Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

Маєте на увазі російських реакторів, куплених в Болгарії?
Ну так. Якщо болгари не виставлять за ту бляшанку ціну 100500 мільйонів. В Росії, звісно, нічого нового купувати ніхто не буде. Ця акція з придбанням в Болгарії одноразова й подальшої перспективи не має.
   
Не заспівала а підспівує вам. Ви ж кажите, що потрібно купувати російські реакторив Болгарії. Чи вже не потрібно?
то я тебе спровокував, щоб вивести тебе на чисту воду. Буду тебе тикати носом в твоє гівно в цій гілці.
   
Чуєш, шизік, ти там нічого не поплутав з ботярами?
Зв'яжись з енергоатомом, доплати різницю приблизно 300 мільйонів баксів зі своєї кишені з умовою щоб замість болгарських купили американські, а тоді будеш тут своє залупосховище на когось розкривати.

Ну от куплять то залізо в болгар. Болгари можуть дати якусь гарантію на це залізо? Вони можуть, у випадку проблем, гарантувати підтримку? Це ж не готовий виріб, це набір залізяччя котре потрібно встановити. І в процесі може багато чого вилізти.

   
то я тебе спровокував, щоб вивести тебе на чисту воду. Буду тебе тикати носом в твоє гівно в цій гілці.

Ні, то я тебе спровокував. Ти підтримуєш купівлю кацапських реакторів і переконував мене  у цьому, що це є добре.  А я просто слухав тебе і піддакував тобі, щоб розкрутити тебе.
   
У мене є великі сумніви.
У мене ще більші щодо швидкої побудови на базі американських, якщо ми хочемо зберегти хоча б якусь місцеву локалізацію. Маю певний досвід узгодження проектів з іноземними партнерами, коли потрібно відстоювати інтереси своїх розробників. Це дуже важкий й нервовий процес, але нічого нереального тут немає, хоча й потребує дофіга часу.
   
Все вирішує ціна й можливість швидкого вводу в експлуатацію. Під старий проект навіть в нашого підприємства вже є готові рішення, новий це повністю американські технології й 0 місцевої локалізації.

Зацікавленість зрозуміла.
   
Не маю 300 мільонів баксів. Купуйте кацапські реактори.

Та мені б і в голову не прийшло, що ти можеш їх мати  :laugh:
Просто пояснив тобі за яких обставин матимеш можливість комусь розповідати що купувати, а що ні.
А так, хіба що можеш електрику в своїй конурі відрізати, бо вона виробляється кацапськими реакторами.
   
Та мені б і в голову не прийшло, що ти можеш їх мати 

Тому ви вирішили, що для України добре купувати кацапські реактори?
   
Зацікавленість зрозуміла.
Звичайно. Я й не приховую. Підрядників місцевих багато й всі зацікавлені в роботі. Запоріжжя взагаллі було одним з енергетичних центрів України й маю надію, що ще стане.
   
. Запоріжжя взагаллі було одним з енергетичних центрів України й маю надію, що ще стане.

Пишуть, що російські реактори в Болгарії купують, щоб компенсувати втрату ЗАЕС.
   
Ні, то я тебе спровокував. Ти підтримуєш купівлю кацапських реакторів і переконував мене  у цьому, що це є добре.  А я просто слухав тебе і піддакував тобі, щоб розкрутити тебе.
де я пітримував? Наведи цитату?
   
Пишуть, що російські реактори в Болгарії купують, щоб компенсувати втрату ЗАЕС.
Ті енергоблоки одразу були заплановані.
   
Ті енергоблоки одразу були заплановані.

російські?
   
де я пітримував? Наведи цитату?

О, то ви такий самий "ідіот" як і я, який не підтримує купівлю кацапських реакторів?

Вітаю в команді.
   
Інспекція це потім. Спочатку монтаж і пусконаладка. А це все ведеться під "авторським наглядом" (це так колись називалось) конструктора і виробника. Тим більш, що обладнання виготовлялось для інших блоків.
Там не тільки реактор. Там ще парогенгератори, ГЦНи і тд. Це все десь "валялось" 12 років. В якому воно стані теж може оцінити виробник. Звичайно може і хтось інший глянути, але чи поставить він свій підпис і чи сертифікований він поставити підпис.
А найголовніше, навіщо влазити в залежність від кацапстану? Навіщо давати їм додаткові важелі. Там може бути тонка гра. Зараз про кацапів всі мовчать, а потім почнеться, що потрібні кацапи.
Історію з "Мотор-Січ" памятаєш? В атомній енергетиці багато таких самих людей.

Так в нас скрізь багато таких людей, на жаль.
Бо то все вихідці з касти "червоних директорів".
Я не говорю зараз взагалі про стан того обладнання. В нас вся атомна енергетика працює на цих реакторах.
Ти справді думаєш що в нас недостатньо фахівців, які зможуть адекватно оцінити всі ризики цієї угоди якщо наша країна експлуатує їх вже майже 40 років?
А от як почнеться про кацапів, тоді і будем обговорювати по факту. Чи ти думаєш ніхто не поставить публічно цього питання відповідальним за проект?
   
Сука, та заігнорьте того уєбана. Нащо товкти воду в ступі?
   
Треба купувати російське.
наведи гнидо, цитату, щоб ще хтось таке тут написав?
   
наведи гнидо, цитату, щоб ще хтось таке тут написав?

Розплющились очі?

То що не потрібно купувати російські реактори в Болгарії?

То чому купують?

Вітаю в команді, тих хто проти купувлі російських реакторів.
   
Ну от куплять то залізо в болгар. Болгари можуть дати якусь гарантію на це залізо? Вони можуть, у випадку проблем, гарантувати підтримку? Це ж не готовий виріб, це набір залізяччя котре потрібно встановити. І в процесі може багато чого вилізти.

а хто зараз надає підтримку по наших працюючих таких самих реакторах? якось же їх виводять на ремонт, продовжують терміни експлуатації? Чи хочеш сказати, що кацапи їздять по цей день?
   
Звичайно. Я й не приховую. Підрядників місцевих багато й всі зацікавлені в роботі. Запоріжжя взагаллі було одним з енергетичних центрів України й маю надію, що ще стане.

Якщо ти в курсі, тоді кілька запитань:

1. Чому у болгарів то залізяччя ніхто не купив досі?
2. Як там все буде з гарантією на то залізяччя?
3. І чи не виглядає ця оборудка, як бажання росатому "виручити" болгар за рахунок України? Пам'ятаючи, що дехто на ЗАЕС радісно зустрів кацапів.
   
Тому ви вирішили, що для України добре купувати кацапські реактори?

Я вирішив що оскільки кацапи жодного зиску з цієї угоди не матимуть, то проблеми тут немає.
Чи тобі саме це і пече?
   
Розплющились очі?

То що не потрібно купувати російські реактори в Болгарії?

То чому купують?

Вітаю в команді, тих хто проти купувлі російських реакторів.
не спригуй, что напісано пєром.
   
Якщо ти в курсі, тоді кілька запитань:

1. Чому у болгарів то залізяччя ніхто не купив досі?
2. Як там все буде з гарантією на то залізяччя?
3. І чи не виглядає ця оборудка, як бажання росатому "виручити" болгар за рахунок України? Пам'ятаючи, що дехто на ЗАЕС радісно зустрів кацапів.

Послуга за послугу.

Санкції проти "Росатому" блокують Угорщина, Болгарія та Франція - ЗМІ

https://www.epravda.com.ua/news/2023/03/9/697849/
   
Ви тільки зараз зрозуміли, що цей ботопiдop сєрхyй працює на кацапів?
   
не спригуй, что напісано пєром.

Я не спригую. Я як ви, ви підтримуєте купівлю російських реакторів, газу, нафти, то й я. Ви не підтримуєте той я не підтримую.
   
Ви тільки зараз зрозуміли, що цей ботопiдop сєрхyй працює на кацапів?

Ви теж стали проти купівлі російських реакторів?

Вітаю в команді!
   
Я не спригую. Я як ви, ви підтримуєте купівлю російських реакторів, газу, нафти, то й я. Ви не підтримуєте той я не підтримую.
Ні, ти сказав що треба все купувати російське. Ти для того і тему відкрив, кацапський боте.
   
а хто зараз надає підтримку по наших працюючих таких самих реакторах? якось же їх виводять на ремонт, продовжують терміни експлуатації? Чи хочеш сказати, що кацапи їздять по цей день?

Все ви в меншості. Тут вже більшість не підтримує купівлю російських реакторів. Лишається ше пару чоловік, яким не дійшло і які досі підтримують купівлю російських реакторів в Болгарії.
   
Ні, ти сказав що треба все купувати російське. Ти для того і тему відкрив, кацапський боте.

Ні не треба купувати російське. Але ж мені ж тут заборонили вказувати. Тому якщо вам хочеться я ж вам не указ.
   
Ні не треба купувати російське. Але ж мені ж тут заборонили вказувати. Тому якщо вам хочеться я ж вам не указ.
Пізно, батєнька. Поставив тему в закладки. Буду тебе макати.
   
Ти справді думаєш що в нас недостатньо фахівців, які зможуть адекватно оцінити всі ризики цієї угоди якщо наша країна експлуатує їх вже майже 40 років?
А от як почнеться про кацапів, тоді і будем обговорювати по факту. Чи ти думаєш ніхто не поставить публічно цього питання відповідальним за проект?

 До того ж блоки на основі американських реакторів також зводити будуть. Але узгодження всіх технічних й організаційних моментів й можливість застосування своїх спеців це процесс завжди непростий. Звичайно, було б непогано, якби все йшло саме так як планувалося, тобто зведення за старим й новим (AP-1000) проектом почати одночасно.

Якщо ти в курсі, тоді кілька запитань:

1. Чому у болгарів то залізяччя ніхто не купив досі?
2. Як там все буде з гарантією на то залізяччя?
3. І чи не виглядає ця оборудка, як бажання росатому "виручити" болгар за рахунок України? Пам'ятаючи, що дехто на ЗАЕС радісно зустрів кацапів.

 Можу по перших двох пунктах сказати, що якщо в міжнародних наглядових організацій досі не виникло заперечень, значить ці питання узгоджені, інакше на загал їх не виносили б. П3 - це скоріш емоційна оцінка ніж реальний аналіз всіх чинників, тому відповім так - на емоційному рівні мені будь-яка співпраця з кацапами не подобається, але й відморожувати вуха матері назло не слід ))
   
Все ви в меншості. Тут вже більшість не підтримує купівлю російських реакторів. Лишається ше пару чоловік, яким не дійшло і які досі підтримують купівлю російських реакторів в Болгарії.

Я підтримую щоб ти компенсував різницю угоди з придбанням замість цих реакторів американських.
   
Я підтримую щоб ти компенсував різницю угоди з придбанням замість цих реакторів американських.

Вело готовий компенсувати.
   
Пізно, батєнька. Поставив тему в закладки. Буду тебе макати.

Макака?
   
П3 - це скоріш емоційна оцінка ніж реальний аналіз всіх чинників, тому відповім так - на емоційному рівні мені будь-яка співпраця з кацапами не подобається, але й відморожувати вуха матері назло не слід ))

Отак ви і досі підтримуєте купівлю кацапськихбреакторі в, після 10 сторінок доводів?
   
До того ж блоки на основі американських реакторів також зводити будуть. Але узгодження всіх технічних й організаційних моментів й можливість застосування своїх спеців це процесс завжди непростий. Звичайно, було б непогано, якби все йшло саме так як планувалося, тобто зведення за старим й новим (AP-1000) проектом почати одночасно.

Можу по перших двох пунктах сказати, що якщо в міжнародних наглядових організацій досі не виникло заперечень, значить ці питання узгоджені, інакше на загал їх не виносили б. П3 - це скоріш емоційна оцінка ніж реальний аналіз всіх чинників, тому відповім так - на емоційному рівні мені будь-яка співпраця з кацапами не подобається, але й відморожувати вуха матері назло не слід ))

Як я розумію, під АР-1000 все взагалі робитиметься з нуля.
Болгари писали про причини згортання свого проекту наступне:

Цитувати
Обладнання, яке Софія хоче продати Києву, було куплене в 2016 році в Росії та призначалось для болгарської АЕС “Белене”, яка перебувала на етапі будівництва. Однак, після агресії РФ проти України, добудовати цю АЕС з російським обладнанням стало неможливо.

Як зазначив депутат від ГЄРБ і ексміністр енергетики Болгарії Делян Добрев, електростанція з таким обладнанням більше не може використовуватися в Болгарії тому, бо її можуть побудувати тільки росіяни.

У той же час, за його словами, Україна вже має майже побудовану станцію і їй не вистачає саме двох реакторів.

Таким чином вперше з початку повномасштабного вторгнення ядерна енергія російського виробництва буде використана для збільшення виробництва електроенергії в Україні.

У Європейській комісії сьогодні заявили, що Україна може використати гроші ЄС для закупівлі ядерних реакторів у Болгарії – перешкоди для цього немає.

Повідомляється, що розглядається й інший варіант розрахунку, де Болгарія отримає міноритарну частку в українській Хмельницькій АЕС, де буде встановлено обладнання.

якщо все так, як говорить цей депутат, то завершення робіт на нашій станції не потребує кацапської участі.
   
Вело готовий компенсувати.

ти секретарка в нього?
   
Як я розумію, під АР-1000 все взагалі робитиметься з нуля.
Саме так. Й знаючи як проходять в енергетиці всілякі узгодження це буде не так швидко, як хотілося б.

У той же час, за його словами, Україна вже має майже побудовану станцію і їй не вистачає саме двох реакторів.
  Про загальну ступінь готовності зараз не скажу. Звичайно, що потрібне повторне тестування вже готового обладнання, бо воно давно стоїть.

   
ти секретарка в нього?

Бухгалтер.
   
Саме так. Й знаючи як проходять в енергетиці всілякі узгодження це буде не так швидко, як хотілося б.

  Про загальну ступінь готовності зараз не скажу. Звичайно, що потрібне повторне тестування вже готового обладнання, бо воно давно стоїть.

За енергоблоки на АР-1000 наче писали, що в 27-му році чи перший, чи обидва, не пам'ятаю.
Стосовно перевірок і тестування - я думаю, що всі залучені чудово це розуміють і враховують.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія