Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер чоловік королеви.

Re: Помер чоловік королеви.

Говорят, что в 1943 году он даже спас от вражеского бомбардировщика корабль HMS Wallace с 163 членами экипажа на борту. Эту историю опубликовали лишь в 2003 году.
А раньше видимо были еще живы свидетели "подвига".
   
Re: Помер чоловік королеви.

  (td) Тіки Онана може влаштувати срач у поминальній гілці.
   
Re: Помер чоловік королеви.

И всё-таки просто поразительно сколько родственников, близких людей и просто друзей у покойного было на ФУПе   ;o
   
Re: Помер чоловік королеви.

боже храни королеву- крута бабця  (tu)



Ветеран війни, між іншим. Справжній, а не ряжений. Служила в регулярній армії.

 (tu)
   
Re: Помер чоловік королеви.

А принц Філіп пройшов ВСЮ ДСВ від початку і до кінця, аж до Японії. Почавши з чину мічмана і закінчивши старшим лейтенантом. Поблажок на голубу кров не давали. Ризикував разом з усіма.

Між іншим - наймолодші принци також діючі офіцери і пройшли війни.


А хто з наших мажорчиків служив? Та навіть сам «верховний головнокомандувач» косив від військомату. Капець...

 :facepalm:

Останнє редагування: 10 квітня 2021 03:59:21 від Маковій
   
Re: Помер чоловік королеви.

Показати зображення...
Ветеран війни, між іншим. Справжній, а не ряжений. Служила в регулярній армії.

 (tu)

Я до самої королеви кагбе претензій не маю у плані виконання обов"язків. А от діти у них вийшли препаршиві. Особливо принци Чарлз і Ендрю  :X .
   
Re: Помер чоловік королеви.

Покійний мав хист хуморнути))
....

ЗМІ іноді критикували заяви, зроблені принцом під час публічних виступів, особливо за кордоном, як нетактовні.
Дещо дивний гумор принца також досяг певного культового статусу.

Наприклад, він сказав британським студентам у Китаї:
"Якщо ви пробудете тут довше, ви станете вузькоокими "

в Папуа-Новій Гвінеї студенту що перейшов краіну:
"Отже, тобі вдалося дістатися не з'їденим".

В аборигенів в Австралії,
"Ви ще кидаєте дротики один в одного?"

Його заяви на адресу глав держав також іноді розцінювали як неповагу;
Він зауважив президенту Нігерії , маючи на увазі його фольклорний  одяг:
"Ви виглядаєте так, ніби збираєтеся лягати спати". [18]

Під час Ганноверського ярмарку в 1997 році він привітав канцлера Гельмута Коля словами:
"Добрий день Райхсканцлер"

Про економіку 80х:
«Усі говорили в 70х, що важко працюють і повинні мати більше дозвілля. Зараз вони скаржаться, що вони безробітні "

На концерті групі глухих дітей:
"Не дивно що ви нічого не чуєте в цьому ряду"

Про ссср в 60х
Я би хотів поїхати в рашу хоча мудаки вбили половину  моєі сімі
 “I would like to go to Russia very much, although the b**s murdered half my family."

Про кантонців і що вони жруть.
WWF meeting in 1986:
"If it has got four legs and it is not a chair, if it has got two wings and flies but is not an aeroplane and if it swims and it is not a submarine, the Cantonese will eat it."

Одного разу він рекомендував ініціативі щодо збереження птахів на карибському острові Ангілья:
«Кішки вбивають значно більше птахів, ніж люди. Змініть гасло на: "Убий кота врятуй птаха "

Під час візиту до лондонської лікарні в 2013 році принц Філіп привітав медсестру з Філіппін словами: "Філіппіни повинні бути напівпорожніми - ви всі тут, у наших лікарнях".




Останнє редагування: 10 квітня 2021 09:03:55 від Lemberg.AT
   
Re: Помер чоловік королеви.

Нормально чувачок пожил. Всем бы так
   
Re: Помер чоловік королеви.

так вроде крякнул после вакцинации,не?
   
Re: Помер чоловік королеви.

так вроде крякнул после вакцинации,не?

операцію на серці робили !
яка операція на серці в 99 ?!
   
Re: Помер чоловік королеви.

Нормально чувачок пожил. Всем бы так

З такою медичною підтримкою ще б пак. Пересічні можуть витягнути до такого віку на генетиці.
   
Re: Помер чоловік королеви.

так вроде крякнул после вакцинации,не?

До речі. Вчора мені це чоловік сказав, мене це зацікавило, але поки не встановила точну хронологію. Але першу дозу вони отримали ще в січні - яку, тримається у секреті. Чи отримали другу дозу, не знаю.

Але факт того, що у лютому він вже був у лікарні і потім йому ставало гірше і гірше.
   
Re: Помер чоловік королеви.

До речі. Вчора мені це чоловік сказав, мене це зацікавило, але поки не встановила точну хронологію. Але першу дозу вони отримали ще в січні - яку, тримається у секреті. Чи отримали другу дозу, не знаю.

Але факт того, що у лютому він вже був у лікарні і потім йому ставало гірше і гірше.
Дійсно, вакцинували і його, і Елізабет у січні.
Але чи є зв'язок між вакцинацією і погіршенням здоров'я - навряд чи скажуть, бо такі повідомлення , скажімо так, не на часі..
   
Re: Помер чоловік королеви.

   
Re: Помер чоловік королеви.



   
Re: Помер чоловік королеви.

Дійсно, вакцинували і його, і Елізабет у січні.
Але чи є зв'язок між вакцинацією і погіршенням здоров'я - навряд чи скажуть, бо такі повідомлення , скажімо так, не на часі..

 (tu)  Правди ніколи не скажуть. Тому що це страшно збентежить та завдасть неповторної ментальної шкоди мільйонам фімочок та їм подібним  ;o .
   
Re: Помер чоловік королеви.

Правди ніколи не скажуть. Тому що це страшно збентежить та завдасть неповторної ментальної шкоди мільйонам фімочок та їм подібним   .
Сраката потвора, я тебе попросив не засирати гілку своєю хворобливою уявою? Діду було 99  :facepalm:  До чого ти ковід тут плетеш і щеплення, курка тупа?
   
Re: Помер чоловік королеви.

Сраката потвора, я тебе попросив не засирати гілку своєю хворобливою уявою? Діду було 99  :facepalm:  До чого ти ковід тут плетеш і щеплення, курка тупа?

С***та потвора у тебе в ліжку. Це по-перше. По-друге, ти хоча б врубався, про що була моя відповідь?

Ні? відповзай.
   
Re: Помер чоловік королеви.

С***та потвора у тебе в ліжку. Це по-перше. По-друге, ти хоча б врубався, про що була моя відповідь?
Залиш свої еротичні фантазії при собі, тп.  Тут гілка про діда Філіпа, йдіть на xyй звідси зі своїми тупими змовами і срачами.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Залиш свої еротичні фантазії при собі, тп.  Тут гілка про діда Філіпа, йдіть на xyй звідси зі своїми тупими змовами і срачами.

Сам іди. До тебе взагалі ніхто не звертався.

ПС. Тварино, ще раз ляпнеш щось про мою зовнішність - вигребеш не по дитячому. Я у тисячу раз привабливіша і тебе, і твоєї жінки, і ти це прекрасно знаєш, чорнороте клаповухе лайно  :X
   
Re: Помер чоловік королеви.



Я у тисячу раз привабливіша і тебе, і твоєї жінки
Я взагалі у привабловості до жінок не міряюсь  :facepalm: Йди роби лондрі у бейсмент чи хату клінь, вайф дьюті, май ес.   І не чіпай дружину і дітей, бо бумеранг летить.

Останнє редагування: 10 квітня 2021 18:34:02 від Фома Липецкий
   
Re: Помер чоловік королеви.

Показати зображення...
Я взагалі у привабловості до жінок не міряюсь  :facepalm: Йди роби лондрі у бейсмент чи хату клінь, вайф дьюті, май ес.   І не чіпай дружину і дітей, бо бумеранг летить.

Я теж чиясь дитина і дружина, чоронороте неадекватне чмо. Так що закрий пащеку. Якби ще воно було із своєю благовірною хоч трохи fuckable. А то без сліз дивитися неможливо  :K і воно ще чужі дупи коментує, які не бачило від слова взагалі  :X

І взагалі, your time is up. Forget about my existence. Take a hike to a mountain from which there is no return!  :X
   
Re: Помер чоловік королеви.

Я теж чиясь дитина і дружина
Повторюю тупій паскуді - не чіпай мою дружину і дітей. Я твого чоловіка і доньку не чіпаю.  Написав зрозуміло чи на канадську перекласти? Га?

Take a hike to a mountain from which there is no return!
Проня наша Прокопівна.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Повторюю тупій паскуді - не чіпай мою дружину і дітей. Я твого чоловіка і доньку не чіпаю.  Написав зрозуміло чи на канадську перекласти? Га?

Проня наша Прокопівна.

Твоїх дітей ніхто не чіпав. А ось ти мого чоловіка чіпав, і неодноразово. Я твою жінку взагалі не чіпала, поки ти не почав додовбуватися до моєї зовнішності.

Так що, for the record, я гарніша набагато і за тебе, і за твою жінку. Це просто достовірний науковий факт.

Так що замкнися на цю тему назавжди. Компрехенд?
   
Re: Помер чоловік королеви.

 :facepalm: деду конечно rip.
ps а что касается королевской семьи то это британский 95 квартал. даже не смешно уже. бритиши стримко деградируют. 
   
Re: Помер чоловік королеви.

Твоїх дітей ніхто не чіпав.
Ти думаєш я не помітив як ти висрала ініціали?
А ось ти мого чоловіка чіпав, і неодноразово.
Твій чоловік - свята людина дай боже йому здоров'я!
Я твою жінку взагалі не чіпала, поки ти не почав додовбуватися до моєї зовнішності.
Ще раз тобі кажу - не чіпай мою жінку і дітей, тупа потвора.

я гарніша набагато і за тебе, і за твою жінку.
І за бегемота у лондонському зу!
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ти думаєш я не помітив як ти висрала ініціали?
Твій чоловік - свята людина дай боже йому здоров'я!
Ще раз тобі кажу - не чіпай мою жінку і дітей, тупа потвора.

І за бегемота у лондонському зу!

Ініціали? а ти не думав про "ініціали", коли порушив мою приватність, залізши в лінкедін і посилаючи моє фото всім, кому не лінь - навіть медвєдці?

І до речі, мені цю інфу прислали у приват. Як я казала, ти своїм хамством і поведінкою дістав не тільки мене. За тобою уважно слідкують, як я уже сказала.

Так що попустися і mind your own business, double brownbagger piece of crap.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ініціали? а ти не думав про "ініціали", коли порушив мою приватність, залізши в лінкедін і посилаючи моє фото всім, кому не лінь - навіть медвєдці?
Ти ТП, в лінкедіні у тебе паблік профайл. Все що паблік - то паблік. Мозку осягнути це вистачить?  Інфа про моїх дітей - це приватна інфа. 
piece of crap
Досить серти в цій темі, гігантська дупа  :facepalm: Йди в бейсмент.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ти ТП, в лінкедіні у тебе паблік профайл. Все що паблік - то паблік. Мозку осягнути це вистачить?  Інфа про моїх дітей - це приватна інфа. 
Досить серти в цій темі, гігантська дупа  :facepalm: Йди в бейсмент.

Ти дурак? посилати чужі фотки по приватах без дозволу цієї людини (що є порушенням правил цього форуму) - це паблік профайл?

До речі, кожен може зробити пошук по твоєму імені і знайти відео в ютубі і взнати самостійно, як звати твоїх дітей.

За твоєю логікою, якби я запостила це відео тут, це буде ок, правильно?

Не бійся, не запощу - я ж не ти, огидна тварино  :X
   
Re: Помер чоловік королеви.

До речі, кожен може зробити пошук по твоєму імені і знайти відео в ютубі і взнати самостійно, як звати твоїх дітей.
Кинь лінк на відео в приват, якщо не брешеш.

За твоєю логікою, якби я запостила це відео тут, це буде ок, правильно?
Так і з католицької школи фотка буде  :facepalm:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ти дурак? посилати чужі фотки по приватах без дозволу цієї людини (що є порушенням правил цього форуму) - це паблік профайл?
Тьотя, паблік інфу можна шарити як завгодно.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Помоечный дезертир Фома и тут умудрился затеять срач. Редчайшей ссучености поц.  :facepalm1:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Тьотя, паблік інфу можна шарити як завгодно.

Ну от розшаримо відео, як патріот України Фіма у сімейних трусах носить дітей по хаті, а його полішуцька сільська жінка розмовляє з ним ... чистою, як сльоза, російською  ;o

Відео у публічному доступі.

Дозвіл даси?  :gigi: Який дозвіл, адже Фіма написав, що можна шарити як завгодно.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ну от розшаримо відео, як патріот України Фіма у сімейних трусах носить дітей по хаті, а його полішуцька сільська жінка розмовляє з ним ... чистою, як сльоза, російською  ;o

Відео у публічному доступі.

Дозвіл даси?  :gigi:
Давай мені у приват
   
Re: Помер чоловік королеви.

Давай мені у приват

Я тобі навіть у приват не дам. Скажи благовірній, щоб або видалила, або зробила приватним.  :facepalm1:

Тварина ти невдячна  :X
   
Re: Помер чоловік королеви.

Ну от розшаримо відео, як патріот України Фіма у сімейних трусах носить дітей по хаті, а його полішуцька сільська жінка розмовляє з ним ... чистою, як сльоза, російською  ;o

Відео у публічному доступі.

Дозвіл даси?  :gigi:

Украинский патриот Фома воспитывает детей на русском?! Не верю! Дайте пожалуйста посмотреть. Если он такое реально выложил то это ценная публичная информация  X(
   
Re: Помер чоловік королеви.

И да, Фома, как основатель Uapolitics, фигура безусловно публичная
   
Re: Помер чоловік королеви.

Я тобі навіть у приват не дам. Скажи благовірній, щоб або видалила, або зробила приватним.  :facepalm1:

Тварина ти невдячна  :X
Все з Вікою ясно. Відоса у приват я не отримав.
Бачу тут ще одна ТП підтягнулась.
   
Re: Помер чоловік королеви.

Все з Вікою ясно. Відоса у приват я не отримав.
Бачу тут ще одна ТП підтягнулась.

Нащо мені скачувати чужі cringeworthy відоси? спитай у жінки - у неї є декілька. Там, де діти ще малі, а також де вона вивела їх на ігрову площадку і називає по іменах.

До речі, cute kids - і близнюки це взагалі круто. Килим хоч на підлогу вже купили? бо дітлашня наяюрювала по паркету (чи ламінату)  :facepalm1:
   
Re: Помер чоловік королеви.

Украинский патриот Фома воспитывает детей на русском?! Не верю! Дайте пожалуйста посмотреть. Если он такое реально выложил то это ценная публичная информация  X(

Він розмовляв українською, а жінка - російською. На інших відео - англійською до дітей.

Але російська жінки мене добила  :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія