Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

горілка смакує лише в Україні, зі старими друзями, з якими прожив життя…
Все остальное можно пить без закуски, а водка не смакує, она усиливает вкус, собственного же вкуса у нее, чем меньше, тем лучше.
   
Горілка має право на існування, як на мене. Як компонент до Бляді Мері, чи Кайпірошки.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу
krd

Все остальное можно пить без закуски, а водка не смакує, она усиливает вкус, собственного же вкуса у нее, чем меньше, тем лучше.

водка и иже с ней, убивает нах все вкусовые рецепторы на языке и человеку становится пох, что после нее жрать:
хоть гамно, хоть устриц. все эти байки про "грибочки, капусточку, сальцо"и проч., это тупо желание убрать ожег на языке.
ну и секреция жел. сока провоцируется и как следствие можно съесть тазик любого гамно, еще и причмокивая...
п.с. про вкус еды - это вино.
   
водка и иже с ней, убивает нах все вкусовые рецепторы на языке и человеку становится пох, что после нее жрать:
хоть гамно, хоть устриц. все эти байки про "грибочки, капусточку, сальцо"и проч., это тупо желание убрать ожег на языке.
ну и секреция жел. сока провоцируется и как следствие можно съесть тазик любого гамно, еще и причмокивая...
п.с. про вкус еды - это вино.
От цей пан розуміє суть "водовкі". (tu)
Тяпнул - і швиденько закидатись чимось, поки не попросилась назад. Утрую, але суть саме така.

ЗІ. В тему - хтось брав тут щось? Як думаєте, можна вірити?
Бо надто вже неймовірно низькі ціни.
ТИЦЬ
   
Бачу, що я не один маю таку думку щодо "водяри".
Вона взагалі антитеза алкогольного напою. Єдиний напевно плюс бухла у тому, що алкоголь має великий гастрономічний потенціал, добре вживається з великою різноманітністю смаків, ароматів, комбінацій і т.д.
А "водяра" вона ж сама по собі нехтує цим єдиним плюсом і залишаються лиш мінуси, ще й акцентовані.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Мадєра, Вєрмут Букєт Молдавії Екстра :super:
Рон Сантьяго де Куба, на смак наче токо зроблений свисток з верби :)
   
Рон Сантьяго де Куба, на смак наче токо зроблений свисток з верби
Ух ти, трясця, як поетично! (tu)
Закортіло перевірити, той смак забути неможливо.
   
що алкоголь має великий гастрономічний потенціал, добре вживається з великою різноманітністю смаків, ароматів, комбінацій і т.д.
Добрий алкоголь не тільки уживається, він створює неповторні смаки залежно од комбінації решти "предметів" на столі.
Водовка завжди грає "соло". Нею смердить все застілля, і крий небо відчути цей "аромат" від жінки, наприклад.. :bueee:
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Горілка ніхт.
Ракія/граппа/бехеровка/зубровка - тільки під відповідну гастрономію.
Вино, звичайно.

А так то бренді форевер. Особливо останнім часом грецькі, бо легкі, запашні і смачні.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Водяра це розбавлений спірт, зглажують гліцеріном
Коньяк усі красять сахарним колором, і тіпа лєгко пьойтца, даже жабоїди красять...бізнес :)

У жабоїдів коньяк випускають у вигляді  тіпа одєкалона з пшикалкою :)
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Водяра це розбавлений спірт, зглажують гліцеріном
Так отож. Ректифікати - це не харчовий продукт, це для "дати організму етанолу".
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Особливо останнім часом грецькі, бо легкі, запашні і смачні.
А які? Бо крім метакси не куштував жодного грецького..
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Так отож. Ректифікати - це не харчовий продукт, це для "дати організму етанолу".
дістіляти а особливо брага(вино) - це крім етанолу дати метанолу і сивушних масел.
   
безалкогольне пиво, люблю Miłosław IPA
Гумову жінку використовуєш?
   
это тупо желание убрать ожег на языке.
ТИ перець їси?
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу
krd

ТИ перець їси?

1. у перца есть аромат и вкус
2. 50гр спирта и 50 гр перца, наверное не совсем адекватный эквивалент.
после 50 гр капсаицины,  человек сдохнет нах.
а так, перец  так же как и спирт стимулирует выделение жел сока и так же блокирует вкусовые рецепторы на языке.

3. для острых соусов перец обжаривают, смешивают, настаивают и т.д. т.е. придают опять же вкус
4. там где про вкус, там минимум перца.  (уличная - что б закинуть побольше калорий  не задумываясь о том что закидываешь на ходу)
   
1. у перца есть аромат и вкус
2. 50гр спирта и 50 гр перца, наверное не совсем адекватный эквивалент.
после 50 гр капсаицины,  человек сдохнет нах.
а так, перец  так же как и спирт стимулирует выделение жел сока и так же блокирует вкусовые рецепторы на языке.

3. для острых соусов перец обжаривают, смешивают, настаивают и т.д. т.е. придают опять же вкус
4. там где про вкус, там минимум перца.  (уличная - что б закинуть побольше калорий  не задумываясь о том что закидываешь на ходу)
Диви: перець, гірчиця, хрін.
Люди їх їдять тисячі років і тільки ти починаєш нам втирати за смаки.
   
дістіляти а особливо брага(вино) - це крім етанолу дати метанолу і сивушних масел.
Етточно. Саме тому так "херово" на ранок після правильного віскі, і так "добре" після православної водовки.
Не торкаючись вже питання смаку і задоволення від процесу.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Горілка має право на існування, як на мене. Як компонент до Бляді Мері, чи Кайпірошки.

Caipirinha (Кайпиринья)
Cocktail
Description
DescriptionCaipirin ha is Brazil's national cocktail, made with cachaça, sugar, and lime. The drink is prepared by mixing the fruit and the sugar together, then adding the liquor. This can be made in a single large glass to be shared among people, or in a larger jar, from which it is served in individual glasses. Wikipedia
Main alcohol: Cachaça
Ingredients: 1 2/3 oz Cachaça, 2 Teaspoons brown sugar, Half a lime cut into 4 wedges
Preparation: Place lime and sugar into old fashioned glass and muddle (mash the two ingredients together using a muddler or a wooden spoon). Fill the glass with crushed ice and add the Cachaça.
Served: On the rocks; poured over ice

Кашаса, мой друг, не водка.
РС та ещё гадость
   
Етточно. Саме тому так "херово" на ранок після правильного віскі, і так "добре" після православної водовки.
Не торкаючись вже питання смаку і задоволення від процесу.
Ось тому ,якщо знаєш ,що вип'єш багато , тре пити чисту горілку і слідкувати чим заксюєш  ,
а от якщо збираєшся  хильнути 100-200 за вечір , тоді  можна смачного і правильного віскарика .
   
Кашаса, мой друг, не водка.
Її ж чисту не п'ють
   
Caipirinha (Кайпиринья)
Cocktail
Description
DescriptionCaipirin ha is Brazil's national cocktail, made with cachaça, sugar, and lime. The drink is prepared by mixing the fruit and the sugar together, then adding the liquor. This can be made in a single large glass to be shared among people, or in a larger jar, from which it is served in individual glasses. Wikipedia
Main alcohol: Cachaça
Ingredients: 1 2/3 oz Cachaça, 2 Teaspoons brown sugar, Half a lime cut into 4 wedges
Preparation: Place lime and sugar into old fashioned glass and muddle (mash the two ingredients together using a muddler or a wooden spoon). Fill the glass with crushed ice and add the Cachaça.
Served: On the rocks; poured over ice

Кашаса, мой друг, не водка.
РС та ещё гадость
Пив цю кашасу .Самогон з очерету .Як правило погано очищений .
Сусід жене кращий продукт .
   
Її ж чисту не п'ють
Я пив .Гівно . А як її треба пити ? З фантою ? А сенс ?
   
Я пив .Гівно . А як її треба пити ? З фантою ? А сенс ?
Капірінья ж!
Рецепт вище.
   
Капірінья ж!
Рецепт вище.
В цій капаріньї замість кашаси можна лити наш самогон або Хортицю , ніхто не помітить ,лайм і цукор все заб'ють .
   
В цій капаріньї замість кашаси можна лити наш самогон або Хортицю , ніхто не помітить ,лайм і цукор все заб'ють .
Там головна ідея, що кашаса з тростини і цукор з тростини.
А так, погоджусь з тобою.
   
Caipirinha (Кайпиринья)
Cocktail
Description
DescriptionCaipirin ha is Brazil's national cocktail, made with cachaça, sugar, and lime. The drink is prepared by mixing the fruit and the sugar together, then adding the liquor. This can be made in a single large glass to be shared among people, or in a larger jar, from which it is served in individual glasses. Wikipedia
Main alcohol: Cachaça
Ingredients: 1 2/3 oz Cachaça, 2 Teaspoons brown sugar, Half a lime cut into 4 wedges
Preparation: Place lime and sugar into old fashioned glass and muddle (mash the two ingredients together using a muddler or a wooden spoon). Fill the glass with crushed ice and add the Cachaça.
Served: On the rocks; poured over ice

Кашаса, мой друг, не водка.
РС та ещё гадость
Ви не уважні.
З кашясою роблять кайпіріню.
З горілкою різновид кайпіровска, чи (інакше) кайпірошка (назву викривляють під, як бразилійцям здається, російську граматику). Майже такий самий популярний коктейль у Бразилії, як кайпірінья, особливо серед жінок, смак, звісно, інший, більш нейтральний.

Кашяса (по суті різновид рому) якраз має великий потенціал, як компонент у фруктові коктейлі, так і у випадку кращої якості, як база для настоювання на чому завгодно (у чистому вигляді і дешеву її лиш алкаші глушать, дійсно). Вона дуже агресивна і витягує аромати з того, що туди потрапить. Таким чином куштував настояні на всяких місцевих фруктах і різних травах і на таких дивних речах, як на часнику і вона дійсно має саме смак часника комбінований з характерним смаком кашяси.
   
Ви не уважні.
З кашясою роблять кайпіріню.
З горілкою різновид кайпіровска, чи (інакше) кайпірошка (назву викривляють під, як бразилійцям здається, російську граматику). Майже такий самий популярний коктейль у Бразилії, як кайпірінья, особливо серед жінок

Кашяса (по суті різновид рому) якраз має великий потенціал, як компонент у фруктові коктейлі, так і у випадку кращої якості, як база для настоювання на чому завгодно (у чистому вигляді і дешеву її лиш алкаші глушать, дійсно). Вона дуже агресивна і витягує аромати з того, що туди потрапить. Таким чином куштував настояні на всяких місцевих фруктах і різних травах і на таких дивних речах, як на часнику і вона дійсно має саме смак часника комбінований з характерним смаком кашяси.
(tu)
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Ось тому ,якщо знаєш ,що вип'єш багато , тре пити чисту горілку і слідкувати чим заксюєш  ,
а от якщо збираєшся  хильнути 100-200 за вечір , тоді  можна смачного і правильного віскарика .
Та там же "лапки" у мене...
С - сарказм. :)
Правильного віскарика (не елітного, просто хорошого) мені й 0.5 за вечір не зробить катастрофи на ранок, а щоб стільки ж водовки - нуйогонах. Знов таки, не кажучи вже про "привабливість процесу".
   
Я пив .Гівно . А як її треба пити ? З фантою ? А сенс ?
Бо пили напевно масову, дешеву, типу Velho Bareiro, чи 51, яку саму, а не як основу для батідас і кайпірас, хіба що алкаші глушать.
   
Бо пили напевно масову, дешеву, типу Velho Bareiro, чи 51, яку саму, а не як основу для батідас і кайпірас, хіба що алкаші глушать.
Що мені   привозять ,те я і п'ю . Не думаю що вона  дешева .:)  Але смак на любителя .Самогон у моїх друзів  смачніший .
   

Main alcohol: Cachaça
Ingredients: 1 2/3 oz Cachaça, 2 Teaspoons brown sugar, Half a lime cut into 4 wedges
Preparation: Place lime and sugar into old fashioned glass and muddle (mash the two ingredients together using a muddler or a wooden spoon). Fill the glass with crushed ice and add the Cachaça.
Served: On the rocks; poured over ice

І такий рецепт це халтура, як на мене, для кіоску придорожного, коли лінь продавцю.
Цукор сипати на нарізаний кубиками лайм на дні шейкера (десь 4-5 повних столових ложок на один лайм, один лайм середній йде десь на 330 см куб коктейлю) і добряче ступкою спеціальною почавити, поки цукор з соком не утворять сироп. Почекати трохи, поки увесь цукор не розчиниться. Засипати у  лід і саме битий, а не просто у кубиках, десь на 3/4. І до рівня льолу залити кашясою (якщо горілкою, то буде називатись кайпіровска). І добре взбити і злити у велику склянку.
Смак карнавалу.

Хоч на мене найкраще у бразильських коктейлях це батіда з маракуї.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Та там же "лапки" у мене...
С - сарказм. :)
Правильного віскарика (не елітного, просто хорошого) мені й 0.5 за вечір не зробить катастрофи на ранок, а щоб стільки ж водовки - нуйогонах. Знов таки, не кажучи вже про "привабливість процесу".
по опыту моему и коллег,  кому после 0.5л Джони Уокера янки бродяги любого лейбла  ОК, то и после 0.5 Абсолюта, Данска, Столичной СПИмпорт ,  было Ок.   Джин-тоник профилактика малярии :-).  Позже лет 10 в основном вино.  Но те кому после 0.5 норм водки было ок,  могло быть плоховато после литра сухого каберне .  У Л.Толстого описан ужин в Аглицком клубе, разные водки с закусками отдельно, как аперитив,  в за столом вина по системе .
   
Та там же "лапки" у мене...
С - сарказм. :)
Правильного віскарика (не елітного, просто хорошого) мені й 0.5 за вечір не зробить катастрофи на ранок, а щоб стільки ж водовки - нуйогонах. Знов таки, не кажучи вже про "привабливість процесу".
В мене навпаки , віскарик важче виходить . А от чисту горілку організм майже не помічає .
   
І такий рецепт це халтура, як на мене, для кіоску придорожного, коли лінь продавцю.
Цукор сипати на нарізаний кубиками лайм на дні шейкера (десь 4-5 повних столових ложок на один лайм, один лайм середній йде десь на 330 см куб коктейлю) і добряче ступкою спеціальною почавити, поки цукор з соком не утворять сироп. Почекати трохи, поки увесь цукор не розчиниться. Засипати у  лід і саме битий, а не просто у кубиках, десь на 3/4. І до рівня льолу залити кашясою (якщо горілкою, то буде називатись кайпіровска). І добре взбити і злити у велику склянку.
Смак карнавалу.

Хоч на мене найкраще у бразильських коктейлях це батіда з маракуї.
Я так собі холодний чай роблю .:)
   
по опыту моему и коллег,  кому после 0.5л Джони Уокера янки бродяги любого лейбла  ОК, то и после 0.5 Абсолюта, Данска, Столичной СПИмпорт ,  было Ок.   Джин-тоник профилактика малярии :-).  Позже лет 10 в основном вино.  Но те кому после 0.5 норм водки было ок,  могло быть плоховато после литра сухого каберне .  У Л.Толстого описан ужин в Аглицком клубе, разные водки с закусками отдельно, как аперитив,  в за столом вина по системе .
Моєму шлунку каберне не дуже подобається . Від коктейлів він теж не в захваті . :)
   
Та там же "лапки" у мене...
С - сарказм. :)
Правильного віскарика (не елітного, просто хорошого) мені й 0.5 за вечір не зробить катастрофи на ранок, а щоб стільки ж водовки - нуйогонах. Знов таки, не кажучи вже про "привабливість процесу".
Так. З віскі ще дивна річ. Стимулює продуктивні бесіди. Це щоб всістися зручніш з знайомими і мати довгу розмову про всяке.
   
Хоч на мене найкраще у бразильських коктейлях це батіда з маракуї.
Розкажи, будь ласка.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

по опыту моему и коллег,  кому после 0.5л Джони Уокера янки бродяги любого лейбла  ОК, то и после 0.5 Абсолюта, Данска, Столичной СПИмпорт ,  было Ок.   Джин-тоник профилактика малярии :-).  Позже лет 10 в основном вино.  Но те кому после 0.5 норм водки было ок,  могло быть плоховато после литра сухого каберне .  У Л.Толстого описан ужин в Аглицком клубе, разные водки с закусками отдельно, как аперитив,  в за столом вина по системе .
Вірю, якщо горілка "еліт". Але нарід зазвичай вживає трохи простіше пійло.
Крім того, зовсім різний ефект. Можливо, це залежить від фізіології конкретної людини.
Водовка мене просто "глушить", як мокрим мішком, і вже не хочеться ні ізящних розмов, ні музики, стандартний писдаватий стан "во хмєлю".
І зовсім інша справа - гарний віскарь в гарній склянці під символічну, але смачну суху закуску. Благодать же! B-)
Щодо описаного толстим - цікаво, не звертав уваги.
   
Re: Опитування - якому алкоголю ви надаєте перевагу

Так. З віскі ще дивна річ. Стимулює продуктивні бесіди. Це щоб всістися зручніш з знайомими і мати довгу розмову про всяке.
О! Про це й писав вище. (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія