Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мордор.ЧС 2018. Фінал. 18:00 Франція - Хорватія :warning2:

Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Ахмет канал буде транслювати?
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

ого італійці схоже вирішили награвати абсолютно новий склад практично

але не думаю що це аравії допоможе не прорати..при чому більше ніж у 1 м"яч


Італія   Сауд.Аравія
Склади команд на гру:

Gianluigi Donnarumma (G)
Leonardo Bonucci
Domenico Criscito
Davide Zappacosta
Alessio Romagnoli
Alessandro Florenzi
Lorenzo Pellegrini
Jorginho
Mario Balotelli
Lorenzo Insigne
Matteo Politano

Mohammed Al Owais (G)
Osama Hawsawi
Mansour Al Harbi
Yasir Al Shahrani
Taisir Al-Jassim
Yehya Al Shehri
Salman Al Faraj
Abdullah Otayf
Omar Hawsawi
Mohammed Kanoo
Mohanad Aseri
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Воно тут не треба.

Можна поважати біатлоністів, що бойкотували змагання в РФ (етап кубка світу в Х.М.).

Я щось не бачу поки що публічних відмов футболістів від виступів на території держави-терориста. Тобто, ці так звані "спорсмени" підтримують збиття цивільних літаків і т.і. за списком.

Якщо хто хоче на ту ганьбу всесвітню дивиться - дивитесь. То питання вашого сумління, особисте. Але не тягніть, будь ласка, новини про цей шабаш на ФУП.

Йдить кудитсь по футбольних чи тоталізаторних форумах і обговорюйте.

В ідеалі має бути автоматичний бан до 01.08.2018 за спробу обговорювати ЧС 2018 на ФУП.     
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

В ідеалі має бути автоматичний бан до 01.08.2018 за спробу обговорювати ЧС 2018 на ФУП.

ідеального нічого не буває
таке життя
змиріться
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

ідеального нічого не буває
таке життя
змиріться

Ну, після дезінтеграції РФ, можливо. Та країна має бути знищена.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Воно тут не треба.

Можна поважати біатлоністів, що бойкотували змагання в РФ (етап кубка світу в Х.М.).

Я щось не бачу поки що публічних відмов футболістів від виступів на території держави-терориста. Тобто, ці так звані "спорсмени" підтримують збиття цивільних літаків і т.і. за списком.

Якщо хто хоче на ту ганьбу всесвітню дивиться - дивитесь. То питання вашого сумління, особисте. Але не тягніть, будь ласка, новини про цей шабаш на ФУП.

Йдить кудитсь по футбольних чи тоталізаторних форумах і обговорюйте.

В ідеалі має бути автоматичний бан до 01.08.2018 за спробу обговорювати ЧС 2018 на ФУП.   

в ідеалі можна сходити нахуй
тобто не заходити у гілку
а ми будемо диваитись як будуть трахати кацапіва
ти вівдмовся для початку від скрапленого кацапського газку медведчука.....або поагітуй за припиненя транзиту через Україну,лицемір
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

балотелі 1:0

короче шансів у саудів проти кацапів не багато..повна перевага цього експерементального  складу італії
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

У тебя, с "ними" - одни мозги..как бы ты не маскировался... 

А должен быть Б О Й К О Т  кацапни(очень надеюсь)...и ещё интересно глянуть в лицо тем, кто туда поедет(вдруг)
давно хотел спросить,а пиплнет в Украине где ещё работает??
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

було 2:0  :laugh:

73 
Португалия
2 - 2
Тунис
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Не рахується, там грізман є :gigi:
когдато в южной африке играло до 5 или 6 белых ...
а потом остался вообще один воротник
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

макарони 2:0

схоже +3 у кацапів вже є
сауди у пас навчились грати але нічого більше
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

 :lol:
макарони красавці гол собі з нічого привезли
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

одесские ультра после матча накинулась на тренера черноморца и отхуярили его.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

сауди гол з офсайду....зарахува ли
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

сауди трохи не зрівняли...знову мкарони самі собі привозять :facepalm:
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

таки можуть бути проблеми у кацапів з саудами
макарони трохи не втратили перемогу ведучі 2:0 :facepalm:
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Форварду мадридского "Реала" и сборной Португалии Криштиану Роналду грозят восемь лет тюрьмы

По информации AS, Адвокаты футболиста рассчитывали ограничиться €14,7 млн штрафа, но получили резкий отказ: Налоговое агентство Испании требует €28 млн евро, и если Роналду не выплатит эту сумму до 15 июня, его отдадут под суд.



В случае согласия, португальца ждет приговор в виде двух лет заключения, которые автоматически становятся условными. В противном случае португалец может получить восемь лет тюрьмы.

Ранее французский "ПСЖ" предложил Роналду контракт на €45 млн в год.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Цікаво чи багато іноземних вболівальників поїде на цегляні заводи дагестану у довічне рабство?
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

02:00   Завершен   Аргентина   4 - 0   Гаити
04:00   Завершен   Панама   0 - 0   Северная Ирландия
04:00   Завершен   Перу   2 - 0   Шотландия
13:25   Завершен   Япония   0 - 2   Гана
16:00   Завершен    Эквадор U19   3 - 2   Уругвай U19
19:00   Завершен   Молдавия U20   0 - 0   Словакия U20
21:45   Завершен   Австрия   1 - 0   Россия
23:00   36    ЦАР   0 - 0   Уганда


 :K
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

тоталька перевага австріяків

https://www.soccerstand.com/ru/match/vRH7SBiB/#match-statistics;0
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Мєссі хетрік за Аргентину
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Легендарный бразилец Роналдо, чемпион мира 2002 года и двукратный обладатель "Золотого мяча", решил инвестировать средства в испанский Вальядолид.

41-летний экс-форварда Интера, Реала и сборной Бразилии рассматривает возможность покупки клуба Сегунды, сообщает O Globo.

По информации издания, Роналдо планирует приобрести "бело-фиолетовых" за 30 млн евро. Переговоры между бразильцем и действующим президентом Вальядолида Карлосом Суаресом уже начались.

Отметим, что Вальядолид сейчас идет шестым в Сегунде и претендует на выход в Ла Лигу. Последний раз в элитном дивизионе клуб из Кастилии-Леона играл в сезоне 2013/14.

   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Вал"ядолід? :umnik2:
нах воно йому?
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

бля :weep:
чи э дно?

В ФФУ исказили слова Чеферина о хорошем проведении финала Лиги чемпионов

Оказывается, пресс-служба ФФУ немного приукрасила спитч президента УЕФА Александера Чеферина, добавив слова благодарности руководителю федерации Андрею Павелко. :weep:

Ранее сообщалось, что Александр Чеферин остался доволен уровнем проведения финала Лиги чемпионов в Киеве.

Впрочем, довольно интересный казус случился с переводом слов президента УЕФА, сообщает Sportarena.

Пресс-служба ФФУ неправильно перевела слова о роли главы федерации Андрея Павелко в организации финала Лиги чемпионов.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:




Титр, который на видео приводит ФФУ, выглядит так:

"Я благодарю друга Андрея Павелко за отлично проведенную работу и невероятный финал Лиги чемпионов! Его команда проводит большую работу по развитию футбола, и поэтому вы можете ожидать отличные результаты в будущем".

На самом деле Александр Чеферин сказал следующее:

"Я не знаю, могу ли быть объективным, поскольку мы с ним друзья. Но попробую быть объективным и скажу, что они выполняют очень хорошую работу. Они развивают футбол в Украине, и вы можете ожидать потрясающие результаты в будущем".

   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

ну шо не хочеое вибачитись перед рамосом?

Реал – Ливерпуль: почему Салах был столь же виноват, как и Рамос, в нашумевшей травме, и что будет дальше

Фанаты Ливерпуля и другие утомленные победами Реала в Лиге чемпионов обвиняют в резонансной травме Мохамеда Салаха капитана мадридцев Серхио Рамоса. "Футбол 24" традиционно решил изучить вопрос и с другого угла.

Толпа обвинила Рамоса в том, что он умышленно схватил руку форварда Ливерпуля в клещи в финале Лиги чемпионов в Киеве и сознательно нанес ему тяжелую травму. Уже собрано полмиллиона голосов в петиции с требованием наказать испанского защитника, и это далеко не предел народного гнева. К делу приобщили даже доказательства от Федерации дзюдо, где запрещены подобные приемы. Кто-то же увидел в Серхио задатки крутого бойца MMA. Однако все ли так просто?

Египетский юрист подал в суд на Рамоса из-за травмы Салаха – компенсация может составить 1 млрд евро

В сети появились новые интересные материалы по делу, по мотивам которого горячие головы требовали чуть ли не линчевать лидера Реала. Эти фото и видео свидетельствуют о том, что вина Салаха была не меньше, чем Рамоса в эпизоде, когда египтянин получил травму и выбыл из игры. Мохамед первым зацепил руку за локоть Серхио, стараясь не проиграть позицию, и именно он предопределил дальнейший расклад, а не наоборот.

А может, всем просто было бы лучше, если бы защитник "сливочных" не сыграл жестко, выпустил соперника вперед и дал развиться потенциально угрожающей атаке? А некоторые, видимо, и радовались бы, если бы травму получил Рамос? Ведь при падении все могло произойти. Не думаю, что испанец умышленно отрабатывал такой сложный и рискованный прием на тренировках, иначе он оказался бы каким-то камикадзе. Да и если даже правда, то кто бы решился быть его спарринг-партнером?

Врач Ливерпуля Рубен Понс также заявил, что Мо не держит зла на визави из Реала. Он подтвердил, что это редкая травма для полевых игроков, которая чаще всего случается... с вратарями. Врач – дилетант, а Рамос неделями тренировался, чтобы осуществить редкий прием, вы серьезно, господа болельщики? Серхио, конечно, не ангелочек, но это какая-то космическая теория заговора.

В частных и публичных разговорах лидер Ливерпуля никого не обвиняет. "Это просто был случайный фол и несчастный случай", – говорит врач. Судя по всему, такого мнения придерживается и 25-летний игрок. А остальное? Остальное это всего лишь эмоции и разочарование фанатов, что можно понять. Ювентус, Реал, Бавария... Ну, в самом деле, сколько эта гегемония может продолжаться?

Салах, скорее всего, пропустит начало ЧМ-2018 (первый матч против Уругвая 15 июня) из-за одной из наиболее обсуждаемых травм в истории футбола (СМИ говорят о минимум 3 неделях простоя), однако делает все, чтобы таки помочь Египту в дальнейших матчах с Россией и Саудовской Аравией. Каждый день его ждут 2 реабилитационные сессии, и мы держим кулаки, чтобы этот суперстар порадовал нас своей игрой и голами на ближайшие Мундиале.



   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Ще раз повторюю.

Бан до 01.08.18 за будь яке згадування ЧС з футболу

Інакше - забирайте "Українскої" з назви форуму
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Ще раз повторюю.

Бан до 01.08.18 за будь яке згадування ЧС з футболу
Інакше - забирайте "Українскої" з назви форуму

а чому ти згадав вже двічі? самозбанишся до 01.08?
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

а чому ти згадав вже двічі? самозбанишся до 01.08?

Ну, гілка твоя. Ти ж в нас заробляєш на тоталізаторі... :(

Що, не можеш на 2 місяці забути про футбол??? То ж не є проблема.

Мене можна забанити, я не проти.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Ще раз повторюю.

Бан до 01.08.18 за будь яке згадування ЧС з футболу
Інакше - забирайте "Українскої" з назви форуму

В принципі чому?
Багато хто буде вболівати:
1. За якусь іншу країну - Швецію, Англію, Німеччину, Польщy і т.д.
2. Проти каців.

Шо в цьому поганого?

Останнє редагування: 31 травня 2018 11:30:09 від celtic
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Цей кравець юкрейн - підхуйляцька істота. Хуйла дуже полюбляє...
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

В принципі чому?
Багато хто буде вболівати:
1. За якусь іншу країну - Швецію, Англію, Німеччину, Польщ і т.д.
2. Проти каців.

Шо в цьому поганого?
Я з 1982 року намагався дивитися усі матч ЧС та ЧЄ, які можливо, навіть рівня Китай - Коста-Ріка.
Те, що буде проводитись в недокраїні виблчдків - ні хвилини дивитися не буду. Огидно. Кацап - це не любина, не тварина, це - мутант, кАзлАморда свинособака.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Цей кравець юкрейн - підхуйляцька істота. Хуйла дуже полюбляє...


І це каже ригівський виблядок...який агітував за розстріл майдану
б***ь ти кацапська
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

І це каже ригівський виблядок...який агітував за розстріл майдану
б***ь ти кацапська

Кацапе, твоє діло - істи млинці з лопати.  Тьфу, кацапська наволоч, пішов звідси, окупант. Недонація виродків.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Кацапе, твоє діло - істи млинці з лопати.  Тьфу, кацапська наволоч, пішов звідси, окупант. Недонація виродків.

Їдь у Ростов і посмокчи у свого фьодрича якого ти обрав Україні,виблядок
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

І це каже ригівський виблядок...який агітував за розстріл майдану
б***ь ти кацапська

можу я Вам сказати

що Ви трішки дурень, якщо не розумієте, чому треба це гімно сюди тягнути
а точніше не трішки, а повністю дурень і це в кращому випадку

у гіршому Ви свідомий корисний ідіот хуйла
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Їдь у Ростов і посмокчи у свого фьодрича якого ти обрав Україні,виблядок

Я спас Україну від антихристу, від найстрашнішої потвори Капітельман, бо для мене "Україна понад усе". І я не допустив і не допущу перетворення України в Український Округ РФ, про що мрієш ти, свинособачий виродок.
Валі до хуйла в Мордор, нелюд фашистський.
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

можу я Вам сказати

що Ви трішки дурень, якщо не розумієте, чому треба це гімно сюди тягнути
а точніше не трішки, а повністю дурень і це в кращому випадку

у гіршому Ви свідомий корисний ідіот хуйла

Ти ідіот тому що сюди заходиш
А паралельно блазень не можеш відмовитись від скрапленого газу медведчука...та і не агітуєш проти транзиту територією України
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Ти ідіот тому що сюди заходиш
А паралельно блазень не можеш відмовитись від скрапленого газу медведчука...та і не агітуєш проти транзиту територією України

в городі бузина, а в Києві дядько
від якого газу і про який транзит?

Вам пояснюють, що рекламувати ЧС у мородорі, на крові та життях загиблих, аморально і працює на ворога
Вам пояснюють, що ви корисний ідіот хуйла

хоча олімпіаду 1936 року теж рекламували ідіоти
прощавайте
   
Re: Мордор. ЧС 2018 :warning2:

Цей кравець юкрейн - підхуйляцька істота. Хуйла дуже полюбляє...

хуйло царь. Ему насрать на ваше мнение(С)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія