Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботи, я вас зневажаю

Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Чому вам вчора заціпило?

Поки я вивісив Державний Прапор за балконом, сходив на марш у центрі міста та чинив громадський контроль над дотриманням виконання Указу Президента щодо наявності Державного Прапору на всіх будівлях та спорудах (більше десяти адмінпротоколів у моїй ініціативній групі), деякі відверто зневажають патріотичні ініціативи Українців:

А когда это пытаются заменить вышиванкой и пением гимна,а страна с каждым годом катиться в сраку,а народ из нее бежит и вымирает,то все это патриотическое воспитание начинает напоминать совок

Это и есть основная ошибка горе-патриотов,которые думают что достаточно сменить табличку,переодеть в вышиванку,спеть песню и жизнь сразу наладится.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Не можна.
Порохоботи зараз навчать мене "правильному" патріотизму, я чекаю їх пояснень.
ну я типу :) порохобот...
Яких пояснень Ви від мене чекаєте?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Я вас сволотовских коммуняк в вышиванках презираю . Вы коммунякие твари и ты недоразвитая лезешь со своими свовковыми мантрами " все как один , строем и по команде наЦальника,".  Вы совки по другому жизнь общества просто не представляете,каки и совок клоун квартальный.

 :lol:  :weep:  :facepalm1:




Пулеметчик-апазыцыанер  :weep:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

До 2019 то був "сраний армовір", шароварщина і селюцтво, з якого Бубон багато років з кварталом аж сцялись, так реготали, Вія тим не обурювалась, а тепер раптом стало хорошим для криворожців?

А про лиху годину Вія краще б помовчала, бо в 2014 тут сама ТАКЕ писала, що іспанський сором - стидно й згадувати твоє гарчання, що твоїм сину і чоловіку нема чого йти в армію,  бо влада не та.

Помовчала б, менше старого лайна б розгрібла
Так, я не обурювалася армавіром, він був на часі.
Зараз на часі акції єднання.
Всіх, хто робить проукраїнські дії, я підтримую. Хто робить антиукраїнські дії - гноблю. І що, ти проти?
Твої онуки й чоловік вже сходили на війну, чи також яйця танцювати заважали?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

ну я типу :) порохобот...
Яких пояснень Ви від мене чекаєте?
Не розумію, чому вам взападло зайвий раз заспівати Гімн.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

І що? Ваксери безмозглі, але це їх особиста проблема. До чого це тут?

А чого це ви не хочете дослухатися до вашого президента і вакцинуватися? Га?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Via, я так поважаю Вашу "Свободу",что зі слізми її чекав майже 3 роки, коли ЗЕлена срань знищувала Україну. А вас не було. Зараз Україна тримається лише на ЗСУ та на її громадянах. А де ви сукі газпроміські? Де ваш сратий Тягнибакс? Ви мерзенні покидькі та зрадники. Ви завжди примазуєтеся до протестних движняків,щоб їх засрати,. Ви  знищували опозицію до Януковича, ви нападали на Пороха, ваш Махніцький,саме він,вітпустив усіх РИГІВ, та ще за гроші. Ви покидьки. Навіть самій тупий холоп вам не вірить не на копійку вашу прокацапську. Тому ваш рейтинг впад до рівня повної срані. Ви ЗРАДНИКИ України і це бачать усі. Згинте. Вас не опльовують лише тому,що частина тих,кого ви продали кацапам, ваших рядових свободівців  билися таки з окупантами. Заради них.

Три роки вас нема. Як пороблено і ось... Викльовуються як  змії з яєць.

Пропадіть ви пропадом...
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

ти його з Пєтєй не слутав? бува

Олександр Доній
14 лютого о 16:20  ·
Подумалося, що в такій ситуації. якій зараз перебуває Україна, Петро Порошенко, якби лишався при владі, давно прийняв би "Мінськ-3" (як він прийняв "Мінськ-1 і Мінськ-2, звісно-чужими руками, без свого підпису), і повносив би конфедеративні зміни до Конституції України  (як він прийняв 16 вересня 2014 р "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"- з усіма "народними міліцями", окремими статусами" тощо-звісно, чужими руками)...
І ще б при тому стверджував би-що то "Велика перемога!".
І ті "громадські активісти", які нині говорять про "червоні лінії", піддакували Порошенкові. і кричали б-що то "порятунок", що "інакше б хуйло пішов би далі", що "інакше б ми втратили Маріуполь.Харків і Одесу", ну, і все рашта чим вони виправдовували неконституційні  "Мінські угоди"...
Порошенка при владі вже нема, тому "Мінськ-3" досі ніхто не підписав..
От тільки питання, як же Україні протстояти тиску не лише Росії, а і інших країн. щоб не виконувати аболютно невигідні попередні "мінські угоди". Які понапридумували хуйло і Порошенко.Тільки хуйло в цьому зізнається, а ті, хто підтримують і досі Порошенка, не хочуть бачити, який кілок в тіло України Порошенко вбив своїми "мінськими угодами"...
Капкан.. Один виготовив, а інший-розмістив.
А нам всім треба з того капкану звільнитися. Та ще й не потрапити в новий.


Начали потихоньку прозревать?
Ну... лучше поздно...
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Via, я так поважаю Вашу "Свободу",что зі слізми її чекав майже 3 роки, коли ЗЕлена срань знищувала Україну. А вас не було. Зараз Україна тримається лише на ЗСУ та на її громадянах. А де ви сукі газпроміські? Де ваш сратий Тягнибакс? Ви мерзенні покидькі та зрадники. Ви завжди примазуєтеся до протестних движняків,щоб їх засрати,. Ви  знищували опозицію до Януковича, ви нападали на Пороха, ваш Махніцький,саме він,вітпустив усіх РИГІВ, та ще за гроші. Ви покидьки. Навіть самій тупий холоп вам не вірить не на копійку вашу прокацапську. Тому ваш рейтинг впад до рівня повної срані. Ви ЗРАДНИКИ України і це бачать усі. Згинте. Вас не опльовують лише тому,що частина тих,кого ви продали кацапам, ваших рядових свободівців  билися таки з окупантами. Заради них.

Три роки вас нема. Як пороблено і ось... Викльовуються як  змії з яєць.

Пропадіть ви пропадом...







 [ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Via, я так поважаю Вашу "Свободу",что зі слізми її чекав майже 3 роки, коли ЗЕлена срань знищувала Україну. А вас не було. Зараз Україна тримається лише на ЗСУ та на її громадянах. А де ви сукі газпроміські? Де ваш сратий Тягнибакс? Ви мерзенні покидькі та зрадники. Ви завжди примазуєтеся до протестних движняків,щоб їх засрати,. Ви  знищували опозицію до Януковича, ви нападали на Пороха, ваш Махніцький,саме він,вітпустив усіх РИГІВ, та ще за гроші. Ви покидьки. Навіть самій тупий холоп вам не вірить не на копійку вашу прокацапську. Тому ваш рейтинг впад до рівня повної срані. Ви ЗРАДНИКИ України і це бачать усі. Згинте. Вас не опльовують лише тому,що частина тих,кого ви продали кацапам, ваших рядових свободівців  билися таки з окупантами. Заради них.

Три роки вас нема. Як пороблено і ось... Викльовуються як  змії з яєць.

Пропадіть ви пропадом...
Як тривога, так до Бога?
Кожні вибори ви волаєте "Свобода непрохідна", кожної халепи ви голосити "Де пропала Свобода?".
Це мазохізм якийсь?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

А чого це ви не хочете дослухатися до вашого президента і вакцинуватися? Га?
Бо я маю власну клепку в голові. Чого і вам раджу.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

VVV-VVV, що,срата кацапня, пі.дор хуйловський, пише за гроші,а усілякі модери Аміди, мабуть теж отримують.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вважаю що всім треба пригальмувати

Вія частково має рацію в тому, що будь яка дія чи висловлювання Зелебубена викликає критику причому емоційну та шалену

Об'єктивно так не буває, щоб хтось був повністю негатив а хтось весь час в білій шубі

Я особисто Зелебубена не сприймаю як позитив для України, але об'єктивно бачу що він не піддався на тиск ні Росії ні західних партнерів.

Зелька нічого не здав поки що. І в його заклику до єдності я не бачу ворожих чи зрадницьких проявів.

Натомість звучить суцільна критика його дій чи заяв.

Тому така поведінка певних людей багатьма не сприймається як зважена та об'єктивна

Тому виникають звинувачення в "сектанському порохоботстві"

Не треба брати приклад з мерзотного жулькоскота

Це в них як би не поводилася Прошмандовка - істина в останній інстанції, а всі хто не згоден вороги

Тому вважаю що Всім Треба Пригальмувати.  (жулькоскот не рахується, це не люди)

ну все чувак , зараз тебе свиночолі розіпнуть
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А чого ради я маю мовчати і дивитися на це паскудство?
Хай знають, хто вони.





 [ua]

   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Як тривога, так до Бога?
Кожні вибори ви волаєте "Свобода непрохідна", кожної халепи ви голосити "Де пропала Свобода?".
Це мазохізм якийсь?
-------------------------------------------
 Вас вже показувати людям не потрібно. Були б ви патріоти,а не кацапські повії, може б люди вам щось дали. Якщо б щось робили....А ЩО ВИ ЗА ЦЕЙ ЧАС РОБИЛИ,гидоти? А так...ви в минулому,срань газпромівська. Ми усі давно знаємо,хто вашу срату шоблу породив. Ніхто вас ніколи не обере. Але на сранні можна трохи заробити. Чи не так? Покидькі?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

VVV-VVV, що,срата кацапня, пі.дор хуйловський, пише за гроші,а усілякі модери Аміди, мабуть теж отримують.

 :lol:


   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Поки я вивісив Державний Прапор за балконом, сходив на марш у центрі міста та чинив громадський контроль над дотриманням виконання Указу Президента щодо наявності Державного Прапору на всіх будівлях та спорудах (більше десяти адмінпротоколів у моїй ініціативній групі), деякі відверто зневажають патріотичні ініціативи Українців:

Гарно сказав. Зневажають.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

:lol:


Показати зображення...
---------------------------------------------
Пшел нах, бааааалван! :fuck:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

VVV-VVV, що,срата кацапня, пі.дор хуйловський, пише за гроші,а усілякі модери Аміди, мабуть теж отримують.

Показати зображення...

[ua]
И шо? Это с сайта 2007 года. Удавись. Докажи: дай сцылку на сайт. Обосрёшся. :fuck:
тримай алкаш, 2018-й рік
ООО "Лаборатория Косметических Инноваций"
г.Москва, Россия
тел.: +7(926) 651-85-20;
8-965-437-82-72;
https://web.archive.org/web/20180314174833/http://xenolaboratory.ru/

торговець на крові, тьху на тебе, кончєная тварь, пєдрот-лічінка, підравошь і отвратітєльний виплядок нинішніх політреалій, повія з окружної і ще куча епітетів лінь перечисляти. Тьху на тебе.
:lol:  :weep:  :lol:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

-------------------------------------------
 Вас вже показувати людям не потрібно. Були б ви патріоти,а не кацапські повії, може б люди вам щось дали. Якщо б щось робили....А ЩО ВИ ЗА ЦЕЙ ЧАС РОБИЛИ,гидоти? А так...ви в минулому,срань газпромівська. Ми усі давно знаємо,хто вашу срату шоблу породив. Ніхто вас ніколи не обере. Але на сранні можна трохи заробити. Чи не так? Покидькі?
Смішний ти. Ми робили і робимо, а вибори дійсно безсенсові.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

---------------------------------------------
Пшел нах, бааааалван! :fuck:





[ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Марш єднання був у суботу. Там був і гімн (2 рази) і прапори (багато) і порохоботи але вас там не було. Але ж я не пишу що вію зневажаю.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Смішний ти. Ми робили і робимо, а вибори дійсно безсенсові.
Вія, знову узагальнення?

Ти не є членом Свободи, ти  тільки розділяєш їх погляди.

А роблять за тебе  інші. Наприклад, та ж Білозерська.

У той час, як ти малюєш на щоках прапорці і ненавидіш тих, хто їх не намалював.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю



 [ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Смішний ти. Ми робили і робимо, а вибори дійсно безсенсові.




 [ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Показати зображення...
[ua]
:lol:  :weep:  :lol:
===========================
БРЕХНЯ! Вже група кацапів працює проти мене. Тут все брехня. Пох!  :fuck:
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Bmx

А от сьогодні ми і з'ясовуємо. Вони співають в унісон з п'ятою колоною.
І пан Лірник теж?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

А вас не було.

К сожалению были и былина стороне кремля ."Сволоту"ничего не волнует конкретное . Одна пена и мишура . "Сволоту" волнует почему ни Балты, ни народы Кавказа, ни даже соседи молдоване позволяют себе не знать украинской мовы. "Сволота" все сводит к мове сокращая тем самым географию украинской  контрпропаганды в интересах кремлёвского пропагандона и к пению песен по указивке. "Сволота "изрыгает те же кремлевские наративы ,только в своей тональности ,по принципу тяни-толкай ,но в одном с кремлём направлении.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Марш єднання був у суботу. Там був і гімн (2 рази) і прапори (багато) але вас там не було. Але ж я не пишу що вію зневажаю.

24 січня був День Соборності України. Кацапи вже стояли на кордоні з Україною.

Щось я не бачила Віїних негодуючих гілок.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Доречі, чому Свобода, а не Воля, наприклад?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

Вія, знову узагальнення?

Ти не є членом Свободи, ти  тільки розділяєш їх погляди.

А роблять за тебе  інші. Наприклад, та ж Білозерська.

У той час, як ти малюєш на щоках прапорці і ненавидіш тих, хто їх не намалював.
Я не малюю на щоках прапорці.
Білозерська молодець, золото української нації.
Я зневажаю тих, кому в падло співати Гімн України.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

===========================
БРЕХНЯ! Вже група кацапів працює проти мене. Тут все брехня. Пох!  :fuck:

 :lol:





 [ua]
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

24 січня був День Соборності України. Кацапи вже стояли на кордоні з УКкраїною.

Щось я не бачила Віїних негодуючих гілок.

Керівництву не оплатили участь?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Ви в лиху годину нездатні заспівати Гімн України і поводитеся, як п'ята колона. Під час мобілізації те саме буде?
прихильники певної політсили вчора зробив правильну річ - перед обличчям загрози закликав до спільної молитви за Україну.
А ви тепер всіляко доводите, що патріотів в Україні нема, то все це примус через адмінресурс.
Зовсім клепку втратили?

А тебе не засмучує, що на єднання в етері, марафон, ЄС і Голос не запросили?
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

так можна все ж побачити, де саме Порох закликав не співати гімн, не вдягати вишиванки і розігнати тероборону?
ну як Вія написала 
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Не розумію, чому вам взападло зайвий раз заспівати Гімн.
а шо таке взападло? ;)
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю
Via

І пан Лірник теж?
Теж. Саме це мене і обурило найбільше.
Ось тут наша дискусія
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5159671657433597&id=100001724428308
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Свобода - націоналісти для телевізійної картинки. Для російської телевізійної картинки. Для них телевізійна картинка - все. Заспівати гімн на камеру - все.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Вія як була дурепою, з двійником Ющенко, так і залишилася.
Ще й у Опариша відсмоктала.
   
Re: Порохоботи, я вас зневажаю

Я не малюю на щоках прапорці.
Білозерська молодець, золото української нації.
Я зневажаю тих, кому в падло співати Гімн України.

От в цьому і є різниця між тобою і Білозерською.

Вона робить справу, а ти тільки колотиш піну.

І зауваж, це ти, а не вона відкрила цю гілку. Бо їй ніколи займатися фігнею. В неї є інші важливі справи. На відміну від...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія