Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вчера написал заявление в СБУ в главное управление в Краматорске .


В котором объяснил что активист который многие годы вел идеологическую борьбу в интересах Украины как государства. Последние пол года широка рекламировал кандидата Зеленского и реабилитировал  Коломойского.  А в настоящее время наблюдаю скрытое визуальное за мной наблюдение, прослушку телефона и сканирование моего компьютера.  Сказал им что это очевидно недоразумение, и попросил согласно закона Украины о СБУ дать мне ответ. Но вот только они его не зарегистрировали при том что я настаивал, а сказали что у них так заведено, они же не полиция …
   
Сметана

У тя мания преследования
   
А як ти помітив

прослушку телефона и сканирование моего компьютера

 :S
   

В котором объяснил что активист который многие годы вел идеологическую борьбу в интересах Украины как государства. Последние пол года широка рекламировал кандидата Зеленского и реабилитировал  Коломойского.  А в настоящее время наблюдаю скрытое визуальное за мной наблюдение, прослушку телефона и сканирование моего компьютера.  Сказал им что это очевидно недоразумение, и попросил согласно закона Украины о СБУ дать мне ответ. Но вот только они его не зарегистрировали при том что я настаивал, а сказали что у них так заведено, они же не полиция …
Ще шапочку з фольги надягни. А то мало чого... Може вони не тільки комп'ютер сканують.
   
наблюдаю скрытое визуальное за мной наблюдение

Как можно наблюдать скрытое ?
   
Сметана

У тя мания преследования

мамамния мамамания


как они радуются когда такое читают  :read:
   
Знов загострення :(

Треба співчувати хворій людині, але і якось контролювати його діяльність на ФУПі теж треба.  8-)
   
Говоруны, лучше пару слов про регистрацию ?

..где узнать как должно у них ?
   
Поймать их за руку реально только во время несанкционированной колоноскопии.
   
Кстати, молодые приятные парни, которые со мной ...  Но постоянно ходили консультироваться , очевидно к солидным дядям ... ;o
   
Кстати, молодые приятные парни, которые со мной ...
Которые с вами что?
   
Которые с вами что?

Ведуть ідеологічну боротьбу
   
ФУП чомусь притягує шизофреніків
а модераторам - радість
   
 Сметена такой стимул ходить ровно    :D
   
Кстати, молодые приятные парни, которые со мной ...

от ти пратівний :blush2:
   
ФУП чомусь притягує шизофреніків

і маняків [A]
   
Ну специально для ТС, есть секретная разработка

   
 активист который многие годы вел идеологическую борьбу в интересах Украины как государства

 


Підозрюю Велесова, який, комуняка, не любить активистів... 8-)

   
Последние пол года широка рекламировал кандидата Зеленского и реабилитировал  Коломойского.  А в настоящее время наблюдаю скрытое визуальное за мной наблюдение, прослушку телефона и сканирование моего компьютера.
Ось така вона нова влада спочатку використали, а потім кинули. :weep:
   
Но постоянно ходили консультироваться , очевидно к солидным дядям ...
уже вижу консультации:
- тато, не лізе!
- а ти в кринку із сметаною помочай!
- не лізе, тато, в кринку не лізе!
   
Кстати, я Куприенко Виталий Павлович

   
видно искры дурака в глазах ?  ;)
   
надеюсь Вам интересно прочитать:
“Ти переміг, жахливий хохол!”

Миколу Гоголя вбили. У цьому немає жодних сумнівів. Як саме? Отруїли. Хто? Граф А. Толстой та отець Матвєй (Константіновскій). За що? За неоціненний „внесок” українського автора в російську культуру та ідеологію. За те, що „вийшли з шинелі” та пішли не туди. За те, що після Гоголя Росія не змогла більше бути імперією і звелася нанівець.
Не поспішайте махати рукою, а краще почитайте книжку донецького дослідника Віталія Купрієнка „Гоголь. Загадочная смерть в Москве”. Зізнаюся – відкрив я її з великим скепсисом, адже маю щодо Гоголя та його причетності до української культури цілком певну думку. Однак запал автора, його сміливість у руйнуванні стереотипів, факти та свідчення, якими він оперує, швидко зруйнували скепсис та навіть посіяли в душі зерна сумнівів.
І справді, чому існує протокол з описом речей, що знайшли у кімнаті Гоголя після його смерті, але не існує такого самого переліку рукописів та книжок? Куди їх подів „гостинний” господар граф А. Толстой? І чи не згинув разом із ними другий том „Мертвих душ” – адже автором версії про спалення є той самий Толстой, а єдиним „свідком” – його слуга. Куди зникла праця Миколи Васильовича про історію України, про наявність якої свідчили сучасники. Як могло статися, що Гоголь та Шевченко ходили одними вулицями Санкт-Петербурга, але так і не зустрілися? Мали спільних знайомих, обидва дружили зі Щепкіним, проте не були знайомі? Звідки серед малюнків Шевченка при цьому взялися портрети матері та рідних Гоголя? Чому „співець імперії”, що на догоду царю переписав „Тараса Бульбу”, у закордонних подорожах підписувався як „Українець”? Чому Белінський твердив, що Гоголь не є російським письменником? Як сталося, що автор гімну імперської ідеології, яким і досі вважають „Тараса Бульбу”, привів Тургенєва до заслання, а Достоєвського – на каторгу? Чому Розанов, зірка російської філософії, все життя боровся з Гоголем і врешті вигукнув: „Ти переміг, жахливий хохол!”?
Хоч книжка Купрієнка – не наукова праця, можливо, їй не завадила би бібліографія та система посилань на першоджерела, бо без цього думка автора іноді виглядає слабко обґрунтованою. Заважає і неуважна вичитка коректора. Проте сухий науковий стиль, якого старанно уникає автор, зробив би працю незрозумілою та нецікавою широкому читацькому загалу.
Можливо, науковці поставляться до книжки дещо зверхньо – вони взагалі не люблять, коли „прості смертні” зазіхають на їхню територію. Проте я охоче пробачив авторові легкий наїв та часткові перебільшення – адже це наслідок азарту, а лише азарт може захопити читача і повести його за обрії сухих фактів. Тим більше що факти, які нам відомі про життя та загадкову смерть Миколи Гоголя, самі по собі могли би стати темою для детективу у стилі Умберто Еко. Таємничої історії з отруєнням, забороненими книжками, містикою та сміливими версіями.
Нумо, українські письменники! Перед вами – справжній скарб.
Олекса Вертипорох
   
Давайте всем форумом снимем со Сметаны наблюдения !     :D
   
Не хорошо издеваться, я понимаю, но рука сама тянется. Грешен.  Вы бы, Сметана, с психологом поговорили, а по результатам может и ещё с некоторыми врачами. Говорю это серьезно и уважая ваше человеческое достоинство.
   
Ще шапочку з фольги надягни. А то мало чого... Може вони не тільки комп'ютер сканують.

До фольгової шапочки чі каструльки на голові , тра обов'язково під'єднувати металічний ланцюжок довжиною - що-би метр ланцюжка землею волочився , бо інакше на фольговій шапочці накопичицця потенціал і буде пробій у мозок . ))
   
кстати, интересно, но на картине А. Иванова "Явление Христа народу" ближе всех ко Христу стоит Гоголь  :)

   
Не хорошо издеваться, я понимаю, но рука сама тянется.

так нехай себе патріотом неназивае, якшо донбасюрить 8-)
   
Не хорошо издеваться, я понимаю, но рука сама тянется. Грешен.  Вы бы, Сметана, с психологом поговорили, а по результатам может и ещё с некоторыми врачами. Говорю это серьезно и уважая ваше человеческое достоинство.

детки вы мои милые  :give_rose:
   
Кстати, я Куприенко Виталий Павлович


где находится ваша правая рука?
   
кстати, интересно, но на картине А. Иванова "Явление Христа народу" ближе всех ко Христу стоит Гоголь  :)



оба були єбанутимі псіхамі :)
   
где находится ваша правая рука?

 
:facepalm:

 :lol:

ЗИ:  :-G  :zrada:
   
Интересно почему порохоботы не переживают о наблюдении  за ними ? Я Думаю  большинство из них под   колпаком как потенциальные провокаторы  и организаторы информационных  провокаций против власти .

 Радио  ,Дупели и прочие провокаторы  вот кто представляет угрозу информационному пространству кто представляет интерес а Сметана он обычный древний пользователь без вредных наклонностей,  Сметана наблюдение с тебя снято  не переживай   больше .
   
після відео з дітьми
тебе за педофіла сприймають
стежать
   
где находится ваша правая рука?
на незайманому отворі
   
Сметана наблюдение с тебя снято  не переживай   больше .
ванночка одобряэ! Спите спокойно.
   
на незайманому отворі
тото хлебало Ляшка такое удивлённо счастливое.
   
після відео з дітьми
тебе за педофіла сприймають
стежать

а после этого билборда хто стеже ?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія