Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Національний склад уряду України. (Брехня чи правда?) 8-)

Насіров: Мій тато – азербайджанець, мама – єврейка, але я почуваюся українцем...  :pooh_lol:

У Тимошенко фігура також не українська  B-)  щоб там не писали в біографії.
До речі, Насіров в кінці 2023 мав звільнитися із-за грат. Де тепер він, відразу сховався десь за кордоном?
   
При Кучмі почаласяся проявлятися   вся ця непропорційна національна складова, коли він Пінчука в зяті обрав
   
Без врахування таких чисельних націй як совки і укроси, і не менш чисельної групи національно індиферентних людей, ніякого об'єктивного аналізу не може бути.
   
  В літаку мільярдеру стало зле. Серед пасажрів був лікар отож він оглянув хворого й оголосив на весь салон: - Мільярдер дає мільйон долярів тому хто має кров 4 групи й здасть йому шприц своєї крові. Зголосився один. Лікар взяв кров й вколов хворому. Мільярдер ожив й виписав чек на 1000$.
  Чоловік  здивовано: - Ви ж обіцяли мільйон!!!
  - А Ви, чоловіче, єврей?
  - Так. Я єврей!
  - Не дивно, що після ін"єкції вашої крові я вмить таким жадібним став!
 :gigi:
   
Re: Національний склад уряду України. (Брехня чи правда?) 8-)

"Уряд національної єдності" ?  :shuffle:
   
"Національний склад уряду та парламенту України

Немає досліджень чи опитувань, у яких би оцінювали етнічне походження урядовців та парламентарів України. Крім того, навіть при наявності таких досліджень все одно би виникали питання достовірності цих даних, про що ми зазначили вище."

Але ж все рівно:

"БЕЗПІДСТАВНО: Не українці, а єврейська меншина керує Україною"

 :gigi:
   
Дякую, Антік за сміливу тему!!!
Одразу стало видно свиноту, що ховається за спинами українців та обливає брудом посполитих....
Здоров,я та надійного плеча для досягнення вікової волі всім нам!!!
   
популістична фуйня

мусор, який краде при обшуку дорогий годинник теж єврей?

прокурор що торгується за хабар - теж єврей?

гринкевич що обворовує українську армію, через тендери підписані українськими чинушами - теж євреї?

суть в тому що багато українців - злодії. і нема міцної руки щоб вибити циганщину.
   
сбушник вкрав у дубінського телефон.

єврей? чи злодій-українець
   
Дякую, Антік за сміливу тему!!!
Одразу стало видно свиноту, що ховається за спинами українців та обливає брудом посполитих....
Здоров,я та надійного плеча для досягнення вікової волі всім нам!!!
Ти що таке?)
   
сбушник вкрав у дубінського телефон.

єврей? чи злодій-українець
Ти - дружина дубінського?) який телефон у СІЗО?)
   
популістична фуйня

мусор, який краде при обшуку дорогий годинник теж єврей?

прокурор що торгується за хабар - теж єврей?

гринкевич що обворовує українську армію, через тендери підписані українськими чинушами - теж євреї?

суть в тому що багато українців - злодії. і нема міцної руки щоб вибити циганщину.
Приїжджай - вибʼємо тобі зуби)
   
Ти - дружина дубінського?) який телефон у СІЗО?)
   
за оцінкою Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України, в країні налічувалося від 28 до 34 мільйонів осіб (у межах країни на 1 січня 2022 року). (С)
А ось національний склад уряду:
https://voxukraine.org/bezpidstavno-ne-ukrayintsi-a-yevrejska-menshyna-keruye-ukrayinoyu
  М-дя... 8-)
Увы.Посмотри вокруг. В каждом регионе носатые на правящих постах или мутанты. Для этого был использоыван суржик с помощью суржика произошло остранение коренной нации от ресурсов и средств производства, что привело к войне.
   
Приїжджай - вибʼємо тобі зуби)
в холуях правителей одни придурки
   
сбушник вкрав у дубінського телефон.

єврей? чи злодій-українець

дубінський?
єврей-злодій
   
Дякую, Антік за сміливу тему!!!
Одразу стало видно свиноту, що ховається за спинами українців та обливає брудом посполитих....
Здоров,я та надійного плеча для досягнення вікової волі всім нам!!!
через те, як накинулись на antik у цій темі, та й у інших, я вже починає  думати,  що їх більшість і на ФУПі.
                                                                                          жарт  ;)    
   
і Вам добра та миру....
але видається, що гнид занадто багато в манюній Україні...а ще більше продажних...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія