Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как часто вы едите пальмовое масло?

Re: Как часто вы едите пальмовое масло?
v10

Все что нам пишут в интернетах, то заказуха и борьба за рынки сбыта... пальмовое масло содержится в подавляющем большинстве промышленно произведенных кондитерских и кулинарных продуктов, так как оно дешевле...
неправда. пальмовое стоит больше 30 грн на опте. подсолнечное дешевле. но с подсолнечным срок хранения будет не больше месяца, т.к. потом начнет горчить. а с пальмой будет храниться год-полтора-два без изменения вкуса.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?
v10

Виглядає смачно і не дорого:
http://belogorodka.all.biz/uk/palmove-maslo-yashchyk-20-kg-g7203258
нифига себе не дорого - 37 грн/кг. подсолнечное на опте почти в 2 раза дешевле. :facepalm:
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

нифига себе не дорого - 37 грн/кг. подсолнечное на опте почти в 2 раза дешевле. :facepalm:
И сколько % можно подмешать подсолнечного в сливочное чтобы его продать как масло, а не как маргарин?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Так вот от чего я весьма неравнодушен к Коровке всю свою жизнь!!!! :D

Вы потрудитесь состав узнать...
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

ипануцо  :facepalm1:

вся юго-восточная азия сидит на пальмовом масле, это основное растительное масло там
другого там нет, ну кокосовое ещё есть, но то такэ
и как-то массового мора народонаселения там не наблюдается  :weep:

Да народ темный, и просвещаться не хочет, ему можно любую псевдонаучную байку скормить, и при этом у некоторые даже по несколько высших.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Вообще то на финики она переходить не хочет они очень калорийные судя с ее слов.
Но если я еду с Украины то везу конфеы дочке и ей .
А пан Петро и прочия Конти идм мфк могли бы позаботится о том чтоб информацию о калорийности писать.
Этож Украине должно быть выгодно чтоб я конфеты не в Дьютике М&M или Рафаело покупал потому что там калорийность указана??

Зачем мне украинская фишка --"БЕЗ ГМО"

Еще -без мяса напишите.Нужна информативность.

Это и правда для людей считающих калории--проблема
И ее решение ничего не стоит

Я захожу брать конфеты на развес в Украине спрашиваю у продавцов про конфеты с маркировкой калорийности--у них глаза на лоб лезут!
Они не понимают о чем я

Информация есть на мягкой упаковке или ящике.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Все просто, це відповідь маркетологів на запити ринку.
Кілька років тому всі були страшно налякані генно-модифікованими продуктами, тому виробники почали писати "без ГМО".
Так само, як багато хто наляканий сиропом з високим вмістом фруктози (High-fructose corn syrup), яким виробники замінили звичайний цукор ще в 70-х роках, то тепер виробники пишуть "no high-fructose corn syrup, with real sugar".

Не просто выробныки, в раде закон приняли на счет гмо.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Виглядає смачно і не дорого:
http://belogorodka.all.biz/uk/palmove-maslo-yashchyk-20-kg-g7203258

Это же цена за 1 кг? Так оно дороже подсолнечного.
У нас в кондитерке и подсолнечное вовсю используется.
   
Сцуко    в країні де їбошать сало вагонами , переймаються пальмовим маслом і його шкідливісттю   
таке враження що в Україні можна підійти до курви і сказати : я знаю якого кольору в тебе труси ... І вона від сорому одразу ж зімліє .

Сало насправді найкращий з жирів (після рибних). Серед рослинних тільки оливкова олія більш меньш нормальна. Решта - путьовка до серцево-судинних.
   
В раціоні має бути не меньше 75% жирів тваринного походження.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

В раціоні має бути не меньше 75% жирів тваринного походження.

Дуже сміливо і безапеляційно. Насправді залежить він місцевості де живе людина і її пращури, та від генетики.
   
Дуже сміливо і безапеляційно. Насправді залежить він місцевості де живе людина і її нащадки, та від генетики.

Достатньо збагнути що людина почала споживати велику кількість рослинних жирів тільки з приходом індустріалізації і все стане ясно. В природніх умовах практично неможливо споживати велику кількість нетваринних жирів.
   
Накопичення холестерину це реакція організму на нестачу тваринних жирів - організм запасає те, чого не вистчає.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?
v10

И сколько % можно подмешать подсолнечного в сливочное чтобы его продать как масло, а не как маргарин?
понятия не имею. в ветке речь про кондитерку. у моего хорошего знакомого кондитерский цех. как-то разговаривали с ним. основная проблема, которая решается пальмой - короткий срок хранения продукции с другими растительными жирами. про опасность - это из области ненаучной фантастики. пальмовое масло плохо усваивается и все. зато жарить на нем на порядок безопаснее по сравнению с другими, т.к. оно почти не окисляется при нагревании и образует минимум канцерогенов.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Сливочное масло представляет собой концентрат молочного жира, а жиры – это, в первую очередь, тепло, которое так необходимо нам в холодное время года. Да, сливочное масло очень калорийно (около 730 ккал/100 г) и чрезвычайно легко усваивается, но эти качества продукта легко использовать на пользу нашему здоровью. Хотите, проснувшись, чувствовать бодрость и прилив сил – возвращайте в свое утреннее меню классический бутерброд с маслом. Он идеально подходит для начала дня даже тем, кто стремится похудеть (!). Если не превышать норму – 30 г сливочного масла в день – вы обеспечите себя энергией, которая будет израсходована без остатка в течение дня.

Сливочное масло в первую очередь отвечает за гладкую кожу, красивые волосы и крепкие ногти, а все потому, что в нем содержатся жирорастворимые витамины А, D, E, K, а также 20 незаменимых жирных кислот.

Витамин А вы не найдете ни в одном растительном масле – только в сливочном! В 50 г – треть необходимой ежедневной нормы этого витамина, который полезен для зрения и костей, состояния кожи и волос, работы иммунной и половой систем. Этот продукт особенно рекомендован к употреблению в период простуд, причем суточную норму можно без опаски увеличить вдвое – до 60-70 г, а также тем, кто страдает желудком. Благодаря витамину А сливочное масло как бы смазывает больной орган изнутри, способствуя быстрому выздоровлению.

Кроме того, сливочное масло на нашем столе позволяет восполнить недостаток витамина D при дефиците солнечного света. Еще один аргумент в пользу употребления этого продукта в зимнее время – наличие в сливочном масле витамина Е. Это не только мощный антиоксидант, борющийся со старением, но и средство против вялости и усталости. Витамин E препятствует образованию тромбов, очищает и укрепляет сосуды.

   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?
v10

Достатньо збагнути що людина почала споживати велику кількість рослинних жирів тільки з приходом індустріалізації і все стане ясно. В природніх умовах практично неможливо споживати велику кількість нетваринних жирів.
жри орехи (парктически любые) и у тебя растительных жиров будет выше крыши. :lol:
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

понятия не имею. в ветке речь про кондитерку. у моего хорошего знакомого кондитерский цех. как-то разговаривали с ним. основная проблема, которая решается пальмой - короткий срок хранения продукции с другими растительными жирами. про опасность - это из области ненаучной фантастики. пальмовое масло плохо усваивается и все. зато жарить на нем на порядок безопаснее по сравнению с другими, т.к. оно почти не окисляется при нагревании и образует минимум канцерогенов.
В ветке речь не только про кондитерку. А о сливочном масле с растительными примесями тоже.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?
v10

Накопичення холестерину це реакція організму на нестачу тваринних жирів - організм запасає те, чого не вистчає.
организму нет необходимости накапливать холестерин, т.к. при недостатке в пище он может его сам производить. это не незаменимое вещество.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?
v10

В ветке речь не только про кондитерку. А о сливочном масле с растительными примесями тоже.
в разных "сырных" продуктах применение может быть обусловлено ценой, т.к. пальма таки примерно в 2 раза дешеле сливочного масла. но опасности от таких продуктов тоже не много, просто пищевая ценность существенно ниже, т.к. часть жиров будет в неусваиваемой форме.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

в разных "сырных" продуктах применение может быть обусловлено ценой, т.к. пальма таки примерно в 2 раза дешеле сливочного масла. но опасности от таких продуктов тоже не много, просто пищевая ценность существенно ниже, т.к. часть жиров будет в неусваиваемой форме.
Если бы пальмовое масло в чистом виде продавалось бы в розницу по соответственной цене то народ бы стал понимать что подмешивают.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

А яку марку маргарину чи спреду з максимальним вмістом пальмового масла порадите?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

х.з. щось товстунів забагато  навкруги -всі задоволені життям

ви бачите ситуацію догори дригом
люди їдять надмірно, бо мають брак людського щастя, а природа потурбувалися про отримання задоволення від набивання шлунку
тобто, навколо повно НЕЩАСНИХ людей, а їм пропонують калорії рахувати та більше тонно-кілометрів ;)
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Хорош уже рассказывать про дважды два равно четыре то, что пальмовое масло вредное. Давайте кто знает ТМ продуктов, которые его не содержат. Масло, творог, сметана, — в каких его нет?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Тю...пальмове масло

Так пишуть, що шкідливим воно стає після того, як його роблять  гідрогенізованим
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Вообще то на финики она переходить не хочет они очень калорийные судя с ее слов.
Но если я еду с Украины то везу конфеы дочке и ей .
А пан Петро и прочия Конти идм мфк могли бы позаботится о том чтоб информацию о калорийности писать.
Этож Украине должно быть выгодно чтоб я конфеты не в Дьютике М&M или Рафаело покупал потому что там калорийность указана??

Зачем мне украинская фишка --"БЕЗ ГМО"

Еще -без мяса напишите.Нужна информативность.

Это и правда для людей считающих калории--проблема
И ее решение ничего не стоит

Я захожу брать конфеты на развес в Украине спрашиваю у продавцов про конфеты с маркировкой калорийности--у них глаза на лоб лезут!
Они не понимают о чем я
Производители указывают на упаковке то, что их обязывает законодатель.
У нас они обязаны указывать состав в порядке убывания содержания.
Про "Без ГМО" - это тоже требование Закона.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Сало насправді найкращий з жирів (після рибних). Серед рослинних тільки оливкова олія більш меньш нормальна. Решта - путьовка до серцево-судинних.

Ти закони Бернулі там різні вчив у 3-Г ? Серцево- судинні це співвідношення діаметру труби , об'єму перепомпованої крові і відповідньо тиску в цих трубах , що нагнітається помпою , серцем тоб-то . Сатуровані жири ( а це в основному жири тваринного походження ) в надмірних дозах ( як в Україні ) цей баланс порушують . Це " мєдіцінскій факт " . Ти зі статистикою цих захворюваннь ознайомся і порівняй прикладом Іспанію і Україну . І це при тому що нервопатологи в Україні починають втручатись на стадії " ну так інсульта  ж у вас  пока нєту , чєго ви звонітє "
Я не кажу що неможна жерти сала , але це треба робити свідомо , контролюючи обіг речовин в своєму тілі .
Я просто регочу з тих хто при цьому панічно боїться пальмової олії ( масла ) . Ну сатурований рослинний жир і шо ?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

ПС . До речі,  в чому проблема з ГМО ? Малєнькіє мальчікі хто кушаєт такіє продукти могут стать гомосєксуалістамі ? Циркуляр РПЦ ?
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Якою ху*йнею страждають в Україні!.... Далось вам те пальмове масло!
Перш, ніж розводити теревені про те, що "шкідливо" - згадайте, як останні 20-30 років кричали усюди, що яйця шкідливі, бекон шкідливий - все шкідливе, бо холестерин. Ага. А нещодавно прийшла нова малява - і всьо - вже це все не шкідливе. Так що, мені здається, що краще менше запарювати свої мізки цим дреком - пальмовим маслом, гмо-шмо, а краще кидати палити та менше жерти горілку. Бо народ херачить горілку, палить цигарки, а потім каже, що то всьо від "пальмового бля масла"...

Ну і на дорогах гине набагато більше людей, ніж від міфічного ГМО чи масла.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Якою ху*йнею страждають в Україні!.... Далось вам те пальмове масло!
Перш, ніж розводити теревені про те, що "шкідливо" - згадайте, як останні 20-30 років кричали усюди, що яйця шкідливі, бекон шкідливий - все шкідливе, бо холестерин. Ага. А нещодавно прийшла нова малява - і всьо - вже це все не шкідливе. Так що, мені здається, що краще менше запарювати свої мізки цим дреком - пальмовим маслом, гмо-шмо, а краще кидати палити та менше жерти горілку. Бо народ херачить горілку, палить цигарки, а потім каже, що то всьо від "пальмового бля масла"...

Ну і на дорогах гине набагато більше людей, ніж від міфічного ГМО чи масла.

Та й на дорогах не без " масла", яке ви назвали горілкою  :) . Чомусь згадалось класичне:
Аннушка масло уже розлила.  B-)
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

опасный ингредиент, способный вызвать онкологию. В процессе производства пальмовое масло греют при высоких температурах, чтобы избавиться от запаха и окраса. Это способствует возникновению глицидола, являющегося токсическим соединением, что приводит к внезапному развитию болезни. ЕFSА предупредило, что даже умеренное употребление данной субстанции подвергает риску здоровье детей и что его нельзя употреблять ни в каком количестве.
Мне кажется, что у нас каждая печенюшка или другой какой продукт в составе которого есть жиры ,  содержат пальмовое масло.

Ви все питаєте, коли гарант закриє фабрику в Ліпєцьку, а от насправді він в тилу, труїть окупанта пальмовою олією. Хоча виробництво солодощів в Ліпєцьку аже зупинене.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Гідрогенізовані жири. У чому їх небезпека?

 Тетяна Васильєва
Експерти в дієтології попереджають: гідрогенізовані рослинні жири в останнє десятиліття часто вводяться до складу багатьох харчових продуктів і при цьому абсолютно невиправдано рекламуються як дієтичні . Однак медицині давно відомо, що. ці жири ведуть себе в організмі людини , як справжнісінькі жири тваринного походження - збільшують рівень холестерину і прискорюють процес старіння артерій.

 
Цей тип жиру використовують для приготування таких продуктів, як солоні аппертив - кукурудзяні пластівці, картопляні чіпси, застосовують їх в напівфабрикатах - піцах, продуктах в клярі
і.
в
індустріально
приготовленої здобі, печиво, цукерки.

 
Зовнішній вигляд і консистенція харчового продукту залежитьвід типу жиру, на якому він зроблений: на тваринному жирі, що містить насичені жирні кислоти або на рослинному маслі, що складається з ненасичених жирних кислот.

Тваринні жири (Зазвичай застосовують свинячий жир) - тверді при кімнатній температурі, і продукти, зроблені на них, теж тверді і щільні.

Рослинні
масла - оливкова, соняшникова
і.
др.
є рідкими при кімнатній температурі. Тим не менш., в індустріальних виробництваххарчово ї продукції їх роблять більш щільними і твердими, вводячи в їх молекулярні структури водень з метою зміни їх консистенції і більш широкого
застосування. Таким
чином
отримують
гідрогенізовані
жири
(hidrogeno
на багатьох мовах світу одначает- водень
)., Перетворюючи корисні для здоров'я ненасичені жирні кислоти в небезпечні - насичені. Дорогі читачі, якщо Ви читаєте цю статтю не на сайті Посольства медицини, то вона запозичена там неправомірно.
Виробники харчової продукції люблять використовувати гідрогенізовані жири з за їх малої вартості, а ще й тому, що продукти, зроблені на них, можуть зберігатися набагато довше, так як ці жири довше не псуються.

 
Незважаючи
на.
своє
дійсно
рослинне
походження, із за подібної
хімічної переробки
ці
жири
стають
« поганими
», Шкідливими для здоров'я: збільшують рівень холестерину в крові і збільшують ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
Тому спеціаліти в дієтології Посольства медицини рекомендують завжди уважно знайомитися з етикеткою на харчові продукти і не зловживати тими з них, які зроблені на гідрогенізованих жирах.

 
Найголовніше - уважно читати етикетку і розбиратися, що там написано. Якщо на ній зазначено, що в продукті містяться гідрогенізовані жири або частково гідрогенізовані - будьте
обережніше. Ви попереджені. У таких випадках фабрикантами
зазвичай обов'язково вказується рослинне походження жирів, що неграмотного споживача може повести по хибному шляху - думати, що вони - то й корисні для здоров'я. Але
як
ми
вже
пояснили - це.
НЕ
так.

 
Численними
дослідженнями
доведено, що такі жири порушують жировий обмін (збільшують рівень холестерину і тригліцеридів)
і сприяють розвитку гіперхолестеринемії, гіпертригліцеридемі ї і атеросклерозу, що є базою для розвитку серцево - судинних розладів

 
Експерти в дієтології не рекомендують приймати такого типу продукти хворим, мають схильність до серцево-судинним розладам.
І радять здоровим людям уникати або зменшити прийом такої їжі у своєму щоденному харчовому раціоні.
Для цього треба хоча б вибирати продукти з меншим вмістом гідрогенізованих жирів.

 
Розбираючись з етикеткою, звертайте увагу також на те, чи вказано на ній точно, яке рослинного масло було використано..
Якщо цієї вказівки немає, то це означає, що використано було найдешевше пальмове масло, яке за
своїм характрістікі більше наближається до жирів тваринного походження, а не до рослинним, дійсно корисним для здоров'я маслам.
Якщо Ви зацікавлені
в тому, щоб харчуватися правильно, від таких продуктів треба відмовитися.





 
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Ось так аборигени в Африці роблять пальмову олію:
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Знайшлася тема.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Припомнил масляную тему где-то от 2009, немцы не захотели наше масло подсолнечное. То ли нашли там акролеин, то ли еще что канцерогенное. Я даж помню, наши тупые дикторы по радио-1 говорили, типа это просто цистерны были грязные от нефтепродуктов) Короче, масло вернули, мы его схавали. Я бы акцентировал на хим загрязнениях. Вы видели наши убогие СЭС? Эти тупарики как бы иногда выезжают и делают замеры воздуха. 20 показателей - CO2, CO и прочую дешевку. А сколько токс газов? Ну ладно,  реальных городских меньше, но у нас хим пром довольно развит. Спосите наших форумных химиков.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

А по теме - я тож хаваю кукиз, Ищу с пальмой, считаю это лучше, чем с рослинна олiя, частково гiдрогензована. Ляшко что-то там проталкивает, лучше бы толкал своему петуху недобитому Мосе. Не стоит избирать даунов в новую раду. Эти петухи уже попалились на масле.
   
Re: Как часто вы едите пальмовое масло?

Тю...пальмове масло

Так пишуть, що шкідливим воно стає після того, як його роблять  гідрогенізованим
Это интересная тема. Я раньше думал, если масло твердое, то нефиг его парит водродом. Но увидел, что пальма  делится на фракции - жидкую твердую при н.у.  Если твердую наи пихают вместо маргарина - ОК.  А вот жидкую  гидрогенть - зась
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія