Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

... а тим часом в Boston Dynamics....

Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Я не кажу про AI
Я кажу про живих операторів, пацанів по 12-16 років, які зараз беруть призи на міжнародних змаганнях по "контрі"
Які будуть сидіти на робочому місці у захищеному бункері й управляти ботами

Угумс. Именно для этих целей этих "танкистов" и поддерживают.
Кинематика отличная, питание тоже, а вот мозги пока отстают.
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

от якби показали як робот корову доїть то я б повірив у їх корисність...

Такі вже давно є.
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Я не кажу про AI
Я кажу про живих операторів, пацанів по 12-16 років, які зараз беруть призи на міжнародних змаганнях по "контрі"
Які будуть сидіти на робочому місці у захищеному бункері й управляти ботами

Для початку можуть спробувати дистанційно асфальтовим катком керувати :) Дуже швидко всі проблеми стануть зрозумілі :)
Якщо система не може приймати тисячі рішень самостійно то далеко вона не просунеться. Будь який камінець буде нездрланною перешкодою.
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Среди остальных топовых оленей
Goldman Sachs
JP Morgan Chase

це не ті, шо винні в кризі 2008?  :laugh:

ринок просто надутий бо грошей так багато що люди не знають куди їх дівати

тому біткоїни 25к а маск топ 1 найбагатша людина, хоча користуються його товарами далеко не так широко, як віндою того ж гейтса

Останнє редагування: 30 грудня 2020 01:37:42 від Дон Ягон
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

це не ті, шо винні в кризі 2008?
Это те кто на ней заработал  :-)o
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Такі чудові розумні собачки, як в серіалі війна мирів 2019

Так також такі по вулицям бігали людей хапали

Як би джин не вийшов з пляшки років через 20
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Такі чудові розумні собачки, як в серіалі війна мирів 2019

Так також такі по вулицям бігали людей хапали

Як би джин не вийшов з пляшки років через 20
:(
Кацапам....піzдець. .. Запрограмують на зайву хромосому і все...

   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Роботам зовсім нідочого антропоморфність...
Робот на колесах що може сам возити людину - от це перспективно .. тому тесла має більшу капіталізацію

Останнє редагування: 30 грудня 2020 10:59:47 від Serge_D
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....
PAL

Для початку можуть спробувати дистанційно асфальтовим катком керувати :) Дуже швидко всі проблеми стануть зрозумілі :)
Якщо система не може приймати тисячі рішень самостійно то далеко вона не просунеться. Будь який камінець буде нездрланною перешкодою.

Ти про затримку у каналі зв'язку?
Так тому я й сказав "або на авіаносці"
Бункер має бути поблизу

Щодо "самостійних рішень". Оператор не має давати команди на рівні "зігни вказівний палець на 90 градусів" (як це у відомого фьодора)
Оператор буде давати команди, як в контрі: "свайп вліво-враво, йти/бігти вперед-назад, прісісти, кувирок, переснарядити магазин, стрілять туди, куди вказує приціл на екрані", тощо
а як переставити ногу, щоб свайпнути вправо - то все робот самостійно робитиме (що ми й бачимо у ролику)
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Роботам зовсім нідочого антропоморфність...
Робот на колесах що може сам возити людину - от це перспективно .. тому тесла має більшу капіталізацію
Але в іншій галузі, наприклад екзоскелети для різних типів інвалідності ці розробки відкривають великі перспективи (особливо в комплекті з нейроінтерфейсом) :-)o
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Ти про затримку у каналі зв'язку?
Так тому я й сказав "або на авіаносці"
Бункер має бути поблизу

Щодо "самостійних рішень". Оператор не має давати команди на рівні "зігни вказівний палець на 90 градусів" (як це у відомого фьодора)
Оператор буде давати команди, як в контрі: "свайп вліво-враво, йти/бігти вперед-назад, прісісти, кувирок, переснарядити магазин, стрілять туди, куди вказує приціл на екрані", тощо
а як переставити ногу, щоб свайпнути вправо - то все робот самостійно робитиме (що ми й бачимо у ролику)
Оператор повинен тільки вказувати на ціль і в якому напрямку рухатись і то тільки по первах.
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....
PAL

Оператор повинен тільки вказувати на ціль і в якому напрямку рухатись і то тільки по первах.

це в ідеалі
Я ж кажу зараз про ботів, якими будуть рулити люди
Це буде реальний прорив у військовій справі, й справжній АІ не треба тут

   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Як на мене то це крутіше Маска. Просто дивуюсь чому Маск коштує 100 ярдів а динамікс менше одного...
маск на марс летить

а нах ці танцюючі залізяки? чим вони корисні людству? навіщо відтворювати суглоби недосконалого тіла людини, якщо набагато корисніше було б щось таке?

   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

ах ці танцюючі залізяки? чим вони корисні людству? навіщо відтворювати суглоби недосконалого тіла людини, якщо набагато корисніше було б щось таке?


А тут ти не правий.. таке не заїде навіть на камінець.. У той час як людина може протиснутись куди завгодно майже.
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

таке не заїде навіть на камінець
Разные задачи разные девайсы  :-)o
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....
PAL

а нах ці танцюючі залізяки? чим вони корисні людству? навіщо відтворювати суглоби недосконалого тіла людини, якщо набагато корисніше було б щось таке?

бо купа вже готової військовох амуніції заточена під "недосконале тіло людини", яке більш універсальне

а те, що на фото, теж матиме своє призначення


   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

механічний інтелект - наступний крок еволюції. B-)
   
Re: ... а тим часом в Boston Dynamics....

Схоже бостон дайнемікс знайшов як відбивати витрати на розробки.  :)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія