Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В когось ще виникають сумніви, що ElSalvador є штабним ботом?

Цинітелька алєнєй зовсім в неєдаквєт впала останнім часом

Та да, тех забанить, а этих не пущать, ценные указания дает, ярлыки вешает - страшне... :rotate:
   
Та да, тех забанить, а этих не пущать, ценные указания дает, ярлыки вешает - страшне... :rotate:

Та прям "тєх, етіх"...   петрушки лапшу  на всю катушку на вуші вішають,  вимушена трохи струшувати її  :D
   
Та прям "тєх, етіх"...   петрушки лапшу  на всю катушку на вуші вішають,  вимушена трохи струшувати її  :D

Узбагойся. Ты тут никому и ничего не вимушена.
Прям дежурная по ФУПу.

Привыкай к плюрализму мнений, и будет тебе простое демократическое счастие :D
   
Узбагойся. Ты тут никому и ничего не вимушена.
Прям дежурная по ФУПу.

Привыкай к плюрализму мнений, и будет тебе простое демократическое счастие :D

"Вимушена"  має трохи інше значення,  як ти це з російською калькою перекладаєш...   це означає, що і не хочеш,  так маєш це робити, бо обставини змушують: заходиш на ФУП і тільки ваші простирадла  брехливі  кругом на очі і лізуть,  без сорому  і совісті   розвішуєте їж скрізь..
А стосовно плюралізму, то зверни увагу, що  це ти з адмініоруму не вилазиш, всім тут мозги вправляєш постійно...  завадила я твоїй грі в демократію?  :weep:
Ну пардон.... :gigi:

Останнє редагування: 10 жовтня 2018 02:15:02 від ценительница алей
   
"Вимушена"  має трохи інше значення,  як ти це з російською калькою перекладаєш...   це означає, що і не хочеш,  так маєш це робити, бо обставини змушують: заходиш на ФУП і тільки ваші простирадла  брехливі  кругом на очі і лізуть,  без сорому  і совісті   розвішуєте їж скрізь..
А стосовно плюралізму, то зверни увагу, що  це ти з адмініоруму не вилазиш, всім тут мозги вправляєш постійно...  завадила я твоїй грі в демократію?  :weep:
Ну пардон.... :gigi:

Ну тут у каждого своя игра.
Кто в демократию играет, а кто - в вечную дежурную по отряду, бо її, бач, "обставини змушують". :laugh:
   
Ну тут у каждого своя игра.
Кто в демократию играет, а кто - в вечную дежурную по отряду, бо її, бач, "обставини змушують". :laugh:

Шуша, так "вічно дєжурная по отряду"  - це ти тут на адмінфорумі....  в яку гілку не зайдеш,  скрізь шуша повчає ...    :laugh:

   
Шуша, так "вічно дєжурная по отряду"  - це ти тут на адмінфорумі....  в яку гілку не зайдеш,  скрізь шуша повчає ...    :laugh:

Поставь меня в игнор! B-)
   
а у шуши лоб настолько широкий, шо даже ухи педры не видны (tu)
   
Яка дурня, ну реально? Інколи тих кого ви називаєте боти, хоч і тенеденційно але дайють швидко інфу раніше за інші СМІ. Потім дають погляд влади на деякі події чи партії.... Це теж цікаво...

Ну не можна лише зразу розганяти (((((
   
Та невже?  Скажеш такого не було,  що majesty пару місяців тому у Фоми на форумі всі разом ганяли,  бо всіх задовбав порошенко- простирадлами?
Тільки я там з ним не зв'язувалася по старій пам'яті  8-)
то чому ця тема не у Фоми на форумі, а тут?
   
Дамы, держите себя в руках, пожалуйста
   
Один з головних доказів,  що дописувач є ботом, є те , що всі  його дописи стосуються в тій чи іншій мірі його  політичного ідола, і ніколи  цей дописувач  не "зривається" на деталі з особистого життя чи пише про щось, що мало стосується  даного політичного моменту
Сейчас штабные любят открывать темы ''за жизнь''.
2-3 жизненные темы и десять веток гавна и пропаганды.
Я, лично, определяю ботов по тому, что они разгоняют ''фейки'' и предположения, не основанные на доказательствах.
А  также боты стыдливо не ссылаются на сайты, откуда постят фейки.
И ещё они любят поднимать темы про ''лікарню майбутнього'' ,например, где постят откровенную ложь, сто тысяч раз опровергнутую в прессе.
И ещё их всегда целая свора, лающих, как злые собаки.
   
В это ветке я бы назвала ''штабными : дидусятину, целительницу алей , Тому и Мирославу.
Стахановцы.
 :)
   
В это ветке я бы назвала ''штабными : дидусятину, целительницу алей , Тому и Мирославу.
Стахановцы.
 :)
Топу
   
поясніть за шо спор?

чи мавпа чи шоколад...хто б не переміг ви все одно будете смоктати :facepalm1:
а вони знову міжд собою домовляться (а саоріше вже домовились) щоб один одного не чіпати і не перемслідувати за усе що було у попередні роки
   
Μακακα вкрала на газових оборудках 50 мільярдів доларів, я навіть не можу уявити покарання, адекватне такому злочину.
Хіба що - довічно закувати в клітку з чистого золота, прикувати золотим ланцюгом до золотого унітаза,  бо ВАна любе цю всю мішуру і кожен день закидувати в клітку нову пару лабутенів. Посеред клітки встановити шест, хоче підтримувати форму - нехай тренується, не хоче - хай так чекає скону.
   
могу даже признаться нытикам
внес некий очень миниатюрный вклад в будущий томос

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія