Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Як позбавитися мишей

ФЗВ: Як позбавитися мишей Нове

Як настало оце глобальне осіннє потепління... так і поперли сії Божі податківці в дім.
Гризуть понімаш наші біткойни, ізбавляють нас од лишнього стяжатєльства...  B-)

І саме главне наглючі шо капєц. :X  Чують падли шо я /пока/ добрий... і гуляють собі в развалочку...

Воопщім рию по сій темі ЮТУБ-всізнающий...

Значить так ... смотрім відева, каментім і скидуєм отчьоти об успєхах і найбільшій ефективності тих, чи інших засобів.

Пока схиляюся до отакого засобу. Буду пробувать.



Отрави нє прєдлагать.. уже пробували. Десь як здохне в важкодоступному місці, то це  :suicide2:   :bueee: 
Ну і Карма на счьотчик поставить...  :shuffle:

Останнє редагування: 28 жовтня 2018 18:00:42 від pravda
   
Прикольне відево:



   
І рип'яшки тре попробувать...  8-)

   
Ох тиж йо... вперше бачу про таке...  ;o



Це піздєц, баба кинула мужа із-за нашестя мишей, тіпа він в тому виноват.
Отак от і провіряється дрюжьба в Бе-Де...  :(



Останнє редагування: 3 жовтня 2018 09:55:30 від Naff-Naffchuk
   
Ви спеціаліст по кармі? Мишки то такі істоти, шо не в кожній хаті заведуться, копайте чому вони прийшли саме до вас.
   
Ви спеціаліст по кармі? Мишки то такі істоти, шо не в кожній хаті заведуться, копайте чому вони прийшли саме до вас.

Грєшен я...  :shuffle:  каюся...  :blush2:

І сусіди нічістівци... попав в радіус пораженія...  :weep:

Останнє редагування: 3 жовтня 2018 09:51:33 від Naff-Naffchuk
   
Способ сєй не для жаднюг... Тре олійкой жертвувать... шо повкуснєє...  :-)o



   
сусіди нічістівци... попав в радіус пораженія...

Це ви так самозаспокоюєтеся? "Сусіди то від Бога!" (с)
   








в гуглi mousetrap

   
Кошку завести. У меня был период - нифига не помогало.
   
Це ви так самозаспокоюєтеся? "Сусіди то від Бога!" (с)

Ну так йопта, не тільки сусіди... а і дарагіє саатєчєствінникі теж од Бога...
і начальнік од Бога, і дупутати... і прізідєнт...   :X
Обложив Боженька со всєх сторон... за гріхи наші тяжкії... :weep:  :weep:  :weep:  :cray:
   






Останнє редагування: 3 жовтня 2018 10:17:02 від andry
   
Кошку завести. У меня был период - нифига не помогало.

Самий перший ролік сматрєв ?
Така ж сама сітуейшн. Кіт, сабака - пацифіст... ні ісполняєт свій кармічєскій долх.  :X
   
Пан нафчук миші то посланці пана Ганапаті)

Але да. Я іх труткою трую.
   
Самий перший ролік сматрєв ?
Така ж сама сітуейшн. Кіт, сабака - пацифіст... ні ісполняєт свій кармічєскій долх.  :X

Смотрел.

Во превых - кот. Кошки лучше ловят. Хотя этот конкретно у него не ловит и он сам сказал почему - спит на диване. Вот здесь ошибка, набо брать котенка и что бы изначально жил на улице. Тогда мыши уходят только от одного запаха.
   
Так ... будем пробувать спочатку гуманні способи.



А як не поможуть... тоді тре ліпить якусь отмазку Ганапатію...
і таки брать гріх  на душу...  :butcher:
   
Во превых - кот. Кошки лучше ловят. Хотя этот конкретно у него не ловит и он сам сказал почему - спит на диване. Вот здесь ошибка, набо брать котенка и что бы изначально жил на улице. Тогда мыши уходят только от одного запаха.
100%
мій кіт їх не їсть це точно, бо іноді ловить якусь забрідшу нерозважливу невдаху, задусить і залишає. але їсти не буде. але мишей немає тому, я так думаю, що вони чують, що є кіт на обійсті і в хаті. він вдень в хаті тусить, а вночі на вулиці.
   
100%
мій кіт їх не їсть це точно, бо іноді ловить якусь забрідшу нерозважливу невдаху, задусить і залишає. але їсти не буде. але мишей немає тому, я так думаю, що вони чують, що є кіт на обійсті і в хаті. він вдень в хаті тусить, а вночі на вулиці.

ну да.. он гуляет на улице, у него охотничьи инстинкты вырабатываются - ловить, душить, потрошить. Даже если он сыт. Если котенок с самого начала был помещен в дом и привык там жить это уже не охотник, а домашняя плющевая игрушка.
   
Ну так йопта, не тільки сусіди... а і дарагіє саатєчєствінникі теж од Бога...
і начальнік од Бога, і дупутати... і прізідєнт...

Від соотєчєствєнніків можна уїхать, від начальника звільнитися, а дупутатів обрати інших.

А от сусідів не обирають. Ну, майже... Як і мишей  :laugh:
   
у мене штук пьять котив (хто их там считае) нема не мышей ни крис ....никого немае
   
Re: ФЗВ: Як позбавиться ка... тьхути... мишей.  B-)

Для большинства мышей само наличие кота в хате есть стимул поискать другое жилье. К вам, скорее всего, вернулись зимовать ваши же мыши, которые кота и собаку знают с детства и их не боятся. Сочувствую. Заведите свежего кота, ваш испортился. Эти ловушки, из роликов, отвратительны на мой взгляд. У кошек с мышами свои расклады и отношения, пускай они их и решают. 
   
у мене штук пьять котив (хто их там считае) нема не мышей ни крис ....никого немае
:gigi:  :weep:
   
Для большинства мышей само наличие кота в хате есть стимул поискать другое жилье. К вам, скорее всего, вернулись зимовать ваши же мыши, которые кота и собаку знают с детства и их не боятся. Сочувствую. Заведите свежего кота, ваш испортился. Эти ловушки, из роликов, отвратительны на мой взгляд. У кошек с мышами свои расклады и отношения, пускай они их и решают. 

конечно отвратительны.....н о при массовом нашествии только так....при минимальной килькости кот повинен справиться
   
Эти ловушки, из роликов, отвратительны на мой взгляд.

В якійсь мірі так. Тому води наливати треба мінімум, 2-3 см, аби лапи були мокрі і шерсть води набрала. Потім всю шоблу виносити десь в поле, там вони корисніші.
   
а електронні засоби\відлякувачі ---- хтось застосовував й які результати?
   
:gigi:  :weep:

ну да эти заразы и птиц прорядили .....ранише на двори шось цвиринькало, а теперь местами тишина повна....одни коті вокруг....сволота
   
Re: ФЗВ: Як позбавиться ка... тьхути... мишей.  B-)

Всі ці пастки передбачають наявність особи, яка потім якось дати раду упойманим
   
ну да эти заразы и птиц прорядили .....ранише на двори шось цвиринькало, а теперь местами тишина повна....одни коті вокруг....сволота

У меня пару лет не было кошек. Столько птиц по весне гнезда свили, птенцы вылупились, начали выпадать всех собака задушила... так жалко.. ну нах, пусть лучше будут коты, тогда птицы сами не вьют гнезда.
   
Re: ФЗВ: Як позбавиться ка... тьхути... мишей.  B-)

Много лет назад, я еще дома не начал, мой друзяка, ввиду инженерного образования, гуманизма и наличия ленивого кота сделал электроловушку для мышей. Кота и убил. Хорошо, что не жену.
   
ну да эти заразы и птиц прорядили .....ранише на двори шось цвиринькало, а теперь местами тишина повна....одни коті вокруг....сволота
є такі гади, що не заспокояться поки не доберуться до навіть гнізда на самій верхівці дерева.
   
Потім всю шоблу виносити десь в поле, там вони корисніші.

Ролік про Австралію сматрєв ?  :-)o
Отак і зробиш "добре діло" людям...
Там кажуть шо при привишенії более 666 особьов на вроді, як гіктар вознікаєт кара Божа - нашестіє  B-) 
   
У меня пару лет не было кошек. Столько птиц по весне гнезда свили, птенцы вылупились, начали выпадать всех собака задушила... так жалко.. ну нах, пусть лучше будут коты, тогда птицы сами не вьют гнезда.

та у мну защита всякая на деревьях стоит против котив шоб до птиц не могли лазить....так появился кит гимнаст с вертикальнім взлетом...на 2 метра вертикально запрігивает в легкую....вся моя защита накрілась меднім тазом
   
та у мну защита всякая на деревьях стоит против котив шоб до птиц не могли лазить....так появился кит гимнаст с вертикальнім взлетом...на 2 метра вертикально запрігивает в легкую....вся моя защита накрілась меднім тазом

Птицы сами видят - нет кота начинают глездиться, особенно если на территории есть вода. Есть кот - практически не гнездяться.
   
Птицы сами видят - нет кота начинают глездиться, особенно если на территории есть вода. Есть кот - практически не гнездяться.

у мну не так ....4 шпакивни висят на груше и рядом общага для горобцив та шпаків на 24 квартири.....вот один туда и начал долазить....все повибивал
   
Птицы сами видят - нет кота начинают глездиться, особенно если на территории есть вода. Есть кот - практически не гнездяться.
ластівки і горобці гніздяться. і навіть були сороки, і в цьому році горлиці вивели пташенят. але потім сильний вітер зкидає гнізда.
   
у мну не так ....4 шпакивни висят на груше и рядом общага для горобцив та шпаків на 24 квартири.....вот один туда и начал долазить....все повибивал
мій кіт не вміє по деревам лазити, тільки кігті об  них точить.
   
Лучше обратитесь к профессионалам  - вмиг выведут :gigi:

   
Re: ФЗВ: Як позбавиться ка... тьхути... мишей.  B-)

Птицы сами видят - нет кота начинают глездиться, особенно если на территории есть вода. Есть кот - практически не гнездяться.
Конечно, ну да. Весной те долбаные птицы еще и разборки, только что не с разрушением строений на рассвете учиняют. Сейчас две кошки в доме, одна из них - охотница. Было три. В этот раз не сова, машина ночью. Птицы замучали своей суетностью. И меня и кошек. Нервничают. Но мышей, кроме летучих, в доме нет вообще. Коты работают.
   
Отрави нє прєдлагать.. уже пробували. Десь як здохне в важкодоступному місці,

Ищи отраву, что приводит к мумификации трупиков. Только так спасаюсь от нашествия.
   
Re: ФЗВ: Як позбавиться ка... тьхути... мишей.  B-)

Читай їм ті релігійні тексти, які постиш на ФУПі
Не виживуть ;)

І кота заведи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія