Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порох отдал деньги волонтерам

Re: Порох отдал деньги волонтерам

Брехня на брехні,
В очі ;%и пі"№рні -
Ротиком хапають,
Ручками плескають,
Бо дурні!

Інанна 2019 (С)

 :weep:  :weep:  :weep:

Слухай, смокчи тихіше своїм ротиком.
На весь світ причмокування чути. :-G

   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Слухай, смокчи тихіше своїм ротиком.
На весь світ причмокування чути. :-G

На весь світ чути причмокування прихильники певної політсили, що припали до життєдайного джерела золотого дощу і не натішаться  :gigi:

Дайте вашому зе хоч на піаніно трошки пограти, він вже замучився  :D
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

А міг би 5 років монітори оплатити Зе-адміністрації.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

На весь світ чути причмокування прихильники певної політсили, що припали до життєдайного джерела золотого дощу і не натішаться  :gigi:

Дайте вашому зе хоч на піаніно трошки пограти, він вже замучився  :D

Ознаки троля детектед.
Тільки троль завжди залишає за собою право зіскочити з теми,
але при цьому його слово завжди повинно бути останнім.
Тест :=V
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

А міг би 5 років монітори оплатити Зе-адміністрації.

Нащо? зе має свої мільярди, хай сам купує. Хоча йому та ситуативна кімната до одного місця.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам
nik

На весь світ чути причмокування прихильники певної політсили, що припали до життєдайного джерела золотого дощу і не натішаться  :gigi:

маю сумнiв, що ви жiнка, тим бiльше молодше 50...

sorry


   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Ознаки троля детектед.
Тільки троль завжди залишає за собою право зіскочити з теми,
але при цьому його слово завжди повинно бути останнім.
Тест :=V

Думав, думав і нарешті придумав  :facepalm: А ти тільки аж через два роки здогадався, що я троль?

Чи ти думаєш, що я з такими, як ти, буду дискутувати серйозно?  ;o
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

маю сумнiв, що ви жiнка, тим бiльше молодше 50...

sorry

 :weep:  :weep:  :weep:

Дякую, посміялася до сліз!
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Нащо? зе має свої мільярди, хай сам купує. Хоча йому та ситуативна кімната до одного місця.
Дуже вони образились за ті монітори.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам
nik

:weep:  :weep:  :weep:

Дякую, посміялася до сліз!

я теж, особливо над оцим:

причмокування прихильники певної політсили, що припали до життєдайного джерела золотого дощу і не натішаться

що у вас в головi???
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Дуже вони образились за ті монітори.

А на що образилися, на фейкову проблему, яку самі, як кажуть кацапи, састряпалі на калєнкє?

Порох нічого не порушив і впевнена, все це закінчиться нічим. А от Петі Данилюка і різних брехунів треба затягати по судах за таке  :X
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

я теж, особливо над оцим:

причмокування прихильники певної політсили, що припали до життєдайного джерела золотого дощу і не натішаться
що у вас в головi???

Що у голові тих, хто полюбляє золотий дощ?? адже це сексуальна девіація і патологія  ;o
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Норм, поделился тем что упало с неба. ну хоть так, хотя украл в 1000 раз больше + будущее страны ,но это мелочи.

Я хочу зрозуміти логіку
Як можна "украсти у 1000 раз больше" і при цьому стати біднішим?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам
nik

Що у голові тих, хто полюбляє золотий дощ?? адже це сексуальна девіація і патологія  ;o

 ;o

то це ж ви написали...
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

А на що образилися, на фейкову проблему, яку самі, як кажуть кацапи, састряпалі на калєнкє?

Порох нічого не порушив і впевнена, все це закінчиться нічим. А от Петі Данилюка і різних брехунів треба затягати по судах за таке  :X

Тягалка не виросла ще.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Тягалка не виросла ще.

Я ж кажу, золотий дощ так залив беньки та мізки, що вже тупо не бачать і не усвідомлюють реальність.

Сусідню тему хоч почитай, якщо не знаєш, що Порох виграв позов у ББС за брехню!
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

;o

то це ж ви написали...

Тобто коли ви пишете відверту брехню і наклепи, це ок, а коли я вказую, як ви балдієте від золотого дощу зе, то чомусь ображаєтесь.

Зебі-ли - такі зебі-ли!
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам
nik

чому ви весь час згадуэте золотий дощ? у вас проблеми?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Але жж вин же вкрав... монітори... розетки..

   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Педро вже давно ці гроші отримав, але це тільки зараз хтось натякнув, що треба пожертвувати

Ти сильно засмутишся,Ю якщо я доведу, що і даному випадку ти брешеш?
Може не будемо витрачати мій час і ти просто змиришся, що знову обісралась зі своїми брехливими заявами?

 ;)
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам


Зебеня вже дав грошi шахтарям на будинки?
чи жде 50/50 грошовоi пiдтримки вiд кореспонденки Прямого?

   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

чому ви весь час згадуэте золотий дощ? у вас проблеми?

Тому що:

   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

прихильники певної політсили такі прогнозовані...
Тьху дегенерати :(
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

 Пєдрілки думають, що правий той, хто спритніше лає опонента.

 Світогляд формує поведінку. ;)
 
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Народ, тут якась хуйня надвигаєцця.

ДБР розслідує справи ВІДНОСНО високопосадовців.

А СБУ повинне розслідувати справи ПО ФАКТУ.


Тому в даному випадку доцільніше зникнення обладнання розслідувати по факту зникнення, а не навішувати на Кнуряку, бо він сам особисто його не грузив, і ніде ніяких підписів не ставив - за місяць проволочьки з інавгурацією там вже давно всі підписи попідчищалися.

В принципі, можна паралельно проводити розслідування, але за один проступок не карають двічі.

Ми можемо отримати таку невеличку херню, коли ДБР винесе постанову шо Пється нєуіноуат, і з цим більше нічого не зробиш, бо ту срану постанову про відмову в порушенні кримінальної справи потім не можна буде оскаржити і скасувати, а порушити ще одну кримінальну справу за одним і тим же фактом теж не можна буде.

Як приклад: якщо коловний лікар у лікарні хоче вкрасти лапароскоп, то не обов*язково, щоб він це робив особисто - як фізично, так і документально: не обов*язково, щоб він сам те обладнання списував і ставив десь свої підписи. Тому в такому випадку справа розслідується не відносно головлікаря, а по факту крадіжки обладнання, а вже ПОТІМ кримінальна справа перекваліфіковуєтьс я у "відносно".


А у випадку із ситуативною кімнатою Педрова підтанцовка АПешна надасть доки, оформлені заднім числом, що те все устаткування було орендоване у якоїсь іноземної хвірмочьки, і вам вже готова постанова про відмову в порушенні кримінальної справи відносно Кнуряки.

Це хрєнь якась. Там треба розслідувати кримінальну справу по факту зникнення обладнання, і здійснювати це розслідування повинне не ДБР, а СБУ.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

І да. Пєтя вже віддав гроші? чи як завжди соврамши?

Кста, гроші спочатку повинні зайти на його рахунки. Тобто, він повинен спочатку подати в десятиденний строк форму змін до декларації на відповідну суму ДОХОДІВ, а потім коли передасть ці кошти на благочинність, в десятиденний строк подати ще одну форму змін на відповідну суму ВИДАТКІВ.

Так що, слідкуйте за руками декларацією.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Ригіонали біжуть тільки по команді з кремля. Значить була команда - триматись до останього, косити під європейську солідарність.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

І да. Пєтя вже віддав гроші? чи як завжди соврамши?

Кста, гроші спочатку повинні зайти на його рахунки. Тобто, він повинен спочатку подати в десятиденний строк форму змін до декларації на відповідну суму ДОХОДІВ, а потім коли передасть ці кошти на благочинність, в десятиденний строк подати ще одну форму змін на відповідну суму ВИДАТКІВ.

Так що, слідкуйте за руками декларацією.

Не обов"язково. Його лоєри можуть дати йому чек, а він цей чек передати волонтерам.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Народ, тут якась хуйня надвигаєцця.

ДБР розслідує справи ВІДНОСНО високопосадовців.

А СБУ повинне розслідувати справи ПО ФАКТУ.


Тому в даному випадку доцільніше зникнення обладнання розслідувати по факту зникнення, а не навішувати на Кнуряку, бо він сам особисто його не грузив, і ніде ніяких підписів не ставив - за місяць проволочьки з інавгурацією там вже давно всі підписи попідчищалися.

В принципі, можна паралельно проводити розслідування, але за один проступок не карають двічі.

Ми можемо отримати таку невеличку херню, коли ДБР винесе постанову шо Пється нєуіноуат, і з цим більше нічого не зробиш, бо ту срану постанову про відмову в порушенні кримінальної справи потім не можна буде оскаржити і скасувати, а порушити ще одну кримінальну справу за одним і тим же фактом теж не можна буде.

Як приклад: якщо коловний лікар у лікарні хоче вкрасти лапароскоп, то не обов*язково, щоб він це робив особисто - як фізично, так і документально: не обов*язково, щоб він сам те обладнання списував і ставив десь свої підписи. Тому в такому випадку справа розслідується не відносно головлікаря, а по факту крадіжки обладнання, а вже ПОТІМ кримінальна справа перекваліфіковуєтьс я у "відносно".


А у випадку із ситуативною кімнатою Педрова підтанцовка АПешна надасть доки, оформлені заднім числом, що те все устаткування було орендоване у якоїсь іноземної хвірмочьки, і вам вже готова постанова про відмову в порушенні кримінальної справи відносно Кнуряки.

Це хрєнь якась. Там треба розслідувати кримінальну справу по факту зникнення обладнання, і здійснювати це розслідування повинне не ДБР, а СБУ.

Який през, таке і розслідування. Що чекати від зе==білів?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Не обов"язково. Його лоєри можуть дати йому чек, а він цей чек передати волонтерам.

Дєвачька, не сунь свою осєбятіну в українське законодавство.

Ти сидиш отам у Канадійщині - і сиди собі. А в Україні зовсім інше законодавство, ніж тобі того хотілося б. Якщо позивачем була фізична особа, то і кошти повинні за рішщенням суду поступити саме на ЇЇ рахунки. І саме ВОНА, як особа, що займала посади державного рівня ще повинна за 2019 рік - рік звільнення подати річну декларацію, і поточні форми змін до неї в тому числі.

Не треба сунути нам сюди свою брехню. Просто заткнися і не забалтуй тему.

Хуйоєри, б***ь.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Який през, таке і розслідування. Що чекати від зе==білів?
Ковбаснице, ти взагалі не маєш права висловлювати будь-які оціночні судження стосовно української влади. Сидиш отам у канадійщині - сиди і не рохкай. Ти вже своє відрохкала, коли була в Україні. Тепер тебе з нею нічого не пов*язує.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Дєвачька, не сунь свою осєбятіну в українське законодавство.

Ти сидиш отам у Канадійщині - і сиди собі. А в Україні зовсім інше законодавство, ніж тобі того хотілося б. Якщо позивачем була фізична особа, то і кошти повинні за рішщенням суду поступити саме на ЇЇ рахунки. І саме ВОНА, як особа, що займала посади державного рівня ще повинна за 2019 рік - рік звільнення подати річну декларацію, і поточні форми змін до неї в тому числі.

Не треба сунути нам сюди свою брехню. Просто заткнися і не забалтуй тему.

Хуйоєри, б***ь.

Дуриндо, на відміну від тебе, я якраз позивалася і вигравала позови. Кошти ідуть від юристів того, хто програв, до юристів того, що виграв. Потім твій юрист виписує чек, який потім кладеш на свій рахунок. Ніхто на банківський рахунок нічого не переводить.

У нас суми, які виграв у суді, не оподатковуються. Тому в декларацію про доходи вони і не записуються.


Останнє редагування: 1 червня 2019 08:26:10 від Inanna
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Ковбаснице, ти взагалі не маєш права висловлювати будь-які оціночні судження стосовно української влади. Сидиш отам у канадійщині - сиди і не рохкай. Ти вже своє відрохкала, коли була в Україні. Тепер тебе з нею нічого не пов*язує.

Це ти не маєш права розкривати рота на тих, на чиї податки Україна все ще існує - громадян Канади, США та Євросоюзу, які роками підгодовували вас, щоб не загнулися.

От жеж невдячне чмо!
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

а ле ж він же ... жадний.. монітори.. стулья..  не може бути..
де Дубинский? хай щось напише.. терміново!



Останнє редагування: 1 червня 2019 08:26:41 від Serge_D
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Дуриндо, бла-бла-бла.
ще раз пішла нах зі своєю дуриндою. І не нав*язуй мені її - вона у тебе в дзеркалі живе.


В украхнському законодавстві ніякі юристи нікому не перераховують кошти - вони тіке гребуть їх. для цього вони і називаються адвокатами, якщо ти настільки тупиздень і не знала цього нюансу.

Позивач, вигравши суд, отримавши рішення на свою користь, а в рішенні буде зазначеним позивачем саме ВІН, а не його адвокат, бере у суді виконавчий лист і несе його у виконавчу службу. Виконавча служба відкриває виконавче провадження, в якому стягувачем буде ПОЗИВАЧ, а боржником - відповідач. і кошти будуть стягнуті на користь саме ПОЗИВАЧА, а не якоїсь ТРЕТЬОЇ особи. Тобто, особа стягувача у виконавчому провадженні повинна відповідати особі позивача у судовому рішенні - інакше той виконавчий документ не буде виконаним. А твої срані юристи в цій цепочькі можуть лише виконати функцію передавача виконавчого листа із суду у виконавчу службу, але В ІНТЕРЕСАХ стягувача, яким є позивач.


Ферштейн, тупа хамка?

Останнє редагування: 1 червня 2019 08:32:34 від Karoffka
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

ще раз пішла нах зі своєю дуриндою. І не нав*язуй мені її - вона у тебе в дзеркалі живе.

А ти ще раз заматюкайся і для переконливості тріснися лобом в монітор. Може, справиш на когось враження  :weep:

Хоча про що я ...
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

А ти ще раз заматюкайся і для переконливості тріснися лобом в монітор. Може, справиш на когось враження  :weep:

Хоча про що я ...

Та ти ж і тупуще хамидло. Як не здьобне вивчити реалії українського законодавства, то хоч обхаркаєш опонента. І чому я не здивована усякими хамовитими ковбасницями?
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Та ти ж і тупуще хамидло. Як не здьобне вивчити реалії українського законодавства, то хоч обхаркаєш опонента. І чому я не здивована усякими хамовитими ковбасницями?

У вас до цього часу не дають чеки, а тупо роблять міжбанківські трансфери, як в 90-х? з банку юриста на банк клієнта?

НЕ ВІРЮ! Бо у цивілізованих країнах робиться саме так, як написала я.
   
Re: Порох отдал деньги волонтерам

Це ти не маєш права розкривати рота на тих, на чиї податки Україна все ще існує - громадян Канади, США та Євросоюзу, які роками підгодовували вас, щоб не загнулися.

От жеж невдячне чмо!

Шо-шо, б***ь? Ти знову включаєш свій отой передвиборчий тупиздень "ми вас годуємо"?

А нє пашла би ти, красна дєвіца да сєрой кабилє.......


Знайшлася годувальниця, б***ь. Саме здриснуло з Україну на чужий комфорт, зроблений ДО неї чужими руками, а нас ще й попрікать у чомусь язик повертається.

Повертайся, та роби тут усе, що тобі заманеться, щоб тобі ТУ було краще, а не ти на всьому готовому ТАМ сидиш і гавкаєш звідти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія