Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Температура у вас в приміщенні?

Re: Температура у вас в приміщенні?

Ну, продемонструйте кращий варіант.  :D
мы же не письками меряемся. У меня чуть теплее, но я уже котел включил. День, сутки, без электричества были, инерции дома хватило не остыть.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Завдяки теплій погоді в листопаді витрата газу тримається на 3.6 м3/добу. Температура в кімнатах 17.5-18.2.

Останнє редагування: 10 листопада 2018 11:32:15 від ricardo
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Жирують фупчики. Меньше 18 ни у кого. Когда начнем наконец к газовой соске проситься, сколько лет ждут они нас три или четыре?

спокойнЕЕ.
За 12 лет не сжег ни куба газа.
Так уж вышло что его просто не дотянули, а когда дртянули - решили что я буду платить за всю улицу ну и я решил что ну его - и в пару к пиролизному котлу поставил тепловой насос.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

спокойнЕЕ.
За 12 лет не сжег ни куба газа.
Так уж вышло что его просто не дотянули, а когда дртянули - решили что я буду платить за всю улицу ну и я решил что ну его - и в пару к пиролизному котлу поставил тепловой насос.

  (tu)
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Завдяки теплій погоді в листопаді витрата газу тримається на 3.6 м3/добу. Температура в кімнатах 17.5-18.2.

  (tu)
 Але вже підійшов холод до України. Сподіваюсь у цьому сезоні ще буде час, коли його знову замінить більш тепла погода.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

С утра была +15. Чувствую себя как будто я в Британии. Британским лордом, ага. Днем выросла на полтора градуса. Сразу почувствовал себя французом. Вечером буду снова лордом. Зажгу, пожалуй, вечером камин. Вот.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Прохладно, но не критично.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

мы же не письками меряемся. У меня чуть теплее
  ;o
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Зажег котел. На дровах. Если открыть загрузочную дверцу, можно представить, что это камин!
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Прохладно, но не критично.

 У вас зараз автономка?
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Зажег котел. На дровах. Если открыть загрузочную дверцу, можно представить, что это камин!

 Навіщо уявляти, взяв - і зробив!!!  :)
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

У вас зараз автономка?

Нет, пока ЦО. Думаю, что будет дороже, чем в том году(было 2600-2700 за 64м), будем растягивать на год оплату.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Нет, пока ЦО. Думаю, что будет дороже, чем в том году(было 2600-2700 за 64м), будем растягивать на год оплату.

 Здається,ви рік тому писали, що у вашому містечку закривають центральні котельні і переходять на автономки. Ні?  :)
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Нет, все работает, но наверное отапливают брикетами или гранулами. Но от ЦО отказываются целыми домами, то есть вероятность полного закрытия котельни. В первую очередь наверное потому, что например на улице было тепло, ходили в блузках, а все равно минимально топили, в хате жара, все открыто, а деньги платить надо, а за что? Если получится, то в следующем году надо как то отрезаться от ЦО.


Останнє редагування: 10 листопада 2018 18:23:45 від Микроба
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Навіщо уявляти, взяв - і зробив!!!  :)
https://www.youtube.com/watch?v=wLygogrzuAM

Всё это как бы хорошо, но тащить дрова в жилую комнату это плохая идея. С них труха сыпется. И чистка зольника тоже дело достаточно грязное. Мой "камин" в сенях. А обогревает всю хатку через батареи.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

+20 / +21 Грію 2 кімнати по годині вдень
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

26 :laugh:
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Re: Температура у вас в приміщенні?

Нафіга ?
жінка любить тепло
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

С утра была +15. Чувствую себя как будто я в Британии. Британским лордом, ага. Днем выросла на полтора градуса. Сразу почувствовал себя французом. Вечером буду снова лордом. Зажгу, пожалуй, вечером камин. Вот.
:gigi:  :-B  [A] правда включила теплу підлогу на декілька годин. +18, 4 куба потягнуло.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

жінка любить тепло
Думаю, що якби я підтримував 26 град, то витрата газу виросла б у 2.5-3 рази.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

+21.Загрузили дровяной. Біло 16-18. Мне комфортно в прохладе. Все любят тепло. Посему сплю с открітой форточкой, если в поездке. Дома ложусь рано, при открітом же слегка окне. Главное уснуть, а там всяко ..
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

жінка любить тепло
ого!
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

26 :laugh:
давай фото термометра
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Запоріжжя, 9ти поверхівка. 24 приблизно.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Без рівня CO2 по будинку дані не цікаві. Про всяке PM2.5 в тиху морозну ніч по селу і думати не варто.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Киев, батареи все перекрыты, +21
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

22,3

теплые полы на 23 стоят (электрические)

котел  на 22, запускается по расписанию
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

зараз 20-21
все утеплено
ніяких підігріві полу -стін  немає

ЦО...батареї гарячі  :beach:
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

зараз 20-21
все утеплено
ніяких підігріві полу -стін  немає

ЦО...батареї гарячі  :beach:

Что же у вас там утеплено, если при горячих батареях всего 20—21?  :S
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Что же у вас там утеплено, если при горячих батареях всего 20—21?  :S

бувають гарячіші при морозах..коли руку тримати не можна..зараз просто гарячі [ua]
вікна на балконах не закриті ще (+ провітреня кожен день 2-3 рази)....якщо закрити буде вище температура . Але вище не треба зараз
   
Re: Температура у вас в приміщенні?
den

17-18 зараз
За 5 днів  електрокотел взяв 100 кВт годин вночі
Тримав 16 вночі іс12 вдень
150м площа
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Запоріжжя, 9ти поверхівка. 24 приблизно.

 Ого! ЦО, ввімкнули (якщо так, то коли, бо, наскільки знаю, у Запоріжжі ще до останнього часу не вмикали)?
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Температура 77 с кондиционером...
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Тримав 16 вночі іс12 вдень

12 град вдень ?
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Багатоповерховий будинок.5 поверх. В квартирі +23С.Будинковий тепловий лічильник показує 54 kW.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

В зале +18...+19°С
В детской +16°С

Батареи включаю, если морозы (от -15°) держатся больше трёх дней подряд.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

ЦО, багатоквартирний будинок, батареї ледь теплі (гарячі ніколи не бувають) - +18 С.
При морозах без е/обігрівача температура +14 - 15 С.
Того року платила за тепло 2500 - 2600, цього року навіть боюся уявити, скільки виставлять.

Містечко негазифіковане, кажуть палять палетами.
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Багатоповерховий будинок.5 поверх. В квартирі +23С.Будинковий тепловий лічильник показує 54 kW.
Цікаво.
1 кВт = 0,00086 Гкал/год
https://microklimat.pro/sistemy-otopleniya/raschet-sistem-otopleniya/gkal-v-kvt.html
54*0,00086=0,04644 Гкал/год
За добу 24 години 24*0,04644=1,11456 ГКал
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1018718.0
   
Re: Температура у вас в приміщенні?

Свіжі показники теплового лічильника.На дворі +4,сиро,тихо.

5 поверховий цегляний,неутеплений, будинок.5 поверх. Вікна-пакети. Температура 23С.

P=88kWt
споживання теплоносія=5,6kub.m/h
t1=54,18C
t2=40,4C
t1-t2=13,8C
Зменшив споживання теплоносія до 5,2куб.м/год.
Читайте ,аналізуйте,питайте.З задоволенням навчу економити тепло.Прошлий опалювальний сезон ми платили за кв.м. 18-22грн.Там де не регулюють,значно більше.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія