Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антипорошенковский олигархический проект умирает и уже начинает вонять

Пинчук смотрящий за  соросятами Украины и спонсор демократичной партии США  [ua]
   
Пинчук смотрящий за  соросятами Украины и спонсор демократичной партии США  [ua]
То він винен в їх перемозі?
   
Але ваше "ромбаро", яке ви застосовували чи не в кожному пості, заслуговує на те щоб так називали вас.
І не тому що ви ромбаро, а тому що те слово дуже гарно  віддзеркалює вашу психіку.  :)
Настільки гарно що могло би бути вашим прізвищем.
Мирослава Ромбаро - звучить.  (tu)
Глупіше ви нічого не вигадали?  :facepalm1: О, господи...Та називайте, як хочете..
але я саме так завжди  і уявляла колоритного циганського баро
   
Потато, что скажешь?

Бумагу туалетную дать?

скажу що кірівництво не витримало випробування демократичними процесами в середині партії
не довели (станом на сьогодні) спроможність побудувати ефективну ідеологічну партію

я не прибічник певної партії я прибічник певної ідеології
та партія яка буде близькою до цієї ідеології і буде приймати участь на наступних виборах отримає мій голос

це може бути Голос або якась інша нова політична сила 

   
Глупіше ви нічого не вигадали?  :facepalm1: О, господи...Та називайте, як хочете..
але я саме так завжди  і уявляла колоритного циганського баро
Показати зображення...
десь до 2018-го Ви називали його  Вайсманом.
А потім ваш бос сказав Вам "Зась!"
і Ви слухняно виконали наказ :(

Останнє редагування: 29 липня 2021 13:16:11 від Ламер
   
десь до 2018-го Ви називали його  Вайсманом.
А потім ваш бос сказав Вам "Зась!"
і Ви слухняно виконали наказ
Мене шановний Бартка закликав подивися неупереджено на петро - і зовні, і на засоби-методи його діянь.
Він неєврей.
   
Глупіше ви нічого не вигадали?  :facepalm1: О, господи...Та називайте, як хочете..
але я саме так завжди  і уявляла колоритного циганського баро
Показати зображення...

Дякую за дозвіл, пані ромбаро.
Не знав що то лише ваше уявлення, тим більше що ви намагалися довести мені що так воно і є насправді.
   
Мене шановний Бартка закликав подивися неупереджено на петро - і зовні, і на засоби-методи його діянь.
Він неєврей.
Шановний Бартка є Вашим босом?  :-o
   
Мене шановний Бартка закликав подивися неупереджено на петро - і зовні, і на засоби-методи його діянь.
Він неєврей.

А хто?  ;o
   
Майже як Ромеро ()
   
А де місцеві космополіти Олдбой тощо? Чомусь не затикають рот чорноротій Мирославі, помішані на євреях та циганах )
   
скажу що кірівництво не витримало випробування демократичними процесами в середині партії
не довели (станом на сьогодні) спроможність побудувати ефективну ідеологічну партію

я не прибічник певної партії я прибічник певної ідеології
та партія яка буде близькою до цієї ідеології і буде приймати участь на наступних виборах отримає мій голос

це може бути Голос або якась інша нова політична сила 

А какая идеология может быть у политического проекта, созданного под одни единственные выборы?
   
А хто?  ;o
а це вже як бос скаже
   
Правда пишут что вместо 350 делегатов приехало 70
   
Правда пишут что вместо 350 делегатов приехало 70

поэтому и повыходили оставшиеся депутаты, Кира решила побыть царицею морскою, чем порядком всех заебала.
   
а шо там славентій ? ще йде в прєзідєнти, куди його так активно місцеві пасльонові пророчили ? чи вже назавжди майнув в кущі   :D :-)o
   
Шановний Бартка є Вашим босом?  :-o
Ви Бартку менше шануєте за ганебного Кнуря?
Але ж він хоча би не крав і не україножерствував на весь світ
   
Дякую за дозвіл, пані ромбаро.
та нема за що, пане Кнуролиз
   
а шо там славентій ? ще йде в прєзідєнти, куди його так активно місцеві пасльонові пророчили ? чи вже назавжди майнув в кущі   :D :-)o

Лет через 10 опять выскочит,навешает лапши на уши, хомячки возбудятся, а Обожеслав опять убежит из Рады с мешком денег играть концерты где-нибудь в Минске...
   
А какая идеология может быть у политического проекта, созданного под одни единственные выборы?

Будь яка.
Це дуже зручно.  (tu)
   
та нема за що, пане Кнуролиз

Я вам не дозволяю так себе називати. :)
   
Ви Бартку менше шануєте за ганебного Кнуря?
Але ж він хоча би не крав і не україножерствував на весь світ
Тобто Вашим босом є Бартка, а не Хуйло? :-o
   
Я вам не дозволяю так себе називати. :)
драсьті
хамите - а до отримання отвєтки неготові
це кепсько, зважте на цей момент
   
Тобто Вашим босом є Бартка, а не Хуйло? :-o
У нас з вами не може бути спільного боса
тому - звісно, Бартка
   
А какая идеология может быть у политического проекта, созданного под одни единственные выборы?

твоє питання включає хибне твердження
постав питання коректно і я відповім на нього
   
Мимосрала возбудилась.

Что-то у зеленых не по плану пошло.

Видимо, Кира не отрабатывает бабло Банковой, как надо...
   
У нас з вами не може бути спільного боса
тому - звісно, Бартка
і якщо завтра ваш бос скаже, що Порошенко - марсіанин, то ви чемно відповісте "єс сер!"
   
мирося ну нельзя же быть такой пиzдоватой..
А чего???
Нагадало-"цє ти прутня смокчешь,а я -мінетчица"(с)
   
мирося ну нельзя же быть такой пиzдоватой..
(tu)
   
Заметьте, что бьівшая "совесть нации" Святослав Вакарчук никак не комментирует весь тот треш, что устраивают его бьівшие соратники
   
та навряд чи на останніх виборах у ВР була потрібна уявна альтернатива БПП в ребрендингу ЄС
він тонув сам, під вагою антирейтингу лідера
спроба з Голосом у форматі "розумний СН" провалилася, це вже доконаний факт
і все ж, мабуть, проблема Голосу була закладена при народженні, а Рудик то вже вторинне щось
   
Да нормально все начиналось.

Количество умных людей собралось в партию без лидера. С идеей что лидер потом как-то сам найдется.
Могло и выстрелить.

Среди умных людей найти лидера проще, чем среди блогеров и домохозяек.

Значит, ты ошибся в оценках.
   
А как все начиналось...

Форумные белые пальта нам сказки рассказывали, что есть такая блестящая альтернатива Порошенко, созданная Пинчуком.

Где вы теперь?

ми тут
завдяки цьому проекту в раді є депутати за дії яких не соромно, так що все нормально
   
там очень качественный список был, но видать слишком умные все, не договорились.


Значит, ошибка во втором и третьем словах. Так всегда получается, когда начинают селекционировать типа «талановиту молодь».
   
драсьті
хамите - а до отримання отвєтки неготові
це кепсько, зважте на цей момент

Я отримав від вас дозвіл називати вас так як захочу.
Тобто це питання з вами узгоджене.
Вам я такого дозволу не надавав.

Цитувати
Глупіше ви нічого не вигадали?  :facepalm1: О, господи...Та називайте, як хочете..
але я саме так завжди  і уявляла колоритного циганського баро

Ось цей пост.

Останнє редагування: 29 липня 2021 15:51:13 від Vad_Sv
   
та навряд чи на останніх виборах у ВР була потрібна уявна альтернатива БПП в ребрендингу ЄС
він тонув сам, під вагою антирейтингу лідера
спроба з Голосом у форматі "розумний СН" провалилася, це вже доконаний факт
і все ж, мабуть, проблема Голосу була закладена при народженні, а Рудик то вже вторинне щось

 :facepalm1:

Таке типове "ми не всрались, ми не всрались... ой!!! Це не ми, це не ми!"
   
ми тут
завдяки цьому проекту в раді є депутати за дії яких не соромно, так що все нормально
Ідея насправді зовсім не погана.  (tu)
Навіть деякі обнадійливі результати вона показала.
Можливо навіть що це перший крок до створення нормальної політичної партій.
Вам нема за що соромитися.  :-B
   
скажу що кірівництво не витримало випробування демократичними процесами в середині партії
не довели (станом на сьогодні) спроможність побудувати ефективну ідеологічну партію

я не прибічник певної партії я прибічник певної ідеології
та партія яка буде близькою до цієї ідеології і буде приймати участь на наступних виборах отримає мій голос

це може бути Голос або якась інша нова політична сила 

Скорее - медными трубами.
   
поэтому и повыходили оставшиеся депутаты, Кира решила побыть царицею морскою, чем порядком всех заебала.

Вместо 350 делегатов приехало 70?

А не хотите посмотреть на самых правильных демократов, которые учат нас жизни?



22 делегата.

Кушайте. Вам же не стыдно...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія