Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Халкидики

Re: ФЗВ. Халкидики

У мене по трасі дизелю 6 літрів, і то це при 110-120 км/год.
Зважаючи на швидкісний режим в Європі, має обійтися дешевше €500 . На острови і я б без питань літаком . Навіть розглядав Корфу, Крит і Закінф як варіант.
Але то ще встигну якось пізніше. Може восени, або вже наступного року.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В Греции буквально почти везде  такое море и пляжи, что в Италии нужно ещё очень сильно поискать и не найдешь, или найдет за хорошие деньги. Поэтому, вердикт однозначен- лучший европейский пляжный отдых - это Греция.
регіон Абруццо відвідували взагалі?
   
Re: ФЗВ. Халкидики

У мене по трасі дизелю 6 літрів, і то це при 110-120 км/год.
Зважаючи на швидкісний режим в Європі, має обійтися дешевше €500 . На острови і я б без питань літаком . Навіть розглядав Корфу, Крит і Закінф як варіант.
Але то ще встигну якось пізніше. Може восени, або вже наступного року.

Дешевше не буде. Перевиренно життям.
1. Моторесурс рахував?
2. Ризики рахував? Бувае що пиймаешь каминця и ось тоби 1000 долл. На скло.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Дешевше не буде. Перевиренно життям.
1. Моторесурс рахував?
2. Ризики рахував? Бувае що пиймаешь каминця и ось тоби 1000 долл. На скло.

Тіпун тобі!

4000 км щодо моторесурсу погоди не зроблять, тим більше і пальне краще і режим експлуатації (не те що зараз, з дому по Києву трохи тиркатися чи взагалі коротко до ТРЦ)

Останнє редагування: 12 червня 2021 14:29:27 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Тіпун тобі!

Отож...навищо така видпустка - йихати и сцять)?
Приемнише систи в бухвети и випити 50 коньчку з кавою хе-хе. А тачця у гаражи
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Проїдуся, подивимося.

А ти ж зара вже там?

Останнє редагування: 12 червня 2021 14:41:46 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Проїдуся, подивимося.

А ти ж зара вже там?

В Серпни
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Тіпун тобі!

4000 км щодо моторесурсу погоди не зроблять, тим більше і пальне краще і режим експлуатації (не те що зараз, з дому по Києву трохи тиркатися чи взагалі коротко до ТРЦ)

згоден, не зроблять погоди ці 4 тищі кеме.
я ще раз, мабуть останній в твоїй гільці, хочу наголосити: ці 4 тищі кеме за кермом виснажать тебе і змажуть гарні спогади про відпочинок.
ці 4 тищі кеме по україні, румунії та болгарії. дорога навкруг тебе буде нудна та виснажуюча.

як хочеш поїздити та відчути щось приємне - злітай в альпи, там знов таки візьми ренткар та покатайся по альпах.
з вікна машини дивитимешся на чарівні пейзажі і вони тобі сподобаюцця - повір мені, я проїхав не одну тищу км і по греції і по альпах  B-)









а в греції більшість пейзажів з вікна авто на тебе чекає приблизно така:

   
Re: ФЗВ. Халкидики

эх потрібно дочекатися Сергія коли він зробить нарис звідти
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Я в 2019 на власному авто проїхав Київ - Берегове - Загрєб - ЦАВТАТ - СВЄТІ СТЕФАН - САРАНДА - ЛЄФКАС - тиждень на човні (Ітака, Кєфалонія) - Яніна - Болгарія, Румунія - Кам'янець - Київ
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Я в 2019 на власному авто проїхав

І я в 2019 так був, поїхав не через Хорватію, а через Будапешт/Белград, зате материкову Грецію охопив майже усю - Аттіка, Коринф/Патри,  Лефкада/Ітака/Кефалонія, Парга, Метеори, Олімп, Пієрія, Халкідіки, Афон і т.д.

Мрію колись утнути такий же тур, але вже островами: вирушити з Пірея на Міконос/Санторіні/Кріт/Кос/Родос, вийти на сушу десь в Мармарисі і через Мілет, Ефес, Трою, Стамбул - додому. Після цього залишиться хіба купити якогось там човника і стати греком))
   
Re: ФЗВ. Халкидики

І я в 2019 так був, поїхав не через Хорватію, а через Будапешт/Белград, зате материкову Грецію охопив майже усю - Аттіка, Коринф/Патри,  Лефкада/Ітака/Кефалонія, Парга, Метеори, Олімп, Пієрія, Халкідіки, Афон і т.д.

Ітака/Кєфалонія паром? Бо на Лефкаду заїхати можна, а далі човником ходили. )

Я в Метеори теж хотів, але не було вже часу. Обмежились Яніною.

Мрію колись утнути такий же тур, але вже островами: вирушити з Пірея на Міконос/Санторіні/Кріт/Кос/Родос, вийти на сушу десь в Мармарисі і через Мілет, Ефес, Трою, Стамбул - додому. Після цього залишиться хіба купити якогось там човника і стати греком))

А по островам - треба яхту орендувати, і стати шкіперрм чи найняти. Так, там можна все життя кататись і стати греком!   :-B
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Ну місця під Софією з автівки виглядають теж непогано. Гори з хмарами що за них зачепилися, тунелі, мости. Гарно. Гірська річка Струма. Є що пофотографувати
А нічний заїзд серпантином в Румунії з Ісакчі га Джурджень. через якісь лісисті гори. Це враження, коли бачиш праворуч в нічному небі ряд червоних вогнів незрозумілих, а під'їхавши ближче розрізняєш там рук великих лопатей у червоному мареві. Велично, чіпляє

Останнє редагування: 18 червня 2021 14:36:12 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Дивно. Досі не зустріли жодного кацапа. Хоча й наших також. Румуни, серби, болгари, навіть трохи чи то німців чи то австрійців.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Досі не зустріли жодного кацапа. Хоча й наших також.

В Лідлі ще не були? Там повно))
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В Лідлі ще не були? Там повно))

В місцевому Лідлі їх не було коли ми закуповувалися. Може в центрі містечка їх є, увечері сходимо перевіримо :)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В Лідлі сусіднього містечка Нікіті у нас постійно було враження, шо прийшли кудись в АТБ на Сихові  :D  українців було точно понад 50% клієнтури. Ну але то в доковідні часи.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

1
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Прогулялися до вечірнього Неос Мармараса. Всі таверни забито, і на пляжі і всередині.
Ординський язиг трохи чутно. З усіх вивісок по усій набережній тільки одна ординською :"Меха. Кожа". Пляж великий, вночі біля нього порожньо. Але підозрюю що уся та грядка, що стирчить увечері в тавернах, забиває його вщент, не дивлячись що він досить великий. В масках дуже мало,  дуже-дуже мало народу. Ковід? Нє, не чули. Аби не нарватися на каців хворих.

Останнє редагування: 21 червня 2021 00:31:47 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

підозрюю що уся та грядка, що стирчить увечері в тавернах, забиває його вщент

Там місцева "кіріловка"))
Але то нічо, адже неподалік Лагомандра, Тороні, Лагонісі і ще купа чудових місць.

Фото будуть? :)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Та фотає в основному дружина, я хіба пару раз щось клацну на смарт.







Останнє редагування: 21 червня 2021 01:11:30 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Мої молодята в весільну подорож на Кріт поїхали, приїдуть-розкажуть , зараз неподалік від Іракліона, в 2019 були біля Айос-Ніколаса, дуже сподобалося, краєвиди просто божественні
   
Re: ФЗВ. Халкидики

... фотає в основному дружина, я хіба пару раз щось клацну на смарт.

То кидайте потрохи, народ любить фотки. Греція - одна з небагатьох відкрита країна для українців, багато хто розглядає можливість поїхати туди цього літа.


А нічний Неос-Мармарас класний, знайоме кожне місце кожного фото))  (tu) 
   
Re: ФЗВ. Халкидики

То кидайте потрохи, народ любить фотки. Греція - одна з небагатьох відкрита країна для українців, багато хто розглядає можливість поїхати туди цього літа.


А нічний Неос-Мармарас класний, знайоме кожне місце кожного фото))  (tu)

От тільки ходили ми з Парадізо туди пішки, назад вирішили не вздовж моря а трасою. Краще так не робити, круті гірки, дивно що зранку крепатури не було.

Там у них в НМ є місце де з містка з висоти дивишся у воду а там у підсвіченому місці у прозорій воді біля берега крупна риба аж кишить.

Вирішили залишитися в Греції на 4 ночі довше але доведеться з'їжджати з цього готелю. То ж наступили на помешкання в Тороні, зараз з'їздимо подивимося що воно та як.

Останнє редагування: 21 червня 2021 12:18:24 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В приморском климате такого почти не бывает - море остужает, а если еще видишь сосна то вообще кайф.
Думаю это могут подтвердить Павло Албанский и Бронто Хорватский

Не, в Средиземноморье в июле, августе жесть и сосны не спасут.
Мы планировали Халкидики в июне в прошлом году, забронили виллу, но из-за карантина перенесли на этот год, подумали и решили перенести еще раз, но жадный грек не захотел. Бронь не вернул, сцука. :( Съездили в итоге в Турцию под Мармарис, красивые места, лучше Крыма и Хорватии, имхо. Хотя до этого были в Анталии в июле, и это была жесть. Не зашло вообще, жара безумная. По такой жаре или бассейн или номер с кондером, гулять никуда не хочется, море не спасает.

Останнє редагування: 21 червня 2021 12:52:36 від Amid
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Тороні люкс



Але справжня Сітонія - це її північна сторона, не полінуйтесь повивчати пляж Lagonisi біля Ormos Panagias, Karidi біля Vourvourou, пляжі кемпінгів Armenistis і Platanitsi, дикий Kavourotrypes...
Грецькі Сейшели  (tu)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

   
Re: ФЗВ. Халкидики

Тороні люкс

Показати зображення...
Але справжня Сітонія - це її північна сторона, не полінуйтесь повивчати пляж Lagonisi біля Ormos Panagias, Karidi біля Vourvourou, пляжі кемпінгів Armenistis і Platanitsi, дикий Kavourotrypes...
Грецькі Сейшели  (tu)

Дякую. Обов'язково. Ми вже трохи оскому на морі збили, бум кататись.

Останнє редагування: 21 червня 2021 13:23:45 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Щодо авіа vs авто, я з Києва до Пули в Хорватії за два дні на авто доїзджав, важко, особливо півдня на кордоні с Угорщиною стояти, але цікаво. Хоча другий раз вже по тих же дорогах вже не так цікаво і краще авіа.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Щодо авіа vs авто, я з Києва до Пули в Хорватії за два дні на авто доїзджав, важко, особливо півдня на кордоні с Угорщиною стояти, але цікаво. Хоча другий раз вже по тих же дорогах вже не так цікаво і краще авіа.

Так, тому й повертатимусь трохи іншим шляхом по Болгарії
   
Re: ФЗВ. Халкидики

бум кататись.



Кілька разів просто катались там по периметру півострова, дуже ж гарні краєвиди, щоразу відкривали нові чи відвідували ще раз улюблені пляжі, таверни, а ще там купа цікавих ферм, пасік, винарень і т.д., катались на човнах, катерах і віслюках, приємні спогади. Ну і Афон же ж поруч, там як мінімум цікаво, і теж дуже гарно по дорозі в Урануполі.

p.s.
У нас нині трохи спека, ото згадав грецьке фраппе чи фредо капучіно і аж закортіло плюнути на все і виїзджати негайно в




   
Re: ФЗВ. Халкидики

Трясця! Тут біля Тороні гарних пляжиків як собак нерізаних! :)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Тороні







Останнє редагування: 21 червня 2021 21:51:01 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Не, в Средиземноморье в июле, августе жесть и сосны не спасут.
Мы планировали Халкидики в июне в прошлом году, забронили виллу, но из-за карантина перенесли на этот год, подумали и решили перенести еще раз, но жадный грек не захотел. Бронь не вернул, сцука. :( Съездили в итоге в Турцию под Мармарис, красивые места, лучше Крыма и Хорватии, имхо. Хотя до этого были в Анталии в июле, и это была жесть. Не зашло вообще, жара безумная. По такой жаре или бассейн или номер с кондером, гулять никуда не хочется, море не спасает.

Нормально все рятує, і море, і прохолода в скалах, і вітерець під соснами  ;)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Нормально все рятує, і море, і прохолода в скалах, і вітерець під соснами  ;)
Кому як, я спеку особисто не люблю.
У нас до речі такі краєвиди були.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Помічені перші співвітчизники. Дві автівки з черкаськими номерами, схоже й обідали в одній з нами таверні :)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Пляж Лагомандра. Поки що сподобався найбільше. Пісок, похилий спуск, крутіший спуск. Що душа забажає. Сосни біля пляжу дають можливість сховатися від спеки.
Обладнаний добре пляж чотиризіркового Lagomandra beach hotels suites & spa. Цей готельчик вподобали наші. Гран Черокі, Туарег, Тігуан з українськими номерами біля готелю, перше що кинулося в очі. Номери закарпатські.

Останнє редагування: 23 червня 2021 20:33:32 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

   
Re: ФЗВ. Халкидики

Помічені перші співвітчизники. Дві автівки з черкаськими номерами, схоже й обідали в одній з нами таверні :)
Через кудою їхали? Як пропускають між країнами?
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Дешевше не буде. Перевиренно життям.
1. Моторесурс рахував?
2. Ризики рахував? Бувае що пиймаешь каминця и ось тоби 1000 долл. На скло.
Каско камінця покриє. На газу ще дешевше чим на дизелі.  ;)  Газ заправок повно, навіть на Сітонії. Моторсурс пофіг, я здав авто перекупам, а їм пох який пробіг, все одно на виході буде "девачка в магазін каталась"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія