Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

Не люблю, коли не дотримуються рядності, не вмикають поворотники, пердьож тюнінгованих автівок, не люблю тих, хто значно перевищує швидкість у місті. Ніби усьо.
   
и как ты психиатра прошёл?

А водії, які їздять по зустрічних смугах як проходили? )
   
Кекс,, а шо у тя за таксо? Дай покататьссо
   
Ольгерд, хорошо что ты зашел)) так это самое.. ты в НАТО хочешь?? чы хошь козаченьствовать и дальше?? ты так и не ответил
звісно в НАТО
   
звісно в НАТО
ну ок.. Конечно, надо  обязательно подолаты недолугисть.. Недолугие это наше большое горе и мощное гальмо!!
   
Молоді мамашки з  колясками, що йдуть переходом триндячи в смартфон і не дивлячись по сторонах
А так - нє, більше нічого
   
стан дориг, Ольгерд, это прямая вина козаченьок.. из за их недолугости нас не берут в НАТО
Яких таких козаченьок? Тих, що їх 73%?
Насправді це вина недолугої більшості, яка 30 років стабільно обирає всяку чужинецьку шваль, яка мислить категоріями мародерства, бо Україна їм чужа.
   
Порошенко та порохоботи.
   
когда я за рулем
   
Все на борьбу с недолугисттю, панове!
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

СПАСИБ
летом, может все-таки получится вьірваться, думаю взять напрокат и чтото мьісля проскочила - ой там же левосторонка !

когда раньше бьіли, знакомьіе катали, както не задумьівался, а может просто забьіл - старею....

Правила прості. Рух на кільці завжди має перевагу.
Правило перешкоди зправа діє на рівнозначних дорогах. 
На дорозі скрізь нанесена розмітка - подвійна переривчаста - виїзд щ другорядної на головну, те саме, що знак уступити дорогу.
Головне, щоб ти з кільця виїхав на свою смугу руху. :)
   
так вот ... Самое страшное это когда уебан выезжая ВПРАВО со второстепенной дороги на главную включает ЛЕВЫЙ ПОВОРОТ!!! Это все!!!
 ну.. вы понимаете?? Это типа он хочет этим показать, что он не только вправо поворачивает, но и собирается сразу в левый ряд (Пидар!!)
Блеа.. я когда такое вижу, то так хочется догнать гада, остановить как либо и потом долго его бить ногами!!
 Потом дать воды и спросить - ЗАЧЕМ ТЫ СУКА ВКЛЮЧАЕШЬ ЛЕВЫЙ ПОВОРОТ ПОВОРАЧИВАЯ ВПРАВО??
Ну меня такое не бесит, я просто ржу)
   
Ну меня такое не бесит, я просто ржу)
ну.. не знаю .. у меня просто приступ агрессии в такие моменты .. и еще приступ полной беспорадности.. я ж понимаю, что не буду его догонять и обЪяснять что он мудак((
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

бісять люди, які не розуміють що таке ряд, і займають два ряди одночасно

а ще люди, які паркуються на проїжджій чстині і не дають дорогу, я колись взяв одного такого на абордаж і трохи посунув, він виявився начальником убоз але нічого, порозумілись і навіть подружились
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

Ну.. окромя пробок, конечно жэ

Что у меня нет машины, естественно.
   
бісять люди, які не розуміють що таке ряд, і займають два ряди одночасно

а ще люди, які паркуються на проїжджій чстині і не дають дорогу, я колись взяв одного такого на абордаж і трохи посунув, він виявився начальником убоз але нічого, порозумілись і навіть подружились

Это провинциальная манера езды по двум рядам сразу
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

Правило перешкоди зправа діє на рівнозначних дорогах. 
а англії нема правила еквівалентного до "перешкода справа"
   
Пам'ятаю з минулого - двостороння дорога, попереду черепашка назбирала хренову тучу машин, постійний зустрічний рух не надає можливости обігнати...!
 
   
Правила прості. Рух на кільці завжди має перевагу.
Правило перешкоди зправа діє на рівнозначних дорогах. 
На дорозі скрізь нанесена розмітка - подвійна переривчаста - виїзд щ другорядної на головну, те саме, що знак уступити дорогу.
Головне, щоб ти з кільця виїхав на свою смугу руху. :)

Дякую!!!
Ну про кільця, то треба останнім могіканам з України, нагадувати, бо в Україні то було колись навпаки - залітали на кільця....

А ось про виїзд з кільця, Ви правІ, чомусь також, тільке це мене тривожить - не "промазати" смугу  :D

Ну воопчем, як почуєте, по радіву, що якийсь кловун, їздить по зустрічним смугам Льондину - будуте знати, що я в Англії !!!  :crazy_pil:
   
Дякую!!!
Ну про кільця, то треба останнім могіканам з України, нагадувати, бо в Україні то було колись навпаки - залітали на кільця....

А ось про виїзд з кільця, Ви правІ, чомусь також, тільке це мене тривожить - не "промазати" смугу  :D

Ну воопчем, як почуєте, по радіву, що якийсь кловун, їздить по зустрічним смугам Льондину - будуте знати, що я в Англії !!!  :crazy_pil:

чітка розмітка і всюди знаки, щоб промазати, треба дууууже постаратись  :crazy_pil:
   
Найбільше дивують псевдовічливі уєпани.
Які пропускають де вздумається.
Радісно махають: давай проізжай
Дурням здається що пдр і пріоритет руху то є дурня не варта уваги.
Не критично
Звикаєш
Але їхати коли пріоритет не в тебе в тоі бабці трохи напрягає.
Раптом бабця злосна і по склерозу натисне газ.
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

Навіть коли пішки ходиш, вибішують придурки, які випинаються на перехрестя, з якого не можуть прибрати машину до червоного на світлофорі.
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

чітка розмітка і всюди знаки, щоб промазати, треба дууууже постаратись  :crazy_pil:


Дякую, ще раз за інфу, саме головне, щоб ця зараза закінчилась, і можна було десь поїхати
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

70% неадекватів, культури нуль ,мозгів нуль,  особливо в понаїхавших, наче з лісу випустили, ще й бички з вікон викидають,  маршрутчики підараси взагалі.
   
так вот ... Самое страшное это когда уебан выезжая ВПРАВО со второстепенной дороги на главную включает ЛЕВЫЙ ПОВОРОТ!!! Это все!!!
 ну.. вы понимаете?? Это типа он хочет этим показать, что он не только вправо поворачивает, но и собирается сразу в левый ряд (Пидар!!)
Блеа.. я когда такое вижу, то так хочется догнать гада, остановить как либо и потом долго его бить ногами!!
 Потом дать воды и спросить - ЗАЧЕМ ТЫ СУКА ВКЛЮЧАЕШЬ ЛЕВЫЙ ПОВОРОТ ПОВОРАЧИВАЯ ВПРАВО??
оооо, да ты еще и алень ...
такой поворотник включается ДЛЯ БЕЗОПАСНОСТИ, чтобы ты ЗАМЕТИЛ и обратил внимание. Сам иногда так делаю, иногда, чтобы привлечь внимание
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?
Ничего, мне пофиг на все и на всех.
   
Мабуть ми усі проходили стадію, коли готов матюкатися на усіх за кермом, та навіть стрільнути в когось с травмата. Потім це минає. Їздиш спокійно. Істерики демонструють "вчителі". Ці ще в стадії істеричок. Водійський психоз. А потім вже якось похер...їздиш спокійно. В мене це було років 20 тому,може більше...потім насрати.
   
когда обгоняет/опережает, слева/справа шоб стать перед тобой на красный
   
когда пешак становится на зебру и ждет пока ты подъедешь, подъезжаешь, останавливаешься, он начинает идти
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

заднеприводных влезунов с левой полосы и обочины и тех терпил что их пускают.
последних ненавижу люто.
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

а англії нема правила еквівалентного до "перешкода справа"

Priority to the right is a right-of-way system, in which the driver of a vehicle is required to give way to vehicles approaching from the right at intersections. The system is stipulated in Article 18.4.a of the Vienna Convention on Road Traffic for countries where traffic keeps to the right and applies to all situations where it is not overridden by priority signs (including uncontrolled intersections), including side roads and roundabouts (but not paths or earth-tracks).
   
Больше всего мне не нравится , когда перестраиваются без включения поворота....и тупо подрезают ...
Всегда не понимал невже так тяжело пальчиков палочку такую на руле или поднять вверх или опустить в низ перед маневром в ту или другую сторону и посмотреть в зеркала - может там кто-то едет в зади или с боку :)
   
заднеприводных влезунов с левой полосы и обочины и тех терпил что их пускают.
последних ненавижу люто.
Бывает чел не знает города , где то не с ореентировался по знакам , такие и просятся заранее, а есть согласен с вами просто наглые уебаны спецом , что бы не стоять и не ждать своей очереди , едут до конца и начинают проситься , так ещё и просятся в наглую подрезая...стараюсь таких не запускать ...
   
так вот ... Самое страшное это когда уебан выезжая ВПРАВО со второстепенной дороги на главную включает ЛЕВЫЙ ПОВОРОТ!!! Это все!!!
 ну.. вы понимаете?? Это типа он хочет этим показать, что он не только вправо поворачивает, но и собирается сразу в левый ряд (Пидар!!)
Блеа.. я когда такое вижу, то так хочется догнать гада, остановить как либо и потом долго его бить ногами!!
 Потом дать воды и спросить - ЗАЧЕМ ТЫ СУКА ВКЛЮЧАЕШЬ ЛЕВЫЙ ПОВОРОТ ПОВОРАЧИВАЯ ВПРАВО??
Після двох трьох разів коли спробуєш,тебе попустить.
Не тому що попадеш на упоротішого/сильнішого, а тому що поймеш що їх(долбойобів з купленими правами)зараз на дорогах України  більшість.
Навіть ті хто не агресивні,послухаєш  які вони відмазки гундосять, відраза та  зневіра у людство накривають.
Якось я бидлоксенонщика дожав,він їхав ззаду на 3му гольфі і сліпив мене ядрьоними фарами,на лінзи він звичайно не потратився,так прямо в галогенну фару вкорячив ,стаю ззаду нього , дальнє ...
Кілька сот метрів і він починає там щось йорзати , вошкатися , якісь сигнали руками  подає, на перехресті зупиняюся поруч і хочу запитати чи добре було...
А  він  сидить  , руки на кермо як мумія голова прямо і навіть не рухається   , я вже і фафакнув  і вікно опустив ,вже жінка моя рже, а він так сидить навіть оком не кліпне ,піздюк малолітній  . Дочекався зеленого і поїхав.
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

185
When reaching the roundabout you should:

give priority to traffic approaching from your right unless directed otherwise by signs, road markings or traffic lights

В усіх інших випадках усі дороги мають чіткі знаки, яка з них є пріоритетною.
Скрізь стоять знаки або уступи дорогу, або стоп.
Розмітка також є скрізь.
При повороті праворуч пропускаєш усіх,  при обгоні у тебе буде перешкода праворуч. І т.д.
   
Ямы больше 50 см.
   
Re: Что больше всего вас выбешивает когда вы за рулем?

Ничего, мне пофиг на все и на всех.
(tu)
   
Курєри з рюкзаками
   
Мене вибішує те, що не користуються поворотниками при зміні напрамку руку, при перебудові в іншу смугу, при обгоні та ін... Мені от треба розвернутись на перехресті. Це падло на зустічній їде в правій смузі, доїздає до перехрестя і, не увімкнушки поворотник, їповертає праворуч.
   
Недолугие, которых за рулём что то выбешивает
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія