Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кваліфікація ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 21:00 Генк - Шахтар. Колос - Караганда :warning2:

ФРади выигрывает у Славии 2-0

Харатин с пеналя забил

Однако Ребровское наследие

Это ж Славия в прошлом сезоне неплохо играла? С Лацио вроде и еще там
   
матчі Шахтьора і Спартака у ЛЄ обіцяють бути цікавими

звичайно

у динамо скоріше взагалі ніякої цікавості не буде...останне місце
   
Навіть є щоденна п'ятихвилинна добірка новин футболу, серйозні бабки вкидають.

   
Точно?

А то я начало матча кацапов включил, они рассказывали "если Спартак проиграет, гарантировано в ЛЕ попадет"

А, я понял. Ты про то что в ЛЧ не попадут

Ну там Эйндховен. По силе как Бенфика

це факт

наступний раунд  ЛЧ плей оф..за вихід у групу
   
Зовсім поплив олдбой. Воно зрозуміло, дуже важкий тиждень. Що ні гра, то «обосратушкі».

Але то звичайна доля тих, хто працює на кацапів. Далі буде ще веселіше
   
щось Слава зливає так тихесенько..буднічн о аж дивно

0
Ференцварош (Вен)
Славия Прага (Чех)
2
 -
0

   
звичайно

у динамо скоріше взагалі ніякої цікавості не буде...останне місце


краще останнє місце у ЛЧ ніж останнє місце у ЛЄ

хотя...  Рінат Лєонідич сказав лучше проіграть  :laugh:
   
у Славії Качараба

автогол і привіз пенальті. два голи самотужки

школа Шахтьора  (tu)
   
Товарищеские матчи клубов

Ред Булл - Барселона

2 - 1


 8-)
   
звичайно

у динамо скоріше взагалі ніякої цікавості не буде...останне місце


кстать ти весь минулий чемп розказував що все одно Шахтьор буде чемпіоном
там такі гравці, така техніка

скільки там очок відриву в результаті від Шахтьора вийшло?  а то ти якось фінал своїм прогнозам не підбив  8-)
   
ФРади выигрывает у Славии 2-0

Харатин с пеналя забил

Однако Ребровское наследие

Это ж Славия в прошлом сезоне неплохо играла? С Лацио вроде и еще там
Вже три сезони поспіль, у 18/19 програли Динамо в плей-оф кваліфая ЛЧ, але потім дійшли до 1/4 ЛЄ. Челсі тоді розтрощило Хациолу 8:0, а Славія потім дала їм справжні бій - 3:4, 0:1

Потім у 19/20 потрапили в групу ЛЧ і там доволі пристойно виступили, хоча і 2 очки з останнім місцем, але група була сильною - Барселона, Боруссія Дортмунд, Інтер і вони в кожному матчі давали бій.

Ну і в минулому сезоні дійшли до 1/4 ЛЄ, виїзна нічия з Арсеналом, але потім посипались вдома.

Здивований, що їхнього тренера Трпишовського досі не покликали кудись у Німеччину чи хоча б у Францію.
   
кстать ти весь минулий чемп розказував що все одно Шахтьор буде чемпіоном
там такі гравці, така техніка

скільки там очок відриву в результаті від Шахтьора вийшло?  а то ти якось фінал своїм прогнозам не підбив  8-)

а типу ти так не думав коли циган прийшов?
я спочатку казав ш о точн о стане краще..с першого разу скоріше не вийде..але розрив буде набагато менше у рази..сталсоь взагалі чемпіонство

а за 5-6 турів коли шахта до кінця коли відрив був 5-6 очок таки да казав шо не біжіть поперед баотька
а динамо показало щось видатне ставши чемпіоном?
Шахта просто обісралась втративши забагато очок..чого не було з нею багато років...
   
Минулий
Динамо 65
Шахта  54


позаминулого чемпіонату
 Шахта 82
Динамо 59

Як бачимо динамо набрало всього на 6 очок бівльше

а шахта -28  :weep:
   
а типу ти так не думав коли циган прийшов?
я спочатку казав ш о точн о стане краще..с першого разу скоріше не вийде..але розрив буде набагато менше у рази..сталсоь взагалі чемпіонство

а за 5-6 турів коли шахта до кінця коли відрив був 5-6 очок таки да казав шо не біжіть поперед баотька
а динамо показало щось видатне ставши чемпіоном?
Шахта просто обісралась втративши забагато очок..чого не було з нею багато років...


ну так думав не думав, після всякого такого думання треба обережніше на останнє місце відправляти
   
Тоттенгем за 55 млн. євро придбав захисника таланти Крістіано Ромеро. Схоже, Леві починає витрачати гроші за ще непроданого Кейна.
   
ну так думав не думав, після всякого такого думання треба обережніше на останнє місце відправляти

ну а яке буде динамо?
які шанси на 3 місце?якщо хтось не потрапить такий самий по силі
   
Товарищеские матчи клубов

Ред Булл - Барселона

2 - 1


 8-)
У барсы ребенок 16 летний играл
   
ну а яке буде динамо?
які шанси на 3 місце?якщо хтось не потрапить такий самий по силі


може потрапить а може не потрапить
хто зараз знає яка там гра буде, одужає Будулай чи ні, хто випаде із яких кошиків?
   
У Валенсии на воротах грузин 20 летний
   
а легія таки зрівняла з загребом
   
А у  [KA] дійсно цікаво :weep:

Спортивный директор «Спартака» Дмитрий Попов в перерыве матча с «Бенфикой» (0:2) в квалификации Лиги чемпионов сообщил журналисту Игорю Рабинеру, что в четверг напишет заявление об уходе из клуба.



Также я устал подвергаться постоянным публичным унижениям со стороны супруги владельца клуба [Заремы Салиховой]. Федун обещал решить этот вопрос, но ничего не менялось. Теперь понимаю: с учетом того, что по составу идут консультации с ее любимцем Тедеско, и не могло измениться.

Не могу мириться с откровенным недоверием к своей работе, уважаю себя, и единственное, что мне в таких условиях остается сделать, – это уйти.
   
Та там баба состав с линейкой в руках выбирает!


   
уххх, видно знойная женщіна
   
я думав буде пара загреб - црвена

а вони обидва на волоску, дома зіграли внічию в перших матчах
   
ФРади выигрывает у Славии 2-0

Харатин с пеналя забил

Однако Ребровское наследие

Это ж Славия в прошлом сезоне неплохо играла? С Лацио вроде и еще там
а кочараба автогол ещё
Чисто украинский день в матче
   
В неї розуму більше, ніж у того спортдира.
   
Та там баба состав с линейкой в руках выбирает!

Показати зображення...
Нахера ей размер во время матча :) 
Ей надо яйки менять штангенциркулем.:)
   
олдбой не вірив, що молдавський шериф це такий же олігархічний футбол як і динамо-шахтарі, лякаючи нас молдавським рівнем, якщо позбавимося олігархів. Аж ось видно, що шериф за рахунок недобразильців, яких купили за дурні гроші, далеко зайшов. А збірна у дупі. Так само як і українська.
   
В неї розуму більше, ніж у того спортдира.
Думаю она тупая кавказская овца , только в юбке , а федун тупой хохол , боящийся свою шалаву на место поставить.
   
Думаю она тупая кавказская овца , только в юбке , а федун тупой хохол , боящийся свою шалаву на место поставить.
Я читав її дописи, там все доволі розумно було і вона виявлялась правою.
   
я думав буде пара загреб - црвена

а вони обидва на волоску, дома зіграли внічию в перших матчах

тільки ці нічиї не дають ніякої переваги перед матчами вдома
црвєні і загребу треба буде програвати шоб вилетіти
   
олдбой не вірив, що молдавський шериф це такий же олігархічний футбол як і динамо-шахтарі, лякаючи нас молдавським рівнем, якщо позбавимося олігархів. Аж ось видно, що шериф за рахунок недобразильців, яких купили за дурні гроші, далеко зайшов. А збірна у дупі. Так само як і українська.
Шериф это вообще куй знает что...
Это контрабас и все преднистровье работающее на фирму шериф , которая держит там все.
   
Олдбою треба розповісти Федуну, про «сильний і цікавий чемпіонат» у  [KA]

Владелец «Спартака» Леонид Федун подвел итоги матча 3-го раунда отборочного турнира Лиги чемпионов против «Бенфики» (0:2).

«Чуда не произошло! Вы видите, что российский футбол деградирует ;o . Этот чемпионат Европы и еврокубки показали это.

Европа уходит все дальше и дальше от нас. Мы превращаемся не во вторую, а в третью лигу.
   
Та там баба состав с линейкой в руках выбирает!
що це за мінетчиця?
   
тільки ці нічиї не дають ніякої переваги перед матчами вдома
црвєні і загребу треба буде програвати шоб вилетіти
При всем уважении к вернидубу и его работы в шерифе, я не думаю шо они таки смогут пройти тех сербских уебанов.
Загреб и легию не смотрел..
   
Олдбою треба розповісти Федуну, про «сильний і цікавий чемпіонат» у  [KA]
Владелец «Спартака» Леонид Федун подвел итоги матча 3-го раунда отборочного турнира Лиги чемпионов против «Бенфики» (0:2).

«Чуда не произошло! Вы видите, что российский футбол деградирует ;o . Этот чемпионат Европы и еврокубки показали это.

Европа уходит все дальше и дальше от нас. Мы превращаемся не во вторую, а в третью лигу.


нехай не п***а все пучком на расії
Нам подобається  :gigi:
   
Шериф это вообще куй знает что...
Это контрабас и все преднистровье работающее на фирму шериф , которая держит там все
ну так і наші шахтарі-динами не набагато кращі від того шерифа
   
При всем уважении к вернидубу и его работы в шерифе, я не думаю шо они таки смогут пройти тех сербских уебанов.
Загреб и легию не смотрел..

легія норм брикалась я трохи дивився. Загреб бив багато але мазав
схоже загреб трохи недооцінив сьогодні
я теж думав шо там без шансів майже...і програш гарантований полякам

Останнє редагування: 4 серпня 2021 23:29:36 від Ukraine
   
Я читав її дописи, там все доволі розумно було і вона виявлялась правою.
Ну, так пускай вместо того хуя и становится спорт директором...в чем проблемма.
А вообще мне насрать с самой большой колокольни , шо у них там у тех мясных кацапов происходит.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 23:30:20 від кноп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія