Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Козин опускает Буковель, дорогие ребята.

Українці, чи на Заході написали б Козин виграв у Буковеля.
Але кацапсько-кримінальна світоглядна матриця не допускає чесного змагання з повагою до противника. Тому обов'язково противник має бути принижений та втоптаний в грязюку.
Ось чому слід негайно відмовлятися від російської мови - мови кримінальних відморозків.
   
Гвоздов, по Обуховской трассе, новый горнолыжный курорт пока с тремя трассами. Говорят такой аншлаг, что организаторы в ахуе  :laugh:

1. У 80-х роках я організовував там г/л виїзди. Спеціально їздив на розвідку, а потім кілька років організовував експедиції. Поки ахіл не порвав.
Одну мою мрію почали втілювати в життя.

2. Ще давно мріяв, щоб біля фунікулера розчистили схил для г/л. Там перепад висот - для Кубку Світо підійде. А крутий підйомник давно працює.
А кілька днів тому дочка розказала, як в великий сніг народ по Андріївському спуску на г/л і дошках спускався.
Ще трохи - і...
Чи є в Україні підприємливі люди, здатні створити конкурента Буковелю?
 B-)
   
Українці, чи на Заході написали б Козин виграв у Буковеля.
Але кацапсько-кримінальна світоглядна матриця не допускає чесного змагання з повагою до противника. Тому обов'язково противник має бути принижений та втоптаний в грязюку.
Ось чому слід негайно відмовлятися від російської мови - мови кримінальних відморозків.

хороше і правильне зауваження.  (tu)
   
Херня ті всі яри та вишгороди. Там можна тільки  вчитись стояти на лижах чи борді. Раз був на протасовому, так вирішив не травмувати свою психіку квтанням на лижах, взяв борд перший раз в житті. За 4 години падінь в стилі ванька встанька пята точка боліла страшно, але вдалрсь навіть раз зїхати на борді без падінь. Треба правильно обирати як кататмся на кожній горці
   
Сколько людей побилось на этих лыжах а теперь хромает или боком ходит . Это  как езда на спортбайке вероятность попасть в ДТП возрастает более чем в 50 раз . Приятели сбивали народ их сбивали , лежали в больницах , брата предупреждал не гоняй на горке , растянулся в прошлом году уже весной порвал связки на колене даже на вело не может ездить. Только купил новые лыжи и все ..
   
Видимо гражданин Турч, там,в том Гвоздове, поимел свой какой-то финансовый интерес,раз он так наполэглыво ,да еще из италии(это если поверить ему на слово шо он именно там B-) рекламирует обычный небольшой склончик.
Ведь пд самим Обуховом и далее вдоль Днепра аж до Ржищева, более крутые склоны.И как следствие более экстремальные. Да даже зачем далеко ходить(ездить) .Мышеловка. Кончная 52 автобуса на ул.Закарпатской. Само название улицы не просто так для красоты. И там в 100 метрах от остановки-спуск в сторону озер.Уклон вроде бы на глаз под 45 градусов.И самое прикольное-это по пути спуска  B-) деревья.Довольно толстые и красивые.
   
А хтось може надати скрин з мапи, бо той Гвоздів що я знайшов-то він відразу за Креничами, не доїзжаючи до Підгірців.
   
А хтось може надати скрин з мапи, бо той Гвоздів що я знайшов-то він відразу за Креничами, не доїзжаючи до Підгірців.

Це він і є.
   
ну це тіки початок. потім почнуть горнути пагорби. бульдозерами  :super:
   
Це він і є.
Сенкс. Тоді навряд чи туди поїду. Я на той схил вже вдостальнадивився, майже що вихідних мандруючи на фазенду за Трипіллям. Там здебільшого голі схили. З плавним спуском. Колись в часи совка там проводилися гонки на моциках. Тре якось сфотками яке у мене на фазенді урвище. Висота над Дніпром, так на око, десь біля 100 чи 120 метрів. Але  :) відразу перед спуском реальне вертикальне урвище десь висотою метрів 30. Ото прикол там сиганути на лижах.Правда я цього не роблю. :D Бо внизу стирчать дерева (осика та береза). Але природа майже дика.
   
Та вже ж відкрили Плай за Сколем.  При трасі, недорого. Зі Львова - години 3 максимум.
   
А кататись по андрієвському або з татарки булоб круто, але ж снігу йок
   
А кататись по андрієвському або з татарки булоб круто, але ж снігу йок
чого це снігу йок? З татарки саме те по "смородінновому" спускатись, прямо на Кирилівську (колишня Фрунзе) :gigi:
   
я сьогодні на своєму возику заїзжав на Лису Гору. Снігу-ну десь сантиметрів вісімнадцять.
   
А кататись по андрієвському або з татарки булоб круто, але ж снігу йок

штучного за ніч насиплють пушками
   
был там

это не трасса

это даже не прогулошная дорожка для старых пердуноф и детей старшей подготовительной, это трагедия, не та высота

козыну заниматься привычным делом кабачьным - шошлык, плоу, хинкалии, шлюхи

в лыжы не лезть

всё
   
Сколько людей побилось на этих лыжах а теперь хромает или боком ходит . Это  как езда на спортбайке вероятность попасть в ДТП возрастает более чем в 50 раз . Приятели сбивали народ их сбивали , лежали в больницах , брата предупреждал не гоняй на горке , растянулся в прошлом году уже весной порвал связки на колене даже на вело не может ездить. Только купил новые лыжи и все ..
Альпайн скі - це релігійна  сєкта , дешевше не зв'язуватись, але якщо піддався спокусі -всьо  , вирватись майже неможливо-героїн))
   
был там

это не трасса

это даже не прогулошная дорожка для старых пердуноф и детей старшей подготовительной, это трагедия, не та высота

козыну заниматься привычным делом кабачьным - шошлык, плоу, хинкалии, шлюхи

в лыжы не лезть

всё

 (tu) Я так і думав.
   
Альпайн скі - це релігійна  сєкта , дешевше не зв'язуватись, але якщо піддався спокусі -всьо  , вирватись майже неможливо-героїн))

  Это точно .  Я сказал брату что немного рад  что у него болит колено а не  шейные позвонки или еще раз ребра рука и ключица . В бане меня достали эти лыжники со своими травмами я обкладываюсь ледяным пивом  пивом а они рассказами что болит  и посещением  разных  мест ... ой пропустил три дня  в Буковеле один  навернулся другой нажрался, треьего засыпало  а я там был  в прошлом году  и так далее .   
   
якщо від спорту був гарний наслідок
то кожен єврей мав би два турніка :lol:
   
хороше і правильне зауваження.  (tu)


Не не не, ви ображаєте кацапоїда

Він мусить говорити "апускаіт" , іншої матриці нема. Їво аПусТілІ уЖе прІ раЖденії
   
Гвоздов, по Обуховской трассе, новый горнолыжный курорт пока с тремя трассами. Говорят такой аншлаг, что организаторы в ахуе  :laugh:

Если батончики "Сникерс" в Буковеле действительно по 79 гривен, то идут все тамошние барыги в эротическое путешествие.
Швейцарские курорты будут дешевле.
   
головне що почалося через рік два  підуть готелі спа  шашлічоК спа дівчатка
і такій курорт поаре що огогог
буде вам як. з супермаркеиами епедемія :lol:
ускожного пана будє своя гора

Так и будет! Сколько той каталки надо, 5 спусков - подъемов и настоебет все. Все же понимают зачем в Буковель едут - банька, западенский корм, подышать, душевно попиздеть, все дела! Так нахуя так далеко ехать если это все есть дома? :laugh:

   
бля че ті не спішь
   
бля че ті не спішь

как обычно из- за поездок все графики сбиты, вчера еще винища белого хоршо так аппетитно лупанул, сушит
   
как обычно из- за поездок все графики сбиты, вчера еще винища белого хоршо так аппетитно лупанул, сушит

ну че там молдавія
ціганє галдят :lol:
не винєслі тобі мозг?
   
ну че там молдавія
ціганє галдят :lol:
не винєслі тобі мозг?

какой - то миф про Миланский шопинг - полная хуйня, Америка рулит
   
какой - то миф про Миланский шопинг - полная хуйня, Америка рулит

а міф про сервіс ?
   
цігане сраніє. такіе мілкіе
когда будешь ехать на таксі  спросі его какой національній танец?
   
Сколько людей побилось на этих лыжах а теперь хромает или боком ходит . Это  как езда на спортбайке вероятность попасть в ДТП возрастает более чем в 50 раз . Приятели сбивали народ их сбивали , лежали в больницах , брата предупреждал не гоняй на горке , растянулся в прошлом году уже весной порвал связки на колене даже на вело не может ездить. Только купил новые лыжи и все ..

Во во впень эти лыжи лучше б катков делали больше для роликов и коньков
   
а міф про сервіс ?
миф про охуенный шопинг, какие - то сумасшедшие распродажи. Типа скидки, но после скидок в два раза дороже, чем в штатах, народу сука что на Бродвее, все несутся, хотят что - то обязательно купить. Короче хуйня и разочарование. Завтра буду гастроноические шедевры проверять. За толлы сегодня где- то 25 баксов только заплатил, прикинь тут толлы? Ну его нахуй эту Италию  :weep:
   
миф про охуенный шопинг, какие - то сумасшедшие распродажи. Типа скидки, но после скидок в два раза дороже, чем в штатах, народу сука что на Бродвее, все несутся, хотят что - то обязательно купить. Короче хуйня и разочарование. Завтра буду гастроноические шедевры проверять. За толлы сегодня где- то 25 баксов только заплатил, прикинь тут толлы? Ну его нахуй эту Италию  :weep:

ати ржав а наші жідочкі. не брешуть 
і кажуть що самий гарний тур по європі  це круіх в пять разів дешевше
інтуріста під ручкі по трапу на ексурсію
у кожного свій перекладачь
бутилька віна сір віноград горіхи прошюта яблукі в дорогу
прошюта свиняча нога на четверих  :super:
   
Во во впень эти лыжи лучше б катков делали больше для роликов и коньков

повір мені приклеяться коткі і басейни
   
ати ржав а наші жідочкі. не брешуть 
і кажуть що самий гарний тур по європі  це круіх в пять разів дешевше
інтуріста під ручкі по трапу на ексурсію
у кожного свій перекладачь
бутилька віна сір віноград горіхи прошюта яблукі в дорогу
прошюта свиняча нога на четверих  :super:

Вообще, чем больше езжу, тем больше понимаю что из Козина можно не выезжать. Раз в году в НЙ слетать прожопится на десяточку и сразу нахуй назад
   
головне не сісти на італійскі крузи
помятаєте корнокопію?
сідати потрібно. на амереканські там гіпер сервіс
   
ліжко розтелють. москаля з рушника зроблять чеколадку в ручку вложать
піжамку подадуть  на ніч поцілують
що  потрібно?
   
головне не сісти на італійскі крузи
помятаєте корнокопію?
сідати потрібно. на амереканські там гіпер сервіс

конечно жравтаа у них на высоте, тут невкусно не бывает. Они настолько гурманы, что хуевый корм шансов к продаже не имеет - просто не будет продаваться. Это у нас население не разборчивое
   
знайшов плюс?
   
як готель як сніданкі
покажи завтра добре
   
як готель як сніданкі
покажи завтра добре

Холлидэй Инн, хули тут думать
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія