Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

реальная зарплата в декабре 2017 превысила уровень декабря 2013

Бидло - це ти разом з усім своїм родом-виродом

Я твой род трогал,животное?
   
ОМГ
креатив на межі фантастики

Майже такий же, як у Вас
Про що Ви думали, коли творили такий нік? Хотіли примирити те, що примирити не можна?
А вийшло навпаки. Ви лише погіршуєте ситуацію відсутністю у Вас логіки
   
суть в тому, що в Україні завдяки "підвищенню" мінімальної зарплати закриваютсья десятки тисяч дрібних бізнесів.
як відомо, будь-яка економіка тримається на дрібному бізнесі.
звідси питання - з яких буде платитися обіцяна бюджетникам зарплата?
   
Я твой род трогал,животное?

Краще бути твариною, ніж таким зомбі-нелюдом, як ви- тварюки колаборантські. Ви гірше за москалів. Вони хоч за хибно зрозумілу вітчизну херню творять, а ви до всього, чим вони є, додали ще власну зраду. І не лише України- всього людства, звичайних людей, в тому числі з твого роду, що не виродились у зомбаків, як ти, чмо продажне
   
суть в тому, що в Україні завдяки "підвищенню" мінімальної зарплати закриваютсья десятки тисяч дрібних бізнесів.
як відомо, будь-яка економіка тримається на дрібному бізнесі.
звідси питання - з яких буде платитися обіцяна бюджетникам зарплата?
ватній п***а, цифри давай
   
Краще бути твариною, ніж таким зомбі-нелюдом, як ви- тварюки колаборантські. Ви гірше за москалів. Вони хоч за хибно зрозумілу вітчизну херню творять, а ви до всього, чим вони є, додали ще власну зраду. І не лише України- всього людства, звичайних людей, в тому числі з твого роду, що не виродились у зомбаків, як ти, чмо продажне

Свинья,не обосрись от лютой ненависти,а то опять приступ будет и потом опять будешь плакать что тебя черноротого до больнички довели.
   
Оранжевий Блондин, що за херню ти несеш? З'їв щось не те?

Та це вірний сааківець, ізвєстній єкономіст, по прізванію бібліатєкарь, в народє колхознік, в магазінє продавєц, а в економіє так сказать нєобходім  :lol:

Не звертай уваги  :)
   
суть в тому, що в Україні завдяки "підвищенню" мінімальної зарплати закриваютсья десятки тисяч дрібних бізнесів.
як відомо, будь-яка економіка тримається на дрібному бізнесі.
звідси питання - з яких буде платитися обіцяна бюджетникам зарплата?

Давай одразу вже про сотні тисяч... Ти сам їх порахував? Всі твої міркування висмоктані з пальця. Нагадаю, що мінімальну зп перший раз підняли рік тому. Причому вдвічі.
Під дію цього закону попала майже половина ( 47 % ) найманих працівників. І криків у грудні 2016 року було набагато більше, ніж ти тужишся зараз зобразити. І нічого не справдилось
   
Навпаки- бюджет почав наповнюватись з дикою силою, як ніколи. Як ти кажеш- саме за рахунок малого бізнесу... Раз це такий закон
   
Свинья,не обосрись от лютой ненависти,а то опять приступ будет и потом опять будешь плакать что тебя черноротого до больнички довели.

Там був свідомий наклеп і переслідування. А не навпаки. Почав цькування масон  дмснет, він же люксетенебріс. А підхопила саме ваша бригада- в першу чергу Пром, який зараз у мене в ігнорі- залишив на десерт.  Також Дрім був замішаний. Всі ви відмітились у цій гілці. Що ще більше утверджує в думках, що ви працюєте разом не просто так, а за плату
   
Гайнекен теж під підозрою. Постив ту ж херню, що й пресловутий медведка на СУПі. Як і ти тут постив той же матеріал, що на СУПі гнав лугандон Фокс
Так що не безди, зомбік. Ти з нелюдів, не треба тут святого із себе зображувати
   
Зрадоебы просто свои проколы обьясняют катастрофой в стране.
А на улицу выходишь, в ресторанах полно, на дорогах пробки, у меня и коллег - очереди из заказчиков. В эпицентре забитая стоянка, тоже "зубожіння". бензин кстати в долларах так же, как и в 2013, все местное - дешевле. Не пойму вздроч про закрытие малого бизнеса из-за повышения минималки...у меня люди от 8 до 13т получают, покажите мне человека, который за минималку работает а не присутствует
   
ватній п***а, цифри давай

1 - я
понад 2000 по Чернігівській області у 2017 році за данними ватного п***а, який можна знайти, якщо пошукати.

Останнє редагування: 3 лютого 2018 03:09:26 від Блакитний Апельсин
   
Ну що непогано я накинув? Продовжимо.

1) Кількість авіапасажирів у 2017 -16,5 млн. У 2013 - 15,3 млн (з Донбасом та Кримом !).
2) Продажі нових комерційних авто і автобусів в січні 2018 перевищили рівень січня 2013, при тому що зараз додатково продається майже стільки ж європейського секонд хенду. Тож фактично зростання вдвічі.
3) За підсумком 3 кварталів введення житла перевищило рекордний рівень далекого 2008 року (знову, таки, тоді ще з Кримом та Донбасом). Вперше за 10 років.

Ну  за дороги ви й самі знаєте.
   
суть в тому, що в Україні завдяки "підвищенню" мінімальної зарплати закриваютсья десятки тисяч дрібних бізнесів.
як відомо, будь-яка економіка тримається на дрібному бізнесі.
звідси питання - з яких буде платитися обіцяна бюджетникам зарплата?

Будь яка економіка тримається на бізнесі з високою доданою вартістю. Він може бути малим чи великим. Для такого бізнесу мінімалка 3200 чи 4200- пох. В ІТ зростання на 20%.
Якщо ви невзмозі платити мінімалку, то як ви  втримаєте людей від від'їзду до Польщі?


Останнє редагування: 3 лютого 2018 03:15:30 від avek
   
і вбивається саме малий бізнес.
точніше - його вже вбито.
вгадайте, кого почнуть доїти наступними?
прийняту законами зарплату патити треба, а тих, хто платив вбили.
даю підказку - газ.
   
Ну що непогано я накинув?

Та поки ти десь гуляв,  ми їм тут кривавий заміс влаштували. Сподіваюсь, це лише ніжна прелюдія. Далі буде цікавіше

Продовжимо.

1) Кількість авіапасажирів у 2017 -16,5 млн. У 2013 - 15,3 млн (з Донбасом та Кримом !).
2) Продажі нових комерційних авто і автобусів в січні 2018 перевищили рівень січня 2013, при тому що зараз додатково продається майже стільки ж європейського секонд хенду. Тож фактично зростання вдвічі.
3) За підсумком 3 кварталів введення житла перевищило рекордний рівень далекого 2008 року (знову, таки, тоді ще з Кримом та Донбасом). Вперше за 10 років.

Ну  за дороги ви й самі знаєте.

В пункті 2) ти начисто забув про електромобілі. У регіоні Центрально-Східна Європа Україна- безумовний лідер по продажам ( тобто покупкам ) цих милих продуктів. Правда, й тут купують "лимони", особливо серед Ніссан Лів...
3) з будуванням житла майже весь час було добре, так кризи як такої практично не було. Так що ... принаймні в порівнянні з 2013 роком, а не 2008 завжди було непогано

Ну а з дорогами- Ви самі знаєте. Там ще будувати й будувати. Я вже не кажу про тротуари. У нас у Полтаві це повний абзац, ходити неможливо
   
1 - я
понад 2000 по Чернігівській області у 2017 році за данними ватного п***а, який можна знайти, якщо пошукати.
:facepalm1:
долбоеб, кто за тебя искать должен?
и приведи сколько біло откріто..
   
Будь яка економіка тримається на бізнесі з високою доданою вартістю. Він може бути малим чи великим. Для такого бізнесу мінімалка 3200 чи 4200- пох. В ІТ зростання на 20%.
Якщо ви невзмозі платити мінімалку, то як ви  втримаєте людей від від'їзду до Польщі?

теорія - вона така.
платити мінімалку, точніше податок з неї, я маю ДЕРЖАВІ, а не робітникам.
   
і вбивається саме малий бізнес.
точніше - його вже вбито.
вгадайте, кого почнуть доїти наступними?
прийняту законами зарплату патити треба, а тих, хто платив вбили.
даю підказку - газ.

Який малий бізнес вбили? МАФИ? Чи Маршрутки? Купи-продай?
   
і вбивається саме малий бізнес.
точніше - його вже вбито.
вгадайте, кого почнуть доїти наступними?
прийняту законами зарплату патити треба, а тих, хто платив вбили.
даю підказку - газ.

Вибач, але це така нецікава маячня, що мені насправді не дуже хочеться вестись на твої мантри. Ти, очевидно, для мене той вид тарганів, якими я в природі не харчуюсь. Живи собі спокійно, тільки на очі зайвий раз не попадайся, щоб я не став тобою займатись від нудьги, граючись. Тоді можу розчавити
   
Ще раз- усім спокійної ночі. Не хочу розбавляти почуття задоволеності  (tu)
   
Який малий бізнес вбили? МАФИ? Чи Маршрутки? Купи-продай?

ахуєть - а що є різниця?
   
Количество предпринимателей в Украине после изменения их налогообложения сократилось на 250 тысяч

 23 марта 2017

За этот период прекратили деятельность более 300 тысяч физлиц-предпринимателей, при этом открылись 50 тысяч новых.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/business/1838889-kolichestvo-predprinimateley-v-ukraine-posle-izmeneniya-ih-nalogooblojeniya-sokratilos-na-250-tyisyach-opendatabot.html
   
Показати зображення...
динамика долларового выражения номинальных зарплат в РФ, в Крыму и на подконтрольной части Украины
Це відколи долар став грошовою одиницею хуйлостану і України? і чому до долара а не до скажімо зімбабського тугрика і що то дає? почуття належності до америки? не дає,бо вона навіть того не знає.
   
ахуєть - а що є різниця?

Є! Низька продуктивність. Такого малого бізнесу - ціла Індія і Африка.
Весь сенс будь яких реформ-підняти продуктивність праці і ефективність бізнесу.  Не можеш конкурувати за робочу силу, покупця, чи сировину - зміни сферу діяльності.

Останнє редагування: 3 лютого 2018 03:32:19 від avek
   
Количество предпринимателей в Украине после изменения их налогообложения сократилось на 250 тысяч
23 марта 2017
За этот период прекратили деятельность более 300 тысяч физлиц-предпринимателей, при этом открылись 50 тысяч новых.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/business/1838889-kolichestvo-predprinimateley-v-ukraine-posle-izmeneniya-ih-nalogooblojeniya-sokratilos-na-250-tyisyach-opendatabot.html
переважна більшість з них працювали як обнальщики
а зі зміною податкового законодавства це стало невигідно
ось і позакривалися

у мене друг-оператор минулого року теж закрив свій мертвий фоп, який не функціонував вже років з 10
   
Количество предпринимателей в Украине после изменения их налогообложения сократилось на 250 тысяч
23 марта 2017
За этот период прекратили деятельность более 300 тысяч физлиц-предпринимателей, при этом открылись 50 тысяч новых.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/business/1838889-kolichestvo-predprinimateley-v-ukraine-posle-izmeneniya-ih-nalogooblojeniya-sokratilos-na-250-tyisyach-opendatabot.html

для економіки - саме те що треба, чи не так?
   
Це відколи долар став грошовою одиницею хуйлостану і України? і чому до долара а не до скажімо зімбабського тугрика і що то дає? почуття належності до америки? не дає,бо вона навіть того не знає.

Да потому что во всей международной статистике считают в долларах,а не в тугриках
   
суть в тому, що в Україні завдяки "підвищенню" мінімальної зарплати закриваютсья десятки тисяч дрібних бізнесів.
як відомо, будь-яка економіка тримається на дрібному бізнесі.
звідси питання - з яких буде платитися обіцяна бюджетникам зарплата?

Піздун що ти верзеш?

Які бізнеса закриваються?

З початку 2017 року заявки про припинення діяльності подали 454 тис. фізичних осіб-підприємців, з яких 368 400 ФОП (81%) були "сплячими" останні кілька років, хто платив податки, тобто так звані нульовщики. З тої кількості,  з усіх, ФОП, що закриваються, тільки 85 800 дійсно працювали і платили податки. У той же час з початку року зареєстрували 196 000 нових підприємців, які платять податки. Це дані ДФС.

   
Піздун що ти верзеш?

Які бізнеса закриваються?

З початку 2017 року заявки про припинення діяльності подали 454 тис. фізичних осіб-підприємців, з яких 368 400 ФОП (81%) були "сплячими" останні кілька років, хто платив податки, тобто так звані нульовщики. З тої кількості,  з усіх, ФОП, що закриваються, тільки 85 800 дійсно працювали і платили податки. У той же час з початку року зареєстрували 196 000 нових підприємців, які платять податки. Це дані ДФС.

прапор в руки. на канадщині ти його триматимеш дуже міцно, я в тебе вірю.
   
Да потому что во всей международной статистике считают в долларах,а не в тугриках

імпорт майже весь прив'язаний до євро. При чому пізля ЗВР знизилися мита.
   
Зрадоебы просто свои проколы обьясняют катастрофой в стране.
А на улицу выходишь, в ресторанах полно, на дорогах пробки, у меня и коллег - очереди из заказчиков. В эпицентре забитая стоянка, тоже "зубожіння". бензин кстати в долларах так же, как и в 2013, все местное - дешевле. Не пойму вздроч про закрытие малого бизнеса из-за повышения минималки...у меня люди от 8 до 13т получают, покажите мне человека, который за минималку работает а не присутствует

Оце реальна причина цього зрадойобстького вою

Їм комфортніше, коли вони все списують на зовнішні фактори  :laugh:
   
прапор в руки. на канадщині ти його триматимеш дуже міцно, я в тебе вірю.

Відповідай за базар блакитний піздобол   :vinsent:
   
Оце реальна причина цього зрадойобстького вою

Їм комфортніше, коли вони все списують на зовнішні фактори  :laugh:

то може купиш працюючий бізнес в Україні? для тебе будуть копійки, а заробиш мільйони, атвічаю.
   
Да потому что во всей международной статистике считают в долларах,а не в тугриках
рахуйте в тому в чому отримуєте зарплату,прибуток і видатки робите,а не звикли до ЧУЖОЇ валюти своє добро прирівнювати.ось коли ціни будуть в долярах9як на зорі незалежності,от тоді маєте право киздіти про три рази чи інше.я в америці чомусь не оцінюю своє в єврах порівняюючи з 2010. :D ,щоб мені то гріло душу.бо не гріє.так само якщо то євро влектить в космос чи піде під землю.ця манечка дуже характерна власне для постсовкового світу-все перераховувати,але не платити як в США.ні податків,ні пахати,ні владу вибирати не за гречку чи лапшу на вуха (ну з останнім додік таки досягнув вашого рівня B-) .
   
в Україні відкрити бізнес =  зрікти себе на постійний грабунок з боку держави і тих, хто на неї працює (податкова, міліція, пожежна, санепід і т.д.). це завжди в нас було.
рівняти бізнес і податки в Україні і в США  = імбіцильність.
   
в Україні відкрити бізнес =  зрікти себе на постійний грабунок з боку держави і тих, хто на неї працює (податкова, міліція, пожежна, санепід і т.д.). це завжди в нас було.
рівняти бізнес і податки в Україні і в США  = імбіцильність.

А який бізнес ви б хотіли відкрити в америці? Більшість малих бізнесменів тут невзмозі відкласти собі на пенсію, а серйозна хвороба для них- це кінець.
   
А який бізнес ви б хотіли відкрити в америці? Більшість малих бізнесменів тут невзмозі відкласти собі на пенсію, а серйозна хвороба для них- це кінець.

що можна довести людям, які живуть в іншій галактиці? нічого.
крім того, що я вже сказав про порівняння і імбіцильність.
   
Свинья,не обосрись от лютой ненависти,а то опять приступ будет и потом опять будешь плакать что тебя черноротого до больнички довели.

Кацапе, про шо ти тут скавчиш на свому мокшанському діалекті?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія