Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

19.01.14

19.01.14

3 роки тому на Грушевського поливали людей водометами на морозі. Вже покарали винного? Чи важко знайти?

Останнє редагування: 19 січня 2017 15:15:01 від Gambler
   
Re: 19.01.14

важко
   
Re: 19.01.14

подавайте в суд или пишите в Прокуратуру (с)  :facepalm1:
   
Re: 19.01.14

винні на банковій і в Раді

як вони себе покарають?

тут народу різати треба
   
Re: 19.01.14

Вынный уже пошёл на повышение
   
Re: 19.01.14

І не покарають.
"Проукраїнській" владі не до того.
Тут би від державного корита побільше урвати.
   
Re: 19.01.14

а виконавців хтось шукав? Мені здається тут простіше знайти, ніж тих хто стріляв, просто глянути в розкладі роботи чия була зміна
   
Re: 19.01.14





   
Re: 19.01.14

а виконавців хтось шукав? Мені здається тут простіше знайти, ніж тих хто стріляв, просто глянути в розкладі роботи чия була зміна
Ви такий наївний?
Швидше за все виконавець вже вірою та правдою служить теперішній "проукраїнській" владі, як і більшість бєркутят.
   
Re: 19.01.14

   
Re: 19.01.14

   
Re: 19.01.14

   
Re: 19.01.14

   
Re: 19.01.14

Вже покарали винного? Чи важко знайти?
А ти напевне знаєш винних!
   
Re: 19.01.14

А ти напевне знаєш винних!

а шо їх знати ?
але після Княжичів

 Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
   
Re: 19.01.14

а шо їх знати ?
Ну от, пішло бла-бла-бля...
   
Re: 19.01.14

Дмитро Різниченко
2 ч ·
Прийняв рішення більше не ходити на суди по Небесній сотні. Безкінечна череда нудних сучих спектаклів, поставлених виродками для ідіотів. Ні суддя, ні прокурор, ні присяжні, ні адвокати там нічого не вирішують, а просто тягнуть час і чекають команди.
Який же я був дурень.
Справедливість в цій країні можна знайти тільки на площах. В кабінетах її як не було, так і нема, й ідіот той, хто продовжує її там шукати, чекати чи вимагати. Такий мій твердий висновок.
   
Re: 19.01.14

Який же я був дурень.
Дурак (ти)дурака (він) видит издалека
   
Re: 19.01.14

Ну от, пішло бла-бла-бля...

свиня ти


   
Re: 19.01.14

свиня ти


https://www.youtube.com/watch?v=VyUhnDNRGmY

Це мразь мінтовська...  :bueee:
   
Re: 19.01.14

3 роки тому на майдані поливали людей водометами на морозі. Вже покарали винного? Чи важко знайти?

не, не так
надо: "мирних протестувальників"
во!

и конечно же, єто бьіло на майдане!
   
Re: 19.01.14

не, не так
надо: "мирних протестувальників"
во!

и конечно же, єто бьіло на майдане!

а ти не тільки брехло, ще й тварюка
   
Re: 19.01.14

а ти не тільки брехло, ще й тварюка

брехня в стартпосте
19.01.14 на майдане был мирный митинг, и никто никого не поливал
   
Re: 19.01.14

брехня в стартпосте
19.01.14 на майдане был мирный митинг, и никто никого не поливал

довбень, а те що події на вулиці Хрещатик і Інститутські теж називають на Майдані тебе не муляє ?
коли твої брехливі лідери не змогли навішати лапшички на вуха людям, вони об*явили об*єднання Грушевського з Майданом, але знов таки, на той час Майдан це була і Інститутська і Хрещатик. Скажу тобі більше, з Майдану народ чудовенько собі бігав на Грушевського і робив вигляд я не я,  так що прикрий свою чорну ротяку
   
Re: 19.01.14

з Майдану народ чудовенько собі бігав на Грушевського і робив вигляд я не я

а чо так?
стеснялись?

называйте вещи своими именами: 19 января 2014 года ПС неизвестно по неизвестно чьей команде начал силовую фазу противостояния, которая впоследствии переросла в вооруженное восстание, привела к дворцовому перевороту, а в дальшейшем - спровоцировала войну (или АТО, если вам так больше нравится)


   
Re: 19.01.14

а чо так?
стеснялись?

называйте вещи своими именами: 19 января 2014 года ПС неизвестно по неизвестно чьей команде начал силовую фазу противостояния, которая впоследствии переросла в вооруженное восстание, привела к дворцовому перевороту, а в дальшейшем - спровоцировала войну (или АТО, если вам так больше нравится)

 :facepalm1:
Бо палатки всі були на Майдані, жили вони там, а "лідери опозиції" брехали що не мають відношення до Грушевського. Який ПС  дебілоїд лишньохромосомний ? жопу треба було від дивана відірвати, то сам би бачив, що були просто кияни чи ті хто жив на той час в столиці, були люди знов таки з палаточного містечка, і був ПС, але їх всіх називали радикально налаштованими громадянами, те що відповідальність пізніше взяли на себе ПС, то інше питання
   
Re: 19.01.14

Всі побачили ціну цього чмошника ? то виявляється Майдан справаціравал вайну, тварина ти кацапська, той автобус розхитувала студентка 20 років, яку ледь не вигнали з вузу за те що бігала на Майдан, витріпали нерви її мамі, поки ти чмо вонюче сиділо в телевізорі і ФУПі.
Навіть не хочу тебе виродка козломордого більше бачити, сьогодні не можна так злитись і виродків називати їх іменами, ігнор
   
Re: 19.01.14

а чо так?
стеснялись?

называйте вещи своими именами: 19 января 2014 года ПС неизвестно по неизвестно чьей команде начал силовую фазу противостояния, которая впоследствии переросла в вооруженное восстание, привела к дворцовому перевороту, а в дальшейшем - спровоцировала войну (или АТО, если вам так больше нравится)
О, три роки - і вже порохоботи називають Майдан "силовую фазу противостояния, которая впоследствии переросла в вооруженное восстание, привела к дворцовому перевороту, а в дальшейшем - спровоцировала войну (или АТО, если вам так больше нравится)".
   
Re: 19.01.14

а чо так?
стеснялись?

называйте вещи своими именами: 19 января 2014 года ПС неизвестно по неизвестно чьей команде начал силовую фазу противостояния, которая впоследствии переросла в вооруженное восстание, привела к дворцовому перевороту, а в дальшейшем - спровоцировала войну (или АТО, если вам так больше нравится)

Ти там був?
   
Re: 19.01.14

Ти там був?

Был, с самого утра до позднего вечера.
И еще утром я узнал от знакомых правосеков (молодых пацанов), что "сегодня что-то будет".
И потом видел, как они организованно, колонной пошли "мочить беркут".
А то, что за правосеками увязалась толпа зевак и "радикально настроенные протестующие" - это было прогнозированно.
Все на майдане уже давно требовали "якихось дий".
Ну вот вам правосеки и показали, как надо "дияты".

И все это было запланировано заранее, я это знаю наверняка.

   
Re: 19.01.14

називають Майдан "силовую фазу противостояния

не передергивай
любой историк согласится, что у Майдана были как минимум 4 фазы:
- студенческая дискотека
- мирный протест
- силовое противостояние
- вооруженное восстание

Майдан - слишком широкое понятие, это обо всем сразу
19 января началось силовое противостояние
18 февраля - началось восстание

   
Re: 19.01.14

брехня в стартпосте
19.01.14 на майдане был мирный митинг, и никто никого не поливал
поправив, щоб не муляло
   
Re: 19.01.14

Зачекайте, ще рік і порохоботи будуть вимагати нагороджувати бєркутят за підтримання правопорядку на Майдані...
   
Re: 19.01.14

Зачекайте, ще рік

а зачем год ждать
я всегда говорил одно и то же по поводу беркутов: работа силовиков - это выполнять приказ и присягу, а не размышлять, кто прав - протестующие или протестующие против протестующих
доказано дальнейшими событиями как в Крыму, так и на Донбассе
а отвечают за все люди, отдающие приказ, никак не исполнители



   
Re: 19.01.14

Был, с самого утра до позднего вечера.
И еще утром я узнал от знакомых правосеков (молодых пацанов), что "сегодня что-то будет".
И потом видел, как они организованно, колонной пошли "мочить беркут".
А то, что за правосеками увязалась толпа зевак и "радикально настроенные протестующие" - это было прогнозированно.
Все на майдане уже давно требовали "якихось дий".
Ну вот вам правосеки и показали, как надо "дияты".

И все это было запланировано заранее, я это знаю наверняка.

Ну так если был, как поливалок не помнишь? :acute:
   
Re: 19.01.14

Ну так если был, как поливалок не помнишь? :acute:

помню
но не майдане, а на груше
ТС уже поправил

и началось все, естественно, не с поливалок
   
Re: 19.01.14

помню
но не майдане, а на груше
ТС уже поправил

и началось все, естественно, не с поливалок

Тю так про грушу и разговор
   
Re: 19.01.14

Тю так про грушу и разговор

нет, было написано вот так:
3 роки тому на майдані поливали людей водометами на морозі.

а это явная манипуляция
   
Re: 19.01.14

Не було сказано "на Майдані Незалежності". Слово "Майдан" вживалося в значенні події
   
Re: 19.01.14

а отвечают за все люди, отдающие приказ, никак не исполнители

Во всем виноват Гитлер, а охранники лагерей просто выполняли приказ. С вами все ясно, свободен.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія