Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

це не відомо.
судячи з дій водія Туарега - він загальмував лише перед зіткненням.
з моменту прийняття рішення до початку гальмування зазвичай секунда, тобто до двох секунд.
Я уже писал на эту тему на ХФ, повторюсь и здесь. На месте Туарега мог быть и я, и многие из нас. Поясню.
1. Я на красно-желтый обычно снимаю ногу с педали тормоза, машина на АКПП, т.е. начинает плавно двигаться НЕ выезжая на перекресток. На свой зеленый уже придавливаю газ. Что сделал и водитель Туарега. Что делает 90% людей на автомобилях с АКПП.
2. По ПДД я должен "дать закончить маневр" машинам находящимся на перекрестке. Обратите внимание на выделенное. Когда я выезжаю на перекресток НА СВОЙ ЗЕЛЕНЫЙ, я смотрю направо/налево где-то на 30-40 метров не более!!! (как видимо и любой другой), никто не крутит башкой на 180*, чтобы увидеть что там в 100 и более метрах справа/слева творится.
3. После того, как я ПОЕХАЛ прямо на перекрестке, я уже не кручу башкой вправо/влево, а контролирую дорогу только перед собой, переферийным зрением охватывая +/-10 метров в две стороны. Так что тут уже по барабану.
3. Итак я водитель Туарега. От места где я нажал на гашетку, до места столкновения - порядка 10 метров. Скорость в момент столкновения (вычисленная по камерам) была 47 км/ч. Примем 50 для простоты подсчета. Если предположить равноускоренное движение на этих 10 метрах, то получается что их я проехал за 50/20=25 км/ч=6.94 м/ч 10/6.94=1.44 секунды.
4. Зайка несется со скоростью 130 км/ч или 36.11 м/с. Значит с момента когда я на Туареге придавил гашетку, до момента столкновения Зайка проехала 36.11*1.44=52 метра!
Внимание воприс - кто-то из вас выезжая на светофор реально смотрит на 50 метров и более на него, если вы выезжаете на свой зеленый, а не со второстепенной на главную, да еще и скоростную? (это расстояние между 2-мя электрическими столбами для понимания, найдите скажем Т образный светофор, где в середине столб, встаньте на него и посмотрите, смотрите ли вы реально ДАЛЬШЕ одного столба слева и справа выезжая на перекресток)
Кроме того, тут еще осложняется двумя факторами для водителя Туарега
1. Там ни один мудак кроме Зайки не летает на такой скорости даже на полностью пустой дороге. Я во всяком случае не наблюдал ни разу - сильное сужение, заставленность машинами с обоих сторон, куча людей почти в любое время суток. Т.е. подсознательно никто не рассчитывает на идиота на такой скорости.
2. Дорога откуда летела Зайка идет с изгибом да еще и на небольшой спуск, что еще снижает видимость для водителя Туарега.

Поэтому в данном конкретном случае ставя себя на место водителя этого самого Туарега, я прекрасно понимаю, что мог бы быть на его месте, и полностью на его стороне.
   
Re: ДТП у Харкові

Ваще-то ей по сумме статей пожизненное должно светить.
За убийство шестерых и десяток искалеченых находясь
под наркотой чирик это как-то гуманно слишком.
Тем более въезд в толпу людей можно вообще как терроризм
квалифицировать.
А трешку там давать не за что хоть тресни.

Аха поїхав на червоне на туарега це нема за що? Він світлофор перетнув навіть не на жовте. А по часу вийде коли опинився на місці зіткнення якраз на червоне.
   
Re: ДТП у Харкові
MNS

В таких случаях суд не присуждает обоюдки. Поэтому сидеть будет либо Зайка, либо Туареговод. Если мы будем продолжать мыть кости Туареговоду, то посадят именно его. Как пример - Харьковское дело Влад Заратуйко (в роли ТП Зайцевой) vs Денис Юрченко (в роли Туареговода).
   
Re: ДТП у Харкові

Я уже писал на эту тему на ХФ, повторюсь и здесь. На месте Туарега мог быть и я, и многие из нас. Поясню.
1. Я на красно-желтый обычно снимаю ногу с педали тормоза, машина на АКПП, т.е. начинает плавно двигаться НЕ выезжая на перекресток. На свой зеленый уже придавливаю газ. Что сделал и водитель Туарега. Что делает 90% людей на автомобилях с АКПП.
2. По ПДД я должен "дать закончить маневр" машинам находящимся на перекрестке. Обратите внимание на выделенное. Когда я выезжаю на перекресток НА СВОЙ ЗЕЛЕНЫЙ, я смотрю направо/налево где-то на 30-40 метров не более!!! (как видимо и любой другой), никто не крутит башкой на 180*, чтобы увидеть что там в 100 и более метрах справа/слева творится.
3. После того, как я ПОЕХАЛ прямо на перекрестке, я уже не кручу башкой вправо/влево, а контролирую дорогу только перед собой, переферийным зрением охватывая +/-10 метров в две стороны. Так что тут уже по барабану.
3. Итак я водитель Туарега. От места где я нажал на гашетку, до места столкновения - порядка 10 метров. Скорость в момент столкновения (вычисленная по камерам) была 47 км/ч. Примем 50 для простоты подсчета. Если предположить равноускоренное движение на этих 10 метрах, то получается что их я проехал за 50/20=25 км/ч=6.94 м/ч 10/6.94=1.44 секунды.
4. Зайка несется со скоростью 130 км/ч или 36.11 м/с. Значит с момента когда я на Туареге придавил гашетку, до момента столкновения Зайка проехала 36.11*1.44=52 метра!
Внимание воприс - кто-то из вас выезжая на светофор реально смотрит на 50 метров и более на него, если вы выезжаете на свой зеленый, а не со второстепенной на главную, да еще и скоростную? (это расстояние между 2-мя электрическими столбами для понимания, найдите скажем Т образный светофор, где в середине столб, встаньте на него и посмотрите, смотрите ли вы реально ДАЛЬШЕ одного столба слева и справа выезжая на перекресток)
Кроме того, тут еще осложняется двумя факторами для водителя Туарега
1. Там ни один мудак кроме Зайки не летает на такой скорости даже на полностью пустой дороге. Я во всяком случае не наблюдал ни разу - сильное сужение, заставленность машинами с обоих сторон, куча людей почти в любое время суток. Т.е. подсознательно никто не рассчитывает на идиота на такой скорости.
2. Дорога откуда летела Зайка идет с изгибом да еще и на небольшой спуск, что еще снижает видимость для водителя Туарега.

Поэтому в данном конкретном случае ставя себя на место водителя этого самого Туарега, я прекрасно понимаю, что мог бы быть на его месте, и полностью на его стороне.

Тобто ви їдете на жовтий.
   
Re: ДТП у Харкові

Я уже писал на эту тему на ХФ, повторюсь и здесь. На месте Туарега мог быть и я, и многие из нас. Поясню.
1. Я на красно-желтый обычно снимаю ногу с педали тормоза, машина на АКПП, т.е. начинает плавно двигаться НЕ выезжая на перекресток. На свой зеленый уже придавливаю газ. Что сделал и водитель Туарега. Что делает 90% людей на автомобилях с АКПП.
2. По ПДД я должен "дать закончить маневр" машинам находящимся на перекрестке. Обратите внимание на выделенное. Когда я выезжаю на перекресток НА СВОЙ ЗЕЛЕНЫЙ, я смотрю направо/налево где-то на 30-40 метров не более!!! (как видимо и любой другой), никто не крутит башкой на 180*, чтобы увидеть что там в 100 и более метрах справа/слева творится.
3. После того, как я ПОЕХАЛ прямо на перекрестке, я уже не кручу башкой вправо/влево, а контролирую дорогу только перед собой, переферийным зрением охватывая +/-10 метров в две стороны. Так что тут уже по барабану.
3. Итак я водитель Туарега. От места где я нажал на гашетку, до места столкновения - порядка 10 метров. Скорость в момент столкновения (вычисленная по камерам) была 47 км/ч. Примем 50 для простоты подсчета. Если предположить равноускоренное движение на этих 10 метрах, то получается что их я проехал за 50/20=25 км/ч=6.94 м/ч 10/6.94=1.44 секунды.
4. Зайка несется со скоростью 130 км/ч или 36.11 м/с. Значит с момента когда я на Туареге придавил гашетку, до момента столкновения Зайка проехала 36.11*1.44=52 метра!
Внимание воприс - кто-то из вас выезжая на светофор реально смотрит на 50 метров и более на него, если вы выезжаете на свой зеленый, а не со второстепенной на главную, да еще и скоростную? (это расстояние между 2-мя электрическими столбами для понимания, найдите скажем Т образный светофор, где в середине столб, встаньте на него и посмотрите, смотрите ли вы реально ДАЛЬШЕ одного столба слева и справа выезжая на перекресток)
Кроме того, тут еще осложняется двумя факторами для водителя Туарега
1. Там ни один мудак кроме Зайки не летает на такой скорости даже на полностью пустой дороге. Я во всяком случае не наблюдал ни разу - сильное сужение, заставленность машинами с обоих сторон, куча людей почти в любое время суток. Т.е. подсознательно никто не рассчитывает на идиота на такой скорости.
2. Дорога откуда летела Зайка идет с изгибом да еще и на небольшой спуск, что еще снижает видимость для водителя Туарега.

Поэтому в данном конкретном случае ставя себя на место водителя этого самого Туарега, я прекрасно понимаю, что мог бы быть на его месте, и полностью на его стороне.

внесіть правку

від моменту коли таурег почав рухатись до удару 2,85 секунди
за паспортом він розганяється до 100 за 7,8 сек
в реальності куди повільніше, та й не топив водій педаль у підлогу
але навіть якщо за паспортом
то через 2,85 він їхав менше 40


від моменту коли для дури загорілось червоне до удару 2,07 секунди
при Вашій оцінці швидкості вона була за 75 метрів від точки зіткнення і за 55 метрів від свого світлофору


далі, цикл мигаючий зелений - жовтий 3 сек
тобто від моменту коли почав мигати зелений для дури і до удару 5,07 секунди
при Вашій оцінці швидкості
в момент коли почав мигати зелений ТП була за 183 метри до світлофору

і останнє, водій таурега бачив фари авто, що почало гальмувати, а ТП облетіла його зліва і понеслась у свій ряд
   
Re: ДТП у Харкові

Упс... Ще один із «секти таурегофобів»...   ;o

Де там ті всі трололо-хорнети і інша братія подівалась? На палю мєнта, нє?


Я спеціально взяв паузу на добу, щоб всі краще все роздивились. Як бачу, кількість тих які роззули очі значно зросла. Вже практично ні в кого не виникає сумнівів, що водій Туарега грубо порвшив правила і також являється повноцінним учасником ДТП. НАВІТЬ У ПОЛІЦІЇ.

Боюсь, незабаром статус «свідка» перекваліфікують. Тут лише одне «але» - про водія Туарега практично так нічого і невідомо. Навіть по сьогодні. А те, що його відразу вивели «за дужки» - миттєво оголосили непричетним і надагресивне прикриття навіть тут на ФУПі, навіває на роздуми хто є насправді той водій.

Почекаємо наступного кроку поліції - оголошення водію Туарега підозри про скоєння важкого ДТП а суддя посадить того водія в сусідню із гламурною дівахою камеру. А потім між ними будуть ділити відповідальність за ДТП - 70% провини дівасі, 30% водію Туарега. Чи 60/40. Або 80/20. То вже деталі. Головне, що винні в 5 смертях обидва водії.

+1
   
Re: ДТП у Харкові

В таких случаях суд не присуждает обоюдки. Поэтому сидеть будет либо Зайка, либо Туареговод. Если мы будем продолжать мыть кости Туареговоду, то посадят именно его. Как пример - Харьковское дело Влад Заратуйко (в роли ТП Зайцевой) vs Денис Юрченко (в роли Туареговода).

От не треба вигадувати. Все суд призначає
   
Re: ДТП у Харкові

А що там аналізи водія туарега ? алкоголь наркота?
   
Re: ДТП у Харкові

В таких случаях суд не присуждает обоюдки. Поэтому сидеть будет либо Зайка, либо Туареговод. Если мы будем продолжать мыть кости Туареговоду, то посадят именно его. Как пример - Харьковское дело Влад Заратуйко (в роли ТП Зайцевой) vs Денис Юрченко (в роли Туареговода).

так добкін вже топить за неоднозначність ситуації
а на ФУПі просто проплатили пару ботів

які до кінця будуть страти, бо вже отримали
просто ставте в ігнор
   
Re: ДТП у Харкові

В таких случаях суд не присуждает обоюдки. Поэтому сидеть будет либо Зайка, либо Туареговод. Если мы будем продолжать мыть кости Туареговоду, то посадят именно его. Как пример - Харьковское дело Влад Заратуйко (в роли ТП Зайцевой) vs Денис Юрченко (в роли Туареговода).
а там видео есть?
   
Re: ДТП у Харкові
MNS

а там видео есть?
Самого столкновения - нет.

   
Re: ДТП у Харкові

Свежак из Харькова... 20.10.2017..  Вирус какойта

   
Re: ДТП у Харкові

так добкін вже топить за неоднозначність ситуації
а на ФУПі просто проплатили пару ботів

які до кінця будуть страти, бо вже отримали
просто ставте в ігнор
цілком згоден. Спершу були таки легеньки спроби внести сумнів, зараз у відкриту піздять. Один тут зовсім видав, там далі брукивка, вона б там загальмувала. Ага, сщас, загальмувала, пох лохусу та бруківка. І так на декількох сайтах, тварюки що ще можно сказати.
   
Re: ДТП у Харкові

військового експерта вам в тему

   
Re: ДТП у Харкові

Свежак из Харькова... 20.10.2017..  Вирус какойта

https://youtu.be/Qe0MjqpbLMM

Це пипець
   
Re: ДТП у Харкові

Аха поїхав на червоне на туарега це нема за що? Він світлофор перетнув навіть не на жовте. А по часу вийде коли опинився на місці зіткнення якраз на червоне.


Вау, яка прикра несподіванка 8-:
То вже не тупа обдовбана льотчиця летіла на швидкості більш сотні кілометрів на годину?
п***а далі, я дуже уважно слухаю.
Адвокати теж.
Потім не робіть круглі очі, коли в протоколі 120км/год прочитають по руські як 120 км/рік.
А бо ще краще перетворять тупу п***а навіть не на свідка, а на потерпілу сторону дтп,
бо туарег опинився на її шляху та немов протитанковий їжак перекинув її автівку.
Я не можу хрозуміти, ви просто тупі, чи такі ж хамовиті підараси та бляді як та обдовбана Зайцева
чи як її там насправді.
Чи тут вже купа ботів, накшаталт тебе, яким занесли і які готують спільноту до виправдального вироку що до тієї ТП,
та посадці туареговода років на десять.

Скажіть мені ще раз, на яке світло і на якій швидкості і яким чином опинилась на перехресті та тупа шльондра.
І чи не зникили ще з матеріалів слідства експертизи її наркотичного сп*яніння замінившись на ліки від епілепсіі
чи ще на щось? Бо я чую що провина туарега, який опинився на перехресті в непотрібний час вам здається більшою
за поведінку цієї бляді за кермом. А якщо б той туарег залишився на перехресті з минулої фази світлофору,
ну бензин в нього скінчився чи колесо відпало, він теж буб би винний?
Може все ж таки важливіше на якій швидкості і на який сигнал світлофора їхала вона?
   
Re: ДТП у Харкові

Чи тут вже купа ботів, накшаталт тебе, яким занесли і які готують спільноту до виправдального вироку що до тієї ТП,
та посадці туареговода років на десять.
саме так(
захист приступив до справи зразу і  комплексно.
старт кампанії по відбілюванню вбивці відбувся з самого ранку і до початку суду вже посіяв сумніви в голови багатьох.
акція продовжується, бо дитятко ж за гратами....
   
Re: ДТП у Харкові

а знаєте
я подивлюсь на реакцію жителів Харкова і якщо вони
спокійно проковтнуть відмазування ТП в даній справі

я перегляну строки побудови нормальної держави в Україні на роки
і добре подумаю, коли буду відхиляти наступну пропозицію роботи за кордоном

   
Re: ДТП у Харкові

Вау, яка прикра несподіванка 8-:
То вже не тупа обдовбана льотчиця летіла на швидкості більш сотні кілометрів на годину?
п***а далі, я дуже уважно слухаю.
Адвокати теж.
Потім не робіть круглі очі, коли в протоколі 120км/год прочитають по руські як 120 км/рік.
А бо ще краще перетворять тупу п***а навіть не на свідка, а на потерпілу сторону дтп,
бо туарег опинився на її шляху та немов протитанковий їжак перекинув її автівку.
Я не можу хрозуміти, ви просто тупі, чи такі ж хамовиті підараси та бляді як та обдовбана Зайцева
чи як її там насправді.
Чи тут вже купа ботів, накшаталт тебе, яким занесли і які готують спільноту до виправдального вироку що до тієї ТП,
та посадці туареговода років на десять.

Скажіть мені ще раз, на яке світло і на якій швидкості і яким чином опинилась на перехресті та тупа шльондра.
І чи не зникили ще з матеріалів слідства експертизи її наркотичного сп*яніння замінившись на ліки від епілепсіі
чи ще на щось? Бо я чую що провина туарега, який опинився на перехресті в непотрібний час вам здається більшою
за поведінку цієї бляді за кермом. А якщо б той туарег залишився на перехресті з минулої фази світлофору,
ну бензин в нього скінчився чи колесо відпало, він теж буб би винний?
Може все ж таки важливіше на якій швидкості і на який сигнал світлофора їхала вона?

Ви стверджуєте, що водій Туарега не винуватий ?
   
Re: ДТП у Харкові

Ви стверджуєте, що водій Туарега не винуватий ?

Винуватий. Не виконав правило трьох Д. Все інше ваші вигадки і відмазки.
Я вас запевняю, не гайте на мене час, в моїй голові посіяти сумніви що до
винуватця цієї трагедіі вам не вдастся.
   
Re: ДТП у Харкові

Винуватий. Не виконав правило трьох Д. Все інше ваші вигадки і відмазки.
Я вас запевняю, не тратьте на мене час, в моїй голові посіяти сумніви що до
винуватця цієї трагедіі вам не вдастся.

Він порушив ПДР чи ні?
   
Re: ДТП у Харкові

Если доказывать вину водителя таурега то девочку под опиятами несущуюся 120 км по центру города через пешеходные переходы!! надо отпустить. Так как она не виноватая.  Вы этого хотите?

Останнє редагування: 22 жовтня 2017 12:02:10 від Изя Шниперсон
   
Re: ДТП у Харкові

Там не было стоп линии. И пересекал перекрёсток он на зелёный а обдолбанная девочка на красный что доказано.
   
Re: ДТП у Харкові

Там не было стоп линии. И пересекал перекрёсток он на зелёный а обдолбанная девочка на красный что доказано.

не тратьте сили
це проплачені боти або ідіоти, я просто послав у ігнор
   
Re: ДТП у Харкові

До тех пор пока каждый. А особенно богатые и власть имущие не будут отвечать за свои проступки до тех пор будет Африка  и низкий уровень жизни в Украине.
   
Re: ДТП у Харкові

До тех пор пока каждый. А особенно богатые и власть имущие не будут отвечать за свои проступки до тех пор будет Африка  и низкий уровень жизни в Украине.

Гарно написали, процитую ще раз:

Цитата: Изя Шниперсон
До тех пор пока каждый.
   
Re: ДТП у Харкові

Моя версія подій.
За 294 метри до місця ДТП, або за 11-12 секунд до моменту ДТП два автомобілі (Lexus зліва, якийсь бордовий справа) наперегонки їхали по двох смугах з швидкістю рівно 90.
Так вони проїхали магазин Цитрус, підземку метро.
За 180 метрів перед ДТП перед ними завершував розворот якийсь автомобіль з зустрічки, що змусило обох скинути швидкість орієнтовно з 90 до 60-70.
Орієнтовно за 110 метрів до світлофору, на ньому перестає моргати зелений і вмикається та безперервно горить жовтий.
В цей момент обидва водії - і Touareg (разом з 3 іншими автомобілями чекає на уявній стоп-лінії по дорозі зліва ****) і Lexus давлять газ в пол.
Lexus замість того щоб давити тормоз в пол (скинути з 60-70 до 0) починає реактивний розгон десь до 130.
Touareg замість дочекатися зеленого (який буде через 2.6 секунди) стартує з прискоренням 0.5G
Коли Lexus був за 15 метрів до ДТП, Touareg вже переднім бампером почав виїжджати на перетинаючу дорогу. Він встиг розігнатися з 0 до 47 км/год. В наступні півсекунди він зберіг ту ж швидкість 47 (ймовірно скинув газ, але гальмо нажати не встиг) і втаранив в ліву дверку Lexus.
8.7.3. Сигнали світлофора мають такі значення:
ґ) жовтий забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів;
д) жовтий миготливий сигнал або два жовтих миготливих сигнали дозволяють рух і інформують про наявність небезпечного нерегульованого перехрестя або пішохідного переходу;
Для водія Lexus правопорушення почалося за 110 метрів до перехрестя: сигнал світлофора змінився з мигаючого зеленого на безперервний жовтий коли Лексус був за 110 метрів. Швидкість Lexus в цей час була 60-70 і достатня для того щоб за 100 метрів спинитися до 0.
Натомість, водій Lexus замість педалі екстренного гальмування жме педаль реактивного розгону і 3 секунди на ЖОВТИЙ ЗАБОРОНЯЮЧИЙ знак з прискоренням орієнтовно 0.6G набирає швидкість з 60-70 до 130.
Коли Lexus наблизився на 12-15 метрів до світлофору, безперервний жовтий змінився на безперервний червоний, а Touareg вже носом виїжджав на перехрестя. В цей момент їх швидкості були ~47 та ~130 км/год.
Навіть якби ніякого Touareg не існувало, порушення ПДР що може мати смертельні наслідки було доконаним за 110 метрів до світлофору.
Пішохідний світлофор там загорається зеленим лише коли всім автомобілям горить червоний. Водійка Lexus скоріше за все добре знала цей район і особливості світлофора, тому прийнявши рішення їхати на червоне розраховувала що ніяких пішоходів на зебрі не буде, головне проскочити перехрестя.
**** щодо "стоп-лінії" де Touareg та 3 інші авто стояли в очікуванні світлофора. Видимої лінії зараз там немає ніякої. По старіших картах Google Maps ця лінія була на 8 метрів раніше. Всі 4 автомобілі стоять в очікуванні світлофора на 8 метрів висунуті вперед. Залежно від кваліфікації чи є там ця лінія чи її нема і де вона має бути - всім цим 4 водіям можна тулити правопорушення, що в'їхали і стояли на перехресті на заборонений сигнал світлофора.

https://www.facebook.com/ypylypenko?hc_ref=ARSCutuLWnH2_0_C-zt0b9nFN8eZY3gm8eKnqSUM2hrLKoCt7VUJYlNgFNhnCRaVMnE
   
Re: ДТП у Харкові

Ви стверджуєте, що водій Туарега не винуватий ?

Задам питання від супротивного:

ВИ стверджуєте що ТП на Лексусі не винувата?

Можно ВАШ варіант розподілу вини в данному ДТП в відсотковому відношенні

ЩЕ питання Ви водій?
   
Re: ДТП у Харкові


   
Re: ДТП у Харкові
h2o

В таких случаях суд не присуждает обоюдки. Поэтому сидеть будет либо Зайка, либо Туареговод.
писец, если правда
значит один из убийц отмажется  :X
   
Re: ДТП у Харкові

На цю справу можна дивитись значно простіше. Була ДТП, що призвела до масової загибелі людей. Проти цього факту неможливо заперечити, бо то є факт. Учасниками ДТП було дві автівки і то теж є факт. Суд має встановити провину кожного з учасників ДТП цьому ДТП. Стосовно лексуса тут все елементарно - проїзд перехрестя на ЧЕРВОНЕ світло одразу повністю підтверджує провину водія лексуса в ДТП, а опіати в крові обтяжують її провину. Тут навіть немає про що говорити - було грубе порушення правил дорожнього руху і ДТП, в результаті якого загинули люди. Тепер по таурегу - там не все так просто, може доведуть його провину у ДТП, а можу і не доведуть, але важлива деталь - навіть доведена провина водія таурега аж ніяк не знімає провини з водія лексуса за ДТП в якому загинули люди, це навіть не знижує провину водія лексуса, бо провина водія лексуса то є незаперечний факт. Так що спроби пришити до ДТП таурега по суті марні у справі відмазування водія лексуса.
   
Re: ДТП у Харкові

Задам питання від супротивного:

ВИ стверджуєте що ТП на Лексусі не винувата?

Можно ВАШ варіант розподілу вини в данному ДТП в відсотковому відношенні

ЩЕ питання Ви водій?

Водій Лексуса  є співучасником із водієм Туарега
   
Re: ДТП у Харкові

писец, если правда
значит один из убийц отмажется  :X

Тут відмазують по повній
   
Re: ДТП у Харкові

В таких случаях суд не присуждает обоюдки. Поэтому сидеть будет либо Зайка, либо Туареговод.

Питання "обоюдки" стосується пошкодження автівок та іншої завданої матеріальної шкоди, а тут загинули люди. Якщо є провина в ДТП, а водій лексуса грубо порушила ПДР і провина її то є факт, то відповідальність теж має бути. Якщо і провина водія таурега буде доведена, то він теж має сісти. Не або-або, а саме теж.
   
Re: ДТП у Харкові

На цю справу можна дивитись значно простіше. Була ДТП, що призвела до масової загибелі людей. Проти цього факту неможливо заперечити, бо то є факт. Учасниками ДТП було дві автівки і то теж є факт. Суд має встановити провину кожного з учасників ДТП цьому ДТП. Стосовно лексуса тут все елементарно - проїзд перехрестя на ЧЕРВОНЕ світло одразу повністю підтверджує провину водія лексуса в ДТП, а опіати в крові обтяжують її провину. Тут навіть немає про що говорити - було грубе порушення правил дорожнього руху і ДТП, в результаті якого загинули люди. Тепер по таурегу - там не все так просто, може доведуть його провину у ДТП, а можу і не доведуть, але важлива деталь - навіть доведена провина водія таурега аж ніяк не знімає провини з водія лексуса за ДТП в якому загинули люди, це навіть не знижує провину водія лексуса, бо провина водія лексуса то є незаперечний факт. Так що спроби пришити до ДТП таурега по суті марні у справі відмазування водія лексуса.

А ви відео покажіть де він перетинає свій світлофор на зелене :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Водій Лексуса  є співучасником із водієм Туарега

Відсотки вини по Вашій версії 50/50 ?

Згідно кримінального кодексу співучасть в данному випадку ніяк не ділить покарання навпіл. Просто враховується ступінь вини та наслідки.

Навіть якщо вина ТУарега 50% - ТП отримає 286 ч. 3 - від 5 до 10 років.

Останнє редагування: 22 жовтня 2017 12:24:16 від Zhmen
   
Re: ДТП у Харкові

Если доказывать вину водителя таурега то девочку под опиятами несущуюся 120 км по центру города через пешеходные переходы!! надо отпустить. Так как она не виноватая.  Вы этого хотите?
Збільшити штрафи за порушення ПДР у 10-20 разів. Враховуючи тяжкі наслідки ДТП і дівчинці і дядечці по 10 років. Може тоді в нашій країні щось зміниться.

Останнє редагування: 22 жовтня 2017 12:24:58 від Backfire
   
Re: ДТП у Харкові

Питання "обоюдки" стосується пошкодження автівок та іншої завданої матеріальної шкоди, а тут загинули люди. Якщо є провина в ДТП, а водій лексуса грубо порушила ПДР і провина її то є факт, то відповідальність теж має бути. Якщо і провина водія таурега буде доведена, то він теж має сісти. Не або-або, а саме теж.

Водій Туарега не витримав правил ПДР як і водій Лексуса. В даному випадку водій туарега не поїхав на зелене а на зеленому уже був на перехресті  :facepalm1:

Момент включення зеленого
Біла лінія де він мав бути передній бампер в цей момент
   
Re: ДТП у Харкові

Ще раз - будь які розмови про вину водія таурега аж ніяк не стосуються ситуації з водієм лексуса. З водієм лексуса є незаперечні факти - грубе порушення правил дорожнього руху та ДТП, що спричинило загибель багатьох людей. Якщо ще хтось винен у цьому ДТП, то він несе додаткову провину і це не знижує провину водія лексуса. Водій лексуса тут взагалі за дужками, бо вже ніщо не здатне змінити факту її провини.
   
Re: ДТП у Харкові
h2o

Відсотки вини по Вашій версії 50/50 ?
хочешь уточнить, сколько имеено на его совести трупов? 0.5, 1, 1.5, 2..?   :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія