Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цигани напали на поліцейського, поліцейського захищали перехожі :facepalm1:

касты неприкасаемых

угу.  Люди которые веками были париями.
Капец
   
якшо в них потреби красти і торгувати наркотою то в мене є потреба їх вистерилізувати поголовно щоб не плодили наступні покоління дегенератів
і відноситись до моїх потреб нада с паніманієм
   
Твій пост засмучує Петра Олексійовича та Володимира Борисовича. Євреї теж сторіччями парії.
Ти нацист ?

ацтань долбоеб
   
Угу. А тепер уявіть ким би ви були якби народились циганом. То все не ваша заслуга, вам просто повезло. А їм - ні.

тому я й кажу - резервація і стерилізація
нафіга розводити тараканів у себе вдома?
   
Аваков їм вже купив моментальні телепортатори?

Ти зараз про що , педорило ? Все ж працює..
   
якшо в них потреби красти і торгувати наркотою то в мене є потреба їх вистерилізувати поголовно щоб не плодили наступні покоління дегенератів
і відноситись до моїх потреб нада с паніманієм

Это будет противозаконно. Они такие же украинцы как и вы.
   
Это будет противозаконно. Они такие же украинцы как и вы.

с этим народом во всем мире не могут справиться
странно требовать радикальных решений от наших властей.
   
ацтань долбоеб

Так ти фашист, сука ?  Може ще й юльок ?
   
с этим народом во всем мире не могут справиться
странно требовать радикальных решений от наших властей.



 (tu)
   
Полиция там была
полиция?полиция там кожен вечир, охороняе цей непотриб, да, роспоряжение,  главного управления. Месяц уже охороняють
   
Это будет противозаконно. Они такие же украинцы как и вы.
а красти не протизаконно і видавати то за менталітет ? :facepalm:
   
с этим народом во всем мире не могут справиться
странно требовать радикальных решений от наших властей.
недотяжка алойзича :(
   
а красти не протизаконно і видавати то за менталітет ? :facepalm:

Вызывайте полицию.
   
Так ти фашист, сука ?  Може ще й юльок ?

долбоеб, ацтань
   
Цигани - це організовані злочинні угрупування, а не національність. Єдина спільна національна ознака - кримінальні діяльність.
   
а шо з ними робити?
нічого, в РМ, Болгарії, Угорщини, Словаччини та Румунії% циган в рази вище ніж в Україні, і проблеми з циганами немає, і в Україні її немає, підозрюю тему розкручують північні брати і корисні ідіоти в Україні
   
Сложенный тысячелетними традициями и мировоззрением этого народа.
В Гренландии кстати очень много свободной земли
   
гонто, цей Вєлікалепний стібеться, не ведіться :)
   
недотяжка алойзича :(

гонта превед.  А у вас есть цыгане?
В Словакии, помню, дофигища было.
А в Польше не припомню.
В Албании грят тож дофига но как-то мирятся они с этим явлением.
Толерантные типа.
   
Така сама користь як і від вас. Їх не питали коли на цей світ привели. Живуть як вміють.

пан не вірить у свободу вибору і можливість самому змінювати свою долю?
   
якшо в них потреби красти і торгувати наркотою то в мене є потреба їх вистерилізувати поголовно щоб не плодили наступні покоління дегенератів
і відноситись до моїх потреб нада с паніманієм

Мені ок, тільки до чого тут тоді національність.
Злодіїв і наркоторговців стерилізуємо і в резервацію.
   
нічого, в РМ, Болгарії, Угорщини, Словаччини та Румунії% циган в рази вище ніж в Україні, і проблеми з циганами немає, і в Україні її немає, підозрюю тему розкручують північні брати і корисні ідіоти в Україні
Немае проблеми  :weep: . Для чехів це проблема для більшості майже номер один. І чехи в рази радикальніше ставляться до циган ніж українці, расисти та фашисти проти нас.
   
рішення просте, як двері

1. баронів за задницю звідки бабло на таке життя  - несплата податків і тюрма
2. дитина не ходить до садочку - забираємо дітей, позбавляємо батьківських прав, до 4х років максимум
3. будь яке відео весілля з неповнолітніми = підстава кримінальної справи про викрадення та згвалтування, саджати всіх, батьків за продаж, родину "нареченого" за викрадення і незаконне позбавлення волі.
4. дитина на вулиці жебракує - неповнолітня дитина у спецприйомник, позбавлення батьківських прав і тюрма для батьків
5. повна перевірка майна на відповідність будівельних норм, законів і т.д.
6. народження неповнолітньою = строки див п. 3


окремі табори і тюрми для циган, виключно вони у власному соку, аналогічно для злодіїв у законі, спецтюрми де тільки злодії у законі.

всього 6 пунктів і все, за пів року самі звалять з України, при чому всі
і жодної дискримінації
все строго по закону
   
Мені ок, тільки до чого тут тоді національність.
Злодіїв і наркоторговців стерилізуємо і в резервацію.

злодія не цигана садять в тюрму
а цих відпускають за напад і пограбування  серед білого дня з купою свідків
   

ні
просто та нечисть вміє лише грабувати, вбивати і наркотою торгувати
яка користь від них взагалі?  ви бачите користь від саранчі чи колорадських жуків?
я взагалі не чув щоб цигани грабували - це не їхній профіль - красти можуть а українці не крадуть?
Про користь, за великим рахунком, дивлячись з якого боку дивитися, якщо з
  історичної точки зору цигане унікальні, єдиний народ зберігається в століттях не маючи державності і своєї релігії,
вони надбання людської цивілізації в цьому плані дуже цiкавi ...

  наприклад з точки зору екології ваша сім'я більше шкоди завдає ніж середня циганська.
А ви з якої точки зору питання розглядаєте?
   
Блохи,  живуть на тілі свого донора й харчуються на шару й приносячи дискомфорт. Ну це про бліх ...
Цікаво мені , скільки податків до бюджету заплатили роми разом взяті за 27 років незалежності ?
   
Блохи,  живуть на тілі свого донора й харчуються на шару й приносячи дискомфорт. Ну це про бліх ...
Цікаво мені , скільки податків до бюджету заплатили роми разом взяті за 27 років незалежності ?

Все людство - блохи на планеті Земля. Тільки одні блохи чогось думають що кращі за інших.
   
я взагалі не чув щоб цигани грабували - це не їхній профіль - красти можуть а українці не крадуть?
Про користь, за великим рахунком, дивлячись з якого боку дивитися, якщо з
  історичної точки зору цигане унікальні, єдиний народ зберігається в століттях не маючи державності і своєї релігії,
вони надбання людської цивілізації в цьому плані дуже цiкавi ...

  наприклад з точки зору екології ваша сім'я більше шкоди завдає ніж середня циганська.
А ви з якої точки зору питання розглядаєте?

далі не читав
у Львові вже створені громадські об"єднання, які контролюють вулиці,бо та чєрнь смердяча просто толпою нападає на молодих дівчат, б"є і зриває все що бачить
   
якщо українці в момент війни з Московією вирішили
щось нове вигадати з Циганами фактично маючи їх мізер в% відношенні на своїй території

то це не від великого розуму

питання торпедують з півночі завдяки місцевим кремлівським консервам і корисним ідіотам

Українці нічого ви з Цигани вигадати не в змозi. СРСР не зміг. не втрачайти час, у вас немає проблем з циганами їх у вас мізер

Останнє редагування: 20 вересня 2018 22:25:59 від bassarabia
   
рішення просте, як двері

1. баронів за задницю звідки бабло на таке життя  - несплата податків і тюрма
2. дитина не ходить до садочку - забираємо дітей, позбавляємо батьківських прав, до 4х років максимум
3. будь яке відео весілля з неповнолітніми = підстава кримінальної справи про викрадення та згвалтування, саджати всіх, батьків за продаж, родину "нареченого" за викрадення і незаконне позбавлення волі.
4. дитина на вулиці жебракує - неповнолітня дитина у спецприйомник, позбавлення батьківських прав і тюрма для батьків
5. повна перевірка майна на відповідність будівельних норм, законів і т.д.
6. народження неповнолітньою = строки див п. 3


окремі табори і тюрми для циган, виключно вони у власному соку, аналогічно для злодіїв у законі, спецтюрми де тільки злодії у законі.

всього 6 пунктів і все, за пів року самі звалять з України, при чому всі
і жодної дискримінації
все строго по закону

стисло і по суті (tu)
   
злодія не цигана садять в тюрму
а цих відпускають за напад і пограбування  серед білого дня з купою свідків


Если отпускают значит разобрались с ситуацией и состава преступления не было  (tu)
   

далі не читав
у Львові вже створені громадські об"єднання, які контролюють вулиці,бо та чєрнь смердяча просто толпою нападає на молодих дівчат, б"є і зриває все що бачить
:facepalm:

бо та чєрнь смердяча просто толпою нападає на молодих дівчат, б"є і зриває все що бачить
 :facepalm1:
в церкви МП (ФСБ) методичку отримували?
чому в Кишиневі де циган в 100 разів більше ніж у Львові жодного разу --НІ разу не чув щоб цигани на дівчину напали ?? !!
Чому в Бухаресті або Клужі НЕ напали а у Львові?!?
ви товариш кацапський провокатор--100%
   
:facepalm:

бо та чєрнь смердяча просто толпою нападає на молодих дівчат, б"є і зриває все що бачить
:facepalm1:
в церкви МП (ФСБ) методичку отримували?
чому в Кишиневі де циган в 100 разів більше ніж у Львові жодного разу --НІ разу не чув щоб цигани на дівчину напали ?? !!
Чому в Бухаресті або Клужі НЕ напали а у Львові?!?
ви товариш кацапський провокатор--100%

Шах и мат  (tu)
   
Все людство - блохи на планеті Земля. Тільки одні блохи чогось думають що кращі за інших.
цікаво почути про податки .
   
:facepalm:

бо та чєрнь смердяча просто толпою нападає на молодих дівчат, б"є і зриває все що бачить
:facepalm1:
в церкви МП (ФСБ) методичку отримували?
чому в Кишиневі де циган в 100 разів більше ніж у Львові жодного разу --НІ разу не чув щоб цигани на дівчину напали ?? !!
Чому в Бухаресті або Клужі НЕ напали а у Львові?!?
ви товариш кацапський провокатор--100%

ти будеш мені розказувати, що відбувається у Львові??
ще раз кажу, що створена навіть група ЛОВЦІ
   
ти будеш мені розказувати, що відбувається у Львові??
ще раз кажу, що створена навіть група ЛОВЦІ
https://www.youtube.com/watch?v=igpDdiuOBmE


Бандиты.
   
Роми заполонили лікарні, соціальні служби, виплати йдуть звідусіль .
А за чий рахунок, дозвольте спитати !
   
Шах и мат  (tu)

хуят
сидить десь там в молдаван і розказує мені про події у Львові
та я їх сам ганяв, коли німців обкрадали
   
:facepalm:

бо та чєрнь смердяча просто толпою нападає на молодих дівчат, б"є і зриває все що бачить
:facepalm1:
в церкви МП (ФСБ) методичку отримували?
чому в Кишиневі де циган в 100 разів більше ніж у Львові жодного разу --НІ разу не чув щоб цигани на дівчину напали ?? !!
Чому в Бухаресті або Клужі НЕ напали а у Львові?!?
ви товариш кацапський провокатор--100%

шо ти верзеш
в мене намагалися сумку видерти дві чорномазі мавпи в центрі на площі Ринок
стули пельку
ярлики воно розвішує, ти диви
   
Львів дуже багатонаціональний
от зараз з"явилося багато татар, наприклад
приїхали втративши все
але вони не сидять без діла, не просять, не крадуть
циганва тим і користується, що з ними ніхто справи не хоче мати
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія