Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд Нідерландів постановив, що бабуся потребує дозволу дочки, щоб розміщувати фотографії онуків

Жінка повинна видалити фотографії своїх онуків, які вона розмістила у Facebook та Pinterest без дозволу батьків, таке рішення ухвалив суд у Нідерландах.

Це закінчилося в суді після суперечки між жінкою та її дочкою.

Суддя постановив, що це питання належить до загального регламенту ЄС про захист даних (GDPR).

Один експерт заявив, що ухвала відображає "позицію, яку займав Європейський суд протягом багатьох років".

Справа надійшла до суду після того, як жінка відмовилася видаляти фотографії онуків, які вона розмістила в соціальних мережах.

Мати дітей кілька разів просила прибрати знімки.

GDPR не поширюється на "суто особисту" чи "домашню" обробку даних.

Однак це виключення не застосовується даного випадку, оскільки розміщення фотографій у соціальних мережах зробило їх доступними для широкої аудиторії, зазначає постанова.

"У Facebook не виключається, що розміщені фотографії можуть поширюватися і можуть опинитися в руках третіх сторін", - сказано в повідомленні.

Жінка повинна видалити фотографії або сплатити штраф у розмірі 50 євро (45 фунтів стерлінгів) за кожен день, невиконання рішення, до максимального штрафу в розмірі 1000 євро.

Якщо вона опублікує більше зображень дітей у майбутньому, її оштрафують додатково на 50 євро на день.

"Я думаю, що постанова здивує багато людей, які, ймовірно, не надто замислюються перед тим, як твітнути або розмістити фотографії", - заявив Ніл Браун, юрист з технологій Decoded Legal.
.
https://www.bbc.com/news/technology-52758787
   
Все вірно. Сама дивись скільки влізе. А без дозволу на паблік виставляти зась.
   
Все, как бы, верно и логично. Бабуся не является опекуном своих внуков, и не может сама себе разрешать публикацию их снимков.
   
імхо, без дозволу все ж можна, але тіки якшо мамаша дитини (біологічна) не проти.
   
імхо, без дозволу все ж можна, але тіки якшо мамаша дитини (біологічна) не проти.
Я предпочитаю приучать стариков к новым реалиям - просить разрешение перед публикацией. Иначе они могут и чужие фотки опубликовать, а так - хоть какое-то напоминание о том, что времена "все вокруг колхозное - все вокруг мое" закончились.
   
Я предпочитаю приучать стариков к новым реалиям - просить разрешение перед публикацией. Иначе они могут и чужие фотки опубликовать, а так - хоть какое-то напоминание о том, что времена "все вокруг колхозное - все вокруг мое" закончились.
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.
   
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.

Как минимум, у бабуси и матуси должно быть согласие в этом вопросе. Если у них собачные отношения (и такое бывает), то бабуся рискует, если будет переть напролом.

В судебном решении выше, видимо, у них такие отношения и были.
   
Как минимум, у бабуси и матуси должно быть согласие в этом вопросе. Если у них собачные отношения (и такое бывает), то бабуся рискует, если будет переть напролом.
ну я какби ж і писав, шо "якшо мамаша дитини (біологічна) не проти."

тобто, по замовчуванню має бути, шо бабуля може публікувати, допоки мамаша не проти. Я так вважаю.
   
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.

Робити може виставляти в паблік - ні.
   
ну я какби ж і писав, шо "якшо мамаша дитини (біологічна) не проти."

тобто, по замовчуванню має бути, шо бабуля може публікувати, допоки мамаша не проти. Я так вважаю.

По замовчуванню - не може, саме тому треба спитати дозвіл наперед.
   
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.

Ти неправий.
   
Ти неправий.
:facepalm1:
   
тобто, по замовчуванню має бути, шо бабуля може публікувати, допоки мамаша не проти. Я так вважаю.
Хотелки твои или бабкины - неважны. Отучаемся от бардака, приучаемся к порядку - спрашивать разрешения  перед публикацией.  Ну противоречит нашему опыту и чувству справедливости - ничего страшного, много что противоречит.
Я в свои 9 лет потребовал убрать мое фото из альбома, если бы предки были приучены спрашивать разрешения (или я бы знал, что разрешение нужно) - этого не случилось бы. Своим детям я про их права на свои фото уже рассказал, до 9 лет, кстати. И про разрешение/запрет на съёмку тоже - уже спрашивают друг друга.

Останнє редагування: 22 травня 2020 03:34:13 від kurt
   
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.

Фотографувати може. Якщо в сім‘ї нормальні сімейні стосунки. І якщо внуки чи дочка прямо не заперечують.

А от ПУБЛІКУВАТИ точно не може. Може лише з прямого дозволу.
   
:facepalm1:

Тобі розтлумачити чи так дійде?
Дивлячись по чиїй лініі дід чи баба.
Може там і рідства ніякого, це поперше.
А подруге там можуть бути такіііі відносини...
В дитини є батько і мати, от вони все і вирішуватимуть.
Не треба вважати що діду та бабі за замовченням все можна.
Якраз навпаки. Я б ще і світлини дітей заборонив батькам розміщувати
в пабліках. Досить вже цього ексгібіционізму та хизування один перед одним.
Потім діти дорослішають і часто не дуже задоволені такими вчинками.
   
А от ПУБЛІКУВАТИ точно не може. Може лише з прямого дозволу.
а че не? как эдиториал можно еще и продать :lol:
   
а давайте не будемо публікувти фотки до повноліття!
   
а давайте не будемо публікувти фотки до повноліття!

А тобі кортить десь викласти світлини своїх дітей?
Якщо то не жарт в тебе або стьоб то ти наявний збочинець.
   
ЄС щось стало дуже схоже на СС... А зватра вам сіцілісти заборонять дихати не превиельним повітрям, пукати тільки через спеціальну дірку.

Короч, ЄС перестав бути вільною країною, це стає більше схоже на комуністичний Китай чи РФ чи Північну Корею.

ЄС стють Фашистами.
   
А тобі кортить десь викласти світлини своїх дітей?
Якщо то не жарт в тебе або стьоб то ти наявний збочинець.
так, я проти публікації фоток дітей батьками.
і я цілком серйозно
   
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.

Так, повинні питати дозволу 
   
так, я проти публікації фоток дітей батьками.
і я цілком серйозно

+ + +

Це правильно і повинно стати нормою.
   
+ + +

Це правильно і повинно стати нормою.
а по логіці барса - збочення.
   
так, я проти публікації фоток дітей батьками.
і я цілком серйозно

тоді підтримую також цілком серйозно :-B
і мене дивує позиція деяких дописувачів,
які вбачають в цій забороні якийсь фашизм
чи утиски свободи.
Вони мабуть забули головний принцип -
Твоя свобода закінчується там, де починається
свобода іншого громадянина.
   
а по логіці барса - збочення.

моя логіка з твоєю співпадає
просто перший раз ти цю тезу виклав незрозуміло
і це ззовні трохи виглядало як стьоб ;)
   
з моєї точки зору і батьки не маю права публікувати фото своїх дітей в відкритій мережі без дозволу дітей

при цьому вік дитини яка дає дозвіл має бути таким щоб вона цілком усвідомлювала про що її питають

без дозволу можна публікувати фото своїх домашніх улюбленців. котиків собачок рибок 
   
з моєї точки зору і батьки не маю права публікувати фото своїх дітей в відкритій мережі без дозволу дітей

при цьому вік дитини яка дає дозвіл має бути таким щоб вона цілком усвідомлювала про що її питають

без дозволу можна публікувати фото своїх домашніх улюбленців. котиків собачок рибок 
(tu)
   
тобто бабуля перед тим як робити фотки внучків теж повинна дозволу питати?
і вообще, внуки - це не колхозне. Це рідня, хоч усріться.
фоткати можна.
А от викладати на ваші аднакласнікі - не варто

Останнє редагування: 22 травня 2020 08:52:32 від Ламер
   
з моєї точки зору і батьки не маю права публікувати фото своїх дітей в відкритій мережі без дозволу дітей

при цьому вік дитини яка дає дозвіл має бути таким щоб вона цілком усвідомлювала про що її питають

без дозволу можна публікувати фото своїх домашніх улюбленців. котиків собачок рибок 

 (tu)
   
моя логіка з твоєю співпадає
просто перший раз ти цю тезу виклав незрозуміло
і це ззовні трохи виглядало як стьоб ;)
ну, може ти так сприйняв, але я цілком серйозно. :)
   
з моєї точки зору і батьки не маю права публікувати фото своїх дітей в відкритій мережі без дозволу дітей

при цьому вік дитини яка дає дозвіл має бути таким щоб вона цілком усвідомлювала про що її питають

без дозволу можна публікувати фото своїх домашніх улюбленців. котиків собачок рибок 

Я не викладаю фото дітей у соцмережах, та і не маю у них акаунтів взагалі. Але ще вважаю, якщо дитина (та і взагалі будь-яка людина) навіть каже: "Я не хочу фотографуватися", це стоп автоматично незалежно від того, який класний кадр пропадає, як всіх присутніх зараз хочеться сфотографувати разом і т. д. Для мене так було завжди.
   
з моєї точки зору і батьки не маю права публікувати фото своїх дітей в відкритій мережі без дозволу дітей

при цьому вік дитини яка дає дозвіл має бути таким щоб вона цілком усвідомлювала про що її питають

без дозволу можна публікувати фото своїх домашніх улюбленців. котиків собачок рибок 
а особливо старі люди. не мають поняття, що таке інтернет і постять в різних одноглазнилах фото голеньких онучат.
   
а особливо старі люди. не мають поняття, що таке інтернет і постять в різних одноглазнилах фото голеньких онучат.
... не маючи уявлення про "закриті" альбоми
   
а особливо старі люди. не мають поняття, що таке інтернет і постять в різних одноглазнилах фото голеньких онучат.
А навіщо взагалі фоткати онучат голенькими???
   
Тобі розтлумачити чи так дійде?Дивлячись по чиїй лініі дід чи баба.Може там і рідства ніякого, це поперше.
уй бліа ну тоді і мама може не ріднею бути. Ми ж бляха не про це
   
так, я проти публікації фоток дітей батьками.
і я цілком серйозно
я фуєю :facepalm1:
   
А навіщо взагалі фоткати онучат голенькими???
колись навіть модно було
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія