Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Російська опозиція і українці розійшлися в оцінці дій хуйло

Російська опозиція і українці розійшлися в оцінці дій хуйло

   
Очікувати співчуття або підтримки від московитів до України / українцям - не має сенсу.
   
Цивілізація злякалася "величі" Росії і вирішила обійти її стороною.
   
Мне это давно понятно.Простому россиянину плевать на судьбу простых украинцев,так же как и украинцам плевать на судьбу простых россиян.Есть конечно небольшой процент людей,которые считают захват Крыма преступлением России,как и бойню на Донбассе.Но этих людей на столько мало,что нет смысла о них всерьез говорить
   
Мне это давно понятно.Простому россиянину плевать на судьбу простых украинцев,так же как и украинцам плевать на судьбу простых россиян.Есть конечно небольшой процент людей,которые считают захват Крыма преступлением России,как и бойню на Донбассе.Но этих людей на столько мало,что нет смысла о них всерьез говорить

Саме так,і чим швидше критична маса українців це зрозуміє тим буде краще. Дуже багато людей які навіть типу рахують себе патріотами мають хибну думку шо у всьому винен куйло а рускій народ типу нє прі чєм. Дуже небезпечна і хибна думка.
   
На России либералов нет.
Там и либералы имперцы.
   
На России либералов нет.
Там и либералы имперцы.
Угу, останнього російського ліберала, на росії живущого, вбили 12 липня 2014 р.
   
Поэтому я выступаю шоб этот Навальный здох сегодня, а хуйло ещё раньше , рашка развалилась накуй .....

Империя должна быть развалена....там никогда не будет демократичной рашки.
   
Поэтому я выступаю шоб этот Навальный здох сегодня, а хуйло ещё раньше , рашка развалилась накуй .....

Империя должна быть развалена....там никогда не будет демократичной рашки.
Ціхо-ціхо, процес прийому-передачі влади в рашці(бєссмислєнний і бєспащадний) відкриває вікно можливостей...
   
Ерзянський лідер закликав міжнародну спільноту посилити тиск на Росію:

“Ерзя можуть вижити в пандемію коронавірусу, але не можуть вижити в Російській Федерації. Лише міжнародний тиск на Москву здатен вберегти нас від останньої фази етноциду”.
   
Угу, останнього російського ліберала, на росії живущого, вбили 12 липня 2014 р.
я не считаю и Немцова тоже либералом и тем кто вернул бы Крым например...если бы он сейчас был на месте Навального то тоже про бутерброд рассказывал ...там единственная нормальная была это Новодворская.
   
Ціхо-ціхо, процес прийому-передачі влади в рашці(бєссмислєнний і бєспащадний) відкриває вікно можливостей...
Плюс надо шоб там сука реки крови было.Только так и не иначе.
   
я не считаю и Немцова тоже либералом и тем кто вернул бы Крым например...если бы он сейчас был на месте Навального то тоже про бутерброд рассказывал ...там единственная нормальная была это Новодворская.
12 липня 2014 р. вбили Новодворську
   
12 липня 2014 р. вбили Новодворську
Я подумал про Немцова
   
Я подумал про Немцова
нє
Останнім російським лібералом була Валерія Іллівна
   
нє
Останнім російським лібералом була Валерія Іллівна
(tu)
   
Він каже що люди не знають про Україну... Українці так само мало цікавляться політикою. Тому і обирають всяких... :(
   
Плюс надо шоб там сука реки крови было.Только так и не иначе.
У них был  вариант относительно спокойное разбегание через переход от РФ к Российской Конфедерации с законым разбеганием регионов в относительно независимые Государства.
 Но воровская фашистская власть будет держаться за власть и неораниченный грабёж и обогащение очередными миллиардами долларов до самой катастрофы с громадными людскими и материальными потерями.
 Агония распада фашистского осколка  окончательно умирающей империи будет показательно ужасным!
   
У них был  вариант относительно спокойное разбегание через переход от РФ к Российской Конфедерации с законым разбеганием регионов в относительно независимые Государства.
 Но воровская фашистская власть будет держаться за власть и неораниченный грабёж и обогащение очередными миллиардами долларов до самой катастрофы с громадными людскими и материальными потерями.
 Агония распада фашистского осколка  окончательно умирающей империи будет показательно ужасным!
Отлично я считаю.только бы дожить до этого великого события ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія