Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Получением Томоса Порошенко возглавил

Получением Томоса Порошенко возглавил

крестовый поход против церкви московского патриархата. В соседней ветке радостно сообщается о том, что уже более 70 церковных общин перешли в украинскую поместную церковь. Это делается путем шантажа, угроз, подкупов, фальсификаций.  Указанные противозаконные  действия ведутся при участии государственных органов и органов местного самоуправления.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

я б їх спалив нахуй
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

я б їх спалив (x)

Ти забув добавити "на хрен"...
   
Католики вас підтримують.

Законопроект депутата Верховной Рады Виктора Еленского № 4128 - это анархия и рейдерство. Такую точку зрения высказал епископ Харьковско-Запорожской диецезии Римо-Католической Церкви Станислав Широкорадюк в эфире "Радио Мария". "Относительно законопроекта Еленского № 4128. Создается анархия. Здесь ясно написано, что все делается для того, чтобы Киевский патриархат смог забрать приходы Московского патриархата к себе. Создается коррупционная схема, для того, чтобы свободно переходили приходы в Киевский патриархат... А почему не сделать, как во всем мире: каждая религиозная община должна быть юридическим лицом! Церковь должна быть юридическим лицом! Такой закон будет защищать Церковь. Я, упаси Боже, не за Московский Патриархат. Но таких законов не должно быть! Здесь молчать нельзя. Есть юридическое лицо, которое имеет право на свою собственность, права, защищается Конституцией. А здесь хотят сделать, как на Майдане. Проголосуем, и все! На майдане возле церкви революция идет... Вы понимаете к чему идет?! Это не хорошо, это не справедливо! Кто сильнее, тот и прав - это не по-христиански. То же рейдерство!", - считает епископ Станислав Широкорадюк.
   
крестовый поход против церкви московского патриархата. В соседней ветке радостно сообщается о том, что уже более 70 церковных общин перешли в украинскую поместную церковь. Это делается путем шантажа, угроз, подкупов, фальсификаций.  Указанные противозаконные  действия ведутся при участии государственных органов и органов местного самоуправления.

          Карма...
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Ти забув добавити "на хрен"...

там було нах4й, але поправилось  :weep:
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил
van

Священник прав .
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

крестовый поход против церкви московского патриархата. В соседней ветке радостно сообщается о том, что уже более 70 церковных общин перешли в украинскую поместную церковь. Это делается путем шантажа, угроз, подкупов, фальсификаций.  Указанные противозаконные  действия ведутся при участии государственных органов и органов местного самоуправления.

пиши в поліцію чи генПлакулолу  :gigi:
   
у русні пічот
це добре

 B-)
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

там було нах4й, але поправилось  :weep:

Хоча палити то не правильно. Просто копняками гнати попів мпшних. Вже їм і томоса Петро приніс, а вони хуйлу моляться далі.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

бан підарасу
   
прихильники певної політсили возглавил крестовый поход. :facepalm1:

Истинным вдохновителем массового крестового похода стал простой нищий отшельник Пётр Амьенский Мальдивский(С) Вики. :D
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Ну було 25 років, щоб мирно переходити. Мирно не хочуть - значить так буде.
Але то все фігня, поки що багато конфліктів не видно, все в загальному мирно відбувається.

Є громади, вони вирішують.
   
А почему не сделать, как во всем мире: каждая религиозная община должна быть юридическим лицом! Церковь должна быть юридическим лицом

а також документувати діяльність .сплачувати податки й т.д.  --як увесь бізнес
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Католики вас підтримують.

Законопроект депутата Верховной Рады Виктора Еленского № 4128 - это анархия и рейдерство. Такую точку зрения высказал епископ Харьковско-Запорожской диецезии Римо-Католической Церкви Станислав Широкорадюк в эфире "Радио Мария". "Относительно законопроекта Еленского № 4128. Создается анархия. Здесь ясно написано, что все делается для того, чтобы Киевский патриархат смог забрать приходы Московского патриархата к себе. Создается коррупционная схема, для того, чтобы свободно переходили приходы в Киевский патриархат... А почему не сделать, как во всем мире: каждая религиозная община должна быть юридическим лицом! Церковь должна быть юридическим лицом! Такой закон будет защищать Церковь. Я, упаси Боже, не за Московский Патриархат. Но таких законов не должно быть! Здесь молчать нельзя. Есть юридическое лицо, которое имеет право на свою собственность, права, защищается Конституцией. А здесь хотят сделать, как на Майдане. Проголосуем, и все! На майдане возле церкви революция идет... Вы понимаете к чему идет?! Это не хорошо, это не справедливо! Кто сильнее, тот и прав - это не по-христиански. То же рейдерство!", - считает епископ Станислав Широкорадюк.

Інтерв'ю 17 жовтня 2016 року , по темі і яка абсолютно не стосується теперішніх подій .
Це типо ти так гібрідствуєш , сука православная?
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил
tyv

Ти що віруюча свинособака?
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

а також документувати діяльність .сплачувати податки й т.д.  --як увесь бізнес

Ти не читай православних довбойобів , а читай що каже сам Широкорадюк і буде тобі щасття .


Относительно законопроекта № 4511, владыка Станислав отметил, что "Церковь - Христова, она свободна, для нее не должно создаваться особых статусов".

"Как можно подавать такие законы?! Если Церковь существует, она имеет свои законы. Какой еще надо статус выдумывать?! Кто еще имеет какие фантазии?! Если мы имеем проблемы с какой-то Церковью, то мы имеем проблемы не с Церковью, а с руководителями! Если кто-то нарушает закон, должны быть меры, как он должен за это отвечать! Если кто-то проводит антиукраинскую политику, неважно кто, политик или священник, то он должен отвечать. Независимо из какой он конфессии. Зачем создавать для Церкви клетку с особым статусом? Кому нужен этот закон об особом статусе?! Это унижение Церкви, и вообще, говорит очень плохо об Украине. Это не свидетельствует о демократичности государства и рационализме. Это недоразвитость. И это подают парламентарии, как ни странно - это люди, которые должны немножко думать", - подчеркнул владыка Станислав, комментируя законодательные инициативы депутатов ВР.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

крестовый поход против церкви московского патриархата. В соседней ветке радостно сообщается о том, что уже более 70 церковных общин перешли в украинскую поместную церковь. Это делается путем шантажа, угроз, подкупов, фальсификаций.  Указанные противозаконные  действия ведутся при участии государственных органов и органов местного самоуправления.

Мбугогагага!!!
А ты съезди, с общинами пообщайся.
Может чего нового узнаешь
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Ти що віруюча свинособака?

він на бумеранга образився .
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

крестовый поход против церкви московского патриархата. В соседней ветке радостно сообщается о том, что уже более 70 церковных общин перешли в украинскую поместную церковь. Это делается путем шантажа, угроз, подкупов, фальсификаций.  Указанные противозаконные  действия ведутся при участии государственных органов и органов местного самоуправления.

Верун мацковского патриaрхата? В чём конкретно твои печали? Веру отняли? Или к хуйлу ездить запрети?
   
Інтерв'ю 17 жовтня 2016 року , по темі і яка абсолютно не стосується теперішніх подій .
Це типо ти так гібрідствуєш , сука православная?

А хіба ТС не те саме написав, що і Широкорадюк ще в 16 році? Якесь дивне співпадіння з текстами МП 19 року.
   
у русні пічот
це добре

 B-)

Ех, якби то тільки у русні...
Читай мирослав з соузблодами.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

А хіба ТС не те саме написав, що і Широкорадюк ще в 16 році? Якесь дивне співпадіння з текстами МП 19 року.

В 2016 році Широкородюк висловився щодо  антиконституційної спроби  деяких  народних обранців у  створенні чергової державної конфесії.
Я повторював тут неодноразово : виграйте вибори , створіть конституційну більшість і проголосить православіє того штибу який вам до вподоби -державною релігією , як при царі . Будьте вже врешті чесними самі з собою .
   
Мбугогагага!!!
А ты съезди, с общинами пообщайся.
Может чего нового узнаешь

Я и без поездки вижу на экране из репортажей СМИ, как ребята с трезубами не пускают священников в их храмы. При царе Иване Грозном были опричники, а при нынешнем гетмане - активисты.

Останнє редагування: 16 січня 2019 07:12:44 від phoinix_
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Это делается путем шантажа, угроз, подкупов, фальсификаций.  Указанные противозаконные  действия ведутся при участии государственных органов и органов местного самоуправления.
Я б ще підсилив ці заходи. Клин клином вибивають.
   
Так шо там термос вже об*єднав українців чи ще в роздумах.
Глядіть за термосом ще територій не проіпіть або всю економіку к чортям.
Бо все вже геть забули, вся головна в якоїсь попівській бовкотні.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Я и без поездки вижу на экране из репортажей СМИ, как ребята с трезубами не пускают священников в их храмы.

Брехня.
Это селяне не пускают.
Сильська громада
   
Я теж вважаю, що храми, які будуються коштом громади, громаді ж і мають належати. Хочуть вони молитися там по одному - моляться. Не хочуть - то їхнє право.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Та хоч на кіл хай сажають московських попів...любі методи одобряю, щоб їх церкви перестали бабло вимивати в кацапію з України.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Юльку жалко кацапського попа? Як несподівано...
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Ех, якби то тільки у русні...
Читай мирослав з соузблодами.


Так я ж і кажу-у русні пічот
Малороси-бабцєфіли це та ж русня
   
Я и без поездки вижу на экране из репортажей СМИ, как ребята с трезубами не пускают священников в их храмы. При царе Иване Грозном были опричники, а при нынешнем гетмане - активисты.
Я теж бачив репортажі. Ці активісти - такі ж представники громади, як і бабусі з жінками їхнього села. А тризуби - то шеврони, які залишитися на одностроях, що їм видали, коли вони йшли захищати Батьківщину.
   
Так я ж і кажу-у русні пічот
Малороси-бабцєфіли це та ж русня
+1000
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Скоро юльки почнуть казати що війну ведуть зухвалі нацюки яких ніхто не запрошував, а залякані люди чекають хуйло.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

не палити, гнати тихою сапою
   
Я теж вважаю, що храми, які будуються коштом громади, громаді ж і мають належати. Хочуть вони молитися там по одному - моляться. Не хочуть - то їхнє право.

Хибний постулат . Подавляюча кількість храмів МП ніколи не будувалися коштом громади . Це або віджаті храми в інших ( римо-католики , греко-католики ) , або подовані за гроші царського уряду , або різними схемами ( якщо сучасні ) .
Не треба шукати якогось виправдання " громади -фумади " . МП це злочинна організація і діяти треба щодо неї відповідньо .
   
Хибний постулат . Подавляюча кількість храмів МП ніколи не будувалися коштом громади . Це або віджаті храми в інших ( римо-католики , греко-католики ) , або подовані за гроші царського уряду , або різними схемами ( якщо сучасні ) .
Не треба шукати якогось виправдання " громади -фумади " . МП це злочинна організація і діяти треба щодо неї відповідньо .

Я вважаю, що МП (РПЦ) так - як мінімум ворожа організація. Тому всі культові споруди, що були надані їм у користування (оренду тощо) мають бути повернені та передані церковній громаді (не обов'язково ПЦУ, можливо РКЦУ або ГКЦУ). Там де храм будувався коштом громади (це відбувалося як правило в селах) храм має залишатись у громаді і їй вирішувати про перехід до ПЦУ (і жоден батюшка не повинен мати на то впливу).
Ну а там де будівля храму належить окремому персонажу (я знаю є й таке) справу мають вивчати відповідні органи (з якою метою, що й до чого).
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Ці активісти - такі ж представники громади

Громаду представляют жители поселка, города ... А в таких случаях "активисты" почему-то приезжают организованно группой неизвестно откуда и никакого отношения к проживанию в данном населенном пункте не имеют.
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

Громаду представляют жители поселка, города ... А в таких случаях "активисты" почему-то приезжают организованно группой неизвестно откуда и никакого отношения к проживанию в данном населенном пункте не имеют.
коли п***а Лавру покине?
   
Re: Получением Томоса Порошенко возглавил

в 90 дебіли загравали з язигом

так дозагравались шо отримали узький мір в 2х областях і крим вєбали

тепер уйопкі соплі пускають про фсбешні патріархати кацапів

палками куярити вас треба палками раз такі узьколобі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія