Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как вам машинка?

Как вам машинка?

Хочу такую для наших ребят, стоит 1500, все типтоп, только кузов кое где прогнил, поэтому нет техосмотра.
Но я ее полностью обклею пленкой хаки.
2,7 дизель, 1992 год у ребят возникает понятные вопросы по запчастям.
В принципе поэтому делюсь здесь.
Пробег 200000 , в принципе с этим тракторным движком может пройти еще столько же без поломок.
В остальном за такие деньги...
Единственное, что придется тащить на лафете через пол европы, тех осмотр делать не вижу смысла.



   
Re: Как вам машинка?

, 1992 год
Не дозволять завезти/розмитнити. Має бути після 1996.
   
Re: Как вам машинка?

Без номеров могут не пустить поляки/наши, растаможивание на в/ч позволяет не смотреть на возраст
   
Re: Как вам машинка?

Не дозволять завезти/розмитнити. Має бути після 1996.

даже на военную часть???
   
Re: Как вам машинка?
den

Дизель тракторний - те що треба
Його в армії є

А от бензину - хрін


П.с. за такий девайс ( аби був живий мотор та ходова ) - агонь ціна
   
Re: Как вам машинка?

На в/ч что угодно завезти можно
   
Re: Как вам машинка?

даже на военную часть???
Треба питати. Не впевнений.
   
Re: Как вам машинка?

Без номеров могут не пустить поляки/наши, растаможивание на в/ч позволяет не смотреть на возраст

Так на лафете, доки в порядке, будет снята с учета в германии, и будет поставлена в Украине,
какая разница , номера есть или нет.???
   
Re: Как вам машинка?

С лафетом не сталкивался, поляки и наши (зависит от смены таможни) смотрят на номера и их наличие. Но опять таки, мы завозили своим ходом.
   
Re: Как вам машинка?

С лафетом не сталкивался, поляки и наши (зависит от смены таможни) смотрят на номера и их наличие. Но опять таки, мы завозили своим ходом.

ок, буду узнавать на таможне.
   
Re: Как вам машинка?

там якась хрєнь з лафетами, бо на розмитнення автівок відкрили тільки 3-и пункти пропуску

а вони пропускають автівки до 3,5 тон, кароче або своїм ходом, або лафет не пустять тупо

таке в інеті проскакувало від бариг, не знають шо робити з автовозами на яких везли машини, без номерів і страхівок, назад тепер повернутись тоже не можуть  :gigi:
   
Re: Как вам машинка?

вони пропускають автівки до 3,5 тон, кароче або своїм ходом, або лафет не пустять тупо
Лафети їдуть на Медику.
   
Re: Как вам машинка?

з 14 хв розповідає

   
Re: Как вам машинка?
IgS

1). Для армії вік не має значення.
2) Не треба нічим її обклїювати - хлопці самі кисточкою пофарбують в потрібний колір.
3) Має бути лист до митниці з реквізитами машини (вінкод) та ім'я прізвище дарітєля.

Я зараз в автобусі пілякаю з Вави до Луцька в тих самих справах. Повернуся до Вави, можу кинути зразки доків у лічку
   
Re: Как вам машинка?

Re: Как вам машинка?

Тільки постарайтеся  максимально її обслужити  до того як віддасьте  хлопцям.
Мені якраз сьогодні приїхала,у Львові брат все зробив на сервісі. Я побоювався що не доїде до нас,бо  було незначне підтікання тосолу ,але все ок.
+ один повнопривідний кінь,вже зелений .Доречі бляха, яка давно протермінована.Зато недорого.
А тут ще був час на них гнали хвилю.
Є якісь польські доки   ,хоча  і так  всім пофіг.
А от товариші по сусідству  ще їпуться  зі своєю, вже тут на місці(гальма клинять,аморти мертві ), замість прямими обов'язками займатися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія