Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський може стати "мужнім" і "чесним" політиком

Джерело: виступ хуйло на дискусійному клубі "Валдай"

Пряма мова хуйло: "Я не знаю на скільки сильні ті, хто проти врегулювання (ситуації на Донбасі – ред.). Особливо на основі мінських домовленостей. Запит суспільства на врегулювання очевидний. Перш за все, на основі цього запиту пан Зеленський так впевнено виграв вибори".

"Люди чекають вирішення цього питання в Україні. І якщо у нього вистачить політичної мужності і сили довести це до кінця, я думаю що він утвердиться як чесний політик і мужній, здатний добиватися прийнятих рішень. Я думаю він щиро хоче це зробити. Це його щире прагнення".

"Чи зможе він протистояти тим, хто проти цього процесу мені зараз важко сказати. Ми бачимо звичайно деякі коливання. Це неминуче. Він має шукати якісь компроміси, має домовлятися зі всіма членами суспільства, яких би поглядів вони не дотримувалися, але все таки виконувати свої передвиборчі обіцянки, які він дав більшості українського народу".

https://www.pravda.com.ua/news/2019/10/3/7228066/
   
Це успіх
Міжнародний!

Само хуйло визнало авторитет самого кращого Зедента сучасності 
   
ви до цього йшли прихильники певної політсили, вас хуйло похвалило
   
Капец, какие повороты, не ожидал :) строго говоря, тут всего лишь намек 'делай как я сказал'. Для хуйла вообще мнет категорий честно/нечестно, как и добро/зло. В это плане он весьма продвинут. Есть только игровой азарт типа кто-кого и уверенность (небезпочвенная) что все его противники такого же поля ягода, все с говнецом, надо только копнуть. Поэтому и переживать насчёт себя он не будет. А уж насчёт всех остальных точно не будет. Только азарт и игра, и чем выше ставки, тем интереснее.
   
поширення слів будь-якого владного кацапа вважаю негідним вчинком,
а хуйло насамперед.

російськомовний православний мп вас на мову-віру розводив, пару мільйонів розвів...
тепер партнери чука та ріната, противники добробатів, головнокомандувачі котлів стали
найпершими патріотами.
ПЕРЕД перемовинами, до будь-яких домовленостей, окрім як скоро зустрітися.
попередили? молодці! 
але все, що йде далі, то вже робота проти країни.

хуйло завжди ставило протилежну сторону перемовин у незручне становище.
ви йому добровільно допомагаєте...
 :facepalm: 
   
Президент России Х выступил против того, чтобы Украину на российском телевидении выставляли в негативном свете. Об этом он заявил в ходе пленарного заседания Международного дискуссионного клуба «Валдай», передает ТАСС.

«Мы не должны выставлять нашего ближайшего соседа и братский народ в каком-то невыгодном свете. Речь может идти о политике действующих властей, но никак не о стране, никак не о народе», — сказал российский лидер Х.
   
Re: Зеленський може стати "мужнім" і "чесним" політиком

ви до цього йшли прихильники певної політсили, вас хуйло похвалило

Найкращий клоун нашого часу (для расіі)  (tu)
   
Шукає компроміс з кацапо-Путїном?
Ото бабрання в россобруді - й брудобіном!
Хто нас підступно приспав каснасном?
Пане Шевченку - пробуди нас твоїм мовоумом!
   
Re: Зеленський може стати "мужнім" і "чесним" політиком

Реально це найкраща можливість для Росії або відмінити якісь санкції, або іх полегшити
Вовка піаніст цінний фрукт для Росії  [M]
   
Шукає компроміс з кацапо-Путїном?
Ото бабрання в россобруді - й брудобіном!
Хто нас підступно приспав каснасном?
Пане Шевченку - пробуди нас твоїм мовоумом!

:K
   
:K

Чесноти зе-зоології - невідважні:
Бо вони несовісні - продажні!
Диктат Трампа - найбрудніший:
Він тільки Путьїна потішить!
Геть од обидвох брудів - од брудобінома:
Наша хата не скраю - і не в Білому Домі,
А тим паче не в Москво-Содомі!


Український Боже Кумедо - спаси нас од коміків!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія