Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
41
4 червня 2021 23:40:11
Ну всех благ тебе Турч! (tu)
42
4 червня 2021 23:38:10
Ню-ню... ЗЕлень! B-)
вскрылись, сучатки, папку и его корешей обижают, заёрзали..

сделает клован свынюку раком, отэто будет шоу, куда там кварталу  :super:
=========================
У-тю-тю! Диви як роздухарилося! Так х....й тобі і твому Бубочці. :D  X(  :fuck:
43
4 червня 2021 23:36:58
по ниточьці  :laugh:


ps
до речі, де діагнозна?
На форумі висить а у тему не заходить.
Так і не пояснила. У брехні звинуватила, а за базар відповісти не хоче. Поросяве як воно є. Тьху.
Діагноз це строчити о 2 ночі, або робота. Зебільне як воно є це брехня, брехня і ще раз брехня.
То де я збрехав?
Відповідай.
==============================
Эльфік, скільки насмоктало? :D  X(  Зелене тупеньке чмо?
44
4 червня 2021 23:33:28
Шо делать? Тут я вынужден полностью согласится.
глазам своим не верю.

турч блясуканах это ты балуешься???
----------------------------------
О ! Анальная вонь раздалась от Почтальона ПЕ.дераста? Ты хоть клизьму делаешь,мармеладный папашка? Перед противУистественным коитусом? :D  X(
47
4 червня 2021 23:24:44
ЗЕлень! У нас длиннЫя руки! :D  X(
48
4 червня 2021 23:23:28
Шо делать? Тут я вынужден полностью согласится.
51
4 червня 2021 10:28:09
Пиха в тому що замість того щоб визнати правду, що ти мавпа яка виграла в лоторею щоб народитись і колись помре та згниє і припинить існувати ти вигадав чудову казочку що Тебе створенно великим богом з якоюсь великою метою і ти вічний. Бо пиха не дозволяє визнати правду
Чому я винен визнавати брехню - правдою?

Бо така чиясь суб'єктивна думка і він в неї вірить?

В тебе нема доказів що ти велика мавпа.. знову взагалі..Твоє  твердження побудоване на вірі.. доказів нема.

Бо доля людей і доля тварин – одна в них доля: як помирають ці, так помирають і ті, і один дух у всіх них; людина нічим не ліпша від скотини, бо усе – марнота.

Мріник це було про тебе: "А если туп как дерево-родишься баобабом и будешь баобабом тыщу лет ,пока помрёшь"  :D  Бесполезно спорить с дураком. Он все равно не понимает.
52
4 червня 2021 10:20:31
 Нужно ж девушке как то зарабатывать на жисть?  :D
53
4 червня 2021 10:18:02
Мрійник, нах тобі взагалі писати відповіді? Ти,ж дурко,навіть не читаєш. Впертий богохульник. Тобі насрати. Ну пиши й далі свою тупу маячню.


 
54
4 червня 2021 10:12:38
Тому ще християни живуть в суспільстві і нав'язують суспільні правила які базуються виключно на вигадках про боженьку.
а мусульмани ні?
а буддисти ні?
а всі інші народи ізраїлеві ні?
 :pooh_lol:
Всі це роблять. Але в Україні більшою проблемою є саме християнські віруни. Наше суспільство хворе на християнство, нащо мені думати про массове маячіння (а саме це і є релігія - віра в щось всупереч фактам) притаманні іншим народам?
==================================
Я дуже коротко відповів на два твоїх питання. Але ти не заперечив та навіть не прокоментував. Побіг в інше питання: ріноманіття віри та конфесій.  Ну так же хочеться плюнути на христианство. Та гаразд: тут нема тружнощів. Так вір,конфесій багато. Взагалі то всі вірять в Бога, є прості канонічні 10 Заповітів, тільки їх не тре перекручувати. Але є різня етноси,є різні звичаї, є різні культурні особливості і вони відбиваються на певних формах віри. І вже доволі простий і конкретний Заповіт,наприклад: " Не забажай дружину ближчого твого, раба його,скота його...." перетворюється на щось вже явно не те та неканонічне: "НЕ прилюбодєйствуй!". Та там не про те зовсім! І про дошлюбний секіс там ні слова! Там все просто та розумно. Якщо трхати дружину брата- це розвалить рід,плем'я,родину і все піде прахом. Якщо трахати дружину друга, то це розвалить, суспільство, якщо трахати дружину підлеглого- у тебе не залишиться підлеглих,войнів і таке інше. Тобто суспільство піде прахом. Ну не хапай і власніть ближньго,чи підлеглого, навіть віслюка, бо це теж розвалить твій народ,родину і взагалі буде Содом та Гоморра. B-)
Це я до чого?
 Люди почали пристосовувати на свою культуру та звичаї канони. Інші інші канони, і ті і ті кажуть що вони еретики. Але,якщо живеш по 10 Заповітам, як вони написані, то Господь розбереться як ти там пританцьовуєш у алтаря, бо це,здається Творцю не важливо. КАНОНИ, Мрійник, КАНОНИ! Ось де істина.
55
4 червня 2021 09:23:10
Мрійник, ти поставив дуже значні питання,які потребують глобальних відповідей. Саме те, як ти їх ставиш, каже про те,що уяви певної ти про це ну зовсім не маєш і твої знання на рівні журналу "Безбожнік".

Наприклад,ось твоє питання:
1. "Навіщо Бог створив всесвіт? Невідомо. Ми за визначенням не можемо знати мотивацію сутності з інтелектом настільки вищим за наш. Більше в того в нас навіть немає інформації на чому можна робити висновок."

 Ну певною мірою ти вже відповів на своє питання: ми,як компоненти глобальної саморегульваної системи, не можемо судити про мету оператора. Бо все маємо ЛИШЕ від оператора. Та знаходимося в самій системі. Але, виходячи з тих програмних вимог,що ми маємо, можна допустити, що створення свого Всесвіту  сутністтю  найвищого порядку-є його самореалізацією в основі якої лежить якісь моральний імператив,який трохи відбивається і на нас.

2. Або:"Чи є цей Бог абсолютним добром? Якщо прийняти за добро намагання зменшити кількість страждань і збільшити кількість щастя... Не схоже. Світ жорстокий: хижаки, хвороби, природні лиха. Але тут ми знову маємо визнати що наще людське розуміння добра не може співпадати з поглядами творця всесвіту"

Бог є абсолютним добром. Але мета добра зовсім не в тому,щоб ЗМЕНЬШУВАТИ кількість страждань і збільшити кількість щастя. Насправді в ідеалі поняття "добра" взагалі не повинно було з'явитися. Воно з'явилося лише з появою ЗЛА, тобто спотвореного добра. І хоча з вини первісних людей саме це відбулося,але не тільки з ЇХ вини. Вся справа в "свободі вибору", яку Господь дав людині, але не дав вищим створінням. Можна допустити,що ідеальній СВІТ міг би бути таким,коли вибір людини максимально співпадав з моральним імперативом Творця. Але не задалося з дуже багатьох причин,про яки тут писати і писати. Бо вся сутність матерії,як можливо ти знаєш, в тому,щоб в вищий стадії породити життя, та розумне життя. Всесвіт діє по певній программі с дуже високоселективними факторами. Саме тому,що людина має свободу вибору, її критерії та імперативи можуть і не співпадати к критеріями Творця.
Саме тому, що якщо б тобі що дня з'являлися б ангели та творили тобі якісь блага, чи покараяння,якщо все зробити так,щоб ти ЗНАВ,а не ВІРИВ, то у тебе б не було свободи вибору. Ти б не вів себе гарно,а лише б лицемірив.

Ну так далі.
56
4 червня 2021 00:19:12
О! Саут-Бл.ядь"- бардель маман прибежало! Шурша юбками.... :fuck:  Грудями защищать.... :D  X(
57
4 червня 2021 00:17:40
Ельфік-ти ЗЕлений штабний мінєтчик. Це ж видно з твоєї корабельно-соснової тут біографії. :fuck:
58
4 червня 2021 00:15:08
Та нема вже ніякої "Свободи"! Є кацапська агентура,який зараз не особо платять -і вони посчезли нах. Це мерзенні провокатори від Газпрому. В 2014-му деякі їм навіть повірили,але потім розібралися.
59
4 червня 2021 00:10:00
 Трудно даже сказать, где еще осталось "свободное пространство". Всё пошло в разнос. Мне кажется, что при всей подлости мелкого Бубочки,им,дураком.еще и  манипулируют по полной. Оно даже не осознаёт. Идёт полный развал. Тот тянет себе,тот себе,Хуйло своё, а некоторые просто по тупости делают какую-то фигню. Но то,что Бубочку разводят по полной и системно- видно невооруженным глазом.  Даже ФУПовские быдло-холопоботы,уже не знают как отгавкиваться,а Костяша впадает в периодический психоз. :facepalm:

Чем то это скоро закончится. Но закончится может по-разному, может и очень  х...ово!
60
4 червня 2021 00:05:16
 Страна катится в жопу,чуваки и чувихи.
61
4 червня 2021 00:02:10
наєбенився, рамолік?  :-)o
-------------------------------------------------------
Оце все на що ти видристатися можеш? Холопіку тупеньке? :fuck:
а чого ти чекав? Зелень мене прислала... ну пздц. Таке тіки спившийся рамолік може написати. Ти і написав. Тьху на тебе.
Зелень прислала.... бля  :facepalm1:
============================
Та і є...Ти ЗЕлене чмо. Ботик ну з тих,хто йде по самому низькому тарифу. Смокчеш  у самих останніх копійчаних бригадирів. Це Саут б***ь ще може членами перебирати,а тобі Птах Сорока сує свої 4 см. :fuck:  :D  X(
62
3 червня 2021 23:59:10
Потрібно Повернути Петра

він знає як відбирати, нє ?  :laugh:
============================
Як я його не лаяв тут,а при Петрі було разів в п'ять краще. Та бачу що не в п'ять...бо те що зараз-це АПСЮРТ. :facepalm:
Точно! Долар по 8 і по 40 - це рівно в п'ять разів краще  :weep:
===========================
Хуйла свого дякуй,тупориле та Чугунія свого. Чугуній накрав страшенно,а потім війна-це не дешеве задоволення,особливо коли армії нема по суті. Та що тобі казати, муділо.... :facepalm:
63
3 червня 2021 23:57:08
Та цей Закон така ж срань як і вся ЗЕлень.
64
3 червня 2021 23:55:32
ЗЕлень тебе прислала.
наєбенився, рамолік?  :-)o
-------------------------------------------------------
Оце все на що ти видристатися можеш? Холопіку тупеньке? :fuck:
65
3 червня 2021 23:54:28
З початком якогось розуміння тієї ж квантової фізики- усі ваші матеріалістичні аргументи- повна х...йня!
А чому ж переважна більшість фізиків-теоретиків, які щось розуміють у квантовій фізиці, атеїсти?
+======================================================+
Та у вольтметра нема знань та розуміння, а лише віра. Бо вірун...
--------------------------------------------
Що ти там пропищало,дурненьке? Де я,а де ти,нікчемо? :D  :facepalm:
66
3 червня 2021 23:53:06
Потрібно Повернути Петра

він знає як відбирати, нє ?  :laugh:
============================
Як я його не лаяв тут,а при Петрі було разів в п'ять краще. Та бачу що не в п'ять...бо те що зараз-це АПСЮРТ. :facepalm:
Гетьман Петро профі  в питаннях отобрать і подєліть ! ну і Кишка у нього Дай Боже!  :laugh:
===================================
 І що він в тебе відняв та поділив,холоп ти сратий? :D  X(   Це ти мрієш поділити...тільки х...й тобі на рило! :fuck:
67
3 червня 2021 23:51:40
Так, тут йому срати незручно, тєма вкрай некомфортна. Прислали тебе, як лайт-варіант.
гм... хто прислав?  :D
=============================
Ну ти ж тупе як пробка. Тільки сиранути... що взяти з такої нікчеми? ЗЕлень тебе прислала. А хто ще... Кіно дивився" Тупой и еще тупее"? Це про тебе. :D  X(
68
3 червня 2021 23:49:09
DFMB у нас, БЛЯ, РЫвалюцьонер. Ну отбери... если кишков хватит. :D
Потрібно Повернути Петра

він знає як відбирати, нє ?  :laugh:
============================
Як я його не лаяв тут,а при Петрі було разів в п'ять краще. Та бачу що не в п'ять...бо те що зараз-це АПСЮРТ. :facepalm:
69
3 червня 2021 23:46:21
Населенню НІХТО НЕ СПИШЕ!
юлька списувала. За рахунок вкладів ссср.
закусуй, наєбеніне
=============================
Тебе тупорылому холопу ЗЕленому никто ничего не спишет-сказано ж. Зря карманЫ залатываешь, там всё равно только помёт один. :fuck:
70
3 червня 2021 23:44:24
ЗЕлень та боти-це покидьки та богохульники. Усі.  vkhavr2 - це ти про ЗЕбіла свого кажеш....він і ЖИ.....вський і для тебе божок. :D  X(
71
3 червня 2021 23:42:20
DFMB у нас, БЛЯ, РЫвалюцьонер. Ну отбери... если кишков хватит. :D
72
3 червня 2021 23:40:15
Найкращий совєцький пломбір - це дубльонки. Зараз таких точно немає... :(
Пам'ятаю батьки купили собі Югославські. Батькова коштувала 900 крб, мамина 110,з ламовим коміром. Це десь 84 рік був. Мамина за ціною, перевищувала її річну зарплату.

===========================
Ще були шкіряні пальто! Мені дідусь білогвардієць ще прислав з Італії. Точніше він жив у Югославії,але купив в Італії. Бо дінар тоді був СКВ,а в Італію возив паром. БЕЗВІЗОМ! Одягав мене усю мою юність... Але зараз пригадую-воно було важке, дуже незручне,але ж дівки так і западали!
73
3 червня 2021 23:35:17
Населенню НІХТО НЕ СПИШЕ! Жріть,лохи та холопи! Наголосували- ЖРІТЬ!
74
3 червня 2021 23:32:30
А що ви тут дивуєтеся,лохи ЗЕлені? Ну колись він на моєї пам'яті був ще наперсточником. А зараз таки інвестор. Форд був майстром по ремонту карет та перших авто. А Біл Гейтс чи Джобс взагалі  по гаражам працювали...  Ні а що? Ахметов інвестує? Всеж інвестує. Таке вже життя. Відберіть у Ахметова-залишимося без металургії, частини енергетики, без тисяч робочих місць. Країна без половини валютних надходжень.

 Це ж так не робиться. Тре робити інакше.

Щоб зменьшити вплив олігархів тре піднімати малий та середній бізнес,який в загоні. Тоді олігархію й потіснять. Як і в інших країнах,певною мірою. А як робить це срата ЗЕлень- це вже КАБЗДЕЦ ДЕРЖАВІ! B-)
75
3 червня 2021 23:24:38
Найкращий совєцький пломбір - це дубльонки. Зараз таких точно немає... :(
==========================
А в тебе й не було,нікчемо. :D  X(
76
3 червня 2021 23:22:52
наєбенився

-------------------------------------------
Пішов нах,холопік. :fuck:  ПЛАМБІР савецкий любиш? B-)
77
3 червня 2021 23:21:52
Або ось:

 Добре що був Deep Purple та Led Zeppelin? а то б ще тоді перевішалися б.
78
3 червня 2021 23:18:18
 Я ще їх пом'ятаю по гидотним шкільним рокам.  :facepalm:

79
3 червня 2021 23:16:16
ВАМ, дурні та холопи, НЕ СПИШУТЬ. Коломойському спишуть...а ви ЗЕбілам все заплатите на Велике крадівницьтво! Як же вас їпуть в усі дири,а тут ще всякі КОСТЯШІ зовсім з глузду поз'їхали. :facepalm:
80
3 червня 2021 21:10:49
Ну так хіба це секрет??? Хіба шо зебіли роблять вигляд що це не так
дякуй Вові що так, бо я б толерував до прикладу  якби сучгого потроха повісили на шибиниці
--------------------------------------------------
Повісять може. Але точно не Пороха.... :fuck:

Повна версія