Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Марічка" всьо

Re: "Марічка" всьо

Тема ж баян,чого модери сплять та теми не склеюють ?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1059633.msg23348350#msg23348350

Останнє редагування: 8 листопада 2019 22:55:25 від Plzen
   
Re: "Марічка" всьо

Я вам розказував, як мені дзвонили з якимось опитуванням щодо телепрограм?  :lol:  :weep: Народ реально з мене припух  :weep:
   
Re: "Марічка" всьо

Спитали, чи бачив програму "танці з зірками" і хто з зірок мені сподобався. На що я відповів, що програму не бачив, лише читав десь, і що я думав, що зірки у ній - це якийсь реквізит (неживий)   :lol:
   
Re: "Марічка" всьо

Панове, я тут єдиний, хто поняття не має, хто ці люди? Ну Притулу я ще чув, правда не знаю, хто це такий. А от того якогось молочного я навіть не чув.

Начинал в камеди. Затем они с притулой Файну Юкрайну создали


   
Re: "Марічка" всьо

Начинал в камеди. Затем они с притулой Файну Юкрайну создали

Все це для мене шифровки. Поняття не маю, що таке камеді і що за Файна Украйна. Здогадуюсь, що якісь телепрограми, але в очі ніколи їх не бачив
   
Re: "Марічка" всьо

Зеленського я останній раз бачив в КВН ще в радянські часи. Для мене стало несподіванкою, що він ще живий і йде в президенти
   
Re: "Марічка" всьо

Зеленського я останній раз бачив в КВН ще в радянські часи. Для мене стало несподіванкою, що він ще живий і йде в президенти
;o і скільки ж йому тоді було?
   
Re: "Марічка" всьо

;o і скільки ж йому тоді було?

Без поняття
   
Re: "Марічка" всьо

Все це для мене шифровки. Поняття не маю, що таке камеді і що за Файна Украйна. Здогадуюсь, що якісь телепрограми, але в очі ніколи їх не бачив
   файна-юкрайна для популяризацii украiнського тб багато зробила, це як сериал Альф в 90-х
   
Re: "Марічка" всьо

Без поняття
Ну, так пощитай. Якшо йому 45, то він 1977 року народження, тобто, в 1990 році - році розпаду срср йому було 13 років. І? про що мова?
   
Re: "Марічка" всьо

Ну, так пощитай. Якшо йому 45, то він 1977 року народження, тобто, в 1990 році - році розпаду срср йому було 13 років. І? про що мова?

Може це було в 90-х роках
   
Re: "Марічка" всьо

Але пам'ятаю його по КВН
   
Re: "Марічка" всьо

Після КВН його більше не бачив і гадки не мав, чим він займався, і чи живий ще
   
Re: "Марічка" всьо

Все це для мене шифровки. Поняття не маю, що таке камеді і що за Файна Украйна. Здогадуюсь, що якісь телепрограми, але в очі ніколи їх не бачив
і що?
що ти як дурачок якийсь тут носишься зі своїм бачив -не бачив.
мєдаль тобі дать чи по пиці?

тут гілка про пітараса одного.
не знаєш хто такий -йди повз.

а ти вирішів на себе увагу перемкнути?
ну, то отримай.

по тємє зайшов.  :laugh:

   
Re: "Марічка" всьо

і що?
що ти як дурачок якийсь тут носишься зі своїм бачив -не бачив.
мєдаль тобі дать чи по пиці?

тут гілка про пітараса одного.
не знаєш хто такий -йди повз.

а ти вирішів на себе увагу перемкнути?
ну, то отримай.

по тємє зайшов.  :laugh:

Я тут все це до того, що всі ці підараси існують лише до тих пір, поки ви їх дивитеся. Припиняєте дивитися - і підараси зникають начисто.
   
Re: "Марічка" всьо

Я припинив дивитися підарасів десь років 20 тому
   
Re: "Марічка" всьо

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2525443930865067&id=613758665366946




Сергій Притула - офіційна сторінка
5 hours ago
Старенька, з орденом леніна поверх вицвілого пальто з каракулевим комірцем, стояла на касі продуктового магазину «Єва Б». Її оточив натовп молодиків, такий рясний, що одразу й не зрозуміти, скільки їх було - 14 чи може й усі 88. Всі як один бритоголові, сорочки із закатаними рукавами та, наче під копірку, маленькі вуса під носами.
- Стій, бабка! Тістафай фсьо із пакєта. Штьо там єсть? Яйкі? Млєко? Шпік? Вітдафай фсьо нам! І пів-варєніка тоже!
Реготали… випивали яйця сирими просто з касової стрічки, грали на губних гармошках… зловтішались нелюди. Один з блакитнооких покидьків, із підозріло правильним черепом, зірвав з бабусі пілотку із червоною зіркою! Русяве волосся розсипалось густим килимом по тендітних, але водночас стаханівських плечах старенької. А у волоссі… а у волоссі були вплетені бантики з георгіївських стрічок!!!!!
Закрутилися, наче чорти окроплені святою водою, молодики! Закричала з-переляку касирка: «Ахрана!!! Ахтунг! Тьху… Атмєна!!!».
- «Він вночі назвав мене Лєна», - гаркнула у відповідь черга!
Та всі розуміли, що зараз станеться щось невідворотне! Молодики, наче підкреслюючи свою приналежність до лихого, вибудувались «свинею» як тевтонськи лицарі і, під звуки маршу «Erica», посунули клином на бабусю!
- «А єсть лі здєсь комсомольци?!!!», – голосно вигукнула бабуся, рвучко розстебнувши пальто, під яким засяяли значок «ГТО» і накрохмалений піонерський галстук, на кінчиках якого теліпались бронзові бюстики Жукова та Ватутіна!
- «Єсть, бабушка! Но нє смагу помочь!», – почулося з відділу кондитерки. Там на підлозі лежав скривавлений молодик в «будьонівці», ногу якого догризала німецька вівчарка, яку спустили з повідка опецькуваті чоловіки в мазепинках зі страшним словом «поліція» на мундирах. Вони реготалися та пригощали один одного цигарками.
- «І саме завдяки тому, що ми зараз бачимо у кадрі, я можу з гордістю заявити…(пауза…крупні обличчя персоналу вкриті веснянками) Ревізор рекомендує ваш магазин!» – заволала молода дівчина і потонула в обіймах рейхсадміністрації закладу!
Крізь вітрини з вулиці за усім спостерігали акуратно зачесані "набік" світловолосі підлітки в сорочках і шортиках. У переході станції метро «Театральна» пенсіонери танцювали під мелодії Вагнера. На капоті таксі «Убер» хлопчаки домальовували балончиком слово «Alles». З каштанів повільно опадало коричневе листя. Йшла осінь 2019 року. Київ жив своїм звичним життям!

За мотивами нашумілого інстаграм-посту.
   
Re: "Марічка" всьо

Десь років 20 тому я раптом помітив, що мені неінтересно дивится підарасів. І як відрізало - вони припинили своє існування. Принаймні для мене. Якщо всі так в Україні зроблять - вам чисто фізично не зможуть залити в вуха лайно через своїх підарасів.
   
Re: "Марічка" всьо

Я тут все це до того, що всі ці підараси існують лише до тих пір, поки ви їх дивитеся. Припиняєте дивитися - і підараси зникають начисто.
Чи є аудиторія у надміру тупорилих Сватів чи оцього жаху по СТБ "Хата на тата" ?
По якомусь з каналів досить недавно навіть на "Вітальку" наткнулася... :bueee:
Якщо є, то це вирок інтелектуальним можливостям Українців.
   
Re: "Марічка" всьо

Я тут все це до того, що всі ці підараси існують лише до тих пір, поки ви їх дивитеся. Припиняєте дивитися - і підараси зникають начисто.

Не свисти. Куда зник Зе!?
От того, что ты засунул голову в песок мир не изменился.
   
Re: "Марічка" всьо

Чи є аудиторія у надміру тупорилих Сватів чи оцього жаху по СТБ "Хата на тата" ?
По якомусь з каналів досить недавно навіть на "Вітальку" наткнулася... :bueee:
Якщо є, то це вирок інтелектуальним можливостям Українців.

Всі українські телеканали - це сміття. Чим менше їх будуть українці дивитися, тим здоровіші будуть психічно. Російські канали - це сміття в квадраті, а то й в кубі.
   
Re: "Марічка" всьо

Геть вiд русского мiра.
Ось коли Україна буде дивитися Бiг бенг теорi замiсть Сватiв та подiбного продукту, орiєнтованого на кацапський свiтогляд, тодi cуспiльство одужає.
   
Re: "Марічка" всьо

Не свисти. Куда зник Зе!?
От того, что ты засунул голову в песок мир не изменился.

Він повинен був зникнути тоді, коли зник для мене - в 90-ті роки разом з КВН. І більше ніколи не появлятися. Його оживили як труп зомбі - такі ж самі зомбі, як і він. Тим що його дивилися, замість того щоб закопати разом з тим КВН і посадити маргаритки на могилі. Зомбі оживають до тих пір, поки люди їх оживляють.
   
Re: "Марічка" всьо

Я припинив дивитися підарасів десь років 20 тому
Але тоді вони ще не булипітарасами
   
Re: "Марічка" всьо

Але тоді вони ще не булипітарасами

Чому ж мене тоді почало так вернути від них ще тоді? Напевне, інтуїтивно я бачив в них ще тоді підарасів  :weep:
   
Re: "Марічка" всьо

Всі українські телеканали - це сміття. Чим менше їх будуть українці дивитися, тим здоровіші будуть психічно. Російські канали - це сміття в квадраті, а то й в кубі.
Уявлення не маю щодо коцапських каналів.
Але то байдуже.
наші Українські канали цими "хатами на тата", "Вітальками" і сраними (перепрошую!) сватами створюють у самих Українців образ них же самих як кінчених ледацюг і ідіотів.
Свого часу Лірник тут дуже полюбляв розповідати як багато грошей при Петьї виділялося на Українське кіно.
І де ж воно, те кіно? Часом не ті нескінченні російськомовні серіали 2016-2019 років випуску, які зараз масово йдуть по СТБ та каналі "Україна"?
де герої уникають назвати Києв Києвом, а всі поголовно кажуть "Єду в сталіцу"? Де часто на автівках на номерах затерто український прапорець?
Кріпосну зняли, прості селяни розмовляють масковською мовою!
Спершу відбріхувалися тим, що типу у Чернігівській губернії селяни саме масковською і розмовляли у 19 столітті.
Але ж у другому сезоні події здебільшого у Києві, і знову всі розмовляють масковською!
Це що, свідоме наливання води на млин масковської пропаганди, така собі посильна допомога кремлівським пропагандонам у тому, що Українська мова "штучна", її нав"язала Галичина, а вся Україна насправді розмовляє масковською?
Свідоме шкідництво?
   
Re: "Марічка" всьо

Уявлення не маю щодо коцапських каналів.
Але то байдуже.
наші Українські канали цими "хатами на тата", "Вітальками" і сраними (перепрошую!) сватами створюють у самих Українців образ них же самих як кінчених ледацюг і ідіотів.
Свого часу Лірник тут дуже полюбляв розповідати як багато грошей при Петьї виділялося на Українське кіно.
І де ж воно, те кіно? Часом не ті нескінченні російськомовні серіали 2016-2019 років випуску, які зараз масово йдуть по СТБ та каналі "Україна"?
де герої уникають назвати Києв Києвом, а всі поголовно кажуть "Єду в сталіцу"? Де часто на автівках на номерах затерто український прапорець?
Кріпосну зняли, прості селяни розмовляють масковською мовою!
Спершу відбріхувалися тим, що типу у Чернігівській губернії селяни саме масковською і розмовляли у 19 столітті.
Але ж у другому сезоні події здебільшого у Києві, і знову всі розмовляють масковською!
Це що, свідоме наливання води на млин масковської пропаганди, така собі посильна допомога кремлівським пропагандонам у тому, що Українська мова "штучна", її нав"язала Галичина, а вся Україна насправді розмовляє масковською?
Свідоме шкідництво?

Без поняття. Вперше чую про ту якусь "кріпосну". Я про це і кажу - всі українські канали викинути для себе на смітник. І забути де кнопка до них.
   
Re: "Марічка" всьо

Він повинен був зникнути тоді, коли зник для мене - в 90-ті роки разом з КВН. І більше ніколи не появлятися. Його оживили як труп зомбі - такі ж самі зомбі, як і він. Тим що його дивилися, замість того щоб закопати разом з тим КВН і посадити маргаритки на могилі. Зомбі оживають до тих пір, поки люди їх оживляють.
отак і у 2014 раптом оживили давно зотлілий політтруп свиноПедра
чи міг хтось з Майданівців припустити, що ризикує життям на барикадах заради того, аби замість ненависного Янучари у крісло всівся такий самий ПРдон?
   
Re: "Марічка" всьо

Без поняття. Вперше чую про ту якусь "кріпосну".
це нічого не змінює
Кріпосну дивилася величезна аудиторія
і не тільки в Україні
"Підтвердили" головне, що не втомлюється стверджувати масковська пропаганда.
І дарма, що то є історичною брехнею - не тільки Київські містяни у 19 столітті не розмовляли масковською мовою, а й чернігівські селяни теж.
   
Re: "Марічка" всьо

отак і у 2014 раптом оживили давно зотлілий політтруп свиноПедра
чи міг хтось з Майданівців припустити, що ризикує життям на барикадах заради того, аби замість ненависного Янучари у крісло всівся такий самий ПРдон?

Можливо ви тут праві. Якби не було зеленої соплі, то і свинопедр нам був би не потрібен.
   
Re: "Марічка" всьо

Можливо ви тут праві. Якби не було зеленої соплі, то і свинопедр нам був би не потрібен.
все з точністю до навпаки
зелена сопля є прямим наслідком свинопедра, його безпосереднім породженням
   
Re: "Марічка" всьо

це нічого не змінює
Кріпосну дивилася величезна аудиторія
і не тільки в Україні
"Підтвердили" головне, що не втомлюється стверджувати масковська пропаганда.
І дарма, що то є історичною брехнею - не тільки Київські містяни у 19 столітті не розмовляли масковською мовою, а й чернігівські селяни теж.

Я вперше про неї прочитав ось зараз від вас  :weep:
   
Re: "Марічка" всьо

все з точністю до навпаки
зелена сопля є прямим наслідком свинопедра, його безпосереднім породженням

Знаєте чим кращий свиноперд від соплі? Свинопедр виховується і піддається змінам. В той час як сопля застрягла в совку намертво. Приклад - той же томос. Свинопедр здійснив прогрес від служки кацапського потріархату до борця за томос. Сопля як була совком ще в 90, так і залишилася совком навіть зараз
   
Re: "Марічка" всьо

Я вперше про неї прочитав ось зараз від вас
я й кажу : справа не у кожнім конкретнім svo1973, а у величезній аудиторії Українців (і не тільки), які подивилися Кріпосну
мені на роботі одна рашистка весь час доводить : Українці - штучна нація, Українська мова - так само штучна, її насильницьки насадили вже у новітні часи.
"Кріпосна" дуже стала рашистці у нагоді.
Кому дякувати за це?
   
Re: "Марічка" всьо

Знаєте чим кращий свиноперд від соплі? Свинопедр виховується і піддається змінам. В той час як сопля застрягла в совку намертво. Приклад - той же томос. Свинопедр здійснив прогрес від служки кацапського потріархату до борця за томос. Сопля як була совком ще в 90, так і залишилася совком навіть зараз
Просто, сопля, на відміну від тупого кнуряки набагато краще знає Конституцію, в якій чорним по білому записано, що Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави.
   
Re: "Марічка" всьо

Їбаццо - тарахтеть. Ви ото тих всіх блазнів знаете та пам'ятаете? А навіщо?
   
Re: "Марічка" всьо

Просто, сопля, на відміну від тупого кнуряки набагато краще знає Конституцію, в якій чорним по білому записано, що Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави.

Кацапам це розкажіть
   
Re: "Марічка" всьо

Кацапам це розкажіть
Навіщо? Вони громадяни України?

Тут хоч би порошки хоч раз в житті заглянули в Конституцію України, перш ніж зелену соплю в чомусь попрікать, особливо в томосі.
   
Re: "Марічка" всьо

Просто, сопля, на відміну від тупого кнуряки набагато краще знає Конституцію,
це в кращому випадку помилкова точка зору, в гіршому - брехня.
   
Re: "Марічка" всьо

тема про каких-то неизвестных мне поцев - ящик не смотрю давно
но виновен порошенко и тут
куда же без него
 ну все как обычно, уффф
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія