Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

кацап на заробітках :lol:

кацап на заробітках :lol:

   
Re: кацап на заробітках :lol:

https://youtu.be/RC1qvevL17s

Гонта странно но "Медвежатники" это Украинская компания.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

тока шокает он как на донбасе.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

тока шокает он как на донбасе.

З техаським акцентом... :D
   
Re: кацап на заробітках :lol:

"Медвежатники" это Украинская компания.

См выше "Медвежатники" это Украинская компания. (с) Пастор68

Я бы даже уточнил, что ноги у нее растут их Харькова.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

какой же он кацап ) если упомянул и Кирилловку и Бердянск.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

та ватный уебан...
   
Re: кацап на заробітках :lol:

   
Re: кацап на заробітках :lol:

какой же он кацап ) если упомянул и Кирилловку и Бердянск.

І Москву один раз "вскользь"... 8-:
   
Re: кацап на заробітках :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=-uUsVj6Ap98

Опять хахол (ПОЛОЖИТЬ ДЕСЯТЬ ГРИВЕН)  :-)o
   
Re: кацап на заробітках :lol:

так шо это чудо вернулось или таки нет?

а то видосы от17 года.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

так шо это чудо вернулось или таки нет?

а то видосы от17 года.

Это один и тот-же? Но он ляпнул, что он с нефтянкой связан. Мож и вернулся куда-то в Новый-Уренгой или Ямал. 
   
Re: кацап на заробітках :lol:

Не знаю——мне интересно было посмотреть—сравнить))
В некоторых моментах он прав—— говорит о реальности, а не о том как это выглядит со стороны.
Такое——в принципе слабак раз сдался))
пс.Нюанс насчет—" кацап" или "хохол"——
У него наверняка российский пасспорт——я так понимаю что с ним легче задержаться в Штатах.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

"Прієхалі ми с женой па турістічеєскай візє"...
   
Re: кацап на заробітках :lol:

"Прієхалі ми с женой па турістічеєскай візє"...

Та там многие так остаются.
Москали в смысле.
А потом еще и умудряются легализоваться.
пс. С украинским паспортом сложнее вроде.

ппс. А вообще что тут удивительного?——
Наши в Европе тоже по безвизу работают.
   
Re: кацап на заробітках :lol:
smx



24:30  этим кацапам в сша приходилось им говорить что с Украины, чтобы морду не били и чаевые хорошие давали
   
Re: кацап на заробітках :lol:

На півтори хвилини йому правильно сказали - іди і довби в кожні двері
Так більша маса і знаходить свою першу роботу

Але воно мабуть чекало що роботу принесуть на блюдечці з блакитною кайомкою  :K
   
Re: кацап на заробітках :lol:
lab

Безвідносно до національності цього лаптя, майже все правда. Без мови і кваліфікованої роботи та ще й з маленькою дитиною десь так як він говорить.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

І це в умовах наднизького безробіттям на рівні 40- річного мінімуму - десь 4%

А якби б він попав в такий період як в 2009 році, коли офіціальне безробіття було 10%?
   
Re: кацап на заробітках :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=uwU6b4rSoxA
24:30  этим кацапам в сша приходилось им говорить что с Украины, чтобы морду не били и чаевые хорошие давали

Позитивные кацапы на самом деле.
И жизненно рассказывают.——все по делу.
Где— то так все и обстоит в реале.
Интересно что у многих ФУПовцев картинка жизни в Штатах— Европе почему— то другая))
пс.А " украинцами представлялись"—— это не " чтоб не били"—— это на жалость давили((
У меня немного по—другому——— я когда говорю что я украинец—— при этом я горд за свое происхождение—— все сразу вспоминают Кличко например.
А некоторые давят на жалость——типа у нас все плохо и от безысходности мы здесь у вас подрабатываем((
   
Re: кацап на заробітках :lol:

"Прієхалі ми с женой па турістічеєскай візє"...

+100500 і дальше можна не дивитись :-)
   
Re: кацап на заробітках :lol:

її батьки - з Запоріжжя
вони обоє - громадяни Росії, мають квартиру в Наро-Фомінську ("сіжу на нарах я, в Наро-Фомінскє я")
майже весь ролик розповідають що в Раісі краще ніж в США
протягом всього відео-часу палять та жлуктять пиво
і наприкінці пивко таки робить свою справу - починає проскакувати правда

головне, він зізнається що зараз живе з подачок через Ютуб, і якби не вони то була б жопа
що бізнес в Раші без знайомств не відкриєш

кумедні такі звірятка
   
Re: кацап на заробітках :lol:
tyv

Сабєрітьєся  :lol:
   
Re: кацап на заробітках :lol:
lab

її батьки - з Запоріжжя
вони обоє - громадяни Росії, мають квартиру в Наро-Фомінську ("сіжу на нарах я, в Наро-Фомінскє я")
майже весь ролик розповідають що в Раісі краще ніж в США
протягом всього відео-часу палять та жлуктять пиво
і наприкінці пивко таки робить свою справу - починає проскакувати правда

головне, він зізнається що зараз живе з подачок через Ютуб, і якби не вони то була б жопа
що бізнес в Раші без знайомств не відкриєш

кумедні такі звірятка
В штатах русская чєлюсть не 'канаєт'. Тому цей поц і звалив.
   
Re: кацап на заробітках :lol:
smx

Позитивные кацапы на самом деле.
И жизненно рассказывают.——все по делу.
Где— то так все и обстоит в реале.
Интересно что у многих ФУПовцев картинка жизни в Штатах— Европе почему— то другая))
пс.А " украинцами представлялись"—— это не " чтоб не били"—— это на жалость давили((
У меня немного по—другому——— я когда говорю что я украинец—— при этом я горд за свое происхождение—— все сразу вспоминают Кличко например.
А некоторые давят на жалость——типа у нас все плохо и от безысходности мы здесь у вас подрабатываем((


ну так ты молодец  (tu)

а тут обрати внимание кацапы из городо встающей с колен рашки, мимикрируют под украинцев и пытаются на жалость давить
   
Re: кацап на заробітках :lol:


жопомой лускім язьком. ьі у окупантоскулячіх очевидна перевага. Універсальний язьк  :weep:
   
Re: кацап на заробітках :lol:

Та там многие так остаются.
Москали в смысле.
А потом еще и умудряются легализоваться.
пс. С украинским паспортом сложнее вроде.

ппс. А вообще что тут удивительного?——
Наши в Европе тоже по безвизу работают.
Ну не знаю
Тут в соседней ветке мышка наружка утверждение приводила про наличие процедуры так остацца в штатах.

Я ей говорю что гри карту Нада а она что только тур визу.  Что типа админрегламент и все такое.

И кто тут глупый?

Останнє редагування: 28 квітня 2019 17:51:52 від Arthorius
   
Re: кацап на заробітках :lol:

ну так ты молодец  (tu)

а тут обрати внимание кацапы из городо встающей с колен рашки, мимикрируют под украинцев и пытаются на жалость давить

Да не мимикрируют они 100% хахлы.
1. Медвежатники Харьковская контора
2. 10 гривен на припейд. Такое кацапы в жизни не скажут.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

Чому я не лишусь жити у США
https://life.pravda.com.ua/columns/2019/04/27/236639/

– To stay or to go?

Це стандартне запитання в кав’ярнях типу "Старбакс" прекрасно підходить і для українців в Америці.

Його постійно ставлять тобі, коли ти крутишся в українській громаді.

Неначе в передноворічній телерекламі одного з мобільних операторів років 15 тому – звідусіль так казково-звабливо лунало "Підключись!"…

Те саме постійно чуєш у Нью-Йорку від тутешніх.

І коли відповідаю, що ні, я тут лише на 9 місяців, а потім повертаюся в Україну, впізнаю цей співчутливий погляд.

Такий самий я бачив, працюючи в державних установах: щойно заходила мова про моє звільнення, на мене дивилися співчутливо, мовляв, де ж він ще знайде таку круту посаду, за яку ми вже всі по 20 років тримаємося.

Багато українців лишається тут нелегально.

"Я не повинна цього казати, але ж ви мабуть збираєтеся залишитися", – перепитує пані в одній із діаспорних фінансових установ.

"Якщо ти по програмі "Work and travel" заїхав, а потім залишився, то в тебе є Social Security Number (щось на зразок нашого ідентифікаційного коду), і тебе принаймні можуть обслуговувати в лікарнях та офіційно здавати житло.

А якщо, як ми з дружиною, за туристичною візою – то треба кілька років пережити без цього, поки по грін-карті не отримаєш документи", – розповідає 28-річний хлопець.

На тижні він працює на будівництві, а на вихідних – дуже активний діяч української громади.

Такі емігранти без документів часто живуть, як вони кажуть, "у Брукліні".

Це своєрідний евфемізм, адже мається на увазі конкретна частина Брукліну: близька до російських кварталів на Брайтон-Біч. Там можна зняти без документів квартиру в когось із російськомовних євреїв, знайти роботу в російськомовній бригаді та багато років не вилазити з тіні й з русского міра.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

Далеко не всі сподіваються на "американську мрію" – затишний приватний будиночок, повний дітей, собаку та власний мільйонний бізнес.

"Мені тут кажуть, що перше покоління емігрантів завжди лягає, як гумус.

Вони не вивчають нормально мови, не заробляють достатньо грошей. Але вони ставлять на ноги друге покоління: своїх дітей", – каже ще один знайомий, у якого тут нещодавно народилася дочка.

Коли я переповідаю його слова іншим українським емігрантам – викладачам, легальним програмістам, працівникам уряду – дехто дивується і розповідає, який він уже зараз успішний.

Я добре розумію, навіщо тут залишається так багато українців. Нью-Йорк – неначе якісний чорнозем десь у Вінницькій області, де добре приймається й пускає листя будь-яка втикнута палиця. Тут можна досить добре жити, навіть не маючи брендової освіти якогось із престижних університетів.

"Для нас твій науковий проект в NYU – це щось космічне, чого у нас ніколи не буде", – відмахнувся від мене один із батьків на дні народження однокласника мого сина.

Він приїхав на новій Тойоті, і говорив з чиїмось іще татом про поставки овочів.

Навіть якщо ти працюєш на нелегалом будівництві – ти все одно живеш набагато краще, аніж у райцентрі чи обласному центрі, де роботи часто немає взагалі.

Для багатьох краще виїхати до США з усією родиною, аніж по півроку не бачити її, працюючи в Польщі.

Не кажучи вже про тих, кого запросила з України якась із програмістських фірм.

Не кажучи про тих, хто запустив тут свою успішну справу, і зростає завдяки доступу до "золотого мільярду".

Ці люди і справді наблизилися до "американської мрії", і навіть уже запрошують нас на андеграундні контркультурні театральні вистави, в яких цю "мрію" висміюють.

Але я геть не розумію, для чого тут міг би залишитися я.

Навіть якщо одразу відкинути "нелегальний" варіант: я навіть ремонт у своїй квартирі не здатен зробити сам, не кажучи вже про будівництво.

Звісно, робота в престижному ВУЗі приносить гроші, у кілька разів більші, ніж я зможу заробити в Україні.

Але тут я, скажімо, ніколи не матиму нагоди консультувати кандидатів у президенти – якого-небудь Джо Байдена чи, там, Берні Сандерса. А в Україні це цілком досяжно.

Для київського "креативного класу" саме Україна, а не США, зараз є країною можливостей: з безліччю соціальних ліфтів та постійно змінюваним економічним, політичним і соціальним ландшафтом.

Тому я всім відповідаю: я тут "to go".
   
Re: кацап на заробітках :lol:
N88

"Прієхалі ми с женой па турістічеєскай візє"...

Як їх другий раз пустили після такого номера.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

мене вбило як вони не знаючи ні слоаа англійською поперлись в америку по турвізі  :laugh:
   
Re: кацап на заробітках :lol:

какой же он кацап ) если упомянул и Кирилловку и Бердянск.
хз вас там розбере
говорить кацапською значить кацап
   
Re: кацап на заробітках :lol:

мене вбило як вони не знаючи ні слоаа англійською поперлись в америку по турвізі  :laugh:

Не дивно.
Наші багато куди так ідуть.
пс. Мене якось здивувало в німецькій передачі як німці переіхали в Уругвай опираючись на своі туристичні враження—— і вже через 3 місяці життя там з дивуванням дізналися що це краіна 3—тього світу.( до цього вони читали про Парагвай)
   
Re: кацап на заробітках :lol:

это украинец
   
Re: кацап на заробітках :lol:

хз вас там розбере
говорить кацапською значить кацап
Як поживаэшь вагу тримаэшь
   
Re: кацап на заробітках :lol:

Як поживаэшь вагу тримаэшь
прибрав 6 кг  :(
   
Re: кацап на заробітках :lol:
lab

Останнім часом лапті і сябри масово поперли в штати по турвізі а далі подають на біженство. Але там трамп вроді щось поміняв, і якщо раніше то роками тягнулось, то зараз рішення лишити чи копендупен швидше приймають.
   
Re: кацап на заробітках :lol:

прибрав 6 кг  :(
Молодець
   
Re: кацап на заробітках :lol:
lab

У лаптів зара козирна тема релігія. Там баптистів вроді щемлять сильно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія