Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Европа проголосовала за ...
Почалась специальная процедура...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Есть еще другой видос там видно два
есть где глянуть, потому что один?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Херня. Надо позабирать все арендованные контейнеры идущие в любом направлении.

Это будут нормальные санкции.
Надо чтобы Ллойд отказался от страхования любых судов, перевозящих кацапские грузы и это будет морская блокада. B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

 Чехи клевещут  :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Область, яка різниця ?
Я хочу знати звідки шкрябають badyle і ukulele, в копілочку до алєжки складу, війна закінчиться, пам'ять залишиться
ну область скажи, тебе че жалко?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В 16.30 будут голосовать за Украину как кандидата в ступ в ЕС.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В 17 .00 будут голосовать за Украину как кандидата в ступ в ЕС.
а завтра в 18 вступ иначе какой смысл
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Область, яка різниця ?
Я хочу знати звідки шкрябають badyle і ukulele, в копілочку до алєжки складу, війна закінчиться, пам'ять залишиться

Ухуєлий з канади, начебто.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Евросоюз будет стараться экономически подавлять Москву, заявил глава Минфина Франции Брюно Ле Мэр.
"Мы собираемся вести глобальную экономическую и финансовую войну против России", — сказал он в эфире радиостанции (с)

Я хочу щоб вони так само дивилися на пусті полиці, як сьогодні я
Тільки в нас пусто бо це питання логістики, все відновиться з часом, а вони нехай дохнуть
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Арестович сказал шо Зеленский требует немедленного вступу..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ну область скажи, тебе че жалко?

Не жалко , Житомирська
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ухуєлий з канади, начебто.

Дякую
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

СБУ разблокировали ВКонтакте для Украины ...можно теперь закидывать их видосиками дохлой русни.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Кто по харькову владеет,  инфа повторный удар  по Майдану Незалежности, есть разрушения здания ?

по заводу бахнули. Але було 2 літаки, поки не зрозуміло вдвох вони туди відбомбились, чи один ще кудись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ухуєлий з канади, начебто.
:weep:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Рашковани їм погрожують газом по 2000 євро. Треба ж його на щось купувати. :K Це було б смішно. Вилучити рашкованське бабло і купувати на нього енергоресурси.

вже кажуть, що буде бан (ембарго)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Кто по харькову владеет,  инфа повторный удар  по Майдану Незалежности, есть разрушения здания ?
Пока инфа по Новой Баварии...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А , в нас з сьогоднішнього дня об'явили про курс навчання метання коктейлів Молотова )) будуть проводити кожен день, починають для тероборони, потім можна ходити всім )))
Пляшки заправлені вже давно стоять  :)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

по заводу бахнули. Але було 2 літаки, поки не зрозуміло вдвох вони туди відбомбились, чи один ще кудись
Над Салтовкой был слышен их пролет.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Для цивільних це логістична катастрофа(

Это в помощь украинским всу сделано. Так надо....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пока инфа по Новой Баварии...
https://youtu.be/uL2SH0t34mM

Ох жеш и мраааааззььь...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Панове...я щось розгублений. Не знаю що ще можу зробити для країни. Сам комісований з такою купою проблем, що і в мирний час ледь пересувався. Вивіз сімю на західну в перші дні, сам не знаю як 40 годин за кермом провів, оскільки навіть на дачу літом їх привезти було подвигом. Ми були під києвом в перші дні і навіть не збирались нікуди виїзжати. Спробували вїзати в київ і відстоявши пів дня вирішив відвезти своїх до знайомого. В тому що було на нас надіто, без речей, грошей і майже без документів  доьре хоч ноутбук був. Тут взяв на себе забезпечення біженців. Розчистили стару хату в знайомого і тягну на собі зараз 9 чоловік, плюс родичі в києві. Що ще..заробляю гроші онлайн і на них допомагаю класти свинособачі сайти, інформаційну війну допомагаю вести, перераховую гроші на армію. Але...Всьо то херня. Бо все одно дивляться на мене місцеві як на дезертира, який мусить повернутись до києва.  Ну піду я в тероборону...але бл.., для мене пару кілометрів пройти проблема, толку з мене там. Ліків немає і скоро можу зовсім злягти, а що ще можу зробити в такий час, коли або ми їх, або вони нас.
не ссы, мой сын отказывается из Киева уезжать, за тебя захуярит в кого нибудь молотовым
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

не ссы, мой сын отказывается из Киева уезжать, за тебя захуярит в кого нибудь молотовым
Держись
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В 16.30 будут голосовать за Украину как кандидата в ступ в ЕС.

Небо хай краще закриють нам
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
fam

Правительство России подготовило проект указа президента по временному ограничению на выход иностранного бизнеса из российских активов.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://twitter.com/view/status/1498544128543580160Начебто під Харковом. Зверніть увагу на надпис на грудях. :facepalm1:
Его можно по программе вычислить ...наверняка этот нарцис емеет в соц.сетях свое ипало.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Панове...я щось розгублений. Не знаю що ще можу зробити для країни. Сам комісований з такою купою проблем, що і в мирний час ледь пересувався. Вивіз сімю на західну в перші дні, сам не знаю як 40 годин за кермом провів, оскільки навіть на дачу літом їх привезти було подвигом. Ми були під києвом в перші дні і навіть не збирались нікуди виїзжати. Спробували вїзати в київ і відстоявши пів дня вирішив відвезти своїх до знайомого. В тому що було на нас надіто, без речей, грошей і майже без документів  доьре хоч ноутбук був. Тут взяв на себе забезпечення біженців. Розчистили стару хату в знайомого і тягну на собі зараз 9 чоловік, плюс родичі в києві. Що ще..заробляю гроші онлайн і на них допомагаю класти свинособачі сайти, інформаційну війну допомагаю вести, перераховую гроші на армію. Але...Всьо то херня. Бо все одно дивляться на мене місцеві як на дезертира, який мусить повернутись до києва.  Ну піду я в тероборону...але бл.., для мене пару кілометрів пройти проблема, толку з мене там. Ліків немає і скоро можу зовсім злягти, а що ще можу зробити в такий час, коли або ми їх, або вони нас.
що за ліки? Якщо етацізин то в мене є, закупив на пару місяців, якщо ви в Києві можемо якось здибатися
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.


Не знаю, чи вже було тут:

Ограничения на полеты в аэропорты юга и центра России продлили до 8 марта.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

коктейлів Молотова
Назву "Коктейль Молотова", згідно Закону про декомунізацію, в Україні вживати заборонено!
Нова назва "Бандеро-смузі"  B-)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Що сказав Зеленський у своєму зверненні до Європарламенту.

▫️ Я дуже радий, те що побачив тут – цей настрій, такий об'єднуючий. Я радий, що ми об'єднали сьогодні всіх вас – країн ЄС, але я не знав, що такою ціною. І це трагедія для мене, трагедія для кожного українця, трагедія для кожної держави.

▫️ Ви знаєте, я не говорю, не читаю папірці, тому що папірці в житті моєї держави закінчились. Все це реальне: і ці загиблі люди, все це справжнє життя.

▫️ Ми віддаємо сьогодні за цінності, за права, за свободу, просто за бажання бути рідними, такими самими, як ви, як кожна людина, ми віддаємо наших найкращих людей: найміцніших, найсильніших, надзвичайних українців.

▫️ Є такий вираз: "Український вибір Європи". Те, чого ми прагнули, до чого йшли і йдемо. І я дуже би хотів, щоби звучав у вас до нас "Вибір Європою вже України".

▫️ Цей ранок був трагічним для всіх нас. Дві крилаті ракети – по Харкову (…) Площа Свободи. І це найбільша площа Європи. І це правда – площа Свободи. Уявіть собі – зранку, 2 крилі ракети у площу Свободи. Десятки жертв. Ось така ціна свободи.

▫️ Ми боремось просто за свою землю і свою свободу, і, повірте мені, незважаючи на те, що зараз заблоковані усі великі міста нашої держави, ніхто в нашу свободу і в державу не зайде. Повірте мені.

▫️ Кожна площа сьогодення, як би вона не називалась, вона буде називатись площею Свободи. В кожному місті нашої держави. Ніхто не зламає нас, ми сильні, ми українці.

▫️ Вчора 16 дітей загинуло. І знов президент хуйло скаже, що це якась операція, і ми б'ємо по військовій інфраструктурі. Де наші діти? На яких вони військових заводах вони працюють? На яких ракетах? Може вони в танках їздять? 16 дітей ти вбив!

▫️ З нами ЄС точно буде міцніший. Без вас Україна буде самотньою. Ми довели свою силу, що ми, як мінімум, такі самі як ви. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви нас не відпускаєте, доведіть, що ви дійсно європейці, і тоді життя переможе смерть, а світ – темряву.(с)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Небо хай краще закриють нам
Это не военная организация
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Оператор "Північного потоку - 2" розглядає можливість подання заяви про неплатоспроможність .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Правительство России подготовило проект указа президента по временному ограничению на выход иностранного бизнеса из российских активов.
они в параллельном мире, епт
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

не ссы, мой сын отказывается из Киева уезжать, за тебя захуярит в кого нибудь молотовым
Мне то хули ссать то? Ты видно не внимательно прочитала. Проблема что тело позволяет мало сделать.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
fam

они в параллельном мире, епт

жаль лишь, что в этом случае параллели пересекаются
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

УНИАН с сылкой на Разумкова пишет что наши войска разхуярили аэропорт в Бердянске, забитый техникой врага
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Европа проголосовала за ...
Почалась специальная процедура...
(tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мне то хули ссать то? Ты видно не внимательно прочитала. Проблема что тело позволяет мало сделать.
в смысле не бойся что без тебя не справятся
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Оператор "Північного потоку - 2" розглядає можливість подання заяви про неплатоспроможність .
ага, щойно почула. почали процедуру банкрутства. це такий блискавичний кердик, чи чергова якась много-ходов-ачька,
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

УНИАН с сылкой на Разумкова пишет что наши войска разхуярили аэропорт в Бердянске, забитый техникой врага
у наших тактика вообще гениальная
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 7 гостей
 
Повна версія