Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Дауж... Быдло, которое кацапы высвободили из хлева Пшекув совсем уже берега потеряло... Хотя какие берега у вечных отсосовиков и вороваек???
Ну и нам на будущее урок - ежели будут п***а мовного - встань в сторонке и поснимай все это на телефончик. В любом случае ты окажешься в выиграше и сможешь хрюкать на оба лагеря...
Немцы и французы, литовцы и поляки,русские, евреи, украинцы жили се как-то во времена Дюка и не рвали друг другу глотки... потом и при союзе появилась поговорка: не знаю, как у вас в союзе, но у нас в Одессе...
Жаль, шо это заведение со своими плакатиками не открылось у нас в 2005... Ну и попутно нужно воздать должное великому патриоту труханову- лучшему корешу педи!
Только рог и пид.арас приколяццо с Дюка нараз! (tu)
   
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Поднялся хай и хозяева извинились и убрали
А мне нра...
Супер креатинфф  (tu)
   
Дюка заменили на Дюка с Молотовым . Ну не долбоебы? :facepalm1:
Красавчиги  (tu)
   
Я никогда не ссал в центре на стены.Хотя и работал там долго и учился и гулял.Может дело не в туалетах?Во Львове на площе Рынок много туалетов?  :facepalm1:
Вони там є, на ту площу навіть не так погано. Причому в примішенні самої мерії (під нею), що важко уявити.
А я за вас і не говорив, але це є - і щось невидно протестів одеситів, така санітарія не страшно, а от поїсти митими руками реберця це дикість. Хоча здається я розумію одеську логіку, вони думають за себе, а на інших налювати - тому за туалети не згадують)
   
креатинфф
"криївка реберець".... :D
і всі були б задоволені
   
та не ходи туди бидло ти шмаркате

тебе ніхто не примушує. БОЙКОТ їм вчини уєбан

ходи в "тульскія прянікі  і ГУБИ"

там сідіт твій одін норот

Гг...


Чучело,я в такие скоторыгаловки в Одессе не хожу.Пиво 28 грн  :lol: Там потому и аншлаги что это место для таких приезжих обрыганов как ты.Взял ребра за 119,залился на 100 грн пивом и пошел обсыкать подворотни по советам Рейндропа.Нафоткалс я и потом рассказываешь как сидел в ресторане на Дерибасовской
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Дауж... Быдло, которое кацапы высвободили из хлева Пшекув совсем уже берега потеряло... Хотя какие берега у вечных отсосовиков и вороваек???
Ну и нам на будущее урок - ежели будут п***а мовного - встань в сторонке и поснимай все это на телефончик. В любом случае ты окажешься в выиграше и сможешь хрюкать на оба лагеря...
Немцы и французы, литовцы и поляки,русские, евреи, украинцы жили се как-то во времена Дюка и не рвали друг другу глотки... потом и при союзе появилась поговорка: не знаю, как у вас в союзе, но у нас в Одессе...
Жаль, шо это заведение со своими плакатиками не открылось у нас в 2005... Ну и попутно нужно воздать должное великому патриоту труханову- лучшему корешу педи!
Только рог и пид.арас приколяццо с Дюка нараз! (tu)

дивись читай дімек

ось це четвероноге з тобою одін норот

і та песда з ротом

 :(
   
Росія Кенігсберг завоювала, як і Хаджибей-Одесу.

от якби Одесу до України приєднав героїчний гауптман Шухевич в результаті своїх військових перемог, то тоді аналогія була би доречною.
Але це місто завоювали російські царі і цей факт неможливо вигризти із історії.
Ооо зявилась святість завоювання. А зараз тут юрисдикція України, це не наша винна вата її втратила без бою. Нам зробити бійню, аби ти був задоволений? МОже ти маніяк?
Ти уважно почитвй чиїми силами боали ОДесу, там чомусь без козаків не обійшлося. Браві кацапи її брали язиком та указами, і ДОПОМІЖНИМИ силами до козацького війська. Поясни чому  і за які заслуги Чорноморському козацтву дала дарчу на Кубань? Бо вони вобвали, а не ляпали язиком з тундри

Останнє редагування: 7 травня 2021 20:33:13 від Raindrop
   
"криївка реберець".... :D
і всі були б задоволені
(tu)
   
Кому не нра, тот смело может ходить на...
   
Ну да.У нас все города чисты и ухоженные.Только Одесса засранная с самыми высокими ценами в Украине.И самое смешное что все это быдло смелое только в интернете,а встретишь такое на Дерибасовской,так ходит зашуганное и боится куда-то зайти по десять раз перелистывая меню,что бы ни дай Бог не переплатить лишние 100 грн,а потом садится в заведении и заказывает 2 бокала самого дешевого пива или водку с пиццей или картошкой фри.
Можеш напряму хамити) Якщо це адресоване мені, я впевнений своєю міщанською культурою оставлю позаду більшість оцінувачів бидла ;)  ще самі засумніваються до якого класу належать)

Останнє редагування: 7 травня 2021 20:33:34 від Raindrop
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Чучело,я в такие скоторыгаловки в Одессе не хожу.Пиво 28 грн  :lol: Там потому и аншлаги что это место для таких приезжих обрыганов как ты.Взял ребра за 119,залился на 100 грн пивом и пошел обсыкать подворотни по советам Рейндропа.Нафоткалс я и потом рассказываешь как сидел в ресторане на Дерибасовской

обриган це батько твій

а я ходжу по таких простих закладах  https://www.tripadvisor.fr/Restaurants-g187147-Paris_Ile_de_France.html

там нема катіріни кацапйя циганів та обісцяних Редіс12
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Ооо сзявилось святість завоювання. А зараз тут юрисдикція України, це не наша винна вата її втратила без бою. Нам зробити бійню, аби ти був задоволений? МОже ти маніяк?
Ти уважно почитвй чиїми силами боали ОДесу, там чомусь без козаків не обійшлося. Браві кацапи її брали язиком та указами, і ДОПОМІЖНИМИ силами до козацького війська. Поясни чому  і за які заслуги Чорноморському козацтву дала дарчу на Кубань? Бо вони вобвали, а не ляпали язиком з тундри


Хватит нести ересь,я тебя прошу.В Одессе Екатерина всегда была Катя и в куче песен старых одесских о ней упоминание,а вот твоих всратых козаков что то нигде особо не упоминалось в местном фольклоре
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Ооо сзявилось святість завоювання. А зараз тут юрисдикція України, це не наша винна вата її втратила без бою. Нам зробити бійню, аби ти був задоволений? МОже ти маніяк?
Ти уважно почитвй чиїми силами боали ОДесу, там чомусь без козаків не обійшлося. Браві кацапи її брали язиком та указами, і ДОПОМІЖНИМИ силами до козацького війська. Поясни чому  і за які заслуги Чорноморському козацтву дала дарчу на Кубань? Бо вони вобвали, а не ляпали язиком з тундри


при чому тут святість, є факт історичний.
так само є історичний фактом присяга російському царю козацької старшини і населення після переяславських угод.
Тому звичайно що козаки воювали за московського царя, за кого ж іще.
   
а я ходжу по таких простих закладах
через проксю...  :K
п.с. бо кацап він по природі не виїзний, а ольгінський так взагалі на галері за воду...  :fuck:
   
Дауж... Быдло, которое кацапы высвободили из хлева Пшекув совсем уже берега потеряло... Хотя какие берега у вечных отсосовиков и вороваек???
Ну и нам на будущее урок - ежели будут п***а мовного - встань в сторонке и поснимай все это на телефончик. В любом случае ты окажешься в выиграше и сможешь хрюкать на оба лагеря...
Немцы и французы, литовцы и поляки,русские, евреи, украинцы жили се как-то во времена Дюка и не рвали друг другу глотки... потом и при союзе появилась поговорка: не знаю, как у вас в союзе, но у нас в Одессе...
Жаль, шо это заведение со своими плакатиками не открылось у нас в 2005... Ну и попутно нужно воздать должное великому патриоту труханову- лучшему корешу педи!
Только рог и пид.арас приколяццо с Дюка нараз! (tu)
Чмо поміщецьке з правом першої ночі, яке ганяло як скот, докажи що це не так! покажи свій титул)
Я от маю наприклад  маю шляхетне походження, і ти в мене би виносив лайно  зі стайні) Так, що повякай там про бидло)
---
Якби ви там мирно жили в Одесі, там би не гнобили молдаван принижуючи. Звідки такий нацизм любі одесити?  Всі національності справді мали однакову взаємоповагу. І не були прибацаних бабуль які хамлять за українську мову
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Быдло не понимает что превращает в вату нейтральных и колеблющихся.Хотя оно и неудивительно,если оглянуться на историю
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Красавчиги  (tu)


Ты просто не местный.Я сейчас раскидал эту новость по знакомым и все как один мягко говоря неприятно удивлены.И это взрослые серьезные люди,многие из которых далеки от политики.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Быдло не понимает что превращает в вату нейтральных и колеблющихся.Хотя оно и неудивительно,если оглянуться на историю

Якщо ті "колєблящієся" ще не роздуплились з 2013 року (7 років), то вони не колєблющієся, а цілком собі рускомірниє, от навіщо себе обманювати?
   
Хватит нести ересь,я тебя прошу.В Одессе Екатерина всегда была Катя и в куче песен старых одесских о ней упоминание,а вот твоих всратых козаков что то нигде особо не упоминалось в местном фольклоре
Бо їх вичистили, а що взагалі саме українського там добре збереглося? Чи вже укази про всякі заборони згадувати?
А це твоє "всратих козаків" багато говорить про твоє ставлення до українців - не треба тоді співати лебедині пісні про якусь повагу. Не було би ніякого півдня без тих козаків і це історичний факт. Можна далі носитися з міфами. Там у хуйло новий міф, як росіяни могли виграти другу світову війну без всіх національних республік, приєднуйся ;)
   
Я сейчас раскидал эту новость по знакомым и все как один мягко говоря неприятно удивлены.
Цитувати
Якщо довго дивитися в безодню, безодня починає дивитися на тебе.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Быдло не понимает что превращает в вату нейтральных и колеблющихся.Хотя оно и неудивительно,если оглянуться на историю

нема нітральних і колеблюющіхса

є колаборанти. активні і пасивні і є підараси

якщо бидло не зрозуміло ще НА СЬОГОДНІ ПІСЛЯ ВСЬОГО

то буде жити в адєскай народной ізбублікє

з усіма опціями

з моторолами і подваламі

комендантським часом
   
Я в маке не ем,как и в прочем фаст-фуде.И руками тоже не ем.А тут ресторан-галерея и еда руками без приборов,которыми ты по желанию можешь и не пользоваться,но тебе их не дают.Я так понимаю это фишка,но не моя.

Так не ходи туда  8-)  Но нет, тему на голом месте открыть надо  (td) Тьфу.
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня
Пшениця

Быдло не понимает что превращает в вату нейтральных и колеблющихся.Хотя оно и неудивительно,если оглянуться на историю

Ось одна з таких "колєблящіхся"

   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Ты просто не местный.Я сейчас раскидал эту новость по знакомым и все как один мягко говоря неприятно удивлены.И это взрослые серьезные люди,многие из которых далеки от политики.

срати на голову всім твоїм "взрослим ментальним колаборантам"

НАХУЙ
   
Креатив охуенный  (tu) у ваты должно палать, а еще лучше когда вата палает  :D
   
Якщо ті "колєблящієся" ще не роздуплились з 2013 року (7 років), то вони не колєблющієся, а цілком собі рускомірниє, от навіщо себе обманювати?


Ну тогда у меня для тебя плохие новости.Большинство одесситов это не одобряет и если вате сейчас кинуть клич,то ее поддержат все в данном вопросе
   
Якщо ті "колєблящієся" ще не роздуплились з 2013 року (7 років), то вони не колєблющієся, а цілком собі рускомірниє, от навіщо себе обманювати?
Як лайно в ополонці, бо що ще так довго може коливатися я не можу зрозуміти. Врешті решт або гальма, або вони не життєздатні. Такі форми життя, які довго колеблються просто не виживають. Так все життя можна коливатися, це що така важка істина до якої важко дійти? Тоді про важчі питання і не варто і задумуватися не досягнуть своїм розумом. Чому так важко співставляти факти? Аналізу в школі не вчили серйозно, але ж універи наче в нас багато людей закінчувало, а така біда
   
Як лайно в ополонці, бо що ще так довго може коливатися я не можу зрозуміти. Врешті решт або гальма, або вони не життєздатні. Такі форми життя, які довго колеблються просто не виживають. Так все життя можна коливатися, це що така важка істина до якої важко дійти? Тоді про важчі питання і не варто і задумуватися не досягнуть своїм розумом. Чому так важко співставляти факти? Аналізу в школі не вчили серйозно, але ж універи наче в нас багато людей закінчувало, а така біда


Вот просто нахер пройди.Вот реально вы уже даже меня проукраински настроенного начинаете напрягать своим рагулизмом и вероломностью.
   
Катерина ?
Haxуй з форума, педрило програвше
   
нема нітральних і колеблюющіхса

є колаборанти. активні і пасивні і є підараси

якщо бидло не зрозуміло ще НА СЬОГОДНІ ПІСЛЯ ВСЬОГО

то буде жити в адєскай народной ізбублікє

з усіма опціями

з моторолами і подваламі

комендантським часом
Моя мрія, щоб люди отримали те, що хочуть індивідуально, але комплексом. Любиш совок, посиди в  лагері, потім шукай роботу, бо ти бувший ворог народу, бо лінія партії трішки змінилася.  Постій в тих чергах за дешовою ковбасою, носи  той багатий вибір одягу, позбудься різноманіття в усьому і право вибору. Якщо тобі не сподобається отримаєш жорсткої диктаторською рукою по хребту, бо ти очорнюєш владу. І головне ніколи не спречатися "якщо визнаи винним то так і є" Зустріти благородних русскіх солдатів, які не кота не образять і врятують і дитину захистять вживу. Головне потім не тікати від реальності, яку вон так бажали. Це лікуючі уроки долі. Правда я все сумніваюся, що на Донбасі дійшло. У них далі напевно українські дрг викрадають людей та чистять квартири
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Ну тогда у меня для тебя плохие новости.Большинство одесситов это не одобряет и если вате сейчас кинуть клич,то ее поддержат все в данном вопросе


ну але ж зате палає.... що іще треба?

а що розвалиться Україна так то насрать, поїдуть в Польщу на трускавку
   
Вот просто нахер пройди.Вот реально вы уже даже меня проукраински настроенного начинаете напрягать своим рагулизмом и вероломностью.
Помрій, якби був проукраїнским не писав про ВСРАТИХ козаків. БО це тупо базис, багато українців нащадки цих козаків. Так. що пройди ти нахер, бо це якби я написав про твого діда що він ВСРАТИЙ ветеран.  Ця неповага відчувається в дрібницях. І ще я памятаю як ти гнобив молдаван в одній темі,  чим вони тобі завинили хз
   
срати на голову всім твоїм "взрослим ментальним колаборантам"
<br (x)

Среди них много долларовых миллионеров,а не долларовых хуесосов как ты
   
Помрій, якби був проукраїнским не писав про ВСРАТИХ козаків. БО це тупо базис, багато українців нащадки цих козаків. Так. що пройди ти нахер, бо це якби я написав про твого діда що він ВСРАТИЙ ветеран.  Ця неповага відчувається в дрібницях. І ще я памятаю як ти гнобив молдаван в одній темі,  чим вони тобі завинили хз


Пойми,я не обязан тебе ничего доказывать.Я тебе привожу факты,а твой бред мне неинтересен
   
Re: В Одессе со скандалом открылась львовская Реберня

Не було би ніякого півдня без тих козаків і це історичний факт.


 :facepalm:

із тими козаками в Україні просто уже населення вимирало
тому що постійні набіги, грабунки і бардак

скорочувалось населення і доволі стрімко.

Тому в РІ і не підняли українці ні одного національно-визвольного повстання, що без козаків їм жити краще стало.

до речі, козаки то запорізькі українцями чи русинами себе ніколи не вважали.  почитай конституцію пилипа орлика, хоч вона і не конституція в сучасному розумінні, але там написано ким вважали себе козаки.
   
Пойми,я не обязан тебе ничего доказывать.Я тебе привожу факты,а твой бред мне неинтересен
так покажи наочно, бо ти лише словами доводиш. Офіційно навіть в російській історіографії згадуються козаки, які брали участь в усіх походах проти турків!
   
із тими козаками в Україні просто уже населення вимирало
тому що постійні набіги, грабунки і бардак
Ясно тобі, що татари, що козаки одне і теж :facepalm1:
   
12 редисок знову бухий?
   
Тому в РІ і не підняли українці ні одного національно-визвольного повстання, що без козаків їм жити краще стало.
цікаві теорії альтернативної історії - зніми про це фільм, російська програма підтримки кіно виділить гроші ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія