Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

У вас є якась технічна освіта?

А у вас?
   
Ви точно знаєте все про керівництво ХАЕС?  :laugh:

Все я знати не можу.

   
Ну ви ж мабуть вивчали тему про додану вартість й як вона залежить від ступіню переділу? Цілком ймовірно, що є й кацівська доля в усьому тому, але чим воне менша - тим краще. Тому не повірю, що каци не зробили все можливе, щоб не лобіювати власні збірки.

Навіщо їм псувати відносини з великим покупцем збагаченого урану.
   
Re: ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва


Де-жа-вю. Поміняти пару слів і імя ніка, і буде дві однакові гілки.
Вірю що можуть бути цілком нормальні люди у повсякденному житті. Але російські фублі їм не пахнуть.
   
За моїми підрахунками блоків залишилось 10. РАЕС - 4, ХАЕС - 2, ПУАЕС - 4. Якщо блоки працюють, то нехай працюють. Але на перспективу потрібно від кацапів відмовлятися.
Не виключено, що на інспекцію приїжджають кацапи, як представники МАГАТЕ.

На Південноукраїнській 3, на Рівненській два 440-х, два 1000-х.
Ну та то для даної дискусії не суттєво.
Ок, припустимо, що на Хмельницьку інспектувати приїжджають кацапи від МАГАТЕ. Там зараз в експлуатації два блока 1000. Якщо їх буде 4 (разом з двома болгарськими), як це змінить ситуацію?


Останнє редагування: 25 березня 2024 19:22:14 від I.G.I
   
. Але російські фублі їм не пахнуть.

і російські атомні реактори.
   
Ок, припустимо, що на Хмельницьку інспектувати приїжджають кацапи від МАГАТЕ. Там зараз в експлуатації два блока 1000. Якщо їх буде 4 (разом з двома болгарськими), як це змінить ситуацію?

В плані залежності України від кацапів - ніяк.

Були б американські корпуси реакторів, були б вільні від кацапів
   
Вірю в те, що Україна таки збудує реактори  під американські корпуси реактора.  (tu)
   
Я так розумію, в цій гілці саме письменники зібралися. Читачі - то не про нас )) Старий проект готовий, можна відносно швидко й дешево ввести в роботу. Під нові реактори - окремий проект й робота також вже почалася. На збірках, може каци й заробляють щось, але гамериканці залишають у себе більшу частину прибутку, бо постачають кінцевий продукт. В чому зрада - не розумію  :S
   
В чому зрада - не розумію  :S

я теж.
   
Re: ІПСО? Україна купить 2 атомні реактори російського виробництва

В плані залежності України від кацапів - ніяк.

Були б американські корпуси реакторів, були б вільні від кацапів

Там інший даун пише якби не їздили на бензині то кацапи не напали би. Ніби то для них мотивація.
   
В плані залежності України від кацапів - ніяк.

Були б американські корпуси реакторів, були б вільні від кацапів

шо ти пропонуєш, закрити всі існуючі станції, які працюють на цих самих реакторах? ліквідувати всіх кацапів, які ошиваються в МАГАТЕ?
   
Там інший даун пише якби не їздили на бензині то кацапи не напали би.

Де там?

   
шо ти пропонуєш

нічого не пропоную. Всіх все влаштовує. Кацапські реактори не пахнуть.
   
Кацапські реактори не пахнуть.

Ви що, дятел? Я вам вже й цитату з дойчвелле навів. Може з шрифтом щось не те, чи слова до мозку не заходять?

Цитата: DW
    Крім того, він повідомив, що "Енергоатом" має намір побудувати на ХАЕС ще два енергоблоки із використанням реактора AP-1000 виробництва американської компанії Westinghouse. Планується, що заливати бетон для двох нових блоків почнуть вже у квітні.
   
Ще ніхто не дійшов до точки стандартної правильної фупівської реакції на неадекватів?

"Забаньте уіпана!"
   


наміри то добре.

Вірю в те, що Україна таки збудує реактори  під американські корпуси реактора.  (tu)
   
нічого не пропоную. Всіх все влаштовує. Кацапські реактори не пахнуть.

Про що тоді мова і взагалі ця твоя тема? На Хмельницькій зараз працює два таких самих кацпських реактора, другий пропрацював тільки 20 років, тобто мінімум до 44-го він буде експлуатуватись.
Тобі вони не пахнуть? На інших станціях, до речі, теж кацапські. Теж не пахнуть?
   
Ще ніхто не дійшов до точки стандартної правильної фупівської реакції на неадекватів?

"Забаньте уіпана!"

Неадекватів банити давно пора. Бо якісь нервові люди. Особисто я погодився з тими, хто писав, що треба купувати російські реактори атвони і далі зляться. Не оозумію що треба, щоб заспокоїлись. Крові?
   
Тобі вони не пахнуть? На інших станціях, до речі, теж кацапські. Теж не пахнуть?

Ні, не пахнуть. Я ж написав, що кацапські реактори не пахнуть.
   
наміри то добре.
Ви точно DW читали статтю? Там й з російськими реакторами ще тільки наміри, бо болгари ціну малюють все вище й вище.
   
Ні, не пахнуть. Я ж написав, що кацапські реактори не пахнуть.

так шо ти тоді тут розпинаєшся?
   
Ви точно DW читали статтю? Там й з російськими реакторами ще тільки наміри, бо болгари ціну малюють все вище й вище.

Тю а тут в гілці вже написали, що потрібно купувати бо  хоч вони і російські але в нас є інструкція до них і то вигідно. Добре, що хоч ви прочитали.
   
Ви точно DW читали статтю? Там й з російськими реакторами ще тільки наміри, бо болгари ціну малюють все вище й вище.

та нащо б він її читав, це банальний троль, при чому доволі нудний і недолугий.
   
так шо ти тоді тут розпинаєшся?

Яким чином? Не розпивають, погоджуюсь з вами, що треба купувати російські реактори.
   
Тю а тут в гілці вже написали, що потрібно купувати бо  то вигідно.
Все вирішує ціна й можливість швидкого вводу в експлуатацію. Під старий проект навіть в нашого підприємства вже є готові рішення, новий це повністю американські технології й 0 місцевої локалізації.
   
новий це повністю американські технології й 0 місцевої локалізації.

Оце зовсім інше діло.  (tu)

Але чи захочуть ботяри? Он як тут кричать за російські реактори.
   
Оце зовсім інше діло.  (tu)

Але чи захочуть ботяри? Он як тут кричать за російські реактори.

Чуєш, шизік, ти там нічого не поплутав з ботярами?
Зв'яжись з енергоатомом, доплати різницю приблизно 300 мільйонів баксів зі своєї кишені з умовою щоб замість болгарських купили американські, а тоді будеш тут своє залупосховище на когось розкривати.
   
погоджуюсь з вами, що треба купувати російські реактори.
що ти гнида таке пишеш? Російський бот, лобіст Росатому. Прикинувся спочатку українцем, а тепер проштовхує кацапські інтереси.
   
Чуєш, шизік, ти там нічого не поплутав з ботярами?
Зв'яжись з енергоатомом, доплати різницю приблизно 300 мільйонів баксів зі своєї кишені з умовою щоб замість болгарських купили американські, а тоді будеш тут своє залупосховище на когось розкривати.

Не маю 300 мільонів баксів. Купуйте кацапські реактори.
   
Ні, не пахнуть. Я ж написав, що кацапські реактори не пахнуть.
ти ба, яка гнида російська.
   
що ти гнида таке пишеш? Російський бот, лобіст Росатому. Прикинувся спочатку українцем, а тепер проштовхує кацапські інтереси.

Я вже заплутався.

То треба купувати російські реактори чи ні?

В цій гілці майже всі кащали, що потрібно саме російські реактори купити в Болгарії. А як я з вами погодився, бо ви мене переконали в цьому то тепер пишете, що я просуваю російські реактори?  ;o

Поясніть вашу позицію.
   
На Південноукраїнській 3, на Рівненській два 440-х, два 1000-х.
Ну та то для даної дискусії не суттєво.
Ок, припустимо, що на Хмельницьку інспектувати приїжджають кацапи від МАГАТЕ. Там зараз в експлуатації два блока 1000. Якщо їх буде 4 (разом з двома болгарськими), як це змінить ситуацію?

Інспекція це потім. Спочатку монтаж і пусконаладка. А це все ведеться під "авторським наглядом" (це так колись називалось) конструктора і виробника. Тим більш, що обладнання виготовлялось для інших блоків.
Там не тільки реактор. Там ще парогенгератори, ГЦНи і тд. Це все десь "валялось" 12 років. В якому воно стані теж може оцінити виробник. Звичайно може і хтось інший глянути, але чи поставить він свій підпис і чи сертифікований він поставити підпис.
А найголовніше, навіщо влазити в залежність від кацапстану? Навіщо давати їм додаткові важелі. Там може бути тонка гра. Зараз про кацапів всі мовчать, а потім почнеться, що потрібні кацапи.
Історію з "Мотор-Січ" памятаєш? В атомній енергетиці багато таких самих людей.
   
Але чи захочуть ботяри? Он як тут кричать за російські реактори.
Взагалі-то я зовсім про інше... Спробую ще раз. В старому проекті, де російський реактор, задіяно багато українських виробників й підрядників. Енергетики, специ з автоматики, IT. Є сертифікати, працюючі на інших реакторах рішення тощо. Новий реактор - це повністю нові рішення, що базуються на інших технологіях. Це має як вади, так й позитивні моменти. Тому рішення одночасного вводу болгарських реакторів з початком втілення ідеї побудови двох блоків на базі AP-1000 вважаю виваженим й правильним. Чомусь всі забувають, що реактор й енергоблок це хоча й споріднені, але не тотожні терміни.
   
Треба купувати російське.
бач як тварина заспівала.
   
Я вже заплутався.

То треба купувати російські реактори чи ні?

В цій гілці майже всі кащали, що потрібно саме російські реактори купити в Болгарії. А як я з вами погодився, бо ви мене переконали в цьому то тепер пишете, що я просуваю російські реактори?  ;o

Поясніть вашу позицію.
ти не заплутався, одразу почав рекламувати кацапські реактори.
   
бач як тварина заспівала.

Не заспівала а підспівує вам. Ви ж кажите, що потрібно купувати російські реакторив Болгарії. Чи вже не потрібно?
   
ти не заплутався, одразу почав рекламувати кацапські реактори.

Я? Ви нічого не поплутали?
   
. Тому рішення одночасного вводу болгарських реакторів

Маєте на увазі російських реакторів, куплених в Болгарії?
   
Все вирішує ціна й можливість швидкого вводу в експлуатацію. Під старий проект навіть в нашого підприємства вже є готові рішення, новий це повністю американські технології й 0 місцевої локалізації.

У мене є великі сумніви.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія