Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

І тут не можуть не стиряти. (Україна в Дубаї на EXPO 2020)

І тут не можуть не стиряти. (Україна в Дубаї на EXPO 2020)

Вороство концепції, теж як на мене вороство, просто не підпадає під кримінальне переслідування. :(

?app=fbl

Цитата: Цитата

Bogdan Logvynenko
28 November, 03:34 ·
Україна в Дубаї на EXPO 2020 була представлена краденими роботами.
Upd: Друзі, так як хейт пішов в бік художниці – маю зробити в цьому пості важливе уточнення. Крадіжка відбулася на рівні організаторів або кураторів павільйону. Змінюю зображення до посту, в коментарях його знайшли не всі, саме на сайті в першу чергу відбулася крадіжка інтелектуальної власності. Все, що відбулося вже у самому павільйоні — також викликає питання в етичній площині.
Художниця Наталія Корф-Іванюк, що в коментарях до свого посту написала: «вперше працювала в такій техніці і, мабуть, востаннє» просто використала як референс роботи Daria Alyoshkina. На державному сайті Expo2020.gov.ua для оформлення взяті безпосередньо роботи Дарії. Тобто якійсь художниці просто замовили зробити щось схоже до авторських робіт іншої української художниці, назвали це «Культурним кодом» і цим Україна представляє себе у павільйоні в Дубаї.
До Дарії ніхто не звертався ані по авторське право, ані хоча б про усний дозвіл.
Дуже шкода, що такі люди представляють країну назовні.
Про роботи Дарії ми знімали раніше історію: https://youtu.be/T9SeLTFjtVM



================
Нотатки Божевільного
   
божевільні поснідали, отримали уколи і взялися звично нотувати :beach:
   
Re: І тут не можуть не стиряти. (Україна в Дубаї на EXPO 2020)

божевільні поснідали, отримали уколи і взялися звично нотувати :beach:
А який у тебе другий нік?

Кстаті я такий радий, що в мене появився персональний хейтер, ато якось було не зручну, в вольки є а в мене немає. :-T
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія