Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Право на владу. Межигорье

Re: Право на владу. Межигорье

про приоритети і державність.
ця тупа дура яка вещає що важливіша держава, а не те що її люди істимуть - просто фашистка.

знову те саме: головне не людина-вінтік, а головна держава.
ми так ніколи ані війну не виграємо, ані державу не розбудуємо.

Точно - фашистка   :-B

І її виховав Петро за два місяці, це важливо. Була націоналістка, стала фашисткою ... :facepalm1:
   
Re: Право на владу. Межигорье

і ще про "намазати на хліб"

якщо немає хлібу і того, що можна намазати на хліб - ніяки висши матерії на пустой шлунок в голову не йдуть.
втлумачте і це цій дурі.

ну і заодно покажіть Піраміду Маслоу.

Господи - ну нащо таких перти в політику???

ну чудова ти волонтерка, українка -ну і бінго. займайся своєю справою.
нащо ж лізти туди, де ти му-му...  :(
   
Re: Право на владу. Межигорье

От ця суперінтелегентка Федина була колись в Америці чи Канаді?
Там нікого не цікавить армія-мова-віра, але там є свої традиції, і у кожного вони свої, тому що населення з усього світу.
І там є основне - держава, яка робить все можливе, щоб люди там відчували себе людьми, а не населенням чи електоратом.
Держава, яка дає можливість людям заробляти, і навзаєм люди платять цій державі податки.
І не дивлячись на те, що там немає моральних авторитетів, типу як нам намагається ця федина нав"язати, там кожен сам за себе, НІХТО, хто туди попадає, назад вертатися в нашу інтелігентну країну не хоче.
   
Re: Право на владу. Межигорье

Це ви, прихильники певної політсили, іпануті. Держава - це первинне. Бо якщо у вас не буде держави,

Іпанута - ти.
Пержава первинна тільки при жорсткому тоталітаризмі чи при диктатурі.
В демократичних державах - головна людина і тільки людина
   
Re: Право на владу. Межигорье

От ця суперінтелегентка

Хунвейбинка
   
Re: Право на владу. Межигорье

Іпанута - ти.
Пержава первинна тільки при жорсткому тоталітаризмі чи при диктатурі.
В демократичних державах - головна людина і тільки людина

Розкажи мені про США та Канаду - я тут живу. Щоб забезпечити відповідні потреби для "людини", треба мати відповідні інституції. Армію, органи влади, процеси (податки збирати, пенсії платити і т.п.). Якщо держави нема, то це в принципі неможливо.

Чи ви зовсім ідіоти? Держава первинна завжди, на відміну від бездержав"я (руїни). Про це Федина і говорить.

ПС. Спробуй в Канаді, де "людина первинна", не заплатити податок. З тебе десять шкур здеруть. Мало не покажеться  :laugh:
   
Re: Право на владу. Межигорье

Федына попала  :laugh:

чуваки сидят в кругу, тянут руки и спорят, кто первый её хочет!  (tu)



Останнє редагування: 21 липня 2019 23:47:20 від alex_kiev
   
Re: Право на владу. Межигорье

Розкажи мені про США та Канаду - я тут живу. Щоб забезпечити відповідні потреби для "людини", треба мати відповідні інституції. Армію, органи влади, процеси (податки збирати, пенсії платити і т.п.). Якщо держави нема, то це в принципі неможливо.

Чи ви зовсім ідіоти? Держава первинна завжди, на відміну від бездержав"я (руїни). Про це Федина і говорить.

ПС. Спробуй в Канаді, де "людина первинна", не заплатити податок. З тебе десять шкур здеруть. Мало не покажеться  :laugh:
Не про це федина говорить. Вона НІ РАЗУ ні слова не сказала про податки та економіку, вона тільки розказує про моральні авторитети, які є основою держави.
   
Re: Право на владу. Межигорье

якась фаріонша лайт
петро думав, що вона додасть йому до рейтингу, але сіру більшість таке навпаки відлякує
   
Re: Право на владу. Межигорье

Не про це федина говорить. Вона НІ РАЗУ ні слова не сказала про податки та економіку, вона тільки розказує про моральні авторитети, які є основою держави.

Тому що це імпліцитно. Вона говорить в контексті незалежності України, що треба спочатку зберегти державність як фундамент, як програму-мінімум, без чого все інше неможливе. Про що я особисто писала на цьому форумі багато разів.
   
Re: Право на владу. Межигорье

Не про це федина говорить. Вона НІ РАЗУ ні слова не сказала про податки та економіку, вона тільки розказує про моральні авторитети, які є основою держави.

Петро п'ятий - то моральний афторитет?  ;o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія