Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вважається, що Президент не повинен мати такі компетенції

які хараз має в україні.

більшість компетеннцій президента доцільно передати верхній палаті парламенту, яка обирається за принципом від регіонів. так само верхній палаті слід передати право подолання вето на закони а також обовязкову участь прийнятті конституційних законів
   
Яка ще "верхня палата"  :facepalm1:

Хіба у нас вже федерація?
   
боже, який же ти безмежно-унилий :facepalm:
   
папуга тпоче гівно у ступі  :weep:
   
боже, який же ти безмежно-унилий :facepalm:

а в чому я не правий?
   
Ким?

зокрема я так вважаю.
   
папуга тпоче гівно у ступі  :weep:

гімно для асенізаторів.
а я розказую. і дятлів дресирую.
   
Яка ще "верхня палата"  :facepalm1:

Хіба у нас вже федерація?

то не обовязково
   
Не компетенції, а повноваження.

Компетенції це вміння. Наприклад куєм на роялі грати.
А повноваження - це права. Наприклад, призначати на посади третину складу Конституційного Суду України;
   
Не компетенції, а повноваження.

Компетенції це вміння. Наприклад куєм на роялі грати.
А повноваження - це права. Наприклад, призначати на посади третину складу Конституційного Суду України;

хм.
я вживаю слово компетенція в розумінні юрисдикція...

в якому Пан вживає те слово я не знаю.
   
а чому панству так не подобається парламентська демократія і ПРАВИЛЬНА адміністративна реформа я так і не в"їхав...
знову ж таки напеане упороте панство не інакше.  чи укуурене...
   
а на згадку місцевого самоврядування в иборності органів місцевої влади в панства зразу ярлики підвішуються...

Хтось в курсі які міни яйценюк пдклав ідіотською реформою? особливо в сфері компетенцій мінюсту та земельих питаннях?
   


ІДІОТИ
   
Хтось в курсі про статус земель, на яких проводяться забудови?
вивчіть питання а потім надрачуйте те територіальні громади
   
ІДІОТИ
недолуге...  :facepalm1:
КГАМ
   
Точно.
Якщо президент не педро.
   
Хтось в курсі про статус земель, на яких проводяться забудови?
вивчіть питання а потім надрачуйте те територіальні громади

Имеются ввиду отг? А ты расскажи нам, как великий конституционалист, шо есть отг с точки зрения Конституции Украины?
   
які хараз має в україні.

більшість компетеннцій президента доцільно передати верхній палаті парламенту, яка обирається за принципом від регіонів. так само верхній палаті слід передати право подолання вето на закони а також обовязкову участь прийнятті конституційних законів

Хуйловські мрії націлені на блокування роботи парламенту. Треба просто в президента забрати силовиків і більше він свого носа ніде пхати не буде.
   
які хараз має в україні.

більшість компетеннцій президента доцільно передати верхній палаті парламенту, яка обирається за принципом від регіонів. так само верхній палаті слід передати право подолання вето на закони а також обовязкову участь прийнятті конституційних законів
треба виконувати конституцію щодо компетенції кабінету міністрів. Всі президенти незаконно перебирали на себе ці компетенції.
   
Имеются ввиду отг? А ты расскажи нам, как великий конституционалист, шо есть отг с точки зрения Конституции Украины?

а про які отг йде мова? про добровільні чи про директивні?
   
Маючи під боком Москву і не маючи яких-небуть Альп на всю країну розміром, де можна пересидіти напад, поки парламент скубтиметься, трохи ризиковано.
   
треба виконувати конституцію щодо компетенції кабінету міністрів. Всі президенти незаконно перебирали на себе ці компетенції.

і тому треба преза в парламенті вибмрати... щоб не ісполняв
а компетенції президента передати прем"єру і верхній палаті парламенту.
   
і тому треба преза в парламенті вибмрати... щоб не ісполняв
а компетенції президента передати прем"єру і верхній палаті парламенту.
так і буде, коли Росія стане європейською державою.
   
а про які отг йде мова? про добровільні чи про директивні?

Я так понимаю, где надо было земельку подерибанить - там ОТГ «добровольная», в смысле - по воле приложившихся к торговле земелькой, а остальные - то директивные. Не? Излагай.
   
і тому треба преза в парламенті вибмрати... щоб не ісполняв
а компетенції президента передати прем"єру і верхній палаті парламенту.

Не. Надо как в штатах - упразднить должности премьера и вицепремьеров.
   
і тому треба преза в парламенті вибмрати... щоб не ісполняв
а компетенції президента передати прем"єру і верхній палаті парламенту.


Нуууу, батенька… Так вы отольёте в граните феодализм, а потом, по ФранкО - лупаты ту скалу феодализма. Ну и в России такие же ОТГ. Так шо кто-то гармонизировал АТУ Украины под Малороссийский федеральный округ.
   
Нуууу, батенька… Так вы отольёте в граните феодализм, а потом, по ФранкО - лупаты ту скалу феодализма. Ну и в России такие же ОТГ. Так шо кто-то гармонизировал АТУ Украины под Малороссийский федеральный округ.

краще баланс інтересів ніж безпредєл одної сили

кучма т орозумів
   
Я так понимаю, где надо было земельку подерибанить - там ОТГ «добровольная», в смысле - по воле приложившихся к торговле земелькой, а остальные - то директивные. Не? Излагай.

ізлагаю...

фактично нічого. то не рпедмет регулювання. в конституції загальні формулювання по самоврядуванню.
і знову ж таки зля запобігаггю такому вважаю що необхідно ввести таке поняття як конституційний закон
   
а чому панству так не подобається парламентська демократія і ПРАВИЛЬНА адміністративна реформа я так і не в"їхав...
знову ж таки напеане упороте панство не інакше.  чи укуурене...
ти хочеш щоб Ківа казав як тобі жити?
   
ти хочеш щоб Ківа казав як тобі жити?

якесь дивне протиставлення,
Зеленський каже як тобі тобі жити?
   
ти хочеш щоб Ківа казав як тобі жити?
у автора і у Ківи один і той же науковий керівник.
   
у автора і у Ківи один і той же науковий керівник.

хм?
   
у автора і у Ківи один і той же науковий керівник.

 :lol:  :lol:  :lol:  (tu)
   
:lol:  :lol:  :lol:  (tu)

а вын заздрить
   
краще баланс інтересів ніж безпредєл одної сили

кучма т орозумів

Баланс интересов купленных алегархами Депов?
   
Баланс интересов купленных алегархами Депов?

а що ми маємо зараз?волюнтаризм?
   
Невже збираються змінювати Конституцію України?
   
ізлагаю...

фактично нічого. то не рпедмет регулювання. в конституції загальні формулювання по самоврядуванню.
і знову ж таки зля запобігаггю такому вважаю що необхідно ввести таке поняття як конституційний закон

А это уже посягання на державный лад.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія