоїть підпис тільки однієї уповноваженої особи - представника, і це сталося за часів зе, і це Єрмак.
Декларація президентів РФ, України, Франції та канцлера Німеччини на підтримку Комплексу заходів з виконання Мінських угод
Президент РФ Володимир хуйло, президент України Петро Порошенко, президент Французької республіки Франсуа Олланд і канцлер ФРН Ангела Меркель підтверджують повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України. Вони твердо переконані у безальтернативності виключно мирного врегулювання. Вони цілком готові зробити будь-які можливі заходи, як окремо, так і спільно задля цього.

У цьому контексті лідери схвалюють "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод", прийнятий і підписаний в Мінську 12 лютого 2015 року всіма, хто підписав Мінський протокол від 5 вересня 2014 року і Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року. Лідери будуть робити вклад в цей процес і використовувати свій вплив на відповідні сторони, щоб сприяти виконанню цього Комплексу заходів.

Німеччина і Франція нададуть технічну підтримку для відновлення сегменту банківської системи в порушених конфліктом районах, можливо, шляхом створення міжнародного механізму для сприяння здійсненню соціальних виплат.

Лідери поділяють переконання в тому, що зміцнення співробітництва між Європейським Союзом, Україною і Росією буде сприяти врегулюванню даної кризи. Для цього вони підтримують продовження тристоронніх переговорів між Європейським Союзом, Україною і Росією з питань енергетики з тим, щоб здійснити кроки у розвиток "зимового газового пакету".

Вони також підтримують тристоронні переговори між Європейським Союзом, Україною і Росією з метою вироблення практичного вирішення питань, що викликають стурбованість Росії, у зв'язку з виконанням Угоди про глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Лідери як і раніше прихильні до ідеї створення спільного гуманітарного та економічного простору від Атлантики до Тихого океану на основі повної поваги міжнародного права і принципів ОБСЄ. Лідери будуть й надалі прихильні виконанню Мінських угод. З цією метою вони домовилися про створення контрольного механізму в "нормандському форматі", який буде проводити зустрічі з регулярною періодичністю, як правило, на рівні старших посадових осіб, що представляють міністерства закордонних справ.

Політичні заяви - це одне, а підпис - зовсім інше. Декларації, меморандуми, заяви про наміри...
17
30 квітня 2024 18:06:39
Що б там хто не говорив, але під Мінськими угодами з боку держави Україна стоїть підпис тільки однієї уповноваженої особи - представника, і це сталося за часів зе, і це Єрмак.
19
30 квітня 2024 12:44:16
В медицині при проведенні ркд обов'язкове схвалення дизайну дослідження комітетом з етики, а тут хз. При дослідженнях в онкології контрольна група обов'язково отримує стандартне лікування, не буває так, що одних лікують, а інших ні. Буває так, що дослідження припиняють достроково, якщо препарат дуже ефективний, і його тоді призначають всім - і досліджуваній, і контрольній групам...
От з водогоном точно б не дозволив комітет з етики проводити.
20
30 квітня 2024 12:39:33
Економічно безглуздий експеримент. Що буде, коли надати якоїсь родині грошову допомогу? Хтось таки збудує якусь хату, чи замутить виготовлення кирпичу з навозу від страусів, а хтось банально прожере чи пробухає. Навіть серед українців будуть такі. Про кацапів годі і казати-більшість пробухає,але все ж хтось щось собі покращить-їх буде мало,але покращать. Єдине,що є у цьому екскременті умовно корисного, що від дає декому шанс трохи вишкрестися, але дале не усім і це викличе нерівність. Нерівність- це те ж не погано,але манюпас цього не любить, навіть у нас, тому що Порох барига. B-)
Треба розповісти кенійцям про нашого баригу, будуть знати, хто у всьому винуватий. Якщо після війни будуть мігрувати до України, то прикордонники будуть запитувати в них "хто барига", а хто "найвеличніший лідер сучасності", повинні правильно сказати, інакше не в'їдуть
21
30 квітня 2024 01:41:08
Останній абзац томосу звучить так:
Таким чином, таке вирішене та розсуджене і в радості сповіщене вам від шанованого Центру Православ’я було соборно затверджено, для постійного збереження видається цей Патріарший і Синодальний Томос, написаний і підписаний в Кодексі нашої Великої Христової Константинопольсько ї Церкви, вручений в точнiй і ідентичнiй копії Блаженнішому Предстоятелю Святішої Церкви України, митрополиту Епіфанію та Його високоповажності Президенту України пану Петру Порошенку, для вічного доказу та постійного представлення.
22
30 квітня 2024 00:55:42
https://www.facebook.com/ProtsyshynOfficial/posts/977379697280811
Бачу, ця символічна ваза вже ні для кого не секрет, не тільки на ФУПі  :D
23
29 квітня 2024 15:51:45
Всі офіційні боти знов працюють.
Всі вони скомпрометовані на цей час. Треба шукати і впроваджувати інші засоби зв'язку. Більш безпечні та надійні.
Найпростіше, мабуть, надсилати старі добрі ємейли. Але там трохи більше мороки
25
29 квітня 2024 15:21:59
Насправді, будемо відверті: і в 2014 і і 2019 народонаселення голосувало за "закончіть вайну". АЛЕ ! Якщо в 2014 була на те хоч якась надія і не розуміння процесів і цілей хуйла - то як в 2019 можна було виграти вибори З ТИМИ САМИМИ ЛОЗУНГАМИ ????? Провина Порошенка в тому, що він ясно не артикулював: хйло не зупиниться, хуйло піде далі, йому потрібна ВСЯ Україна, буде велика війна. Хоча може він і артикулював (я особливо не слухала), але у піпла мізки залило зеленою жіжєю і очі стали як в гіпножаби від близкості кінця епохи бідності...Звісно,  що кремль сприйняв такий вибір однозначно, як сигнал: клієнт сазрєл,  хохли усталі от вайни, вони хочуть миру - значить ми попремо і будуть караваї з квітами.  Це насправді так виглядало.
Артикулював, але і залило, і очі стали, все вірно
26
29 квітня 2024 15:20:18
https://t.me/uniannet/132421
Против таких сараев наверное более эффективно не дроны камикадзе, а дистанционное минирование. Дрон просто на пути следования в колею ставит мину и после этого этот сарай уже никуда не едет.
Наче вже таке практикується:
27
29 квітня 2024 15:03:22
Там стоїть підпис прем'єр міністра коаліційного уряду. В постанові йдеться про надлишкове майно, а хто вирішує яке майно в армії надлишкове а яке ні? Часом не міністр оборони?
Звісно, міністр оборони визначає. Але підпис стоїть прем'єра, нашої сонцесяйної ЮВТ  :)
Стоїть, але відповідальність за цю потанову кабміну  колективна для всіх учасників коаліції
Згоден, що колективна і в першу чергу міністра оборони. Це я просто відповідаю юльдукам, які переконують, що винуватцем розпродажу майна був Ющ, бо міністр оборони призначався за його поданням. Але підпис там стоїть прем'єрки)
28
29 квітня 2024 14:41:51
Постанова кабміну затверджується на засіданні уряду, всі міністри голосують за чи проти, в кабміні ж були міністри не лише з Батьківщини?
Звісно, затверджується колегіально.
Але тут писали
Прем'єр за конституцією не має стосунку до міністерства оборони.
То я й питаю, чий там підпис стоїть?
Там стоїть підпис прем'єр міністра коаліційного уряду. В постанові йдеться про надлишкове майно, а хто вирішує яке майно в армії надлишкове а яке ні? Часом не міністр оборони?
Звісно, міністр оборони визначає. Але підпис стоїть прем'єра, нашої сонцесяйної ЮВТ  :)
29
29 квітня 2024 14:40:29
Звісно, затверджується колегіально.
Але тут писали
Прем'єр за конституцією не має стосунку до міністерства оборони.
То я й питаю, чий там підпис стоїть?
Там стоїть підпис прем'єр міністра коаліційного уряду. В постанові йдеться про надлишкове майно, а хто вирішує яке майно в армії надлишкове а яке ні? Часом не міністр оборони?
Про яке там майно іде справа? В ті часи за МОУ було багато територій ВЧ які пустували і не використовувалися. Може то то майно?
Там написано "виконання робіт з відновлення і ремонту авіаційної техніки", тож мабуть про літаки йдеться мова. І в висновку комісії теж про це: " Отже, умовно, за один літак розраховувалися передачею трьох інших літаків."
Тобто, ті "надлишкові" літаки ремонтникам можна було наприклад продавати? Хтозна...
31
29 квітня 2024 12:55:28
Ану, чий там підпис стоїть ?
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 2009 р.  № 1135

Київ

 

Деякі питання відновлення та ремонту
авіаційної техніки Збройних Сил

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок проведення Міністерством оборони розрахунків з виконавцями робіт з відновлення та ремонту авіаційної техніки Збройних Сил, що додається.

2. Міністерству оборони забезпечити укладення у 2009 році договорів про виконання робіт з відновлення і ремонту авіаційної техніки Збройних Сил та проведення розрахунків шляхом передачі надлишкового рухомого військового майна в рахунок оплати зазначених робіт.

Прем’єр-міністр України
Ю. ТИМОШЕНКО

https://www.kmu.gov.ua/npas/243131860
Постанова кабміну затверджується на засіданні уряду, всі міністри голосують за чи проти, в кабміні ж були міністри не лише з Батьківщини?
Звісно, затверджується колегіально.
Але тут писали
Прем'єр за конституцією не має стосунку до міністерства оборони.
То я й питаю, чий там підпис стоїть?
32
29 квітня 2024 12:39:18
Ану, чий там підпис стоїть ?
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 жовтня 2009 р.  № 1135

Київ

 

Деякі питання відновлення та ремонту
авіаційної техніки Збройних Сил

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок проведення Міністерством оборони розрахунків з виконавцями робіт з відновлення та ремонту авіаційної техніки Збройних Сил, що додається.

2. Міністерству оборони забезпечити укладення у 2009 році договорів про виконання робіт з відновлення і ремонту авіаційної техніки Збройних Сил та проведення розрахунків шляхом передачі надлишкового рухомого військового майна в рахунок оплати зазначених робіт.

Прем’єр-міністр України
Ю. ТИМОШЕНКО

https://www.kmu.gov.ua/npas/243131860
33
29 квітня 2024 11:22:33
У нас, як відомо, парламентсько-президентська республіка, на "Юлясуку" впливати президент не міг
34
29 квітня 2024 08:54:15
Ну от тому мінцифри і робить дрони, має законне право. А ми всі думали - до чого тут воно?
35
29 квітня 2024 07:57:59
Згідно постанови №1135 від 14 жовтня 2009 року уряду Юлії Тимошенко, було відчужено надзвичайно велику кількість військового майна.

Зміст постанови полягав у наступному: за ремонт військової техніки дозволили розраховуватися з підрядниками військовою технікою. Отже, умовно, за один літак розраховувалися передачею трьох інших літаків. Це умовне порівняння, але факти, які ми отримали у вигляді документів, нарядів Міністерства оборони і оборонних підприємств, саме про це і свідчать - сказав голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних Силах
36
28 квітня 2024 21:50:54
можна зробити миттєво даючи відстрочку не за наявності групи а за наявності висновку ВЛК.
а от цього я би не хотів ні одній людині.
влк - це фейк та профанація.
своїх рішень там не приймають, а тільки на основі документів, які ти притарабаниш.
і зараз задача перед ними - по максимум штампувати пригодність.
тому той, хто не готовий відстоювати свої права може тупо бути визнаним годним, хоча згідно закону та формулярів він таким бути не може.
Є таке. Куди не кинь там клин. Щодо документів так, згідний. Все на основі виписки відбувається,і доречі те саме МСЕК. От як чисто теоретично МСЕК навіть якщо припустимо він чесний))) навіть смішно стало) хоче перевірити чи інвалід не фейковий. МСЕК сам ніяких обстежень не проводить. Як отримують групу . Має бути все просто,людина лежить у лікарні,є покази,після виставлення діагнозу і лікування проходить лкк. Яке вже по суті направляє на МСЕК. А МСЕК просто аналізує документи, виписки і т д та виносить рішення.
Ясно що це все спрощено,для розуміння тим хто не стикався. Тепер питання. Як МСЕК має дійти до істини якщо виписки всі є і там все порішали. Все це муторна і непроста куйня з офігенними корупційними ризиками. Таким чином можна хіба тих виявити хто купив групу без всяких виписок, обстежень і стац лікування. Я не думаю що таким навіть 5% . Бо це тупо і так ніхто не працює
Та ну, хіба не буває чесних МСЕКів? Якщо у людини відповідний діагноз і пройдене лікування, і є вторинні ускладнення. Наприклад, після лікування раку розвивається лімфостаз, все видно безпосередньо, або ампутації там чи відсутність органів. МСЕК в будь-якому разі дасть групу без корупції, принаймні, таке в Києві..
37
28 квітня 2024 21:20:27
А от цікаво: підірвані склади - недогляд Петра, а свідоме списання військового майна ЮВТ під час її прем'єрства - це що? Чи зараз ми почуємо, що воно було надлишкове, несправне, застаріле...?))

38
28 квітня 2024 17:17:39
Звісно МСЕК. Це медико-соціальна експертна комісія, куди входять не тільки медики
40
28 квітня 2024 15:20:13
От не знаю, вони зазвичай були з планшетами, вводять твої дані і щось перевіряють у базі. Але останні кілька місяців вже й не зупиняють..

Повна версія