Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини? :D

В ех своих женщин я искренне любил (с) казанова
   
ладно. Ты. Но есть же мир вокруг тебя. Ты что его не видишь? Мужики ипутся когда жена первенца рожает. Причем они жену искренне любят.

Есть такие примеры.Даже знаю одну,которая мужу разрешала сходить налево будучи беременной.Но это исключения ,поэтому не может считаться нормой
   
я за сексуальную свободу женщины.
Сексуальна свобода відміняє порядність? Не заводьте постійного партнера і трахайтесь з ким хочете. Тількі не зовсім розумію для чого шукати десь на стороні, вам соромно що ваші друзі узнають що ви за сексуальну свободу?
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

У мого другана, будуча жінка на колінах, перед ним стояла і просила щоби пійти в Загс
Він в той момент лежав під ліжком, щоб вона його не знайшла....  :gigi:
   
Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт
:lol: одна тут розказувала , що була незаймана до 40  :D

а зараз всіх учить . як треба жити з мужчинами  :D

У моєї дружини ніколи "не боліла голова" !
у мене завжди "хватало грошей на її цяцьки"
у монастир їдемо, поїхали. в гори. в гори.
на море, на море , в театр. в театр
 по гриби , по гриби трах. трах  :D   :D





   
Жинка - людина. Вона може вбити голими руками й чоловіка. До неі мусимо відноситися з повагою.
   
зараз на 1+1 ота дама із "під Полтавою"
палюбишь и казла !  :D це її слова
Клуша, ти чому в 40 заміж не вийшла ?!
може ти ... хуже кози  :D
   
Хехе, ну що тут?

Пишаюся собою. Накинула вкинула непогано дрищщів дріжжів. Прихожу - все булькає та піниться  :laugh: Поліщуки збудилися, фімочки вмостилися зручніше (вони збуджені перманентно), біндерівці цитатки потаскали у треті теми  :facepalm1:

Милота  :laugh:

Зараз закладу лахор"я в пральну машину і роздам всім сестрам по сєрьгам і браттям по anal plugs   :pooh_lol: :laugh:
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт
Если вы дотянули до 34, то вы - бесчувственное бревно. Свадьбы-дети не поменяют этого никогда. Соответственно, мужик, если сам не бревно, уйдет обязательно.
А на не/девственности плевать, это правда. В любом возрасте. Как и на число партнёров (в разумных пределах, естественно).
   
Сексуальна свобода відміняє порядність? Не заводьте постійного партнера і трахайтесь з ким хочете. Тількі не зовсім розумію для чого шукати десь на стороні, вам соромно що ваші друзі узнають що ви за сексуальну свободу?
Вибачай але кажеш дурницю...

Якщо у людини погляди про вільне кохання, вона їх може реалізувати тільки у великому місті. Там де її ніхто не знає і вона ніким не цікавиться.

Наше суспільство хворе, йому нормально обрати Лозінського і казати що він нормальний після вбивства людини, воно нормально зсприймає коли крадуть чи дурять сусіда. А коли мова про вільне козання в любому місті менше 40 000 людей людини перетворюють в ізгоя. Бо всі знають хто з ким і куди.

Якщо суспільство тебе цькує і є має подвійні стандарти моралі, чого ти можеш так само дурити його щоб воно відстало?

Свобода стосунків можлива або у великому місті, або якщо люди втіхаря з різних міст списуються...

Брехливе суспільство має адекватну відповідь.
   
 :laugh: как хорошо не подпадать ни под один из ответов цикавого опытування. Тыцьнув "свое"
   
:lol: одна тут розказувала , що була незаймана до 40  :D

а зараз всіх учить . як треба жити з мужчинами  :D

У моєї дружини ніколи "не боліла голова" !
у мене завжди "хватало грошей на її цяцьки"
у монастир їдемо, поїхали. в гори. в гори.
на море, на море , в театр. в театр
 по гриби , по гриби трах. трах  :D   :D
Якщо мова про кадру, то вона просто брехло.
   
Так а як він пояснив те, що  не давав про себе знати ті кілька днів чи тижнів?
Подумав, що ти не хочеш мати нічого серйозного з ним, раз не приняла  подарунок?  ;o

Пояснив, що це образило його, що я не прийняла його подарунок. І сказав, що вибрав такий, бо якраз і хотів показати, що у нього серйозні наміри.

Мені у свій час, коли я ще була в 6 чи 7 класі, мені пояснила моя люба кузина (яка була дуже гарна, розумна і популярна дівчина), що максимум, що порядна дівчина візьме у хлопця у подарунок - це букет квітів і коробочку цукерок. Це врізалося мені у підкірку мізжечка назавжди,

Причому я вважаю себе досить щедрою подругою. Наприклад, коли між двома бойфрендами ми з моїми друзями-чоловіками зустрічалися і разом проводили час і в когось був др, то я запрошувала його в ресторан і оплачувала вечерю, нічого не очікуючи взамін. Ну і вони мене водили на ланч чи в кіно. Навіть з моїм майбутнім чоловіком (а на той момент ми були просто друзі), я запросила його в хороший стейкхауз на його др і подарувала подарунок.

Мені це було робити приємно для людей, які для мене щось значили.
   
Ох тут Віка усім покаже. Вам так не жити, бугага!

Казанова piped up  :facepalm1: . Фімочка, ну кому-кому, а тобі краще мовчати на цю тему, досвічений ти наш  :laugh:

Останнє редагування: 20 березня 2021 23:23:28 від Inanna
   
п. Інанно, можна Вам зробити зауваження ?
Ваша писанина українсько-канадійським діалектом, звучить так само гидко,

Це не українсько-канадський діалект, а мій власний авторський стиль.

Не подобається - є чарівна кнопочка "ігнор".

Дякую  ;)
   
согласен

Якщо чесно, то частково проблеми у моїй рілейшеншип з екс були через це. Бо мої батьки пресингували мене, а я його. Хоча ми вже почали дивитися на будинки разом, і обговорювати майбутнє.

Але там були більш фундаментальні проблеми, у тому числі різні комунікаційні стилі та інші нюанси. У мене зайняло майже два роки перестати відчувати щось до нього, але навіть коли ми зустрічались, то в мене були моменти паніки, коли я думала, що ми будемо разом назавжди. Це дуже дивно. Думаю, якби ми і одружились, то б рано чи пізно розлучились.

Але в результаті я вдячна йому, що він все це не затягував і не морочив мені голову. І якби він зі мною не розійшовся, я б не зустріла свого чоловіка.
   
Чорт, думав Asti квiти подарувати, а ви тут розвели "примусили - не примусили...."

Добре, подавiться - два шлюба що я мав, були за коханням.
Але побут .. лядський... жiнок, на жаль, перетворював на пошуканок iншого...


   
Казанова piped up  :facepalm1: . Фімочка, ну кому-кому, а тобі краще мовчати на цю тему, досвічений ти наш  :laugh:
Вікусь, Ісус вже вмер, а ти ще живого діка не бачила  :facepalm:
   
А если не бегаете Вы, значит те хлопцы Вам не очень-то и нужны.

Це не так однозначно.

Наприклад, якщо тобі ще поки все одно (не запала), так і є. Я зустріла екс майже відразу по приїзду. Коли я потрапила в Канаду, це був найбільш ейфоричний період мого життя. Частково тому, що мені видали лептом з дайялапом і я мала фактично безлімітний інтернет (чого у мене не було в Україні). І у весь свій вільний час я висіла в інеті і качала улюблені треки з Напстеру. А бф ніяк до мене не міг додзвонитися. Починає стукати в аську - відключайся уже, я до тебе додзвонитися не можу!  :laugh: Мені була важливіша моя музика, ніж він.

А коли починається пуш-енд-пул, і коли вже не все одно, я все одно не дзвонила. Частково це метод контролю (слово "забити" чули?), а частково тому, що коли він не дзвонив, не дзвонив і нарешті подзвонив - це ментальний high, отримуєш валідацію свого роду.
   
Сначала вы храните девственность до 34. Потом свадьба дети.
Потом у него кризис среднего возраста и он уходит к школьнице которая перетрахалась с половиной двора
Живут они счастливо до старости. На девственность ему плеватт

Буває і так. Той факт, що я зробила такий вибір, не дає ніяких гарантій.

Мало того, мого чоловіка не напрягало б, якби я не була цнотливою. Як і не напрягало, що я була. Ну так склалося.
   
От хороших жён не уходят.Или может просто не стоит жениться на мудаках?

Знала історії, де не тільки йшли від чудових і достойних жінок, а ще і перетворювали їх життя у кошмар. Саме тому що ці достойні не мали стержня і терпіли.
   
:lol: одна тут розказувала , що була незаймана до 40  :D

а зараз всіх учить . як треба жити з мужчинами  :D

У моєї дружини ніколи "не боліла голова" !
у мене завжди "хватало грошей на її цяцьки"
у монастир їдемо, поїхали. в гори. в гори.
на море, на море , в театр. в театр
 по гриби , по гриби трах. трах  :D   :D

І знову цей брехун, який збрехав, що не викладав свою фотку і не вибачився, тягає свою дружину  :facepalm1:

І ще раз і востаннє - я вийшла заміж з відповідними наслідками у 34 (тридцять чотири) роки.
   
ладно. Ты. Но есть же мир вокруг тебя. Ты что его не видишь? Мужики ипутся когда жена первенца рожает. Причем они жену искренне любят.

Це для мене дно. Хіба що у них домовленість, тоді ок.
   
Есть такие примеры.Даже знаю одну,которая мужу разрешала сходить налево будучи беременной.Но это исключения ,поэтому не может считаться нормой

Ну якщо вона дозволила ...
   
У мого другана, будуча жінка на колінах, перед ним стояла і просила щоби пійти в Загс
Він в той момент лежав під ліжком, щоб вона його не знайшла....  :gigi:

 ;o  Це трагедія.

Десь читала, що якщо жінка постійно проявляє ініціативу, то в результаті навіть чоловік перестає нею цікавитися.

Це принизливо - просити на колінах, щоб він на ній одружився. Вона була вагітна?
   
Если вы дотянули до 34, то вы - бесчувственное бревно. Свадьбы-дети не поменяют этого никогда. Соответственно, мужик, если сам не бревно, уйдет обязательно.
А на не/девственности плевать, это правда. В любом возрасте. Как и на число партнёров (в разумных пределах, естественно).

ЛОЛ! Більше нічого не скажу  :rotate:

До речі, теж не пригадую, щоб у мене колись "боліла голова". Хоча я страждаю від мігреней.
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

Золоте правило для дівчини - більше року не зустрічатись. Якщо не запропонував - next!

Також ні в якому випадку не співжити.  Якщо хоче її отримати, повинен формально одружитися.

Також ніколи не телефонувати і не бігати за хлопцями. Бігати повинні вони, а якщо не бігають за вами, значить, не дуже ви їм і треба.

буга га
Некст ! Наступний лох !
   
Вікусь, Ісус вже вмер, а ти ще живого діка не бачила  :facepalm:

Не вважаю це чимось, чого слід соромитися. Навіть навпаки.

А ось тобі чогось пече чужий гімен. І чому? Впевнена, твоя put out no problemо - до весілля чекати не довелось, чи не так  :) ?
   
буга га
Некст ! Наступний лох !

Правильно. Вас багато, а ми одні  :gigi:
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

І знову цей брехун, який збрехав, що не викладав свою фотку і не вибачився, тягає свою дружину  :facepalm1:

І ще раз і востаннє - я вийшла заміж з відповідними наслідками у 34 (тридцять чотири) роки.
Цнота до 34 ? Це буває ? В мене мало варіантів, як Ж може зберегти цноту до 34, але всі вони сороміцькі.
   
Цнота до 34 ? Це буває ? В мене мало варіантів, як Ж може зберегти цноту до 34, але всі вони сороміцькі.

Буває. Я вже пояснювала у темі, кому за 45. Частково обставини, частково моє рішення - а мої бф розуміли і підтримували в цьому рішенні.

А вік - то таке. Я в 30 виглядала, як дехто в 20 ніколи не виглядав.

В мене є знайомі канадки досить нормальної зовнішності. Зуб даю, що цнотливі, бо у них навіть серйозних бф не було.

Останнє редагування: 20 березня 2021 23:57:25 від Inanna
   
Вибачай але кажеш дурницю...

Якщо у людини погляди про вільне кохання, вона їх може реалізувати тільки у великому місті. Там де її ніхто не знає і вона ніким не цікавиться.

Наше суспільство хворе, йому нормально обрати Лозінського і казати що він нормальний після вбивства людини, воно нормально зсприймає коли крадуть чи дурять сусіда. А коли мова про вільне козання в любому місті менше 40 000 людей людини перетворюють в ізгоя. Бо всі знають хто з ким і куди.

Якщо суспільство тебе цькує і є має подвійні стандарти моралі, чого ти можеш так само дурити його щоб воно відстало?

Свобода стосунків можлива або у великому місті, або якщо люди втіхаря з різних міст списуються...

Брехливе суспільство має адекватну відповідь.
Що ж це за вільне кохання якщо втіхаря?
   
Що ж це за вільне кохання якщо втіхаря?
А ти перед ким маєш бути чесна? Перед собою партнером чи Суспільсвом?

Супільством яке тебе дурить?

Мале місто ... Просто не варто обманювати тут себе, що якщо ти чесний з суспільством, то ти можеш його ігнорувати, тіпа як сферичний кінь у ваккумі.
   
А ти перед ким маєш бути чесна? Перед собою партнером чи Суспільсвом?

Супільством яке тебе дурить?

Мале місто ... Просто не варто обманювати тут себе, що якщо ти чесний з суспільством, то ти можеш його ігнорувати, тіпа як сферичний кінь у ваккумі.
В першу чергу перед собою, потім перед партнером, а суспільство то вже другорядне. Хочеш вільного кохання не заводь постійного партнера, тим паче чоловіка. А що там бабусі на лавці будуть пліткувати, хвилювати не повинно, ну якщо і вправду за вільне кохання. Інакше то не вільне кохання, а блядство. Нє?
   
Женщину должны добиваться
:lol:
Ключова помилка "дімцов по жизні". Тебе, простака, переконали в цьому, і ти пішов радісно в стойло, вірячи, що сам обрав цей шлях.
Те, що має статись - стається, якщо на сцені не повні ідійоти. Якщо не стається - варто задуматись, чому, і чи дійсно воно повинно статись.
Але ви добивайтесь, дімци, добивайтесь. Вам, можливо, в процесі сратимуть на голову, але то нічого, так має бути по сценарію. Зате потім - настане блаженство. :weep:
   
Сексуальна свобода відміняє порядність? Не заводьте постійного партнера і трахайтесь з ким хочете. Тількі не зовсім розумію для чого шукати десь на стороні, вам соромно що ваші друзі узнають що ви за сексуальну свободу?
мне сложно общаться когда мой текст понимают не буквально а что то придумывают.
   
мне сложно общаться когда мой текст понимают не буквально а что то придумывают.
Тоді вчись компактно і точно формулювати свої думки, бо "за сексуальную свободу женщины" виглядає, в кращому разі, ржачно.
   
мне сложно общаться когда мой текст понимают не буквально а что то придумывают.
Гм, я щось не правильно зрозуміла? Ви спочатку радите трахаться не в своїй компанії, а потім декларуєте сексуальну свободу жінок. То мені стало цікаво, що ж то за свобода, коли стидаєшся її в своїй компанії.
Я теж за сексуальну свободу: любиш кохайся з чоловіком, не любиш роставайся і шукай іншого. А любити одного, а трахатися з іншим то не свобода, то блядство, імхо.
   
Тоді вчись компактно і точно формулювати свої думки, бо "за сексуальную свободу женщины" виглядає, в кращому разі, ржачно.
куда уж компактнее
   
Гм, я щось не правильно зрозуміла? Ви спочатку радите трахаться не в своїй компанії, а потім декларуєте сексуальну свободу жінок. То мені стало цікаво, що ж то за свобода, коли стидаєшся її в своїй компанії.
Я теж за сексуальну свободу: любиш кохайся з чоловіком, не любиш роставайся і шукай іншого. А любити одного, а трахатися з іншим то не свобода, то блядство, імхо.
я предложила инанне точнее будущим инаннам которые хотят быть со стержнем и чтоб потом по имени отчеству называли трахаться где то на стороне
Вот и все что я написала
А потом уже придумали про женские мульки
Про блядство
И даже про меня что то там
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія